Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

14.7.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 14.7.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KČT Náchod

Sociální sítě

Místo konání

Náchod, zimní stadion
10.00 hodin

Startovné

30-40,- Kč

Popis tratě

Délka 7,3 km, převýšení 303 m
silnice, trať stoupá vcelku pravidelně od startu do cíle před chatou na Dobrošově

Ceny pro vítěze

finanční ceny dle možností sponzorů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Ing. Josef Kolísko
Bílková 1544
Náchod 2
547 02
tel. byt: 0441 423 020
mobil: 0607 933 811

Internetové stránky

kcturistunachod.cz

E-mailová adresa

admin@kcturistunachod.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2531

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Javůrek Jiří4820
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Šimůnek Jan4914
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Stránský Aleš6013
Šrůtek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Buchar Jan339

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1947Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:28:1020
2MJ4052Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:30:2219
3MJ4241Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:30:2818
Muži A (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:24:2030
2MA259Losman PetrUSK Praha7900:24:3829
3MA333Dobšíček Pavel2 B Tým8000:24:5928
4MA499Łazarowicz JarosławPoltegor Projekt WKTRI Wrocław7000:25:32-
5MA57Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:25:3427
6MA6131Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:25:4226
7MA783Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:26:1425
8MA1092Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:27:0024
9MA1170Ulich PetrMaterial Technology6800:27:0623
10MA1390Holub MiroslavBukovice6600:27:2522
11MA1461Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:27:2921
12MA1511Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:27:3520
13MA1720Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:27:3919
14MA2154Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:28:1418
15MA2284Kolář RadekSK Hronov6900:28:1717
16MA241Fišer MartinNové Město nad Metují7600:28:3616
17MA2686Dostálek PetrTěchonín6700:28:4515
18MA2765Dvořák JiříViking Jilemnice6300:29:1014
19MA29134Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:1813
20MA30137Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:29:2212
21MA3268Čipera RadekSKI Radvanice6400:29:3711
22MA35139Tichý PavelAC Náchod6300:29:5010
23MA4336Suchánek LukášKHB Radegast7900:30:329
24MA4867Vašíček MartinSKI Radvanice7100:31:178
25MA5597Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:31:487
26MA5889Lukšan DavidCarla Dvůr Králové nad Labem7600:32:156
27MA6791Jirka JakubSTAMP Náchod8000:33:225
28MA7027Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:33:404
29MA80142Skalský MilošNáchod6700:35:353
30MA8671Tomšů PetrMlýn Janderov6400:36:122
31MA8874Lovětinský TomášTeplice nad Metují7300:36:321
-MA-3Slonek MichalVSK VŠB - TU Ostrava82DNF-
Muži B (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB829Kolínek FrantišekAK Perná5600:26:2220
2MB972Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:26:4719
3MB125Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:27:0718
4MB164Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:27:3717
5MB1823Čechal JaroslavTS Letohrad6100:27:5616
6MB2056Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:28:1215
7MB2569Vanta JosefTC Dobruška6200:28:4014
8MB2888Pešek MilanCarla Dvůr Králové nad Labem6000:29:1613
9MB3334Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:29:4812
10MB37140Krysztof RomanUSK Opal Kudowa5900:30:0611
11MB3830Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:30:1010
12MB448Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:30:369
13MB4721Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:31:128
14MB5082Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:31:247
15MB5194Šorfa LubošAC Náchod5700:31:286
16MB5251Groš ŠtefanFoto Morava6100:31:315
17MB6046Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:32:224
18MB61130Sedlák JiříPřelouč5800:32:373
19MB6615Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:33:162
20MB7395Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:34:361
21MB7793Kučera ZdeněkAC Náchod5500:35:130
22MB9112Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:36:520
Muži C (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2366Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:3520
2MC3176Švec MiroslavSokol Potštejn5200:29:2719
3MC3639Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:29:5818
4MC3964Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:30:1717
5MC4148Koštoval JiříJeseník5100:30:2316
6MC4953Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:31:2015
7MC539Leszkow PetrMK Hlinsko4400:31:3214
8MC5758Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:31:5713
9MC6357Vodička JanŠela Sport Přerov4500:32:4512
10MC68135Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:33:2611
11MC7279Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:34:2710
12MC7437Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:34:439
13MC8498Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:35:518
14MC9614Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4800:37:547
15MC9775Zídka JiříSavings Trutnov4500:38:246
16MC9818Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:325
17MC10143Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:40:124
18MC104136Linhart MilošAC Náchod4400:41:283
19MC10832Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:42:202
Muži D (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4610Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:30:5210
2MD5678Šteinc LudvíkHYTOS Vrchlabí4100:31:519
3MD6250Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:32:438
4MD642Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:32:507
5MD6877Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:33:266
6MD7849Herbst ManfredJeseník4100:35:235
7MD9245Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:37:334
8MD9373Fejgl ZdeněkSokol Vratimov4200:37:383
9MD10942Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:44:072
10MD111141Domanský IvoAVC Praha3800:54:271
Muži E (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10780Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:42:0510
Juniorky (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ756Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:34:5010
2ŽJ8938Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:36:379
3ŽJ10217Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:40:368
4ŽJ10325Čechalová HanaTS Letohrad8600:41:167
5ŽJ10624Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:42:016
Ženy A (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33132Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:29:4810
2ZA4562Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:30:399
3ZA54138Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:31:448
4ZA5960Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:32:187
5ZA7640Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:35:016
6ZA7955Mannlová JanaLanškroun8000:35:335
7ZA8185Ouřecká RenátaPardubice7000:35:374
8ZA83133Samková ErikaHotel Hynek7700:35:423
9ZA9016Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:36:462
10ZA9526Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:37:471
11ZA9981Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:38:500
12ZA10063Militká AlžbětaTJ Nová Paka8000:39:410
Ženy B (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6531Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:32:5610
2ZB7122Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:33:589
3ZB81100Mersttein ZofiaUSK Opal Kudowa6000:35:37-
4ZB8744Vacková HanaSK Hronov5600:36:188
5ZB10519Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:507
6ZB11096Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:46:166
Ženy C (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC8587Novotná EvaLetohrad4800:36:0210
2ŽC9313Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:37:389
Trať 7,300 km, 303,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:24:2030
2MA259Losman PetrUSK Praha7900:24:3829
3MA333Dobšíček Pavel2 B Tým8000:24:5928
4MA499Łazarowicz JarosławPoltegor Projekt WKTRI Wrocław7000:25:32-
5MA57Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:25:3427
6MA6131Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:25:4226
7MA783Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:26:1425
1MB829Kolínek FrantišekAK Perná5600:26:2220
2MB972Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:26:4719
8MA1092Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:27:0024
9MA1170Ulich PetrMaterial Technology6800:27:0623
3MB125Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:27:0718
10MA1390Holub MiroslavBukovice6600:27:2522
11MA1461Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:27:2921
12MA1511Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:27:3520
4MB164Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:27:3717
13MA1720Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:27:3919
5MB1823Čechal JaroslavTS Letohrad6100:27:5616
1MJ1947Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:28:1020
6MB2056Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:28:1215
14MA2154Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:28:1418
15MA2284Kolář RadekSK Hronov6900:28:1717
1MC2366Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:3520
16MA241Fišer MartinNové Město nad Metují7600:28:3616
7MB2569Vanta JosefTC Dobruška6200:28:4014
17MA2686Dostálek PetrTěchonín6700:28:4515
18MA2765Dvořák JiříViking Jilemnice6300:29:1014
8MB2888Pešek MilanCarla Dvůr Králové nad Labem6000:29:1613
19MA29134Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:1813
20MA30137Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:29:2212
2MC3176Švec MiroslavSokol Potštejn5200:29:2719
21MA3268Čipera RadekSKI Radvanice6400:29:3711
1ZA33132Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:29:4810
9MB3334Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:29:4812
22MA35139Tichý PavelAC Náchod6300:29:5010
3MC3639Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:29:5818
10MB37140Krysztof RomanUSK Opal Kudowa5900:30:0611
11MB3830Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:30:1010
4MC3964Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:30:1717
2MJ4052Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:30:2219
5MC4148Koštoval JiříJeseník5100:30:2316
3MJ4241Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:30:2818
23MA4336Suchánek LukášKHB Radegast7900:30:329
12MB448Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:30:369
2ZA4562Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:30:399
1MD4610Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:30:5210
13MB4721Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:31:128
24MA4867Vašíček MartinSKI Radvanice7100:31:178
6MC4953Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:31:2015
14MB5082Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:31:247
15MB5194Šorfa LubošAC Náchod5700:31:286
16MB5251Groš ŠtefanFoto Morava6100:31:315
7MC539Leszkow PetrMK Hlinsko4400:31:3214
3ZA54138Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:31:448
25MA5597Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:31:487
2MD5678Šteinc LudvíkHYTOS Vrchlabí4100:31:519
8MC5758Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:31:5713
26MA5889Lukšan DavidCarla Dvůr Králové nad Labem7600:32:156
4ZA5960Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:32:187
17MB6046Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:32:224
18MB61130Sedlák JiříPřelouč5800:32:373
3MD6250Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:32:438
9MC6357Vodička JanŠela Sport Přerov4500:32:4512
4MD642Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:32:507
1ZB6531Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:32:5610
19MB6615Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:33:162
27MA6791Jirka JakubSTAMP Náchod8000:33:225
10MC68135Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:33:2611
5MD6877Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:33:266
28MA7027Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:33:404
2ZB7122Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:33:589
11MC7279Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:34:2710
20MB7395Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:34:361
12MC7437Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:34:439
1ŽJ756Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:34:5010
5ZA7640Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:35:016
21MB7793Kučera ZdeněkAC Náchod5500:35:130
6MD7849Herbst ManfredJeseník4100:35:235
6ZA7955Mannlová JanaLanškroun8000:35:335
29MA80142Skalský MilošNáchod6700:35:353
7ZA8185Ouřecká RenátaPardubice7000:35:374
3ZB81100Mersttein ZofiaUSK Opal Kudowa6000:35:37-
8ZA83133Samková ErikaHotel Hynek7700:35:423
13MC8498Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:35:518
1ŽC8587Novotná EvaLetohrad4800:36:0210
30MA8671Tomšů PetrMlýn Janderov6400:36:122
4ZB8744Vacková HanaSK Hronov5600:36:188
31MA8874Lovětinský TomášTeplice nad Metují7300:36:321
2ŽJ8938Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:36:379
9ZA9016Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:36:462
22MB9112Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:36:520
7MD9245Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:37:334
8MD9373Fejgl ZdeněkSokol Vratimov4200:37:383
2ŽC9313Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:37:389
10ZA9526Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:37:471
14MC9614Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4800:37:547
15MC9775Zídka JiříSavings Trutnov4500:38:246
16MC9818Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:325
11ZA9981Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:38:500
12ZA10063Militká AlžbětaTJ Nová Paka8000:39:410
17MC10143Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:40:124
3ŽJ10217Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:40:368
4ŽJ10325Čechalová HanaTS Letohrad8600:41:167
18MC104136Linhart MilošAC Náchod4400:41:283
5ZB10519Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:507
5ŽJ10624Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:42:016
1ME10780Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:42:0510
19MC10832Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:42:202
9MD10942Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:44:072
6ZB11096Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:46:166
10MD111141Domanský IvoAVC Praha3800:54:271

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 68%
Zvolená trasa závodu: 84%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 32%
Zpracování výsledků: 72%
Ceny vítězům: 66%
Celkový dojem ze závodu: 66%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
67%

Názory na závod

Vyhlášení výsledků proběhlo dost nedůstojným způsobem, kost bych psovi hodil líp...
kebrle
Fandím tradičním pořadatelům, kteří dodrží trasu závodu po několik let. (Porovnání výkonnosti) Před chatou mohla být obyčejná vody na opláchnutí a napití.
trejbalkarel
Po doběhu není ani voda na opláchnutí, zvládnutí občerstvení-bez komentáře. Výsledky-to se nedá komentovat slušně.Jinak trasa závodu a průběh se mi líbil.
dalimil.marek
I když mám radši vrchy v terénu, tahle silnice se mi líbí, je to fakt pořád nahoru. Slabý je ale servis dole i nahoře (a to kopcař vystačí s málem). Oběd je prima, ale vyhlašování v hluku hospody (a bez upozornění těch venku) je nejslabším článkem jinak pěkného závodu. A Náchoďáci, zkuste jednou objednat jiné počasí, než prádelnu nebo Saharu.
jdvorak

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód