5.7.2003, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
25.6.2023 | Mladkov - Suchý vrch | 75 |
22.6.2019 | Mladkov - Suchý vrch | 84 |
23.6.2018 | Mladkov - Suchý vrch | 78 |
23.7.2016 | Mladkov - Suchý vrch | 142 |
14.6.2014 | Mladkov - Suchý vrch | 93 |
7.7.2012 | Mladkov - Suchý vrch | 127 |
17.7.2010 | Mladkov - Suchý vrch | 104 |
18.7.2009 | Mladkov - Suchý vrch | 116 |
19.7.2008 | Mladkov - Suchý vrch | 117 |
30.6.2007 | Mladkov - Suchý vrch | 127 |
1.7.2006 | Mladkov - Suchý vrch | 98 |
2.7.2005 | Mladkov - Suchý vrch | 94 |
3.7.2004 | Mladkov - Suchý vrch | 113 |
6.7.2002 | Mladkov - Suchý vrch | 107 |
7.7.2001 | Mladkov - Suchý vrch | 130 |
8.7.2000 | Mladkov - Suchý vrch | 119 |
10.7.1999 | Mladkov - Suchý vrch | 137 |
11.7.1998 | Mladkov - Suchý vrch | 126 |
19.7.1997 | Mladkov - Suchý vrch | 95 |
20.7.1996 | Mladkov - Suchý vrch | 95 |
15.7.1995 | Mladkov - Suchý vrch | 105 |
17.7.1994 | Mladkov - Suchý vrch | 76 |
11.7.1993 | Mladkov - Suchý vrch | 61 |
12.7.1992 | Mladkov - Suchý vrch | 68 |
7.7.1991 | Mladkov - Suchý vrch | 51 |
9.7.1989 | Mladkov - Suchý vrch | 45 |
10.7.1988 | Mladkov - Suchý vrch | 63 |
26.9.1987 | Mladkov - Suchý vrch | 23 |
27.9.1986 | Mladkov - Suchý vrch | 56 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sadílek Ota | 46 | 24 |
Javůrek Jiří | 48 | 22 |
Bielčik Jindřich | 40 | 19 |
Dostálek Petr | 67 | 19 |
Pechek František | 53 | 19 |
Vacek Martin | 69 | 17 |
Stránský Aleš | 60 | 17 |
Marek František | 41 | 15 |
Jirásková Eva | 64 | 15 |
Šimůnek Jan | 49 | 15 |
Tučný Jan | 47 | 14 |
Svatoš Otakar | 34 | 14 |
Šimůnek Jan | 82 | 13 |
Šír Václav | 48 | 13 |
Kolínek František | 56 | 13 |
Šalplachta Jindřich | 47 | 13 |
Šmída Oldřich | 48 | 12 |
Sadílek Václav | 50 | 12 |
Tempír František | 49 | 12 |
Pleticha František | 42 | 12 |
Zajíc Jan | 53 | 12 |
Krupička Miroslav | 53 | 11 |
Novotný Jiří | 45 | 11 |
Šafář Jaroslav | 51 | 11 |
Merta Jaroslav | 35 | 11 |
Vodička Jan | 45 | 11 |
Dobšíček Pavel | 80 | 11 |
Zdeněk Bílý | 59 | 11 |
Tichý Pavel | 63 | 11 |
Koblížek Jindřich | 48 | 11 |
Mertová Michaela | 76 | 10 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 10 |
Kalousek Jan | 41 | 10 |
Gombita Josef | 58 | 10 |
Hejl Jan | 53 | 10 |
Dušková Lenka | 80 | 10 |
Paulů Blanka | 54 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Horáček Michal | 75 | 10 |
Jandejsek Zdeněk | 61 | 9 |
Palko Aleš | 71 | 9 |
Navrátilová Lucie | 80 | 9 |
Krejčí Stanislav | 63 | 9 |
Špacír Ladislav | 55 | 9 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 9 |
Krejsa Václav | 52 | 9 |
Sedlák Jiří | 58 | 9 |
Krunčík Pavel | 85 | 9 |
Mannlová Jana | 80 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 4 | 66 | Moravec Ondřej | KB OEZ Letohrad | 84 | 00:39:32 | 114,66 |
2 | MJ | 19 | 65 | Hradecký Petr | KB OEZ Letohrad | 85 | 00:44:10 | 92,94 |
3 | MJ | 20 | 24 | Samek Martin | SRK Rychnov nad Kněžnou | 87 | 00:44:17 | 92,39 |
4 | MJ | 25 | 6 | Holec Pavel | AK Zlín | 85 | 00:45:09 | 88,33 |
5 | MJ | 28 | 42 | Černý Jaroslav | Triatlon Team Trutnov | 86 | 00:45:35 | 86,30 |
6 | MJ | 35 | 64 | Brichta Jan | KB OEZ Letohrad | 84 | 00:46:05 | 83,96 |
7 | MJ | 36 | 45 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:46:13 | 83,33 |
8 | MJ | 37 | 57 | Zapalač Martin | Fenix Jeseník | 86 | 00:46:39 | 81,30 |
9 | MJ | 43 | 63 | Müller Michal | KB OEZ Letohrad | 86 | 00:48:29 | 72,70 |
10 | MJ | 46 | 23 | Andrš Jiří | SRK Rychnov nad Kněžnou | 86 | 00:49:06 | 69,81 |
11 | MJ | 51 | 74 | Bartoň Eduard | Štíty | 85 | 00:49:30 | 67,94 |
12 | MJ | 52 | 55 | Pumprla Rostislav | SK Salith-Sumtex | 85 | 00:49:43 | 66,92 |
13 | MJ | 53 | 62 | Mikula Martin | KB OEZ Letohrad | 87 | 00:49:56 | 65,91 |
14 | MJ | 65 | 21 | Kozel Martin | Loko Trutnov | 89 | 00:52:13 | 55,20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 15 | 18 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:43:17 | 109,79 |
2 | MC | 33 | 36 | Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 48 | 00:45:56 | 98,14 |
3 | MC | 41 | 59 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 00:47:19 | 92,07 |
4 | MC | 42 | 84 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice n. J. | 48 | 00:47:57 | 89,28 |
5 | MC | 49 | 8 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:49:25 | 82,84 |
6 | MC | 55 | 70 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:50:04 | 79,98 |
7 | MC | 56 | 22 | Farář Jaroslav | Maratonstav Úpice | 50 | 00:50:26 | 78,37 |
8 | MC | 66 | 95 | Křenek Miroslav | Sokol Výprachtice | 50 | 00:52:15 | 70,39 |
9 | MC | 68 | 25 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 00:52:49 | 67,90 |
10 | MC | 70 | 87 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:53:06 | 66,65 |
11 | MC | 76 | 1 | Ráb Pavel | Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí | 52 | 00:53:45 | 63,79 |
12 | MC | 81 | 99 | Ehler Edvard | Lokomotiva Pardubice | 48 | 00:55:03 | 58,08 |
13 | MC | 94 | 101 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 01:00:15 | 35,23 |
14 | MC | 96 | 80 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 01:00:31 | 34,06 |
15 | MC | 104 | 20 | Kozel Karel | Jiskra Dolní Brusnice | 52 | 01:14:46 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 54 | 81 | Biemann Götz | SKI Harrachov | 43 | 00:50:03 | 113,73 |
2 | MD | 79 | 38 | Marek František | TJ Červený Kostelec | 41 | 00:54:18 | 97,91 |
3 | MD | 85 | 91 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:56:52 | 88,36 |
4 | MD | 92 | 31 | Fejgl Zdeněk | TIS Vilhelm Frýdek Místek | 42 | 00:59:28 | 78,68 |
5 | MD | 95 | 3 | Kašpar Josef | AVC Praha | 38 | 01:00:20 | 75,46 |
6 | MD | 97 | 56 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 01:02:21 | 67,95 |
7 | MD | 103 | 11 | Bém František | AC Slovan Liberec | 27 | 01:08:28 | 45,19 |
8 | MD | 105 | 78 | Tomášek František | TJ Otrokovice | 25 | 01:17:36 | 11,20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 73 | 61 | Hlavsová Tereza | KB OEZ Letohrad | 86 | 00:53:30 | 103,83 |
2 | ŽJ | 74 | 67 | Dušková Lada | KB OEZ Letohrad | 85 | 00:53:31 | 103,77 |
3 | ŽJ | 84 | 60 | Veselá Miroslava | KB OEZ Letohrad | 85 | 00:56:37 | 92,40 |
4 | ŽJ | 98 | 50 | Vícenová Karolína | AK Kroměříž | 86 | 01:02:49 | 69,67 |
5 | ŽJ | 101 | 71 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 01:07:57 | 50,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 67 | 85 | Navrátilová Lucie | TJ Loko Trutnov | 80 | 00:52:20 | 102,35 |
2 | ZA | 69 | 86 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:52:53 | 100,27 |
3 | ZA | 75 | 19 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:53:39 | 97,38 |
4 | ZA | 78 | 29 | Dytrtová Dagmar | SRK Rychnov nad Kněžnou | 79 | 00:54:13 | 95,24 |
5 | ZA | 86 | 13 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:57:26 | 83,09 |
6 | ZA | 89 | 68 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:58:30 | 79,06 |
7 | ZA | 91 | 73 | Dušková Lenka | Lanškroun | 80 | 00:59:03 | 76,98 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 57 | 15 | Paulů Blanka | Vrchlabí | 54 | 00:50:37 | 107,99 |
2 | ZB | 62 | 17 | Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 63 | 00:51:28 | 104,76 |
3 | ZB | 83 | 26 | Jorová Ludmila | LK Lanškroun | 62 | 00:56:05 | 87,25 |
4 | ZB | 87 | 14 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:57:58 | 80,11 |
5 | ZB | 99 | 72 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 01:02:58 | 61,14 |
6 | ZB | 100 | 93 | Klimešová Alena | Sokol Bukovice | 63 | 01:07:52 | 42,55 |
7 | ZB | 106 | 49 | Přívětivá Svatava | KHB Radegast | 64 | 01:18:20 | 2,85 |
Organizace závodu: 85% Zvolená trasa závodu: 90% Značení závodu: 85% Vyhlášení výsledků: 90% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 80% Celkový dojem ze závodu: 85% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 88% |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
skapamarek