Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

5.3.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 5.3.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Místo konání

zimní stadion (areál baseballu) v Chocni
10.00 - 11.45 hodin

Přihlášky

8.30 - 11.00 hodin v místě startu

Startovné

5,- Kč žactvo
20,- Kč dorost a dospělí

Popis tratě

Běh po lesních a polních cestách s převýšením.
Délka: muži a junioři 7,8 km, ženy a juniorky 3,9 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jaromír Kopecký
Mikoláše Alše 1583
565 01 Choceň
tel.: 465 471 995

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 96 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2155Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:26-
2Ž2256Flídrová KláraFK Choceň9700:02:48-
3Ž2357Prachařová EvaAC Choceň9700:02:56-
4Ž2458Flídrová BáraFK Choceň0100:04:47-
5Ž2559Frydrychová EliškaAC Choceň0100:07:31-
Předžáci r. 96 a mladší (trať 0,4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci nejmladší r. 94-95 (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3134Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:24-
2M3235Prachař DavidAC Choceň9400:03:26-
3M3336Lakota AntonínAC Choceň9500:03:27-
4M3537Vítek LukášSK Skořenice9500:03:51-
5M3738Frydrych JakubAC Choceň9500:04:03-
6M3839Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:04:06-
7M3940Viktorín OndřejSK Skořenice9400:04:09-
8M31041Vítek PatrikSK Skořenice9500:04:20-
Žákyně nejmladší r. 94-95 (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3460Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:42-
2Ž3661Sloupenská TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9400:03:52-
3Ž31162Sládková KateřinaSK Skořenice9500:04:21-
4Ž31263Papáčková MartinaSK Skořenice9500:05:02-
5Ž31364Seidenglanzová JarmilaSK Skořenice9500:05:09-
6Ž31465Prudičová JitkaSK Skořenice9500:05:10-
Žákyně mladší r. 92-93 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM166Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:13:20-
Žáci mladší r. 92-93 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM142Siegel JakubAC Choceň9200:09:10-
2MM243Kopáček PetrŠAK Chrudim9200:09:43-
3MM444Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:09:47-
4MM545Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:07-
5MM846Hloušek JanTrutnov9300:12:08-
6MM947Adámek KryštofJiskra Ústí nad Orlicí9300:12:55-
Žákyně starší r. 90-91 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS367Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:09:44-
2ŽS668Šedová TerezaAC Choceň9000:10:17-
3ŽS769Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:11:07-
Žáci starší r. 90-91 (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS148Večeře TomášAtletika Polička9000:11:18-
2MS249Rybišár PavelŠAK Chrudim9000:12:01-
3MS350Tománek FilipAtletika Polička9000:12:25-
4MS451Mundok MarianDukla Praha9100:12:44-
5MS552Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:45-
6MS653Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:14:22-
7MS754Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:15:35-
Dorostenci r. 88-89 (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD171Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:29-
2MD272Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:15:46-
3MD373Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:15:54-
4MD474Červ JakubAtletika Polička8900:16:43-
5MD575Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:18:01-
6MD676Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:09-
Dorostenky r. 88-89 (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD870Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:16:10-
Junioři (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1480Řemínek MatějAC Choceň8600:34:30115,97
2MJ2281Siegel JosefAC Choceň8600:37:17101,13
3MJ2982Novotný MichalATC Nekoř8700:40:4282,90
Muži A (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:11103,48
2MA23Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:29:15103,03
3MA34Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:30:4093,49
4MA45Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:0790,46
5MA56Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:31:1689,45
6MA77Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:31:4286,53
7MA108Adamec JosefATC Nekoř8100:33:3473,96
8MA119Šutera JosefAtletika Polička7900:34:0570,48
9MA1210Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:34:1869,02
10MA1311Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:34:1968,91
11MA1512Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:34:4066,55
12MA1613Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:34:4765,77
13MA2014Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:36:2754,55
14MA2315Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:4139,51
15MA2416Brandejs MiroslavAtletika Polička7800:39:1036,25
16MA3217Cvrček MartinSK Polička7900:43:218,08
Muži B (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB618Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:23102,59
2MB819Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:31:46100,17
3MB920Siegel JosefAC Choceň5800:32:1497,24
4MB1721Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:34:4881,09
5MB1822Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:35:2077,74
6MB1923Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:35:3076,69
7MB2624Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:4549,96
8MB2725Sedlák JiříPřelouč5800:40:1646,71
9MB2826Tománek JiříAtletika Polička6200:40:2945,34
Muži C (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2127Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:36:34113,28
2MC2528Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:39:3797,70
3MC3029Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:41:1989,02
4MC3130Bielčik JindřichLichkov4000:42:40133,03
5MC3231Krumer MiroslavOstrov4900:43:2178,64
6MC3432Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:49:20106,94
7MC3533Kalousek JanSK Žamberk4101:01:1960,04
Ženy A (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA777Rychtaříková IvaAC Choceň8500:21:51114,31
2ZA978Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:1385,69
Ženy B (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB879Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:26100,00
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2155Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:26-
2Ž2256Flídrová KláraFK Choceň9700:02:48-
3Ž2357Prachařová EvaAC Choceň9700:02:56-
4Ž2458Flídrová BáraFK Choceň0100:04:47-
5Ž2559Frydrychová EliškaAC Choceň0100:07:31-
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3134Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:24-
2M3235Prachař DavidAC Choceň9400:03:26-
3M3336Lakota AntonínAC Choceň9500:03:27-
1Ž3460Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:42-
4M3537Vítek LukášSK Skořenice9500:03:51-
2Ž3661Sloupenská TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9400:03:52-
5M3738Frydrych JakubAC Choceň9500:04:03-
6M3839Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:04:06-
7M3940Viktorín OndřejSK Skořenice9400:04:09-
8M31041Vítek PatrikSK Skořenice9500:04:20-
3Ž31162Sládková KateřinaSK Skořenice9500:04:21-
4Ž31263Papáčková MartinaSK Skořenice9500:05:02-
5Ž31364Seidenglanzová JarmilaSK Skořenice9500:05:09-
6Ž31465Prudičová JitkaSK Skořenice9500:05:10-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM166Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:13:20-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM142Siegel JakubAC Choceň9200:09:10-
2MM243Kopáček PetrŠAK Chrudim9200:09:43-
1ŽS367Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:09:44-
3MM444Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:09:47-
4MM545Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:07-
2ŽS668Šedová TerezaAC Choceň9000:10:17-
3ŽS769Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:11:07-
5MM846Hloušek JanTrutnov9300:12:08-
6MM947Adámek KryštofJiskra Ústí nad Orlicí9300:12:55-
Trať 2,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS148Večeře TomášAtletika Polička9000:11:18-
2MS249Rybišár PavelŠAK Chrudim9000:12:01-
3MS350Tománek FilipAtletika Polička9000:12:25-
4MS451Mundok MarianDukla Praha9100:12:44-
5MS552Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:45-
6MS653Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:14:22-
7MS754Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:15:35-
1ŽD870Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:16:10-
Trať 3,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD171Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:29-
2MD272Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:15:46-
3MD373Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:15:54-
4MD474Červ JakubAtletika Polička8900:16:43-
5MD575Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:18:01-
6MD676Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:09-
1ZA777Rychtaříková IvaAC Choceň8500:21:51114,31
1ZB879Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:26100,00
2ZA978Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:1385,69
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:11103,48
2MA23Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:29:15103,03
3MA34Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:30:4093,49
4MA45Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:0790,46
5MA56Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:31:1689,45
1MB618Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:23102,59
6MA77Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:31:4286,53
2MB819Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:31:46100,17
3MB920Siegel JosefAC Choceň5800:32:1497,24
7MA108Adamec JosefATC Nekoř8100:33:3473,96
8MA119Šutera JosefAtletika Polička7900:34:0570,48
9MA1210Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:34:1869,02
10MA1311Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:34:1968,91
1MJ1480Řemínek MatějAC Choceň8600:34:30115,97
11MA1512Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:34:4066,55
12MA1613Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:34:4765,77
4MB1721Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:34:4881,09
5MB1822Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:35:2077,74
6MB1923Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:35:3076,69
13MA2014Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:36:2754,55
1MC2127Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:36:34113,28
2MJ2281Siegel JosefAC Choceň8600:37:17101,13
14MA2315Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:4139,51
15MA2416Brandejs MiroslavAtletika Polička7800:39:1036,25
2MC2528Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:39:3797,70
7MB2624Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:4549,96
8MB2725Sedlák JiříPřelouč5800:40:1646,71
9MB2826Tománek JiříAtletika Polička6200:40:2945,34
3MJ2982Novotný MichalATC Nekoř8700:40:4282,90
3MC3029Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:41:1989,02
4MC3130Bielčik JindřichLichkov4000:42:40133,03
5MC3231Krumer MiroslavOstrov4900:43:2178,64
16MA3217Cvrček MartinSK Polička7900:43:218,08
6MC3432Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:49:20106,94
7MC3533Kalousek JanSK Žamberk4101:01:1960,04

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód