Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Perštejn - Klínovec

20.7.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Perštejn - Klínovec
  • datum konání: 20.7.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BK - FC Kadaň

Sociální sítě

Místo konání

Perštejn, pomník V. Řezáče
12.30 - 13.00 hodin

Startovné

40,- Kč

Popis tratě

Délka 17,8 km, převýšení 904 m
trať ostře stoupá v prvních 3 kilometrech z Perštejna na hřebeny, pak následují téměř rovinaté úseky po lesních cestách a silnici, v závěru opět drastické stoupání po sjezdovce.
Juniorské kategorie poprvé poběží pouze 9 km/680 m.

Ceny pro vítěze

finanční a věcné ceny v celkové hodnotě 10.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Čeněk Filingr
Budovatelů 1147
Kadaň
432 01
tel. byt: 0398 332 518
mobil: 0603 352 175

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Košťálek JosefLOKO Beroun8400:47:3020
Muži A (trať 17,800 km, 904,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Pleticha RichardElektrárny Kadaň7501:10:2930
2MA230Šperl MilanDukla Liberec8001:14:1229
3MA431Jansa JiříLiga 2000 Písek6601:15:0528
4MA532Tempír TomášDukla Liberec7701:16:2627
5MA733Jindra PavelLabe TRI CLUB HK7801:17:3426
6MA834Michl PetrDukla Liberec7001:17:5125
7MA935Vykoukal JanTJ Jiskra Rýmařov8201:17:5924
8MA1036Hošta VlastimilSlavia VŠ Plzeň7201:19:2623
9MA1137Raboch IvanLOKO Beroun6601:21:4322
10MA1338Vavruška PavelACES Karlovy Vary6901:22:5321
11MA1539Hřích JanASK Elna Počerady7301:24:5220
12MA2040Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:27:4619
13MA2141Kopecký PavelChomutov7801:28:5918
14MA2442Tittelbach KarelComing Most6401:32:5217
15MA2643Karlík RobertVTŽ Chomutov7601:35:2616
16MA2944Stradiot JosefPernink6601:36:1115
17MA3145Kujíček TomášVTŽ Chomutov7501:36:5514
18MA3246Fišer VladislavACES Karlovy Vary7501:38:1113
19MA332Horváth MartinŠAK Chodov8501:39:0812
20MA3547Mikeš JindřichŠAK Chodov6401:40:5811
21MA3848Pabišta PetrSKP Most6801:42:2210
22MA4149Čečil MilanKVS Plzeň 20006501:43:359
23MA4250Vrátník KarelSurf Club Kadaň6701:43:488
24MA4451Hofreiter BohdanACES Karlovy Vary6801:44:417
25MA4552Kacrovský MarianNemocnice Most7201:45:256
26MA6553Čančík MichalACES Karlovy Vary7402:06:545
27MA7054Havlíček MichalACES Karlovy Vary7102:20:094
-MA-55Magál JiříDukla Liberec77DNF-
Muži B (trať 17,800 km, 904,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB356Poduška JosefAC Kladno6201:14:4920
2MB657Smrčka MilošBK Říčany5401:17:2519
3MB1258Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:21:5218
4MB1459Hellmich KarelAC Start Karlovy Vary5801:23:5117
5MB1660Dietrich PetrCyklolimit Litvínov6201:25:0316
6MB1861Keprt JosefVTŽ Chomutov5701:25:4315
7MB2262Flaks JanAC Nýřany6201:30:2614
8MB2363Krieger PavelNové Sedlo5901:31:4313
9MB3064Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5301:36:1312
10MB3665Flegl VlastimilBrtev5301:41:3911
11MB3966Szász PetrUltrasport Sokolov5401:42:4410
12MB4367Slabý JosefSedlec - Prčice6101:44:159
13MB4769Voda JanMost5901:46:328
14MB4970Klail VladimírMost5401:47:247
15MB5071Vyšín JiříKarlovy Vary5901:48:126
16MB5272Pečenka LiborKHB Radegast6101:51:065
17MB5573Pelc JiříMK Kladno5301:52:404
18MB6374Dolanský MiroslavVivalín tem5402:00:213
19MB6968Michler PetrLiga 100 Praha5502:19:422
-MB-75Gombita JosefMost58DNF-
Muži C (trať 17,800 km, 904,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1716Tempír FrantišekSokol Štíty4901:25:3420
2MC1917Varchola MilanCuprum Povrly5101:26:0119
3MC2518Janový PetrAC Trial Plzeň4501:35:0718
4MC2819Krassa ManfredŠAK Chodov4401:35:5517
5MC4020Krejsa VáclavBering Praha5201:42:5816
6MC5121Smeták VáclavMost5001:50:5515
7MC5322Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:51:1514
8MC5823Kafka JanSpartak Perštejn5001:54:5713
9MC5924Blažka PetrNemocnice Most4801:55:0612
10MC6025Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:56:2911
11MC6126Janda JosefVivalín tem4701:58:3810
12MC6227Ouzký VlastimilAFK Chomutov4801:59:079
13MC6428Ryska PavelLoko Most4402:00:338
Muži D (trať 17,800 km, 904,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2714Merunka JanMK Kladno4001:35:3310
2MD3415Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:39:419
Juniorky (trať 9,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ22Macourková AndreaSokol Žebrák8500:54:0610
2ŽJ33Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:06:139
Ženy A (trať 17,800 km, 904,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA379Mertová MichaelaPraha7601:42:1310
2ZA4810Rittichová IvaAC Start Karlovy Vary7201:47:079
3ZA5711Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:54:098
4ZA6612Štíplová MarkétaACES Karlovy Vary8002:07:537
5ZA6713Bartáková RadkaAsics Team Karlovy Vary7102:13:396
Ženy B (trať 17,800 km, 904,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB465Vyšínová IvetaKarlovy Vary6101:45:2610
2ZB566Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:53:119
3ZB687Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6402:16:048
4ZB718Krejsová LenkaACES Karlovy Vary6702:20:177
Ženy C (trať 17,800 km, 904,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB544Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:51:3310
Trať 9,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Košťálek JosefLOKO Beroun8400:47:3020
1ŽJ22Macourková AndreaSokol Žebrák8500:54:0610
2ŽJ33Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:06:139
Trať 17,800 km, 904,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Pleticha RichardElektrárny Kadaň7501:10:2930
2MA230Šperl MilanDukla Liberec8001:14:1229
1MB356Poduška JosefAC Kladno6201:14:4920
3MA431Jansa JiříLiga 2000 Písek6601:15:0528
4MA532Tempír TomášDukla Liberec7701:16:2627
2MB657Smrčka MilošBK Říčany5401:17:2519
5MA733Jindra PavelLabe TRI CLUB HK7801:17:3426
6MA834Michl PetrDukla Liberec7001:17:5125
7MA935Vykoukal JanTJ Jiskra Rýmařov8201:17:5924
8MA1036Hošta VlastimilSlavia VŠ Plzeň7201:19:2623
9MA1137Raboch IvanLOKO Beroun6601:21:4322
3MB1258Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:21:5218
10MA1338Vavruška PavelACES Karlovy Vary6901:22:5321
4MB1459Hellmich KarelAC Start Karlovy Vary5801:23:5117
11MA1539Hřích JanASK Elna Počerady7301:24:5220
5MB1660Dietrich PetrCyklolimit Litvínov6201:25:0316
1MC1716Tempír FrantišekSokol Štíty4901:25:3420
6MB1861Keprt JosefVTŽ Chomutov5701:25:4315
2MC1917Varchola MilanCuprum Povrly5101:26:0119
12MA2040Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:27:4619
13MA2141Kopecký PavelChomutov7801:28:5918
7MB2262Flaks JanAC Nýřany6201:30:2614
8MB2363Krieger PavelNové Sedlo5901:31:4313
14MA2442Tittelbach KarelComing Most6401:32:5217
3MC2518Janový PetrAC Trial Plzeň4501:35:0718
15MA2643Karlík RobertVTŽ Chomutov7601:35:2616
1MD2714Merunka JanMK Kladno4001:35:3310
4MC2819Krassa ManfredŠAK Chodov4401:35:5517
16MA2944Stradiot JosefPernink6601:36:1115
9MB3064Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5301:36:1312
17MA3145Kujíček TomášVTŽ Chomutov7501:36:5514
18MA3246Fišer VladislavACES Karlovy Vary7501:38:1113
19MA332Horváth MartinŠAK Chodov8501:39:0812
2MD3415Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:39:419
20MA3547Mikeš JindřichŠAK Chodov6401:40:5811
10MB3665Flegl VlastimilBrtev5301:41:3911
1ZA379Mertová MichaelaPraha7601:42:1310
21MA3848Pabišta PetrSKP Most6801:42:2210
11MB3966Szász PetrUltrasport Sokolov5401:42:4410
5MC4020Krejsa VáclavBering Praha5201:42:5816
22MA4149Čečil MilanKVS Plzeň 20006501:43:359
23MA4250Vrátník KarelSurf Club Kadaň6701:43:488
12MB4367Slabý JosefSedlec - Prčice6101:44:159
24MA4451Hofreiter BohdanACES Karlovy Vary6801:44:417
25MA4552Kacrovský MarianNemocnice Most7201:45:256
1ZB465Vyšínová IvetaKarlovy Vary6101:45:2610
13MB4769Voda JanMost5901:46:328
2ZA4810Rittichová IvaAC Start Karlovy Vary7201:47:079
14MB4970Klail VladimírMost5401:47:247
15MB5071Vyšín JiříKarlovy Vary5901:48:126
6MC5121Smeták VáclavMost5001:50:5515
16MB5272Pečenka LiborKHB Radegast6101:51:065
7MC5322Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:51:1514
1ZB544Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:51:3310
17MB5573Pelc JiříMK Kladno5301:52:404
2ZB566Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:53:119
3ZA5711Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:54:098
8MC5823Kafka JanSpartak Perštejn5001:54:5713
9MC5924Blažka PetrNemocnice Most4801:55:0612
10MC6025Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:56:2911
11MC6126Janda JosefVivalín tem4701:58:3810
12MC6227Ouzký VlastimilAFK Chomutov4801:59:079
18MB6374Dolanský MiroslavVivalín tem5402:00:213
13MC6428Ryska PavelLoko Most4402:00:338
26MA6553Čančík MichalACES Karlovy Vary7402:06:545
4ZA6612Štíplová MarkétaACES Karlovy Vary8002:07:537
5ZA6713Bartáková RadkaAsics Team Karlovy Vary7102:13:396
3ZB687Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6402:16:048
19MB6968Michler PetrLiga 100 Praha5502:19:422
27MA7054Havlíček MichalACES Karlovy Vary7102:20:094
4ZB718Krejsová LenkaACES Karlovy Vary6702:20:177

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 50%
Zvolená trasa závodu: 73%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 53%
Zpracování výsledků: 20%
Ceny vítězům: 55%
Celkový dojem ze závodu: 63%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
58%

Názory na závod

nadherna trasa,chybejici obcerstveni a na takovyto zavod mizerne vyhlasovani vysledku a ceny
sedlo
Po sportovní stránce kvalitní trasa, osobně nemám rád trať po silnici za provozu. Občestvení u tak dlouhého závodu by bylo vhodné.
flegl
Bohužel jsem se nemohl účastnit. Šot v televizi se mi líbil. Rád bych se podíval na výsledky, ty bohužel ani třetí den nejsou.
Před několika lety špičkový závod teĎ už téměř ostuda Českého poháru
šimunek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód