hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Čertovský běh v Damníkově

3.12.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh v Damníkově
  • datum konání: 3.12.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10.30 hodin

Přihlášky

9.00 - 10.15 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Kratší silniční běh do vrchu, cíl v Anenské Studánce.
Délka: 4,2 km
Převýšení: 215 m

Ceny pro vítěze

putovní Pohár starostů
tři v kategorii - čertovské balíčky
finanční prémie (podmínkou tři startující v kategorii)
finanční prémie za traťové rekordy
účastnické diplomy
další ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jiří Machytka
Damníkov 23
561 23
tel. zam.: 729 716 650
mobil: 723 398 817

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.12.2018Čertovský běh-
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh v Damníkově

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1415

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4618
Keprtová Miloslava4816
Ptáček Ondřej8916
Stránský Aleš6015
Šebek Michal8415
Vacek Martin6915
Krupička Miroslav5314
Svatoš Otakar3414
Šafář Jaroslav5113
Švec Miroslav5213
Doleček Josef7913
Červ Miloslav5013
Krsek Miroslav4912
Král Jindřich7312
Šimůnek Jan8212
Šimůnek Jan4912
Nechvíl Petr9111
Štyndl Miroslav5711
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Jindřich4010
Dušková Lenka8010
Jirásková Eva6410
Sejkorová Lenka639
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Ptáček František919
Kopecký Jan908
Dobšíček Pavel808
Kubišta Oto538
Wendlig Miroslav538
Živný Marek918
Ptáček Jakub968
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Horáček Michal758
Šembera Petr517
Matyášová Jana657
Kopecký Libor567
Pilgr Luděk767
Ráb Pavel527
Stránská Michaela977
Razým Jan577
Kačerovský Michal697
Ptáček Josef877
Vítek Miroslav727
Jirásková Bára917
Šimůnková Zdena587
Ehrig Rudolf487
Štochl Pavel856
Hrdina Pavel886

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,2 km, 215 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ715Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:59104,42
2MJ1013Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:18100,50
3MJ1341Řemínek MatějAC Choceň8600:16:4495,09
4MJ233Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:17:5780,33
5MJ272Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:18:2774,12
6MJ3850Vinter JanLanškroun8900:20:1552,03
7MJ3951Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:20:2450,28
8MJ4040Siegel JosefAC Choceň8600:20:3348,40
9MJ5052Hloušek FrantišekSokol Damníkov9000:22:2725,19
10MJ5453Ptáček JakubAnenská Studánka9600:23:3211,94
11MJ5757Kubík JakubSokol Bořice9300:24:202,00
12MJ6446Chromec MichalSokol Damníkov9200:32:370,00

Muži A (trať 4,2 km, 215 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:14:44105,46
2MA237Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:15:06100,64
3MA34Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:15:3793,90
4MA434Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:3893,59
5MA511Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:4691,81
6MA642Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:15:5390,31
7MA943Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:16:1186,44
8MA1144Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:2383,71
9MA1427Bielčik PetrLichkov7100:16:4578,82
10MA166Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:16:5676,43
11MA171Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:17:0474,66
12MA185Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:3068,99
13MA2163Nymša MiroslavTJ Černovír6900:17:3867,27
14MA2264Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:17:5264,16
15MA2630Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:1858,38
16MA3612Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:1333,02
17MA4510Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:3514,99
18MA4645Günter OszwaldTJ Sokol Damníkov6800:21:3714,55
19MA5956Kubík RomanSokol Bořice6700:25:280,00
20MA6355Štosek JaromírAnenská Studánka6700:32:210,00

Muži B (trať 4,2 km, 215 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB835Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:01114,00
2MB1923Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:17:3296,39
3MB2559Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:0789,61
4MB3161Zdeněk BílýMK Pardubice5900:19:1676,11
5MB3236Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:19:3372,89
6MB5162Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:22:5733,28
7MB5354Ptáček JosefAnenská Studánka6400:23:1030,88

Muži C (trať 4,2 km, 215 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1517Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:54106,65
2MC2026Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:17:3399,19
3MC247Švec MiroslavSokol Potštejn5200:17:5994,17
4MC3029Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:1080,68
5MC3458Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:5272,66
6MC3514Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:20:0370,51
7MC4319Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:4263,10
8MC5518Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:3729,65

Muži D (trať 4,2 km, 215 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4128Bielčik JindřichLichkov4000:20:35106,25
2MD4448Jelínek MatějHradec Králové4200:21:08100,96
3MD4960Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:22:0092,78
4MD6125Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:26:5446,71

Juniorky (trať 4,2 km, 215 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2838Sárová LucieNové Město na Moravě8800:18:36117,70
2ŽJ3324Skybová LucieACP Olymp Brno8700:19:37107,66
3ŽJ5221Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:23:0074,64
4ŽJ5822Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:25:1552,55

Ženy A (trať 4,2 km, 215 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1247Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:42122,44
2ZA2932Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:19:0397,44
3ZA4220Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:4180,12
4ZA4833Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:5966,30
5ZA608Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:2419,37

Ženy B (trať 4,2 km, 215 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3731Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:20:14107,55
2ZB4716Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:4992,45
3ZB569Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:48113,91
4ZB6249Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:27:2286,09

Trať 4,2 km, 215 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:14:44105,46
2MA237Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:15:06100,64
3MA34Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:15:3793,90
4MA434Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:3893,59
5MA511Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:4691,81
6MA642Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:15:5390,31
1MJ715Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:59104,42
1MB835Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:01114,00
7MA943Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:16:1186,44
2MJ1013Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:18100,50
8MA1144Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:2383,71
1ZA1247Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:42122,44
3MJ1341Řemínek MatějAC Choceň8600:16:4495,09
9MA1427Bielčik PetrLichkov7100:16:4578,82
1MC1517Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:54106,65
10MA166Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:16:5676,43
11MA171Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:17:0474,66
12MA185Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:3068,99
2MB1923Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:17:3296,39
2MC2026Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:17:3399,19
13MA2163Nymša MiroslavTJ Černovír6900:17:3867,27
14MA2264Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:17:5264,16
4MJ233Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:17:5780,33
3MC247Švec MiroslavSokol Potštejn5200:17:5994,17
3MB2559Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:0789,61
15MA2630Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:1858,38
5MJ272Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:18:2774,12
1ŽJ2838Sárová LucieNové Město na Moravě8800:18:36117,70
2ZA2932Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:19:0397,44
4MC3029Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:1080,68
4MB3161Zdeněk BílýMK Pardubice5900:19:1676,11
5MB3236Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:19:3372,89
2ŽJ3324Skybová LucieACP Olymp Brno8700:19:37107,66
5MC3458Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:5272,66
6MC3514Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:20:0370,51
16MA3612Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:1333,02
1ZB3731Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:20:14107,55
6MJ3850Vinter JanLanškroun8900:20:1552,03
7MJ3951Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:20:2450,28
8MJ4040Siegel JosefAC Choceň8600:20:3348,40
1MD4128Bielčik JindřichLichkov4000:20:35106,25
3ZA4220Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:4180,12
7MC4319Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:4263,10
2MD4448Jelínek MatějHradec Králové4200:21:08100,96
17MA4510Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:3514,99
18MA4645Günter OszwaldTJ Sokol Damníkov6800:21:3714,55
2ZB4716Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:4992,45
4ZA4833Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:5966,30
3MD4960Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:22:0092,78
9MJ5052Hloušek FrantišekSokol Damníkov9000:22:2725,19
6MB5162Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:22:5733,28
3ŽJ5221Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:23:0074,64
7MB5354Ptáček JosefAnenská Studánka6400:23:1030,88
10MJ5453Ptáček JakubAnenská Studánka9600:23:3211,94
8MC5518Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:3729,65
3ZB569Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:48113,91
11MJ5757Kubík JakubSokol Bořice9300:24:202,00
4ŽJ5822Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:25:1552,55
19MA5956Kubík RomanSokol Bořice6700:25:280,00
5ZA608Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:2419,37
4MD6125Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:26:5446,71
4ZB6249Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:27:2286,09
20MA6355Štosek JaromírAnenská Studánka6700:32:210,00
12MJ6446Chromec MichalSokol Damníkov9200:32:370,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód