Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lesní běh Rokytnice v Orlických horách

10.9.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Lesní běh Rokytnice v Orlických horách
  • datum konání: 10.9.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Outdoor Sport

Sociální sítě

Místo konání

Rokytnice v Orlických horách, lesní park nad koupalištěm
první kategorie v 10.00 hodin
hlavní závod v 11.00 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30,- Kč

Popis tratě

Polní cesty, lesní pěšiny.
Délka: 400 m - 9.000 m

Ceny pro vítěze

První 3 v kategorii obdrží věcné ceny a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Miroslav Rücker
Horská 500
Rokytnice v Orlických horách
517 61
tel.: 603 879 344

E-mailová adresa

outdoor@rokytnice.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Lesní běh Rokytnice v Orlických horách

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žactvo do 7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž118Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová9900:01:37-
2Ž124Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:43-
3Ž136Štefková MichaelaOUTDOOR Sport Rokytnice v O. h.9800:02:04-
4Ž143Kánský PetrBiatlon Letohrad0000:02:07-
5Ž1525Metelka OndřejHradec Králové0100:02:16-
6Ž1661Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:30-
7Ž171Levý DavidOUTDOOR Sport Rokytnice v O. h.0000:03:00-
8Ž1864Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:03:09-
9Ž192Rücker MiroslavOUTDOOR Sport Rokytnice v O. h.0100:03:26-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž257Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:49-
2Ž2653Novotná DoraSK Žamberk9700:01:51-
3Ž2756Michalcová EliškaOUTDOOR Sport Rokytnice v O. h.9700:01:54-
4Ž2820Rückerová TerezaOUTDOOR Sport Rokytnice v O. h.9700:02:57-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2126Neugebauer TomášSK Žamberk9600:01:36-
2M2228Cimer TomášSpartak OEZ Letohrad9600:01:38-
3M2355Novák JakubSKI Klub Česká Třebová9600:01:43-
4M2427Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:01:45-
Žáci mladší 10-11 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3530Křen JakubSpartak OEZ Letohrad9400:04:21-
2M3760Lakota AntonínAC Choceň9500:04:29-
3M31118Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:42-
4M31529Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:05:21-
5M31624Chlumecký PatrikSokol Klášterec nad Orlicí9400:05:36-
6M31759Frydrych JakubAC Choceň9500:05:48-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3132Aulichová KateřinaSpartak OEZ Letohrad9500:03:33-
2Ž3231Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:03:36-
3Ž3323Jadrníčková KateřinaSokol Klášterec nad Orlicí9400:04:05-
4Ž349Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:04:11-
Žákyně starší 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM111Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:51-
2ŽM210Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:03:52-
3ŽM313Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:01-
4ŽM412Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:07-
5ŽM635Adamcová MartinaSpartak OEZ Letohrad9300:04:24-
6ŽM833Faltusová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:04:30-
7ŽM937Stráníková TerezieSpartak OEZ Letohrad9300:04:36-
8ŽM1034Bárnetová AlenaSpartak OEZ Letohrad9300:04:38-
9ŽM1238Kafková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9300:04:42-
10ŽM1336Tomanová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:04:52-
11ŽM1414Nováková MarkétaSKI klub Česká Třebová9300:05:08-
Žáci starší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM119Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:06:31-
2MM241Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9200:06:45-
3MM639Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:06:57-
4MM740Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:07:00-
5MM105Levý LukášOUTDOOR Sport Rokytnice v O. h.9300:07:39-
Dorostenky mladší 14-15 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS345Levá NikolaSpartak OEZ Letohrad9000:06:48-
2ŽS442Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad9100:06:50-
3ŽS515Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:06:52-
4ŽS858Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:07:16-
5ŽS943Vacková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9000:07:19-
6ŽS1144Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9000:07:41-
Dorostenci mladší 14-15 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS150Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:10:05-
2MS246Krčmář MichalSpartak OEZ Letohrad9100:10:19-
3MS349Faltus LukášSpartak OEZ Letohrad9000:10:35-
4MS421Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:11:06-
5MS562Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:09-
6MS654Kadeřávek TomášFort SMC Ústí nad Orlicí9100:11:10-
7MS716Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:11:43-
8MS857Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:11:49-
9MS1048Šembera JiříSpartak OEZ Letohrad9100:13:12-
10MS1163Havlíček FilipOUTDOOR Sport Rokytnice v O. h.9100:15:26-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD452Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:22:14-
2MD751Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:22:46-
3MD817Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:23:01-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři (trať 9 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:42:19101,77
2MA226Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:26101,22
3MA330Rozprým JiříSK Žamberk7700:43:2097,01
4MA418Fajfr FrantišekŽamberk7200:43:3196,15
5MA51Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:44:2791,78
6MA624Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:45:5285,14
7MA77Mařík JiříMP Žamberk7200:46:1783,19
8MA823Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:47:4376,47
9MA927Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:1569,29
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB23Čechal JaroslavTS Letohrad6100:22:05102,09
2MB310Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:22:12101,05
3MB62Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:22:4096,86
4MB917Christoph JaroslavLBC Nové Město nad Metují6400:23:1891,19
5MB119Novotný LuděkSK Žamberk6200:24:3879,24
6MB1711Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:0058,03
7MB2419Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:35:070,00
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC54Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:22:39111,99
2MC1013Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:2197,88
3MC1212Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:1790,13
4MC1520Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:26:2480,86
5MC1616Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:4478,10
6MC1933Jelínek MatějHradec Králové4200:27:39105,13
7MC2021Bielčik JindřichLichkov4000:27:52103,60
8MC2132Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:29:1357,48
9MC2235Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:29:3791,27
10MC2331Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:31:1840,19
11MC255Kalousek JanSK Žamberk4100:37:2336,53
Juniorky (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:49122,59
2ZA1325Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:4590,60
3ZA1428Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:1386,81
4ZA1814Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:27:1977,86
Ženy B (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB915Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:12:18100,00
2ZB1234Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:18:02100,00
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž118Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová9900:01:37-
2Ž124Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:43-
3Ž136Štefková MichaelaOUTDOOR Sport Rokytnice v O. h.9800:02:04-
4Ž143Kánský PetrBiatlon Letohrad0000:02:07-
5Ž1525Metelka OndřejHradec Králové0100:02:16-
6Ž1661Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:30-
7Ž171Levý DavidOUTDOOR Sport Rokytnice v O. h.0000:03:00-
8Ž1864Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:03:09-
9Ž192Rücker MiroslavOUTDOOR Sport Rokytnice v O. h.0100:03:26-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2126Neugebauer TomášSK Žamberk9600:01:36-
2M2228Cimer TomášSpartak OEZ Letohrad9600:01:38-
3M2355Novák JakubSKI Klub Česká Třebová9600:01:43-
4M2427Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:01:45-
1Ž257Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:49-
2Ž2653Novotná DoraSK Žamberk9700:01:51-
3Ž2756Michalcová EliškaOUTDOOR Sport Rokytnice v O. h.9700:01:54-
4Ž2820Rückerová TerezaOUTDOOR Sport Rokytnice v O. h.9700:02:57-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3132Aulichová KateřinaSpartak OEZ Letohrad9500:03:33-
2Ž3231Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:03:36-
3Ž3323Jadrníčková KateřinaSokol Klášterec nad Orlicí9400:04:05-
4Ž349Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:04:11-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:49122,59
1MB23Čechal JaroslavTS Letohrad6100:22:05102,09
2MB310Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:22:12101,05
1MD452Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:22:14-
1MC54Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:22:39111,99
3MB62Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:22:4096,86
2MD751Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:22:46-
3MD817Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:23:01-
4MB917Christoph JaroslavLBC Nové Město nad Metují6400:23:1891,19
2MC1013Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:2197,88
5MB119Novotný LuděkSK Žamberk6200:24:3879,24
3MC1212Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:1790,13
2ZA1325Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:4590,60
3ZA1428Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:1386,81
4MC1520Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:26:2480,86
5MC1616Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:4478,10
6MB1711Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:0058,03
4ZA1814Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:27:1977,86
6MC1933Jelínek MatějHradec Králové4200:27:39105,13
7MC2021Bielčik JindřichLichkov4000:27:52103,60
8MC2132Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:29:1357,48
9MC2235Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:29:3791,27
10MC2331Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:31:1840,19
7MB2419Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:35:070,00
11MC255Kalousek JanSK Žamberk4100:37:2336,53
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:42:19101,77
2MA226Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:26101,22
3MA330Rozprým JiříSK Žamberk7700:43:2097,01
4MA418Fajfr FrantišekŽamberk7200:43:3196,15
5MA51Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:44:2791,78
6MA624Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:45:5285,14
7MA77Mařík JiříMP Žamberk7200:46:1783,19
8MA823Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:47:4376,47
9MA927Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:1569,29

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód