Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Loukov - Kelčský Javorník, kvalifikace na ME

2.6.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Loukov - Kelčský Javorník, kvalifikace na ME
  • datum konání: 2.6.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OÚ Loukov

Sociální sítě

Místo konání

u kulturního domu v Loukově
v 10.00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 7.30 do 9.45 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Loukov - Kelčský Javorník a zpět
délka 13,4 km, převýšení +/- 525 m
povrch smíšený

Ceny pro vítěze

absolutní pořadí muži - 3 věcné ceny a prémie
absolutní pořadí ženy - 3 věcné ceny a prémie
v každé kategorii věcné ceny a prémie
další ceny v tombole

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Traťové rekordy:
ženy: Dana Hajná - 1:00:15 (1995)
muži: Miroslav Vítek - 49:36 (1997)

Různé:
Vjezd vozidel do polesí okolo Kelčského Javorníku je zakázán!
Závodníci startují na vlastní náklady a nebezpečí.
Závod se koná za každého počasí.
Pořadatelé si vyhrazují právo na případnou změnu rozpisu.

Ubytování a informace:
Antonín Hlavička
Loukov 160
768 75
tel. 0635 390 104

obec Loukov
Loukov 199
768 75
tel. 0635 390 121

cena noclehu na lůžko: 160,- Kč
spacák: 50,- Kč

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ551Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:50:0260
2MJ1885Polášek JanTatran Všechovice8300:54:2757
3MJ2434Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:55:3154
4MJ2910Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:57:3151
5MJ3256Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:58:2848
6MJ4730Mojtán PetrKB Bystřice pod Hostýnem8701:00:3745
7MJ9137Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8601:16:2142
8MJ9977Bartal Petrneregistrován8401:26:5739
Muži A (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:48:5690
2MA217Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:48:5887
3MA31Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:49:3784
4MA440Dedek AlešAsics Team Přerov7500:49:5181
5MA684Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:50:1678
6MA7100Kováčik ĽubomírSúlov6600:50:42-
7MA82Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:51:2175
8MA104Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:52:0672
9MA1153Stanka PetrAK Kroměříž6900:52:5169
10MA1216Rýdl PavelVSK VŠB - TU Ostrava8000:52:5466
11MA1467Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:3063
12MA1559Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:54:1460
13MA21104Rončák JanSK Přerov6700:55:1357
14MA2347Bitala VáclavKB Rožnov pod Radhoštěm7700:55:2754
15MA2519Smetana JosefAC Třešť6900:55:4851
16MA2748Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:57:0448
17MA2895Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:57:2145
18MA3325Bloudíček PetrAC Třešť8100:58:3842
19MA3411Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:58:5339
20MA3786Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:59:2036
21MA3941Pánek LiborAsics Team Přerov7900:59:2533
22MA4050Nos OtakarAKCENT Chlebovice7400:59:2630
23MA426Horný PetrSK Kola Ledeč nad Sázavou6900:59:4827
24MA4379Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:59:5824
25MA45101Sanitrník MichaelSK Chvalčov7701:00:1821
26MA4928Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6301:00:5018
27MA5024Chalupa TomášAC Třešť8201:00:5115
28MA5194Volný PetrTJ Gumárny Zubří7901:01:3012
29MA535Horný Pavelneregistrován7301:01:439
30MA5699Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8101:02:436
31MA5981Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8001:03:403
32MA6627Krejčí LukášFrýdek Místek7601:06:300
33MA7460Růžička Alešneregistrován7501:09:010
34MA78103Paštěka PetrSK Lukov6701:10:120
35MA83106Černý MaxOlomouc7201:11:120
36MA8742Jakab DanielAsics Team Přerov7601:14:300
37MA8943Mikulík DanielAsics Team Přerov7301:16:050
38MA9461Solař Marekneregistrován7901:18:270
39MA10273Gabriel EvženSki Klub Chřiby6501:32:410
Muži B (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB936Kolínek FrantišekAK Perná5600:51:2260
2MB1313Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:53:0057
3MB1668Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:1654
4MB1774Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:54:2351
5MB1991Zátopek JiříTJ Štramberk6000:54:5548
6MB2075Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:55:0845
7MB2254Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:55:1742
8MB2683Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:56:5939
9MB3063Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:57:5236
10MB3155Groš ŠtefanFoto Morava6100:58:1933
11MB3889Malatín ŠtefanAAC Brno5500:59:2430
12MB4814Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:00:4327
13MB5587Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5301:02:3624
14MB5733Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:03:0921
15MB5858Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:03:1518
16MB6738Prokop JiříKonty G Zlín5601:06:4215
17MB697Pečenka LiborKHB Radegast6101:07:2112
18MB7082Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:07:269
19MB7565Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:09:116
20MB7980Rinka ErichBK Kravaře5401:10:273
21MB9745Přívětivý JiříBranky6101:25:210
Muži C (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3557Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:59:1160
2MC6171Kvita JosefMK Kopřivnice5101:04:0857
3MC64102Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:05:2754
4MC68107Vodička JanŠela Sport Přerov4501:07:1351
5MC7123Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:07:4848
6MC7788Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:09:4945
7MC8166Martinek JiříKlečůvka4901:10:5342
8MC8470Navara PetrTATRA Kopřivnice4501:11:5139
Muži D (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7320Zálešák FrantišekKD Havířov3701:08:1230
2MD8018Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4201:10:4827
3MD8592Nanke WernerBK Kravaře3801:12:1224
4MD9035Herbst ManfredJeseník4101:16:1321
5MD9293Kousal OldřichSK Přerov3801:16:4318
6MD9631Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:20:1815
7MD10464Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:44:4430
8MD10526Domanský IvoAVC Praha3801:47:2012
Juniorky (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7612Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:09:3530
2ŽJ9852Vícenová KarolínaBranky8601:26:0227
Ženy A (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA369Schorná Matyášová PavlaCZE8000:59:1230
2ZA4178Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:59:2827
3ZA4479Rozkovcová PavlaSparta Praha7401:00:0224
4ZA463Mlynářová LudmilaSŠ Sokol České Budějovice8001:00:2721
5ZA5229Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:01:3318
6ZA6246Holišová ZdeňkaKB Rožnov pod Radhoštěm7901:04:4615
7ZA638Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:04:5312
8ZA7272Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8201:08:039
9ZA8276Kozáková DenisaSKP Nymburk7901:10:596
10ZA10015Korlová GabrielaTJ Koberovy7601:27:483
Ženy B (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5490Hajná DanaAK Kroměříž6401:02:1330
2ZB6032Hanáková MiroslavaACP Brno6601:03:4527
3ZB6597Paulů BlankaVrchlabí5401:06:0024
4ZB9596Lednická ZdenkaAK Zlín5601:19:1321
5ZB101105Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:27:5118
6ZB10344Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:34:0515
Ženy C (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽF8622Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:12:1930
2ŽF8869Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:15:0327
3ŽF9321Janečková AnežkaAK Zlín4701:16:5124
Trať 13,400 km, 525,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:48:5690
2MA217Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:48:5887
3MA31Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:49:3784
4MA440Dedek AlešAsics Team Přerov7500:49:5181
1MJ551Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:50:0260
5MA684Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:50:1678
6MA7100Kováčik ĽubomírSúlov6600:50:42-
7MA82Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:51:2175
1MB936Kolínek FrantišekAK Perná5600:51:2260
8MA104Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:52:0672
9MA1153Stanka PetrAK Kroměříž6900:52:5169
10MA1216Rýdl PavelVSK VŠB - TU Ostrava8000:52:5466
2MB1313Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:53:0057
11MA1467Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:3063
12MA1559Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:54:1460
3MB1668Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:1654
4MB1774Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:54:2351
2MJ1885Polášek JanTatran Všechovice8300:54:2757
5MB1991Zátopek JiříTJ Štramberk6000:54:5548
6MB2075Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:55:0845
13MA21104Rončák JanSK Přerov6700:55:1357
7MB2254Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:55:1742
14MA2347Bitala VáclavKB Rožnov pod Radhoštěm7700:55:2754
3MJ2434Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:55:3154
15MA2519Smetana JosefAC Třešť6900:55:4851
8MB2683Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:56:5939
16MA2748Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:57:0448
17MA2895Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:57:2145
4MJ2910Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:57:3151
9MB3063Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:57:5236
10MB3155Groš ŠtefanFoto Morava6100:58:1933
5MJ3256Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:58:2848
18MA3325Bloudíček PetrAC Třešť8100:58:3842
19MA3411Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:58:5339
1MC3557Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:59:1160
1ZA369Schorná Matyášová PavlaCZE8000:59:1230
20MA3786Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:59:2036
11MB3889Malatín ŠtefanAAC Brno5500:59:2430
21MA3941Pánek LiborAsics Team Přerov7900:59:2533
22MA4050Nos OtakarAKCENT Chlebovice7400:59:2630
2ZA4178Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:59:2827
23MA426Horný PetrSK Kola Ledeč nad Sázavou6900:59:4827
24MA4379Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:59:5824
3ZA4479Rozkovcová PavlaSparta Praha7401:00:0224
25MA45101Sanitrník MichaelSK Chvalčov7701:00:1821
4ZA463Mlynářová LudmilaSŠ Sokol České Budějovice8001:00:2721
6MJ4730Mojtán PetrKB Bystřice pod Hostýnem8701:00:3745
12MB4814Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:00:4327
26MA4928Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6301:00:5018
27MA5024Chalupa TomášAC Třešť8201:00:5115
28MA5194Volný PetrTJ Gumárny Zubří7901:01:3012
5ZA5229Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:01:3318
29MA535Horný Pavelneregistrován7301:01:439
1ZB5490Hajná DanaAK Kroměříž6401:02:1330
13MB5587Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5301:02:3624
30MA5699Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8101:02:436
14MB5733Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:03:0921
15MB5858Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:03:1518
31MA5981Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8001:03:403
2ZB6032Hanáková MiroslavaACP Brno6601:03:4527
2MC6171Kvita JosefMK Kopřivnice5101:04:0857
6ZA6246Holišová ZdeňkaKB Rožnov pod Radhoštěm7901:04:4615
7ZA638Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:04:5312
3MC64102Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:05:2754
3ZB6597Paulů BlankaVrchlabí5401:06:0024
32MA6627Krejčí LukášFrýdek Místek7601:06:300
16MB6738Prokop JiříKonty G Zlín5601:06:4215
4MC68107Vodička JanŠela Sport Přerov4501:07:1351
17MB697Pečenka LiborKHB Radegast6101:07:2112
18MB7082Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:07:269
5MC7123Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:07:4848
8ZA7272Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8201:08:039
1MD7320Zálešák FrantišekKD Havířov3701:08:1230
33MA7460Růžička Alešneregistrován7501:09:010
19MB7565Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:09:116
1ŽJ7612Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:09:3530
6MC7788Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:09:4945
34MA78103Paštěka PetrSK Lukov6701:10:120
20MB7980Rinka ErichBK Kravaře5401:10:273
2MD8018Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4201:10:4827
7MC8166Martinek JiříKlečůvka4901:10:5342
9ZA8276Kozáková DenisaSKP Nymburk7901:10:596
35MA83106Černý MaxOlomouc7201:11:120
8MC8470Navara PetrTATRA Kopřivnice4501:11:5139
3MD8592Nanke WernerBK Kravaře3801:12:1224
1ŽF8622Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:12:1930
36MA8742Jakab DanielAsics Team Přerov7601:14:300
2ŽF8869Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:15:0327
37MA8943Mikulík DanielAsics Team Přerov7301:16:050
4MD9035Herbst ManfredJeseník4101:16:1321
7MJ9137Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8601:16:2142
5MD9293Kousal OldřichSK Přerov3801:16:4318
3ŽF9321Janečková AnežkaAK Zlín4701:16:5124
38MA9461Solař Marekneregistrován7901:18:270
4ZB9596Lednická ZdenkaAK Zlín5601:19:1321
6MD9631Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:20:1815
21MB9745Přívětivý JiříBranky6101:25:210
2ŽJ9852Vícenová KarolínaBranky8601:26:0227
8MJ9977Bartal Petrneregistrován8401:26:5739
10ZA10015Korlová GabrielaTJ Koberovy7601:27:483
5ZB101105Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:27:5118
39MA10273Gabriel EvženSki Klub Chřiby6501:32:410
6ZB10344Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:34:0515
7MD10464Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:44:4430
8MD10526Domanský IvoAVC Praha3801:47:2012

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Tradičně dobrá organizace. Ozvučení se zasvěceným komentářem, bohaté občerstvení, důstojné vyhlášení výsledků, tombola, to všechno už je v Loukově tradicí. Letos byly k vidění i skvělé výkony a řada traťových rekordů. Kvalifikace zřejmě přispěla k nebývale kvalitní konkurenci v kategorii žen. Myslím si, že nejen závodníci ale i organizátoři mohou být tak s letošním ročníkem spokojeni.
astransky
Vynikající závod nahoru a dolů, jakých je u nás málo. Nejen dřina, ale i náročnost terénu.
trejbalkarel
dobrý, jediný co mne zklamalo byl můj vlastní výkon
jaroslav.lohynsky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód