Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jiřetín - Jedlová MČR veteránů

16.4.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jiřetín - Jedlová MČR veteránů
  • datum konání: 16.4.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál v Jiřetíně pod Jedlovou
14.00 hodin

Přihlášky

od 11.00 do 13.45 hodin v místě startu

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Místní asfaltové a dlážděné komunikace, kamenitohlinitý a kamenitoštěrkový terén.
Délka: 8,25 km
Převýšení: 332 m
mapa tratě

Ceny pro vítěze

Veteránské kategorie za 1-3 místa medaile a diplomy.
Dále finanční a věcné ceny v celkové hodnotě 20.000,- Kč.
Tombola v hodnotě 5.000,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Občerstvení v restauraci na Jedlové hoře.

Kontakt:
Milan Krupka
Dolní Podluží 468
PSČ 407 55
tel. 412 384 222
mobil 728 679 637

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Jiřetín - Jedlová MČR veteránů

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1282

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Stránský Aleš6013
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Bém František2712
Trejbal Karel5112
Vacarda Vladimír5912
Jirásková Eva6412
Horáček Michal7511
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Kavalír Josef8210
Gombita Josef5810
Janík Tomáš6810
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Zoubek Zdeněk6910
Jelínek Karel519
Kadavý Jan479
Ježek Přemysl829
Valenta Michal629
Merta Jaroslav358
Šmída Oldřich488
Mannlová Jana808
Winterová Alena498
Turek Martin808
Plecháček Jiří448
Kalvoda Břetislav558
Šimůnek Jan498
Záhorský Pavel827
Kebrle Milan757
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Klampflová Eva647
Flegl Vlastimil537
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Stezka Martin846
Ulich Petr686
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Sládek Karel456

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ18110Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:37:1535
2MJ26100Fojtů PetrBIOMEDICA Říčany8700:39:0531
3MJ36102Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8600:40:3427
4MJ50108Hahn BernardSC Kottmar8800:43:3924
5MJ55105Viker ZdeněkJablonec n. N.8500:44:3222
6MJ80124Urbánek JiříHorolezecký oddíl Slavia Liberec8700:49:0520

Muži 20-34 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11104Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:32:5135
2M12109Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:33:0231
3M13106Ondráček TomášVzácný kytky7700:33:5027
4M16103Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:34:3622
5M17107Minařík PetrAK Zlín7600:34:5020
6M18101Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:34:5519
7M112125Németa MilanTT Cyklo Renova Cvikov7800:35:4716
8M114116Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:0715
9M115121Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:36:3214
10M116113Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:36:4113
11M119111Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:37:4412
12M134120Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:40:249
13M160114Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:327
14M165123Moštěk JanKokořín8200:46:326
15M170122Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:46:465

Muži 35-39 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2536Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:34:2124
2M2956Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:1218
3M21149Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:35:4217
4M22314Malík VítFSC+Borovany6900:38:2611
5M23368Vorlíček PetrBĚKODO Teplice6800:40:1010
6M24753Herman MilanBĚKODO Teplice6800:42:548
7M210165Zlatník Danielneregistrován6600:56:374

Muži 40-44 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3487Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:33:5935
2M32078Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:37:5622
3M32138Krajča RudolfVzácný kytky6500:38:1520
4M32458Soukup PetrKovohutě Příbram6500:38:3418
5M32566Veselý MiroslavGLASSMAN TT Teplice6300:38:4617
6M32811Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:39:1516
7M33961Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:41:0112
8M34040Slabý JosefSedlec - Prčice6100:41:1111
9M34452Laibl AlešBK Běkodo Teplice6400:42:068
10M35377Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:44:206
11M39370Tuťálek VlastimilTJ Doksy6100:51:093

Muži 45-49 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41057Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:1931
2M41351Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:0127
3M41748Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:37:0624
4M42280Urbánek JiříStaří psi Liberec5600:38:1819
5M42979Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:3015
6M4307Hanel MiroslavAC Slovan Liberec5700:39:3114
7M4316Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:39:5313
8M44131Horák OtakarAPIS Bezdědice5600:41:2910
9M44250Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:41:419
10M44674Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:42:437
11M45698Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:44:375
12M4739Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:47:104

Muži 50-54 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52722Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:39:0935
2M53746Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:40:4127
3M54371Hasmanda RostislavLiberec5300:41:4622
4M54523Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:42:2320
5M54863Pour SvatoplukObecnice5200:43:2819
6M54989Malatín ŠtefanAAC Brno5500:43:3118
7M55464Flegl VlastimilBrtev5300:44:2717
8M56635Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:46:3312
9M5685Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:46:3611
10M57212Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5300:47:049
11M58288Ulman JosefTJ Doksy5100:49:417
12M58760Průša JosefSlavoj Obecnice5200:49:535
13M59925Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:512

Muži 55-59 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M63254Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:0531
2M63884Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:40:5624
3M65799Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:44:4016
4M65920Horák JaroslavElite Varnsdorf4800:45:0815
5M66115Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:45:3914
6M66242Zahula JanČD Tanvald5000:45:5513
7M66830Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:46:3611
8M67855Vorlíček RudolfBK Běkodo Teplice4700:48:078
9M68469Sedláček OldřichOLDS Liberec4800:49:466
10M68710Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:49:535
11M69267Stracený MilanBĚKODO Teplice4900:50:403
12M610273Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:56:491
13M610532Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:59:001
14M611313Šmída OldřichČervený Kostelec4801:16:321

Muži 60-64 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M75228Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:0635
2M7668Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:46:3327
3M77424Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:47:2224
4M77682Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:47:5222
5M78183Sládek KarelArmaturka Ústí nad Labem4500:49:3519
6M78544Linhart MilošAC Náchod4400:49:4818
7M79518Herbst ManfredJeseník4100:51:5816
8M711421Zahálka PavelDěčín4301:18:1514

Muži 65-69 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M86441Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:46:1231
2M8793Ollé LudvíkKD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:48:3020
3M88919Bielčik JindřichLichkov4000:50:0117
4M810085Šulc VladimírArmaturka Ústí nad Labem4000:56:2215
5M811586Domanský IvoAVC Praha3801:21:5613

Muži 70-74 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M98633Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:49:5035
2M910416Merta JaroslavJeseník3500:58:0831

Muži 75-79 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M01062Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:59:3727
2M010781Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:01:1824
3M01111Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:09:2922
4M011239Pacner IvanSABZO Praha2601:10:5420

Juniorky (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9150Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:50:3335
2ZJ98112Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:53:1631

Ženy 20-34 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z151119Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:5735
2Z175117Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:47:3831
3Z190115Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:50:2027

Ženy 35-39 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z27743Lukášková ZlataLiga 2000 Strašice6800:48:0524
2Z29617Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:52:5920

Ženy 40-44 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z33537Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:40:3335
2Z36347Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:46:0331
3Z37172Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:4927
4Z38359Suchanová PavlaKovo Praha6300:49:4422
5Z39696Vergeinerová EvaOsečná6200:52:5920
6Z310826Hahn ClaudiaSC Kottmav6301:01:37-

Ženy 50-54 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5584Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:44:4835
2Z511026Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:06:1122

Ženy 55-59 let (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z69429Novotná EvaLetohrad4800:51:3431
2Z610975Winterová AlenaTJ Rumburk4901:03:4624

Ženy 60 let a více (trať 8,25 km, 332 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z710362Sochorcová RůženaAVC Praha4100:57:3427
2Z711634Zlatníková VlastaLIAZ Jablonec4101:34:0820

Trať 8,25 km, 332 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11104Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:32:5135
2M12109Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:33:0231
3M13106Ondráček TomášVzácný kytky7700:33:5027
1M3487Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:33:5935
1M2536Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:34:2124
4M16103Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:34:3622
5M17107Minařík PetrAK Zlín7600:34:5020
6M18101Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:34:5519
2M2956Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:1218
1M41057Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:1931
3M21149Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:35:4217
7M112125Németa MilanTT Cyklo Renova Cvikov7800:35:4716
2M41351Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:0127
8M114116Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:0715
9M115121Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:36:3214
10M116113Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:36:4113
3M41748Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:37:0624
1MJ18110Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:37:1535
11M119111Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:37:4412
2M32078Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:37:5622
3M32138Krajča RudolfVzácný kytky6500:38:1520
4M42280Urbánek JiříStaří psi Liberec5600:38:1819
4M22314Malík VítFSC+Borovany6900:38:2611
4M32458Soukup PetrKovohutě Příbram6500:38:3418
5M32566Veselý MiroslavGLASSMAN TT Teplice6300:38:4617
2MJ26100Fojtů PetrBIOMEDICA Říčany8700:39:0531
1M52722Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:39:0935
6M32811Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:39:1516
5M42979Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:3015
6M4307Hanel MiroslavAC Slovan Liberec5700:39:3114
7M4316Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:39:5313
1M63254Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:0531
5M23368Vorlíček PetrBĚKODO Teplice6800:40:1010
12M134120Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:40:249
1Z33537Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:40:3335
3MJ36102Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8600:40:3427
2M53746Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:40:4127
2M63884Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:40:5624
7M33961Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:41:0112
8M34040Slabý JosefSedlec - Prčice6100:41:1111
8M44131Horák OtakarAPIS Bezdědice5600:41:2910
9M44250Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:41:419
3M54371Hasmanda RostislavLiberec5300:41:4622
9M34452Laibl AlešBK Běkodo Teplice6400:42:068
4M54523Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:42:2320
10M44674Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:42:437
6M24753Herman MilanBĚKODO Teplice6800:42:548
5M54863Pour SvatoplukObecnice5200:43:2819
6M54989Malatín ŠtefanAAC Brno5500:43:3118
4MJ50108Hahn BernardSC Kottmar8800:43:3924
1Z151119Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:5735
1M75228Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:0635
10M35377Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:44:206
7M55464Flegl VlastimilBrtev5300:44:2717
5MJ55105Viker ZdeněkJablonec n. N.8500:44:3222
11M45698Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:44:375
3M65799Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:44:4016
1Z5584Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:44:4835
4M65920Horák JaroslavElite Varnsdorf4800:45:0815
13M160114Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:327
5M66115Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:45:3914
6M66242Zahula JanČD Tanvald5000:45:5513
2Z36347Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:46:0331
1M86441Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:46:1231
14M165123Moštěk JanKokořín8200:46:326
8M56635Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:46:3312
2M7668Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:46:3327
7M66830Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:46:3611
9M5685Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:46:3611
15M170122Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:46:465
3Z37172Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:4927
10M57212Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5300:47:049
12M4739Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:47:104
3M77424Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:47:2224
2Z175117Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:47:3831
4M77682Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:47:5222
1Z27743Lukášková ZlataLiga 2000 Strašice6800:48:0524
8M67855Vorlíček RudolfBK Běkodo Teplice4700:48:078
2M8793Ollé LudvíkKD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:48:3020
6MJ80124Urbánek JiříHorolezecký oddíl Slavia Liberec8700:49:0520
5M78183Sládek KarelArmaturka Ústí nad Labem4500:49:3519
11M58288Ulman JosefTJ Doksy5100:49:417
4Z38359Suchanová PavlaKovo Praha6300:49:4422
9M68469Sedláček OldřichOLDS Liberec4800:49:466
6M78544Linhart MilošAC Náchod4400:49:4818
1M98633Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:49:5035
12M58760Průša JosefSlavoj Obecnice5200:49:535
10M68710Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:49:535
3M88919Bielčik JindřichLichkov4000:50:0117
3Z190115Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:50:2027
1ZJ9150Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:50:3335
11M69267Stracený MilanBĚKODO Teplice4900:50:403
11M39370Tuťálek VlastimilTJ Doksy6100:51:093
1Z69429Novotná EvaLetohrad4800:51:3431
7M79518Herbst ManfredJeseník4100:51:5816
2Z29617Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:52:5920
5Z39696Vergeinerová EvaOsečná6200:52:5920
2ZJ98112Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:53:1631
13M59925Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:512
4M810085Šulc VladimírArmaturka Ústí nad Labem4000:56:2215
7M210165Zlatník Danielneregistrován6600:56:374
12M610273Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:56:491
1Z710362Sochorcová RůženaAVC Praha4100:57:3427
2M910416Merta JaroslavJeseník3500:58:0831
13M610532Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:59:001
1M01062Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:59:3727
2M010781Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:01:1824
6Z310826Hahn ClaudiaSC Kottmav6301:01:37-
2Z610975Winterová AlenaTJ Rumburk4901:03:4624
2Z511026Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:06:1122
3M01111Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:09:2922
4M011239Pacner IvanSABZO Praha2601:10:5420
14M611313Šmída OldřichČervený Kostelec4801:16:321
8M711421Zahálka PavelDěčín4301:18:1514
5M811586Domanský IvoAVC Praha3801:21:5613
2Z711634Zlatníková VlastaLIAZ Jablonec4101:34:0820

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 88%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 96%
Vyhlášení výsledků: 79%
Zpracování výsledků: 71%
Ceny vítězům: 92%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

Prodloužení závodu - seběh, nebylo snad ke škodě a tak se mi trať líbila. Pochvalme pořadatele i za dobře značenou trať.
astransky
Taky mi prodlouzeni vyhovovalo. Pekny zavod.
kebrle
Přestože mi seběh nevyhovoval byl dobrým zpestřením, závod se stal obtížnějším a o to přece jde. Díky Milanovi a spol. za pěkný závod.
URBIS.URBIS
Běh z kopce dolů mi nevyhovuje(záda), ale byl to závod v pěkném terénu. Značení po pětistech metrech bylo příjemným překvapením.
flegl
Potrápil jsem si dostatečně tělo, stihl jsem i sledovat pěkné výhledy. Já jsem maximálně spokojen.
tutalek
Byl jsem v Jiřetíně poprvé a závod se mě velmi líbil. Je to poznat, když závod pořádá člověk , který sám běhá....!
skapamarek
Super, Milane a spol., byla to dobře odvedená práce, díky za pěknou akci. Možná někdo měl kritické připomínky, ale sám jako pořadatel vím, jak je obtížné podobnou akci připravit. Díky.
jmaja

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód