Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Královský běh Kujebinou

18.9.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Královský běh Kujebinou
  • datum konání: 18.9.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Javornického, Vysoké Mýto
10.00 - 12.00 hodin

Přihlášky

od 9.30 hodin v místě startu

Startovné

15 - 50 Kč

Popis tratě

Vede historickou částí města. Povrch převážně asfalt a dlažební kostky.
Délka: 5 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Lukáš Dejdar
Jiráskova 245
566 01 Vysoké Mýto
tel. byt: 465 423 854
mobil: 608 449 476

Internetové stránky

http://www.acvysokemyto.org

E-mailová adresa

lukas.dejdar@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.9.2016Královský běh Kujebinou218
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
15.9.2013Královský běh Kujebinou250
16.9.2012Královský běh Kujebinou274
18.9.2011Královský běh Kujebinou190
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
19.9.2004Královský běh Kujebinou108
22.9.20021. ročník, Královský běh Kujebinou10

Statistika závodu Královský běh Kujebinou

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2330

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kouřil Karel7212
Marek Jiří4311
Frydrychová Eliška0111
Doskočil Jan9710
Vondra Vojtěch9810
Šimůnková Pavla7710
Kopecký Libor5610
Kouřil Tomáš9310
Kopecký Jan9010
Smolák Petr949
Matyášová Jana659
Gregora Filip029
Smoláková Alexandra989
Kozáková Denisa799
Nechvíl Petr919
Šafář Jaroslav519
Keprtová Miloslava488
Boháč Bonifác018
Smoláková Valérie938
Razým Jan578
Bielčik Jindřich408
Borková Agáta028
Brychta Jakub088
Mlynář Vojtěch988
Zenkl Adam958
Zachař Jiří728
Spilko Zdeněk647
Stránská Michaela977
Boháč Pankrác067
Martincová Kristýna937
Gregorová Monika007
Nechvílová Miroslava607
Doskočilová Eliška007
Brádle Václav377
Ducháček Bedřich597
Pokorný Milan647
Jirásková Eva647
Dudycha Jakub057
Řemínek Matěj867
Borek Petr707
Stránská Adéla917
Krátká Anna697
Razým Lukáš797
Marholdová Aneta077
Smoláková Jiřina697
Šimůnek Jan037
Šimůnek Jan827
Borek Viktor047
Smoláková Dominika007
Krsek Miroslav496

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší děti do 5 let (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž112Štanglica ŠimonSK Vysoké Mýto0000:00:20-
2Ž123Smoláková DominikaBKVM Vysoké Mýto0000:00:22-
3Ž134Dolejší AdamVysoké Mýto0000:00:23-
4Ž145Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:00:24-
5Ž156Dolejší DanielVysoké Mýto0000:00:27-
6Ž167Ptáček JakubSK Vysoké Mýto0000:00:28-
7Ž178Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:32-
8Ž189Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:45-
9Ž1910Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:49-
10Ž11011Šedová TerezaSruby0300:01:01-
11Ž11112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:31-
Žákyně 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1113Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:41-
2Ž1214Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:46-
3Ž1315Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:47-
4Ž1416Faltusová KateřinaJablonné nad Orlicí9900:00:49-
5Ž1817Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:56-
Žáci 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1518Suchý LukášVysoké Mýto9900:00:51-
2M1619Brychta AlešVysoké Mýto9800:00:52-
3M1720Cabicar JakubSK Vysoké Mýto9900:00:53-
4M1821Valek RobinVysoké Mýto9800:00:56-
5M11022Lipavský AdamSK Vysoké Mýto9800:01:04-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21123Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:47-
2Ž21324Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:50-
3Ž21425Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:02:51-
4Ž21526Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:02:51-
5Ž22027Kvapilová HanaMapeto9700:03:09-
6Ž22328Staňková MarkétaSokol Osík9600:03:13-
7Ž22529Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:03:32-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2630Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:44-
2M2831Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:02:45-
3M21832Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:01-
4M22033Doskočil JanDonocykl Vysoké Mýto9700:03:09-
4M22034Staněk AlešSokol Osík9600:03:09-
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3243Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:27-
2M3544Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:41-
3M3645Lakota AntonínAC Choceň9500:02:44-
4M31946Frydrych JakubAC Choceň9500:03:07-
5M32447Kubík ŠtěpánVysoké Mýto9500:03:24-
6M32648Staněk OndřejOsík Litomyšl9400:03:45-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3135Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:02:26-
2Ž3336Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:31-
3Ž3437Tancerová KateřinaSokol Přínostice9500:02:35-
4Ž3838Halbrštátová PetraJablonné nad Orlicí9400:02:45-
5Ž31039Truhlářová KateřinaVysoké Mýto9500:02:46-
6Ž31240Kučerová LenkaSokol Vysoké Mýto9500:02:48-
7Ž31641Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:02:52-
8Ž31742Tancerová MarieSokol Přínostice9400:02:55-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM249Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:05:01-
2ŽM750Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:05:10-
3ŽM1551Halbrštátová AnnaJablonné nad Orlicí9200:05:32-
4ŽM1852Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:05:38-
5ŽM2153Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:05:51-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM154Siegel JakubAC Choceň9200:04:46-
2MM355Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:03-
3MM456Staněk TomášJiskra Litomyšl9200:05:05-
4MM857Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:05:16-
5MM958Hanuš PetrTK Choceň9200:05:17-
6MM1059Odložil JanAC Vysoké Mýto9200:05:22-
6MM1063Odložil JanAC Vysoké Mýto9200:05:22-
8MM1364Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:25-
8MM1360Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:25-
10MM1561Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:05:32-
10MM1565Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:05:32-
12MM1962Hanuš PavelTK Choceň9300:05:45-
12MM1966Hanuš PavelTK Choceň9300:05:45-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS567Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:06-
2ŽS668Karlová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové9000:05:09-
3ŽS1269Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:05:24-
4ŽS2270Galajdová KateřinaAC Vysoké Mýto9100:06:58-
Žáci starší 14-15 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS171Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:16-
2MS272Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:17-
3MS373Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:07:18-
4MS474Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:07:19-
5MS575Karmín LubošAC Vysoké Mýto9100:07:21-
6MS676Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:07:38-
7MS777Nikl LukášAC Choceň9100:07:48-
Dorostenci 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD180Sejkora KarelAtletika Polička8800:09:15-
2MD281Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:09:18-
3MD382Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:40-
4MD483Zavřel JiříAC Choceň8900:09:47-
5MD584Červ JakubAtletika Polička8900:10:20-
6MD685Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:11:07-
Dorostenky 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD878Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:14:3091,87
Junioři (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1786Řemínek MatějAC Choceň8600:18:51118,02
2MJ3487Siegel JosefAC Choceň8600:22:3581,98
Muži A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA198Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:16:26100,54
2MA299Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:28100,13
3MA3100Blaha TomášAK Kroměříž7600:16:3299,33
4MA4101Kotouč MartinSSK Vítkovice8500:16:5295,28
5MA6102Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:17:3187,39
6MA7103Vodička OldřichPIM RC7700:17:4185,37
7MA9104Šutera JosefAtletika Polička7900:17:4983,75
8MA10105Erbs DušanAC Pardubice7900:18:0081,52
9MA14106Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:18:3873,84
10MA20107Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:19:2065,34
11MA23108Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:1454,42
12MA28109Chlup JiříStaré Město7400:21:1342,48
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5110Siegel JosefAC Choceň5800:17:17106,65
2MB8111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:48100,87
3MB12112Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:3392,48
4MB13113Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:18:3791,73
5MB19114Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:1085,58
6MB21115Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:19:4579,06
7MB22116Kysilka VladimírAC Vysoké Mýto6200:20:0475,51
8MB27117Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:0564,14
9MB38118Pokorný MilanSK Vraclav6400:23:4234,87
10MB43119Krátký JosefLABE TRI CLUB HK6500:24:3225,54
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC16120Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:18:44108,14
2MC18121Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:19:07104,21
3MC26122Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:4487,65
4MC29123Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:1482,53
5MC30124Kučera ZdeněkAC Náchod5500:21:2480,83
6MC36125Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:0863,07
7MC41126Velechovský JiříSAZS Králíky5500:24:1751,29
8MC44127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:3348,56
9MC45128Roček FrantišekDobříkov5500:24:3548,22
Muži D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11129Krátký FrantišekViking Králiky4300:18:28117,51
2MD24130Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:20:1799,56
3MD31131Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:21:5882,93
4MD32132Jelínek MatějHradec Králové4200:22:0481,94
5MD35133Bielčik JindřichLichkov4000:23:0372,22
6MD37134Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:23:3367,28
7MD39135Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:23:5763,33
8MD49136Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:27:1730,39
9MD52137Kalousek JanSK Žamberk4100:30:013,38
Juniorky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ779Skybová LucieACP Olymp Brno8700:13:22108,13
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1588Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:43128,46
2ZA3389Kroutilová MartinaAC Pardubice8300:22:1596,08
3ZA4290Voborníková JitkaAC Vysoké Mýto8000:24:3075,46
4ZA4791Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4273,63
Ženy B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2592Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:39122,07
2ZB4093Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:1491,19
3ZB4694Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:37113,86
4ZB4895Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:24:4586,74
5ZB5096Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:28:1786,14
6ZB5197Ročková MartaDobříkov6300:28:4452,42
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž112Štanglica ŠimonSK Vysoké Mýto0000:00:20-
2Ž123Smoláková DominikaBKVM Vysoké Mýto0000:00:22-
3Ž134Dolejší AdamVysoké Mýto0000:00:23-
4Ž145Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:00:24-
5Ž156Dolejší DanielVysoké Mýto0000:00:27-
6Ž167Ptáček JakubSK Vysoké Mýto0000:00:28-
7Ž178Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:32-
8Ž189Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:45-
9Ž1910Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:49-
10Ž11011Šedová TerezaSruby0300:01:01-
11Ž11112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:31-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1113Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:41-
2Ž1214Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:46-
3Ž1315Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:47-
4Ž1416Faltusová KateřinaJablonné nad Orlicí9900:00:49-
1M1518Suchý LukášVysoké Mýto9900:00:51-
2M1619Brychta AlešVysoké Mýto9800:00:52-
3M1720Cabicar JakubSK Vysoké Mýto9900:00:53-
5Ž1817Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:56-
4M1821Valek RobinVysoké Mýto9800:00:56-
5M11022Lipavský AdamSK Vysoké Mýto9800:01:04-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS171Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:16-
2MS272Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:17-
3MS373Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:07:18-
4MS474Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:07:19-
5MS575Karmín LubošAC Vysoké Mýto9100:07:21-
6MS676Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:07:38-
7MS777Nikl LukášAC Choceň9100:07:48-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD180Sejkora KarelAtletika Polička8800:09:15-
2MD281Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:09:18-
3MD382Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:40-
4MD483Zavřel JiříAC Choceň8900:09:47-
5MD584Červ JakubAtletika Polička8900:10:20-
6MD685Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:11:07-
1ŽJ779Skybová LucieACP Olymp Brno8700:13:22108,13
1ŽD878Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:14:3091,87
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA198Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:16:26100,54
2MA299Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:28100,13
3MA3100Blaha TomášAK Kroměříž7600:16:3299,33
4MA4101Kotouč MartinSSK Vítkovice8500:16:5295,28
1MB5110Siegel JosefAC Choceň5800:17:17106,65
5MA6102Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:17:3187,39
6MA7103Vodička OldřichPIM RC7700:17:4185,37
2MB8111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:48100,87
7MA9104Šutera JosefAtletika Polička7900:17:4983,75
8MA10105Erbs DušanAC Pardubice7900:18:0081,52
1MD11129Krátký FrantišekViking Králiky4300:18:28117,51
3MB12112Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:3392,48
4MB13113Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:18:3791,73
9MA14106Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:18:3873,84
1ZA1588Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:43128,46
1MC16120Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:18:44108,14
1MJ1786Řemínek MatějAC Choceň8600:18:51118,02
2MC18121Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:19:07104,21
5MB19114Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:1085,58
10MA20107Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:19:2065,34
6MB21115Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:19:4579,06
7MB22116Kysilka VladimírAC Vysoké Mýto6200:20:0475,51
11MA23108Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:1454,42
2MD24130Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:20:1799,56
1ZB2592Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:39122,07
3MC26122Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:4487,65
8MB27117Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:0564,14
12MA28109Chlup JiříStaré Město7400:21:1342,48
4MC29123Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:1482,53
5MC30124Kučera ZdeněkAC Náchod5500:21:2480,83
3MD31131Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:21:5882,93
4MD32132Jelínek MatějHradec Králové4200:22:0481,94
2ZA3389Kroutilová MartinaAC Pardubice8300:22:1596,08
2MJ3487Siegel JosefAC Choceň8600:22:3581,98
5MD35133Bielčik JindřichLichkov4000:23:0372,22
6MC36125Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:0863,07
6MD37134Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:23:3367,28
9MB38118Pokorný MilanSK Vraclav6400:23:4234,87
7MD39135Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:23:5763,33
2ZB4093Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:1491,19
7MC41126Velechovský JiříSAZS Králíky5500:24:1751,29
3ZA4290Voborníková JitkaAC Vysoké Mýto8000:24:3075,46
10MB43119Krátký JosefLABE TRI CLUB HK6500:24:3225,54
8MC44127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:3348,56
9MC45128Roček FrantišekDobříkov5500:24:3548,22
3ZB4694Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:37113,86
4ZA4791Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4273,63
4ZB4895Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:24:4586,74
8MD49136Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:27:1730,39
5ZB5096Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:28:1786,14
6ZB5197Ročková MartaDobříkov6300:28:4452,42
9MD52137Kalousek JanSK Žamberk4100:30:013,38

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód