Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

7.7.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 7.7.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, Habrmanova ul., u budovy VDA
10.00 hodin

Přihlášky

Česká Třebová, Habrmanova ul., v budově VDA
od 8.30 do 9.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

5 km po silnici, z toho 1 km městem
celkové převýšení 234 m

Ceny pro vítěze

MA 800,- 600,- 400,- 300,- 200,- 100,-
MB 500,- 300,- 200,- 100,-
MC 400,- 300,- 200,- 100,-
MD 300,- 200,- 100,-
ŽA 500,- 300,- 200,-
ŽB 300,- 200,- 100,-
ŽC 300,- 200,- 100,-
J+J 300,- 200,- 100,-
Pro závodníky je připravena běžecká tombola.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Přebor Pardubického i Královéhradeckého kraje.

Internetové stránky

www.iscarex.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2593

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5319
Šimůnek Jan8218
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4817
Kalous Petr7716
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Dušková Lenka8015
Mannlová Jana8015
Kebrle Milan7515
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Javůrek Jiří4813
Razým Jan5713
Bielčik Jindřich4012
Červ Miloslav5012
Sedlák Jiří5812
Zajíc Jakub8912
Krupička Miroslav5312
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnková Pavla7712
Matyášová Jana6511
Merta Jaroslav3511
Doleček Josef7911
Wendlig Miroslav5311
Leszkow Petr4411
Borek Petr7011
Jelínek Matěj4210
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Stránská Adéla9110
Vítek Miroslav7210
Krsek Jaroslav5110
Brádle Václav3710
Král Josef4010
Kostřicová Blanka6110
Novotný Jiří4510
Šrutek Stanislav5810
Kubíček Jan8710
Hanuš Petr6410
Smolák Vojtěch749

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ921Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:19:1220
2MJ154Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:19:4319
3MJ19130Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:20:1218
4MJ2666Růžička MartinTJ Řetězárna Česká Ves8300:20:3917
5MJ3590Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:21:1116
6MJ486Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:22:1915
7MJ4959Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:22:2514
8MJ5256Hrdina PavelAC Jablonné nad Orlicí8800:22:4213
9MJ6558Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:23:3612
10MJ7383Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:23:5711
11MJ78109Červ JakubAtletika Polička8900:24:0910
12MJ12647Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:30:369
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:17:3730
2MA292Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:17:5829
3MA355Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:1828
4MA4133Kynčl StanislavAFK CHrudim6400:18:2627
5MA535Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:18:4626
6MA668Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:18:4825
7MA770Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:5524
8MA89Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:0323
9MA1140Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:2122
10MA1229Svoboda MojmírAFK CHrudim6600:19:2221
11MA1454Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:19:3020
12MA1741Král JindřichLanškroun7300:19:5719
13MA18124Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:20:1018
14MA2015Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:1717
15MA22137Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:24-
16MA24102Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:20:2916
17MA2591Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:20:3515
18MA2850Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:20:5414
19MA29136Grycman KazimierzCiechowice PL7200:20:55-
20MA30123Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:5613
21MA32114Dostálek PetrTěchonín6700:21:0012
22MA3489Vodička JanŠela SPORT Přerov7800:21:1011
23MA3780Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:21:3110
24MA3831Mocek TomášAC Pardubice7900:21:329
25MA39127Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:358
26MA4374Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:21:517
27MA4481Bielčik PetrLichkov7100:21:536
28MA4722Suchánek LukášKHB Radegast7900:22:075
29MA51105Šourek PavelMistrovice8100:22:264
30MA5862Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:23:013
31MA60135Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:23:042
32MA6184Strnad Tomᚎamberk6900:23:081
33MA68128Vála JosefČeská Třebová7300:23:490
34MA7128Krejčí LukášFrýdek Místek7600:23:550
35MA74118Exler PavelTETTEX Praha8200:23:580
36MA7786Suchodol JosefBorec Žamberk6700:24:080
37MA8293Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:290
38MA8588Havrda JiříDlouhoňovice7300:24:500
39MA107115Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:220
40MA12094Černý AlešSKI Klub Česká Třebová6700:29:240
41MA13145Přívětivý PavelBranky na Moravě7000:32:410
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1038Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:1320
2MB13132Filip LubošAC Choceň5900:19:2319
3MB1661Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:19:5618
4MB2111Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:1917
5MB2323Macíček MiroslavPK DODO Kopřivnice6100:20:2916
6MB3120Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:20:5915
7MB363Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:21:2814
8MB4013Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:21:3813
9MB41117Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:21:4212
10MB45131Šlajs TomášAC Choceň6000:21:5411
11MB505Groš ŠtefanFoto Morava6100:22:2510
12MB538Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:22:449
13MB5471Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:568
14MB5567Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5600:22:577
15MB56111Skyba MartinBrno6200:22:586
16MB5785Novotný LuděkSK Žamberk6200:23:005
17MB6376Sedlák JiříPřelouč5800:23:214
18MB7036Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:513
19MB7572Pečenka LiborKHB Radegast6100:24:032
20MB84139Sitek RyszardRadlin PL5400:24:47-
21MB88116Rinka ErichBK Kravaře5400:25:031
22MB90120Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:25:100
23MB10496Velechovský JiříAgit Králíky5500:27:100
24MB122119Exler PavelTETTEX Praha5800:29:560
25MB12344Přívětivý JiříBranky na Moravě6100:30:290
26MB125100Čechal JaroslavTS Letohrad6100:30:320
27MB12746Zajíc JanAFC SKP Pardubice5300:30:370
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2733Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:20:4020
2MC331Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:21:0619
3MC42106Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:4618
4MC4664Koštoval JiříJeseník5100:21:5517
5MC64107Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:23:3416
6MC67104Sadílek VáclavAlbrechtice5000:23:4715
7MC6997Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:4914
8MC767Vodička JanŠela Sport Přerov4500:24:0513
9MC7982Leicht JiříASPV Těchonín4900:24:1012
10MC8387Skalický JiříSokol Žamberk5000:24:3411
11MC9432Tučný JanMK Pardubice4700:25:4910
12MC9698Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:25:589
13MC9825Cipl FrantišekBON BON Praha5100:26:018
14MC101112Lerch VladislavŽST Olomouc4800:26:377
15MC10949Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:346
16MC110122Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:27:505
17MC114129Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4800:28:344
18MC11552Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:28:363
19MC128126Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:30:412
20MC133138Luszuzymak TadeuszRadlin PL5100:33:16-
21MC13914Linhart MilošAC Náchod4400:36:441
-MC-34Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí51DNF-
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD812Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:24:1610
2MD9365Herbst ManfredJeseník4100:25:439
3MD9778Bielčik JindřichLichkov4000:26:018
4MD100113Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:26:287
5MD10326Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:26:496
6MD10519Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4200:27:125
7MD11157Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:27:514
8MD13048Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:31:143
9MD13279Kalousek JanKČT Žamberk4100:32:582
10MD135121Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:34:041
11MD13775Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:34:4410
12MD13877Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:35:049
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8073Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:24:1210
2ŽJ86108Skybová LucieARC Brno8700:24:559
3ŽJ92110Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:328
4ŽJ9927Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:26:047
5ŽJ11295Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:28:106
6ŽJ11612Vícenová KarolínaBranky8600:28:485
7ŽJ11818Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:054
8ŽJ11999Čechalová HanaTS Letohrad8600:29:083
9ŽJ124101Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:30:312
10ŽJ12916Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:421
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA59103Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:23:0210
2ZA62134Kynčlová DagmarSKI Jilemnice7200:23:139
3ZA6669Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:23:438
4ZA8760Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:007
5ZA9142Mannlová JanaLanškroun8000:25:296
6ZA9510Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:25:535
7ZA10251Ouřecká RenátaPardubice7000:26:474
8ZA10637Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:213
9ZA11353Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:28:222
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB72125Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:23:5710
2ZB8939Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:25:069
3ZB117140Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:28:578
4ZB12117Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:497
5ZB13643Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:34:306
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽF10824Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:2610
2ŽF13430Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:33:249
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:17:3730
2MA292Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:17:5829
3MA355Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:1828
4MA4133Kynčl StanislavAFK CHrudim6400:18:2627
5MA535Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:18:4626
6MA668Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:18:4825
7MA770Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:5524
8MA89Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:0323
1MJ921Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:19:1220
1MB1038Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:1320
9MA1140Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:2122
10MA1229Svoboda MojmírAFK CHrudim6600:19:2221
2MB13132Filip LubošAC Choceň5900:19:2319
11MA1454Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:19:3020
2MJ154Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:19:4319
3MB1661Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:19:5618
12MA1741Král JindřichLanškroun7300:19:5719
13MA18124Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:20:1018
3MJ19130Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:20:1218
14MA2015Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:1717
4MB2111Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:1917
15MA22137Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:24-
5MB2323Macíček MiroslavPK DODO Kopřivnice6100:20:2916
16MA24102Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:20:2916
17MA2591Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:20:3515
4MJ2666Růžička MartinTJ Řetězárna Česká Ves8300:20:3917
1MC2733Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:20:4020
18MA2850Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:20:5414
19MA29136Grycman KazimierzCiechowice PL7200:20:55-
20MA30123Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:5613
6MB3120Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:20:5915
21MA32114Dostálek PetrTěchonín6700:21:0012
2MC331Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:21:0619
22MA3489Vodička JanŠela SPORT Přerov7800:21:1011
5MJ3590Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:21:1116
7MB363Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:21:2814
23MA3780Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:21:3110
24MA3831Mocek TomášAC Pardubice7900:21:329
25MA39127Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:358
8MB4013Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:21:3813
9MB41117Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:21:4212
3MC42106Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:4618
26MA4374Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:21:517
27MA4481Bielčik PetrLichkov7100:21:536
10MB45131Šlajs TomášAC Choceň6000:21:5411
4MC4664Koštoval JiříJeseník5100:21:5517
28MA4722Suchánek LukášKHB Radegast7900:22:075
6MJ486Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:22:1915
7MJ4959Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:22:2514
11MB505Groš ŠtefanFoto Morava6100:22:2510
29MA51105Šourek PavelMistrovice8100:22:264
8MJ5256Hrdina PavelAC Jablonné nad Orlicí8800:22:4213
12MB538Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:22:449
13MB5471Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:568
14MB5567Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5600:22:577
15MB56111Skyba MartinBrno6200:22:586
16MB5785Novotný LuděkSK Žamberk6200:23:005
30MA5862Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:23:013
1ZA59103Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:23:0210
31MA60135Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:23:042
32MA6184Strnad Tomᚎamberk6900:23:081
2ZA62134Kynčlová DagmarSKI Jilemnice7200:23:139
17MB6376Sedlák JiříPřelouč5800:23:214
5MC64107Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:23:3416
9MJ6558Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:23:3612
3ZA6669Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:23:438
6MC67104Sadílek VáclavAlbrechtice5000:23:4715
33MA68128Vála JosefČeská Třebová7300:23:490
7MC6997Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:4914
18MB7036Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:513
34MA7128Krejčí LukášFrýdek Místek7600:23:550
1ZB72125Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:23:5710
10MJ7383Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:23:5711
35MA74118Exler PavelTETTEX Praha8200:23:580
19MB7572Pečenka LiborKHB Radegast6100:24:032
8MC767Vodička JanŠela Sport Přerov4500:24:0513
36MA7786Suchodol JosefBorec Žamberk6700:24:080
11MJ78109Červ JakubAtletika Polička8900:24:0910
9MC7982Leicht JiříASPV Těchonín4900:24:1012
1ŽJ8073Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:24:1210
1MD812Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:24:1610
37MA8293Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:290
10MC8387Skalický JiříSokol Žamberk5000:24:3411
20MB84139Sitek RyszardRadlin PL5400:24:47-
38MA8588Havrda JiříDlouhoňovice7300:24:500
2ŽJ86108Skybová LucieARC Brno8700:24:559
4ZA8760Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:007
21MB88116Rinka ErichBK Kravaře5400:25:031
2ZB8939Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:25:069
22MB90120Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:25:100
5ZA9142Mannlová JanaLanškroun8000:25:296
3ŽJ92110Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:328
2MD9365Herbst ManfredJeseník4100:25:439
11MC9432Tučný JanMK Pardubice4700:25:4910
6ZA9510Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:25:535
12MC9698Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:25:589
3MD9778Bielčik JindřichLichkov4000:26:018
13MC9825Cipl FrantišekBON BON Praha5100:26:018
4ŽJ9927Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:26:047
4MD100113Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:26:287
14MC101112Lerch VladislavŽST Olomouc4800:26:377
7ZA10251Ouřecká RenátaPardubice7000:26:474
5MD10326Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:26:496
23MB10496Velechovský JiříAgit Králíky5500:27:100
6MD10519Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4200:27:125
8ZA10637Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:213
39MA107115Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:220
1ŽF10824Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:2610
15MC10949Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:346
16MC110122Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:27:505
7MD11157Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:27:514
5ŽJ11295Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:28:106
9ZA11353Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:28:222
17MC114129Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4800:28:344
18MC11552Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:28:363
6ŽJ11612Vícenová KarolínaBranky8600:28:485
3ZB117140Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:28:578
7ŽJ11818Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:054
8ŽJ11999Čechalová HanaTS Letohrad8600:29:083
40MA12094Černý AlešSKI Klub Česká Třebová6700:29:240
4ZB12117Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:497
24MB122119Exler PavelTETTEX Praha5800:29:560
25MB12344Přívětivý JiříBranky na Moravě6100:30:290
9ŽJ124101Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:30:312
26MB125100Čechal JaroslavTS Letohrad6100:30:320
12MJ12647Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:30:369
27MB12746Zajíc JanAFC SKP Pardubice5300:30:370
19MC128126Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:30:412
10ŽJ12916Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:421
8MD13048Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:31:143
41MA13145Přívětivý PavelBranky na Moravě7000:32:410
9MD13279Kalousek JanKČT Žamberk4100:32:582
20MC133138Luszuzymak TadeuszRadlin PL5100:33:16-
2ŽF13430Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:33:249
10MD135121Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:34:041
5ZB13643Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:34:306
11MD13775Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:34:4410
12MD13877Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:35:049
21MC13914Linhart MilošAC Náchod4400:36:441

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Závod perfektně organizován,počasí i nálada vynikající, neustále stoupající účast závodníků dává zapravdu hodnocení závodu.
dalimil.marek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód