Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

17.8.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 17.8.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Obecní úřad Dolní Morava
11.00 hodin

POZOR!!! Juniorky budou odvezeny IHNED PO SKONČENÍ PREZENTACE na místo jejich startu (k chatě Vilemína), startovat budou v 11.30 hodin

Přihlášky

v místě startu od 9.00 do 10.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 13 km, převýšení 963 m (juniorky: délka 5 km, převýšení 560 m)
lesní cesty

Ceny pro vítěze

Finanční v absolutním pořadí mužů:
3000,-/1500,-/1000,-/800,-/600,-/500,-/400,-/300,-/200,-/100,-
finanční v absolutním pořadí žen:
2 000,-/1 000,-/800,-/400,-/200,-/100,-
Absolutní vítězové v kategorii mužů a žen obdrží pohár CENA FIRMY ISCAREX.
Finanční ceny v jednotlivých kategoriích v celkové hodnotě 5 400,- Kč.
Za překonání traťového rekordu v absolutním pořadí mužů i žen je vypsána finanční prémie firmy ISCAREX ve výši 1 000,- Kč.
Pro závodníky je připravena bohatá běžecká tombola.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Předpis:
Závod proběhne podle platných pravidel atletiky.
Startují všichni řádně přihlášení závodníci.
Každý závodník se účastní závodu na vlastní nebezpečí.
Všichni závodníci jsou povinni po skončení závodu odevzdat startovní číslo.
Časový limit závodu je 2 hodiny a 15 minut.

Různé:
Odvoz osobních věcí je zajištěn k chatě Vilemína na cca 9. km trati, občerstvení zajištěno tamtéž.
Po závodě obdrží všichni účastníci oběd.
Vyhlášení výsledků proběhne před Obecním úřadem Dolní Morava po běžecké TOMBOLE a zpracování výsledků.
Výsledky nebudou zasílány poštou, budou k dispozici na místě a později na internetových stránkách www.iscarex.cz.

Ubytování individuální, např.:
Hanušovická lesní spol. - 0446/634 123, 0737 978 230 (paní Žaloudková)

Hlavní sponzor:



Sponzoři:



E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO-
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR306
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník303
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 4004

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6416
Javůrek Jiří4816
Šimůnek Jan4916
Stránský Aleš6015
Pechek František5315
Sadílek Ota4615
Tempír František4915
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan8214
Vacek Martin6914
Mertová Michaela7613
Kebrle Milan7513
Hrdina Pavel8812
Stránská Adéla9112
Leszkow Petr4412
Keprtová Miloslava4812
Dušková Lenka8012
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Pilgr Luděk7611
Klášterecký Tomáš8111
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Šimůnková Zdena5811
Šír Václav4811
Pečenka Libor6111
Blaha Tomáš7611
Král Jindřich7310
Pucholt Tomáš9410
Poduška Josef6210
Merta Jaroslav3510
Kolínek František5610
Pucholt Jiří5910
Šafář Jaroslav519
Vévodová Martina909
Mališová Karla609
Šrůtek Stanislav589
Nečas Josef589
Žák Jiří719
Krupka Milan569
Krejčí Stanislav639
Hofmanová Veronika789
Suchánek Lukáš799
Jančařík Petr689
Vraštilová Miloslava569
Šimůnková Pavla779
Šalplachta Jindřich479
Horáček Michal759
Vacarda Vladimír599
Mannlová Jana809

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:58:2490
2MA221Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:58:3587
3MA324Havlíček JanASK Slavia Praha7900:58:4384
4MA4126Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:59:2981
5MA5125Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:59:3678
6MA63Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:59:4975
7MA7107Dobšíček Pavel2 B Tým8001:00:1772
8MA840Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6901:00:4369
9MA10108Soukup RadomírKABLO Kladno6801:01:1366
10MA11146Matějů LubošSILD Team7601:01:3063
11MA1345Dedek AlešAsics Team Přerov7501:02:1160
12MA1411Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:02:2457
13MA1553Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:02:3754
14MA1698Abrahám LuděkSk Hronov7501:03:0551
15MA17142Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7301:03:3448
16MA19103Kynčl StanislavSKI Jilemnice6401:04:2345
17MA2257Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:2642
18MA24100Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7101:06:3439
19MA2679Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:06:4936
20MA2860Polášek JanAC Havířov8001:07:3333
21MA2976Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:07:4330
22MA3312Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:08:5927
23MA3692Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6301:10:2524
24MA384Slonek MichalVSK-VŠB-TU-Ostrava8201:10:3621
25MA39118Dostálek PetrTěchonín6701:10:3818
26MA407Kacíř VlastimilČeský Těšín7901:11:2115
27MA4195Směšný Bronislavneregistrován6801:11:2512
28MA43158Ketzl MartinWAU Uhříněves6701:11:589
29MA48121Geyle DamianAvalon SLSC7001:13:066
30MA4920Smetana JosefDatalusk Jihlava6901:13:223
31MA5086Levý TomášSK Žamberk6701:13:270
32MA54123Dragolov DanielBrno6701:14:190
33MA5672Horný PavelPřerov7301:14:350
34MA6046Pánek LiborAsics Team Přerov7901:15:120
35MA61147Matějů MichalSILD Team7701:15:160
36MA64131Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8101:15:500
37MA7274Horný PetrSK Kola Ledeč nad Sázavou6901:17:460
38MA74164Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:18:530
39MA7597Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7601:18:530
40MA7643Minařík MartinSkokan Olomouc6701:19:020
41MA7839Suchánek LukášKHB Radegast7901:19:130
42MA79106Bielčik PetrLichkov7101:19:180
43MA8227Dudák JanSpur Zlín7301:19:440
44MA84138Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6601:20:020
45MA89155Tichý PavelAC Náchod6301:20:390
46MA9462Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7601:22:090
47MA101101Beneš MilanAtletika Polička7801:23:270
48MA104127Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB7401:23:400
49MA10671Mikulík DanielAsics Team Přerov7301:24:260
50MA10864Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:25:000
51MA11494Černý MaxOlomouc7201:26:000
52MA115163Pusz PawelLKS JSKRA JASZKOWA8101:26:05-
53MA11842Krampla TomášTTC Olomouc6601:26:380
54MA124153Kozák RadimBrno8001:28:570
55MA12963Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8001:29:560
56MA131161Šmodrk RostislavMK Cea Boskovice6601:30:270
57MA13628Teplíček LiborOlomouc6801:32:210
58MA139157Tomšů PetrMlýn Janderov6401:32:580
59MA15029Rašner TomášOlomouc6901:37:000
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1222Poduška JosefAC Kladno6201:01:5160
2MB1854Kolínek FrantišekAK Perná5601:03:5857
3MB2013Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:04:2854
4MB2358Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:05:5551
5MB27111Macíček MiroslavMK Kopřivnice6101:07:0148
6MB3175Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:08:4845
7MB34102Čechal JaroslavTS Letohrad6101:09:1042
8MB42115Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:11:3239
9MB47160Přichystal JiříMK CEA Boskovice6201:12:4036
10MB5184Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:13:2833
11MB5359Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:14:1530
12MB5585Vacarda VladimírSlovan Liberec5901:14:3327
13MB635Kacíř ZdeněkČeský Těšín5601:15:2824
14MB68104Groš ŠtefanFoto Morava6101:16:3621
15MB6989Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:17:1918
16MB8061Ryzner JanTT Pardubice5901:19:2615
17MB85117Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:20:2012
18MB86133Hejl JanAC Šumperk5301:20:289
19MB8756Ryzner MiroslavTT Pardubice6101:20:306
20MB88129Zdeněk BílýMK Pardubice5901:20:353
21MB90109Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:20:590
22MB91137Novotný LuděkŽamberk6201:21:240
23MB9782Fenyk FrantišekAFK Pardubice5301:22:530
24MB98156Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:23:020
25MB103144Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:23:340
26MB105150Vyšín JiříKarlovy Vary5901:24:080
27MB11078Flegl VlastimilBrtev5301:25:080
28MB11947Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:27:160
29MB12034Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:27:400
30MB12136Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5401:28:080
31MB12655Sedlák JiříPřelouč5801:29:460
32MB127159Zoubek KarelMK CEA Boskovice6001:29:490
33MB12837Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:29:540
34MB13351Pečenka LiborKHB Radegast6101:31:290
35MB16269Novotný PřemyslPastviny5901:57:210
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC35143Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:10:1360
2MC4525Biemann GötzSKI Harrachov4301:12:2157
3MC46124Tempír FrantišekSokol Štíty4901:12:2854
4MC59139Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:15:0051
5MC6533Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4701:16:0848
6MC67112Leszkow PetrMK Hlinsko4401:16:2345
7MC73136Kovařík StanislavAc Obora Hvězda4801:17:5942
8MC9216Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:21:4139
9MC9665Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:22:3236
10MC10091Ženčák MiroslavTJ Tovačov5001:23:2333
11MC10799Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:24:5230
12MC109128Sadílek Václavneregistrován5001:25:0627
13MC111113Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:25:1524
14MC11710Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:26:0921
15MC12383Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:28:2718
16MC12593Tučný JanMK Pardubice4701:29:2415
17MC14096Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4901:33:0712
18MC1426Krejsa VáclavBering Praha5201:33:369
19MC143140Urbánek JindřichŠkoda Auto Kvasiny4801:34:426
20MC144152Krumer MiroslavOstrov4901:34:493
21MC14731Lerch VladislavŽST Olomouc4801:36:260
22MC15241Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5001:40:010
23MC154165Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:40:510
24MC1551Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:42:050
25MC15988Linhart MilošAC Náchod4401:51:510
26MC167148Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5202:11:520
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7673Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:19:0230
2MD812Podžorný ErvinČeský Těšín4101:19:3527
3MD83145Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:19:5824
4MD113110Šteinc LudvíkVrchlabí4101:25:5521
5MD135120Bielčik JindřichLichkov4001:32:1618
6MD13732Merta JaroslavESPRO Jeseník3501:32:3015
7MD14968Fejgl ZdeněkSokol Vratimov4201:36:5712
8MD16087Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:52:5930
9MD163162Kalousek JanKČT Žamberk4101:58:529
10MD16577Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2502:03:3927
11MD166122Domanský IvoAVC Praha3802:08:016
Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ870Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8401:00:4360
2MJ2114Pechek PetrMaratonstav Úpice8301:05:0457
3MJ2523Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8301:06:4154
4MJ329Kalenda JanAK Zlín8501:08:5451
5MJ37132Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8401:10:2848
6MJ5150Vaš MatějSpartak Police nad Metují8301:13:2845
7MJ5735Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8301:14:4342
8MJ5838Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8601:14:5539
9MJ7081Polášek JanAK Hranice8301:17:4036
10MJ112105Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8501:25:4933
11MJ145151Kozel MartinTJ Loko Trutnov8901:34:5030
12MJ156167Kunc KarelSokol Doubravice8701:45:4827
13MJ16448Maťátko DanielPunk Horní Čermná8602:00:1724
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3026Šádková IrenaAC Pardubice6901:08:4130
2ZA4480Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:12:0827
3ZA62130Randáková RůženaAC Start Karlovy Vary7701:15:1924
4ZA6667Rozkovcová PavlaSparta Praha7401:16:2021
5ZA71116Kynčlová DagmarJilemnice7201:17:4218
6ZA9318Vlčovská MartaAC Pardubice7601:22:0215
7ZA95114Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:22:1912
8ZA10219Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:23:289
9ZA116134Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:26:086
10ZA12215Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:28:203
11ZA132166Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8201:30:560
12ZA134141Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7301:31:390
13ZA138135Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:32:420
14ZA14817Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:36:550
15ZA153119Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:40:220
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9990Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:23:1930
2ZB146149Vyšinová IvetaKarlovy Vary6101:35:0427
3ZB15149Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:39:4524
4ZB1588Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:51:0521
5ZB16152Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:54:3718
Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž13066Novotná EvaLetohrad4801:29:5930
2Ž14130Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:33:0927
3Ž157154Preislerová JiřinaSABZO Praha4801:48:5324
Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1199Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:37:5630
2ŽJ2200Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:39:0427
3ŽJ3193Šenoldová IvetaSki Jilemnice8500:39:5924
4ŽJ4192Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:44:1621
5ŽJ5194Čechalová HanaTS Letohrad8600:47:0418
6ŽJ6198Vícenová KarolínaKHB Radegast8600:48:1315
7ŽJ7197Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:56:0412
8ŽJ8195Jorová MichaelaISCAREX Česká Třebová9300:57:039
9ŽJ9196Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:58:536
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1199Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:37:5630
2ŽJ2200Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:39:0427
3ŽJ3193Šenoldová IvetaSki Jilemnice8500:39:5924
4ŽJ4192Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:44:1621
5ŽJ5194Čechalová HanaTS Letohrad8600:47:0418
6ŽJ6198Vícenová KarolínaKHB Radegast8600:48:1315
7ŽJ7197Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:56:0412
8ŽJ8195Jorová MichaelaISCAREX Česká Třebová9300:57:039
9ŽJ9196Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:58:536
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:58:2490
2MA221Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:58:3587
3MA324Havlíček JanASK Slavia Praha7900:58:4384
4MA4126Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:59:2981
5MA5125Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:59:3678
6MA63Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:59:4975
7MA7107Dobšíček Pavel2 B Tým8001:00:1772
1MJ870Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8401:00:4360
8MA840Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6901:00:4369
9MA10108Soukup RadomírKABLO Kladno6801:01:1366
10MA11146Matějů LubošSILD Team7601:01:3063
1MB1222Poduška JosefAC Kladno6201:01:5160
11MA1345Dedek AlešAsics Team Přerov7501:02:1160
12MA1411Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:02:2457
13MA1553Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:02:3754
14MA1698Abrahám LuděkSk Hronov7501:03:0551
15MA17142Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7301:03:3448
2MB1854Kolínek FrantišekAK Perná5601:03:5857
16MA19103Kynčl StanislavSKI Jilemnice6401:04:2345
3MB2013Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:04:2854
2MJ2114Pechek PetrMaratonstav Úpice8301:05:0457
17MA2257Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:2642
4MB2358Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:05:5551
18MA24100Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7101:06:3439
3MJ2523Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8301:06:4154
19MA2679Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:06:4936
5MB27111Macíček MiroslavMK Kopřivnice6101:07:0148
20MA2860Polášek JanAC Havířov8001:07:3333
21MA2976Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:07:4330
1ZA3026Šádková IrenaAC Pardubice6901:08:4130
6MB3175Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:08:4845
4MJ329Kalenda JanAK Zlín8501:08:5451
22MA3312Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:08:5927
7MB34102Čechal JaroslavTS Letohrad6101:09:1042
1MC35143Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:10:1360
23MA3692Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6301:10:2524
5MJ37132Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8401:10:2848
24MA384Slonek MichalVSK-VŠB-TU-Ostrava8201:10:3621
25MA39118Dostálek PetrTěchonín6701:10:3818
26MA407Kacíř VlastimilČeský Těšín7901:11:2115
27MA4195Směšný Bronislavneregistrován6801:11:2512
8MB42115Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:11:3239
28MA43158Ketzl MartinWAU Uhříněves6701:11:589
2ZA4480Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:12:0827
2MC4525Biemann GötzSKI Harrachov4301:12:2157
3MC46124Tempír FrantišekSokol Štíty4901:12:2854
9MB47160Přichystal JiříMK CEA Boskovice6201:12:4036
29MA48121Geyle DamianAvalon SLSC7001:13:066
30MA4920Smetana JosefDatalusk Jihlava6901:13:223
31MA5086Levý TomášSK Žamberk6701:13:270
6MJ5150Vaš MatějSpartak Police nad Metují8301:13:2845
10MB5184Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:13:2833
11MB5359Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:14:1530
32MA54123Dragolov DanielBrno6701:14:190
12MB5585Vacarda VladimírSlovan Liberec5901:14:3327
33MA5672Horný PavelPřerov7301:14:350
7MJ5735Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8301:14:4342
8MJ5838Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8601:14:5539
4MC59139Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:15:0051
34MA6046Pánek LiborAsics Team Přerov7901:15:120
35MA61147Matějů MichalSILD Team7701:15:160
3ZA62130Randáková RůženaAC Start Karlovy Vary7701:15:1924
13MB635Kacíř ZdeněkČeský Těšín5601:15:2824
36MA64131Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8101:15:500
5MC6533Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4701:16:0848
4ZA6667Rozkovcová PavlaSparta Praha7401:16:2021
6MC67112Leszkow PetrMK Hlinsko4401:16:2345
14MB68104Groš ŠtefanFoto Morava6101:16:3621
15MB6989Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:17:1918
9MJ7081Polášek JanAK Hranice8301:17:4036
5ZA71116Kynčlová DagmarJilemnice7201:17:4218
37MA7274Horný PetrSK Kola Ledeč nad Sázavou6901:17:460
7MC73136Kovařík StanislavAc Obora Hvězda4801:17:5942
38MA74164Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:18:530
39MA7597Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7601:18:530
40MA7643Minařík MartinSkokan Olomouc6701:19:020
1MD7673Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:19:0230
41MA7839Suchánek LukášKHB Radegast7901:19:130
42MA79106Bielčik PetrLichkov7101:19:180
16MB8061Ryzner JanTT Pardubice5901:19:2615
2MD812Podžorný ErvinČeský Těšín4101:19:3527
43MA8227Dudák JanSpur Zlín7301:19:440
3MD83145Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:19:5824
44MA84138Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6601:20:020
17MB85117Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:20:2012
18MB86133Hejl JanAC Šumperk5301:20:289
19MB8756Ryzner MiroslavTT Pardubice6101:20:306
20MB88129Zdeněk BílýMK Pardubice5901:20:353
45MA89155Tichý PavelAC Náchod6301:20:390
21MB90109Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:20:590
22MB91137Novotný LuděkŽamberk6201:21:240
8MC9216Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:21:4139
6ZA9318Vlčovská MartaAC Pardubice7601:22:0215
46MA9462Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7601:22:090
7ZA95114Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:22:1912
9MC9665Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:22:3236
23MB9782Fenyk FrantišekAFK Pardubice5301:22:530
24MB98156Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:23:020
1ZB9990Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:23:1930
10MC10091Ženčák MiroslavTJ Tovačov5001:23:2333
47MA101101Beneš MilanAtletika Polička7801:23:270
8ZA10219Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:23:289
25MB103144Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:23:340
48MA104127Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB7401:23:400
26MB105150Vyšín JiříKarlovy Vary5901:24:080
49MA10671Mikulík DanielAsics Team Přerov7301:24:260
11MC10799Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:24:5230
50MA10864Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:25:000
12MC109128Sadílek Václavneregistrován5001:25:0627
27MB11078Flegl VlastimilBrtev5301:25:080
13MC111113Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:25:1524
10MJ112105Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8501:25:4933
4MD113110Šteinc LudvíkVrchlabí4101:25:5521
51MA11494Černý MaxOlomouc7201:26:000
52MA115163Pusz PawelLKS JSKRA JASZKOWA8101:26:05-
9ZA116134Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:26:086
14MC11710Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:26:0921
53MA11842Krampla TomášTTC Olomouc6601:26:380
28MB11947Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:27:160
29MB12034Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:27:400
30MB12136Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5401:28:080
10ZA12215Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:28:203
15MC12383Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:28:2718
54MA124153Kozák RadimBrno8001:28:570
16MC12593Tučný JanMK Pardubice4701:29:2415
31MB12655Sedlák JiříPřelouč5801:29:460
32MB127159Zoubek KarelMK CEA Boskovice6001:29:490
33MB12837Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:29:540
55MA12963Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8001:29:560
1Ž13066Novotná EvaLetohrad4801:29:5930
56MA131161Šmodrk RostislavMK Cea Boskovice6601:30:270
11ZA132166Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8201:30:560
34MB13351Pečenka LiborKHB Radegast6101:31:290
12ZA134141Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7301:31:390
5MD135120Bielčik JindřichLichkov4001:32:1618
57MA13628Teplíček LiborOlomouc6801:32:210
6MD13732Merta JaroslavESPRO Jeseník3501:32:3015
13ZA138135Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:32:420
58MA139157Tomšů PetrMlýn Janderov6401:32:580
17MC14096Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4901:33:0712
2Ž14130Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:33:0927
18MC1426Krejsa VáclavBering Praha5201:33:369
19MC143140Urbánek JindřichŠkoda Auto Kvasiny4801:34:426
20MC144152Krumer MiroslavOstrov4901:34:493
11MJ145151Kozel MartinTJ Loko Trutnov8901:34:5030
2ZB146149Vyšinová IvetaKarlovy Vary6101:35:0427
21MC14731Lerch VladislavŽST Olomouc4801:36:260
14ZA14817Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:36:550
7MD14968Fejgl ZdeněkSokol Vratimov4201:36:5712
59MA15029Rašner TomášOlomouc6901:37:000
3ZB15149Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:39:4524
22MC15241Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5001:40:010
15ZA153119Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:40:220
23MC154165Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:40:510
24MC1551Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:42:050
12MJ156167Kunc KarelSokol Doubravice8701:45:4827
3Ž157154Preislerová JiřinaSABZO Praha4801:48:5324
4ZB1588Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:51:0521
25MC15988Linhart MilošAC Náchod4401:51:510
8MD16087Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:52:5930
5ZB16152Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:54:3718
35MB16269Novotný PřemyslPastviny5901:57:210
9MD163162Kalousek JanKČT Žamberk4101:58:529
13MJ16448Maťátko DanielPunk Horní Čermná8602:00:1724
10MD16577Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2502:03:3927
11MD166122Domanský IvoAVC Praha3802:08:016
26MC167148Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5202:11:520

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 84%
Zvolená trasa závodu: 86%
Značení závodu: 85%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 88%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 81%

Závod hodnotilo celkem 11 návštěvníků.
Celkové hodnocení
85%

Názory na závod

Velmi dobrá trať, celkově spokojenost.
flegl
Opět mi před startem odjelo vozidlo s batůžky, než jsem si ho tam mohl dát, Proč tak brzo? Tento závod není jen nahoru, ale člověk si musí nechat hodně sil i na cestu zpět, ...
trejbalkarel
Super závod, jen těch úvodních několik kilometrů mi moc nesedlo. Ale ten kopec mi to vynahradil. Můj prvovýstup (prvovýběh) na "Kraličák". Nádhernej kopec. Škoda jen, že jsem musel tak rychle dolů.
mefinek
výborně zorganizovaný závod
vusa
Také jsem běžel poprvé (závod) a docela mi to sedlo. Ten sestup je blbej, ale jinak to asi nejde...
kebrle
ve výsledkovce chybí ročníky narození, od kategorie juniorek přes všechny kategorie žen je vidět,že o účast na MS asi není až tak velký zájem, nebo ta vzdálenost z ostatních regionů????jinak je trať podle časů a profilu pro kvalifikaci velmi doře zvoleno.Tomu bych přikládal hlavní pozitivum.Bohužel vzhledem ke svým starostem o bolavé achilovky nemohu již vrchy běhat.Držím Vám pěsti v Rakousku. Ahoj Olda Dvořák-Karlovy Vary.
acstart
Dobrej závod, i organizace. Výborně se hodil pro kvalifikaci na MS. Jenom mě vadilo, že jsem po doběhu musel zcházet z kopce dolů. Ale to jinak nešlo udělat.
pecap

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód