Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

15.6.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 15.6.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Poniklá

Sociální sítě

Místo konání

Poniklá v 16.00 hodin

Přihlášky

písemné přihlášky na adrese:
Ladislav Soukup, 512 42, Poniklá 238,
tel: 0432/585134
další přihlášky ještě 15.6.2002 od 14:00 hodin naproti továrně Interlana v pohostinství p. Mádle (cca 200 m od startu)

Startovné

ve všech kategoriích 50,- Kč

Popis tratě

asfaltová silnice
délka závodu 10 300 m, převýšení 460 m

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii mužů i žen obdrží věcné ceny. V absolutním pořadí mužů získá finanční cenu prvních 10 závodníků.
(2000,-Kč, 1600,-Kč, 1300,-Kč, 1100,-Kč, 1000,-Kč, 800,-Kč, 700,-Kč, 600,-Kč, 500,-Kč, 400,-Kč)
V absolutním pořadí žen bude finančně oceněno prvních 5 závodnic.
(1200,-Kč,1000,-Kč, 800,-Kč, 600,-Kč, 400,-Kč)
Absolutní vítěz obdrží putovní pohár.
Na trati budou dvě prémie po 200,--Kč pro vítěze- první na 1,6 km, druhá na 7,3 km.
Za překonání traťového rekordu je vypsána prémie 2000,- Kč v kategorii mužů a 1000,-Kč v kategorii žen.
Každý závodník obdrží pozornost.
Před vyhlášením bude losována běžecká tombola!
Odměněn bude nejstarší a nejmladší závodník.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Doprava:
odvoz svršků k cíli závodu zajištěn, doprava závodníků z cíle k vyhlášení výsledků rovněž zajištěna autobusem, soukromá vozidla nebudou po startu puštěna na trať

Parkování:
doporučujeme v místě vyhlášení výsledků, možno i v místě startu

Startovné:
ve všech kategoriích 50,-Kč

Značen:
každý km bude značen, poslední km značen po 200 m

Občerstven:
po trase na 7 km a v cíli

Ubytování:
zajištěno pro všechny, kteří se přihlásí do 13.6.2002

Každý závodník startuje na vlastní nebezpečí.
Na závěr závodu pojede sběrný vůz s lékařem.
Zakončení a vyhlášení vítězů v 18:00 hodin v restauraci u FLORIÁNA, poté proběhne posezení s živou hudbou, na které Vás srdečně zveme.

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1828

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Šír Václav4819
Kynčl Stanislav6419
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Hlusička Josef3815
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Zoubek Zdeněk6914
Tomíček Josef5914
Soukup Ladislav5813
Paulů Blanka5412
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Kadavý Jan4711
Biemann Götz4311
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Hádek Josef539
Švec Milan639
Gombita Josef589
Šmída Oldřich488
Miles Petr378
Grohová Jaroslava518
Linhart Miloš448
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Skalský Roman758
Vítek Miroslav728
Jarkovský Oldřich348
Kašpar Josef388
Palán Zdeněk567
Kavan Ivan507
Mazač Jaroslav687
Šteinc Ludvík417
Losman Miroslav517
Dostálek Petr677
Kašpar Jan717
Svatoš Otakar347
Stránský Aleš607
Smrčka Miloš547
Jirsa Pavel617
Filingr Čeněk617

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1571Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:41:3940
2MJ1967Valoušek ZbyněkSK SKI Liberec8400:42:4638
3MJ3073Novotný JiříMaratonstav Úpice8500:44:4736
4MJ3443Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:45:4834
5MJ3927Jakubička TomášSKI Club Jablonec nad Nisou8400:46:3332
6MJ4382Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:46:5230
7MJ4568Dubec AlešTJ Dukla Liberec8400:47:1028
8MJ4844Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:47:2226
9MJ6195Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:48:5524
10MJ105120Neumann MiroslavŠpindlerův Mlýn8300:59:5022
Muži A (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:37:2460
2MA256Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:3558
3MA336Skalský RomanAC Slovan Mariánské Lázně7500:37:5356
4MA430Krupička RobertDukla Liberec7800:38:3354
5MA57Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:38:4852
6MA616Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:39:1550
7MA733Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:39:3748
8MA881Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:39:4346
9MA917Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:39:5844
10MA1258Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:4142
11MA1322Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:0840
12MA1414Svoboda MojmírAFK CHrudim6600:41:2638
13MA1642Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:41:4336
14MA1790Kopal JanSK Lob Nová Paka7800:41:5934
15MA2020Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:43:1032
16MA2174Vedral PetrLSK Lomnice8200:43:2230
17MA229Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:43:3228
18MA2470Dobšíček Pavel2 B Tým8000:43:5826
19MA27103Špicar RudolfCyklo SKI Špicar Jilemnice7100:44:1924
20MA28107Šír DanielSpartak Rokytnice7900:44:2422
21MA29100Petrlík MiloslavSKP Semily6700:44:4020
22MA326Vodička JanŠELA Sport ASICS7800:45:2418
23MA3391Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:45:3816
24MA4140Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:46:3414
25MA4278Haman VáclavSki Jilemnice8100:46:4312
26MA46106Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:47:1110
27MA5176Tichý PavelAC Náchod6300:47:518
28MA5264Fučík AlešLSK Lomnice8100:47:556
29MA5577Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:48:174
30MA5637Pavlica PetrČM Praha6300:48:212
31MA57119Koucký RomanViking Jilemnice6300:48:310
32MA5966Kraus PavelSINGING ROCK6500:48:480
33MA6384Nos OtakarAKCENT team FM7400:49:060
34MA66105Javůrek MilanSpartak Rokytnice8000:49:180
35MA6932Hák MichalSokol Studenec7500:49:270
36MA7059Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:480
37MA71114Havlíček IvoLánov6600:49:500
38MA10725Kohoutek JanSki Jilemnice8201:00:230
39MA12085Kraus JosefAKCENT team FM7901:19:230
-MA-118Hák MartinMarpole MTB Vrchlabí77DNF-
Muži B (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB108Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:0440
2MB11115Poduška JosefAC Kladno6200:40:1138
3MB1888Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:0436
4MB2549Čechal JaroslavTS Letohrad6100:43:5834
5MB3139Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:45:1632
6MB3586Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:46:0730
7MB36101Dvořák LiborDGP Praha5700:46:1328
8MB3765Vanta JosefTC Dobruška6200:46:1826
9MB38122Plašil MilanJičín5900:46:3024
10MB40112Malatín ŠtefanAAC Brno5500:46:3422
11MB4429Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:46:5320
12MB4935Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:47:2718
13MB5445Groš ŠtefanFoto Morava6100:48:1516
14MB5875Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:48:3714
15MB6853Slabý JosefSedlec - Prčice6100:49:2512
16MB7226Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:49:5210
17MB7612Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:51:108
18MB7911Straka SamuelSBK Nový Vestec5800:51:366
19MB8060Jakubička TomášTJ ŽBS5800:51:474
20MB8280Jón DrahomírSokol Kruh5400:52:002
21MB833Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:52:040
22MB8619Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:53:230
23MB8823Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:53:530
24MB8989Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5300:54:190
-MB-15Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov58DNF-
Muži C (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC23104Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:4440
2MC4798Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:47:1538
3MC5034Lípa VáclavObuv Černošice5200:47:4836
4MC602Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:48:5134
5MC6418Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:49:1132
6MC754Vodička JanŠela Sport Přerov4500:50:4430
7MC78111Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:51:3328
8MC8761Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:3926
9MC9072Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:54:2024
10MC91110Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:54:2722
11MC9369Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:54:5120
12MC1005Lerch VladislavMILO Olomouc4800:57:1818
13MC10455Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:5716
14MC11246Krejsa VáclavBering Praha5201:06:3814
15MC119113Linhart MilošAC Náchod4401:13:2012
Muži D (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5313Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:48:0120
2MD6538Šteinc LudvíkVrchlabí4100:49:1618
3MD8547Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:53:1216
4MD9499Bielčik JindřichLichkov4000:55:5414
5MD9579Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:56:0012
6MD9892Kašpar JosefAVC Praha3800:56:2710
7MD1061Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:59:518
8MD11152Novák JanKrosnov4101:04:216
9MD11510Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:09:314
Muži E (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11883Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:11:2020
Juniorky (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ9251Hájková AndreaSKI Harrachov8600:54:5020
2ŽJ9694Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:56:1318
3ŽJ9987Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:56:3216
4ŽJ11454Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:07:5714
5ŽJ11648Čechalová HanaTS Letohrad8601:09:5812
Ženy A (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2662Balatková HelenaSKP Jablonex7900:44:0820
2ZA62108Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:48:5518
3ZA67102Loudová PavlaAC Turnov6800:49:2016
4ZA7363Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:49:5614
5ZA74117Kynčlová DagmarJilemnice7200:50:3712
6ZA7731Rajdlová KamilaDukla Liberec7800:51:1010
7ZA101116Kynčlová JanaCyklo SKI Špicar Jilemnice6900:58:038
8ZA10257Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:58:066
9ZA10821Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:01:214
10ZA11024Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:02:392
Ženy B (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8150Paulů BlankaVrchlabí5400:51:5120
2ZB84109Mališová KarlaUSK Praha6000:52:0718
3ZB11396Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:0416
4ZB11797Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:10:0914
Ženy F (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽF9728Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:56:1620
2ŽF10393Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:0718
3ŽF109121Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:02:3216
Trať 10,300 km, 460,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:37:2460
2MA256Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:3558
3MA336Skalský RomanAC Slovan Mariánské Lázně7500:37:5356
4MA430Krupička RobertDukla Liberec7800:38:3354
5MA57Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:38:4852
6MA616Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:39:1550
7MA733Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:39:3748
8MA881Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:39:4346
9MA917Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:39:5844
1MB108Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:0440
2MB11115Poduška JosefAC Kladno6200:40:1138
10MA1258Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:4142
11MA1322Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:0840
12MA1414Svoboda MojmírAFK CHrudim6600:41:2638
1MJ1571Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:41:3940
13MA1642Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:41:4336
14MA1790Kopal JanSK Lob Nová Paka7800:41:5934
3MB1888Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:0436
2MJ1967Valoušek ZbyněkSK SKI Liberec8400:42:4638
15MA2020Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:43:1032
16MA2174Vedral PetrLSK Lomnice8200:43:2230
17MA229Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:43:3228
1MC23104Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:4440
18MA2470Dobšíček Pavel2 B Tým8000:43:5826
4MB2549Čechal JaroslavTS Letohrad6100:43:5834
1ZA2662Balatková HelenaSKP Jablonex7900:44:0820
19MA27103Špicar RudolfCyklo SKI Špicar Jilemnice7100:44:1924
20MA28107Šír DanielSpartak Rokytnice7900:44:2422
21MA29100Petrlík MiloslavSKP Semily6700:44:4020
3MJ3073Novotný JiříMaratonstav Úpice8500:44:4736
5MB3139Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:45:1632
22MA326Vodička JanŠELA Sport ASICS7800:45:2418
23MA3391Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:45:3816
4MJ3443Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:45:4834
6MB3586Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:46:0730
7MB36101Dvořák LiborDGP Praha5700:46:1328
8MB3765Vanta JosefTC Dobruška6200:46:1826
9MB38122Plašil MilanJičín5900:46:3024
5MJ3927Jakubička TomášSKI Club Jablonec nad Nisou8400:46:3332
10MB40112Malatín ŠtefanAAC Brno5500:46:3422
24MA4140Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:46:3414
25MA4278Haman VáclavSki Jilemnice8100:46:4312
6MJ4382Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:46:5230
11MB4429Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:46:5320
7MJ4568Dubec AlešTJ Dukla Liberec8400:47:1028
26MA46106Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:47:1110
2MC4798Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:47:1538
8MJ4844Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:47:2226
12MB4935Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:47:2718
3MC5034Lípa VáclavObuv Černošice5200:47:4836
27MA5176Tichý PavelAC Náchod6300:47:518
28MA5264Fučík AlešLSK Lomnice8100:47:556
1MD5313Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:48:0120
13MB5445Groš ŠtefanFoto Morava6100:48:1516
29MA5577Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:48:174
30MA5637Pavlica PetrČM Praha6300:48:212
31MA57119Koucký RomanViking Jilemnice6300:48:310
14MB5875Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:48:3714
32MA5966Kraus PavelSINGING ROCK6500:48:480
4MC602Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:48:5134
9MJ6195Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:48:5524
2ZA62108Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:48:5518
33MA6384Nos OtakarAKCENT team FM7400:49:060
5MC6418Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:49:1132
2MD6538Šteinc LudvíkVrchlabí4100:49:1618
34MA66105Javůrek MilanSpartak Rokytnice8000:49:180
3ZA67102Loudová PavlaAC Turnov6800:49:2016
15MB6853Slabý JosefSedlec - Prčice6100:49:2512
35MA6932Hák MichalSokol Studenec7500:49:270
36MA7059Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:480
37MA71114Havlíček IvoLánov6600:49:500
16MB7226Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:49:5210
4ZA7363Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:49:5614
5ZA74117Kynčlová DagmarJilemnice7200:50:3712
6MC754Vodička JanŠela Sport Přerov4500:50:4430
17MB7612Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:51:108
6ZA7731Rajdlová KamilaDukla Liberec7800:51:1010
7MC78111Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:51:3328
18MB7911Straka SamuelSBK Nový Vestec5800:51:366
19MB8060Jakubička TomášTJ ŽBS5800:51:474
1ZB8150Paulů BlankaVrchlabí5400:51:5120
20MB8280Jón DrahomírSokol Kruh5400:52:002
21MB833Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:52:040
2ZB84109Mališová KarlaUSK Praha6000:52:0718
3MD8547Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:53:1216
22MB8619Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:53:230
8MC8761Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:3926
23MB8823Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:53:530
24MB8989Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5300:54:190
9MC9072Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:54:2024
10MC91110Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:54:2722
1ŽJ9251Hájková AndreaSKI Harrachov8600:54:5020
11MC9369Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:54:5120
4MD9499Bielčik JindřichLichkov4000:55:5414
5MD9579Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:56:0012
2ŽJ9694Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:56:1318
1ŽF9728Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:56:1620
6MD9892Kašpar JosefAVC Praha3800:56:2710
3ŽJ9987Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:56:3216
12MC1005Lerch VladislavMILO Olomouc4800:57:1818
7ZA101116Kynčlová JanaCyklo SKI Špicar Jilemnice6900:58:038
8ZA10257Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:58:066
2ŽF10393Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:0718
13MC10455Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:5716
10MJ105120Neumann MiroslavŠpindlerův Mlýn8300:59:5022
7MD1061Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:59:518
38MA10725Kohoutek JanSki Jilemnice8201:00:230
9ZA10821Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:01:214
3ŽF109121Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:02:3216
10ZA11024Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:02:392
8MD11152Novák JanKrosnov4101:04:216
14MC11246Krejsa VáclavBering Praha5201:06:3814
3ZB11396Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:0416
4ŽJ11454Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:07:5714
9MD11510Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:09:314
5ŽJ11648Čechalová HanaTS Letohrad8601:09:5812
4ZB11797Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:10:0914
1ME11883Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:11:2020
15MC119113Linhart MilošAC Náchod4401:13:2012
39MA12085Kraus JosefAKCENT team FM7901:19:230

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 92%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 92%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Spíš silniční kritérium do vrchu,než klasika v terénu. Jinak pěkný závod , jen počasí si s námi trochu pohrálo.
dalimil.marek
Dobrý
jaroslav.lohynsky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód