hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Jílové u Děčína - Sněžník

17.4.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové u Děčína - Sněžník
  • datum konání: 17.4.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

zámek v Jílovém u Děčína
10.00 hodin

Přihlášky

na adresu viz. níže nebo v místě závodu do 9.30 hodin

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

silnice s asfaltovým povrchem
Délka: 7 km
Převýšení: 420 m

Ceny pro vítěze

finanční Muži A: 1000, 600, 500, 300, 200, 100
ostatní kategorie: 300, 200, 100

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jaroslav Tomeš
Lipová 51
407 01 Jílové u Děčína
tel. 412 551 268
mobil 602 657 986

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2009Jílové u Děčína - Sněžník57
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
22.4.2007Jílové u Děčína - Sněžník50
16.4.2006Jílové u Děčína - Sněžník53
18.4.2004Jílové u Děčína - Sněžník49
20.4.2003Jílové u Děčína - Sněžník33
26.5.2002Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník45
27.5.2001Jílové u Děčína - Sněžník22
21.5.2000Jílové u Děčína - Sněžník44
23.5.1999Jílové u Děčína - Sněžník42
25.5.1997Jílové u Děčína - Sněžník48
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
8.10.1995Jílové u Děčína - Sněžník22
9.10.1994Jílové u Děčína - Sněžník42
10.10.1993Jílové u Děčína - Sněžník29
14.10.1989Jílové u Děčína - Sněžník26
15.10.1988Jílové u Děčína - Sněžník44
18.10.1987Jílové u Děčína - Sněžník37

Statistika závodu Jílové u Děčína - Sněžník

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 715

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Daniel3412
Gombita Josef5810
Javůrek Jiří489
Zoubek Zdeněk699
Novák Ladislav559
Krupka Milan568
Ernest Miroslav627
Bárta Miroslav737
Jirásková Eva647
Žáček Stanislav567
Mannlová Jana807
Šimůnek Jan827
Kebrle Milan757
Stránský Aleš607
Mrva Pavel606
Přibylová Erika666
Kindl Jiří446
Varchola Milan516
Horáček Michal756
Kozlík Miroslav736
Šimůnek Jan496
Holcr Milan625
Lanta Jiří445
Dietrich Petr625
Šmída Oldřich485
Jirásková Hanka894
Tučný Jan474
Balcarová Petra814
Filingr Čeněk614
Les Josef474
Zoubek Jiří654
Jirásková Bára914
Sova Jaroslav604
Stránská Adéla914
Dušková Lenka804
Kašparec Petr624
Myška Jiří734
Mocker Milan644
Vaněk Petr614
Vagenknecht Roman754
Chleborád Tomáš724
Vacek Martin694
Kacíř Zdeněk564
Trejbal Karel514
Merta Jaroslav354
Vytlačilová Lenka844
Král Jindřich734
Straka Josef394
Šmíd Petr694
Poduška Josef623

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 17.04.2005, 18:52
  • zobrazeno již 889x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1210Lokšan JiříUSK VŠEM Ústí nad Labem8800:30:5735
2MJ1411Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:4431
3MJ1712Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8600:32:3227

Muži A (trať 7 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:27:4235
2MA214Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:28:2931
3MA315Kučera MichalUSK VŠEM Ústí nad Labem7200:28:4627
4MA416Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:0624
5MA517Ondráček TomášVzácný kytky7700:29:2622
6MA618Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:29:4320
7MA719Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:29:4719
8MA820Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:29:5818
9MA921Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:0917
10MA1122Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:4616
11MA1623Daňko MiroslavGrabštejn7700:32:3015
12MA1824Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:4314
13MA1925Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:32:5413
14MA2527Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:1712
15MA3028Růžička MarekČKL Harrachov8500:39:1411
16MA3329Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:4310

Muži B (trať 7 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1030Kolínek FrantišekAK Perná5600:30:3435
2MB1331Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:1631
3MB1532Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:1527
4MB2126Krajča RudolfVzácný kytky6500:33:5624
5MB2333Dietrich PetrHájovna Lom6200:34:3522
6MB2934Ernest MiroslavDubí6200:38:4420
7MB3135Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:40:0019
8MB4136Mocker MilanDolní Žleb6400:46:0118

Muži C (trať 7 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2037Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:33:2035
2MC2238Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:2131
3MC2439Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:34:5727
4MC2640Malatín ŠtefanAAC Brno5500:37:3424
5MC4041Leszkow JosefMK Hlinsko5100:45:3322
6MC4442Kreml BohumilStavmost5300:47:5420
7MC4643Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:4519

Muži D (trať 7 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2844Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:4535
2MD3545Linhart MilošAC Náchod4400:42:4931
3MD3746Herbst ManfredJeseník4100:43:2627
4MD4347Bielčik JindřichLichkov4000:47:0024

Muži E (trať 7 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4748Merta JaroslavJeseník3500:52:4835
2ME4949Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:57:4531
3ME5050Málek DanielJílové3400:59:1027

Juniorky (trať 7 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ381Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:45:0035
2ZJ392Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:1031

Ženy A (trať 7 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA273Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:3835
2ZA364Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:1231
3ZA425Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:3327

Ženy B (trať 7 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB326Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:3935
2ZB347Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:42:3831
3ZB458Přibylová ErikaBK Jílové6600:50:4127

Ženy C (trať 7 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC489Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:57:0035

Trať 7 km, 420 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:27:4235
2MA214Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:28:2931
3MA315Kučera MichalUSK VŠEM Ústí nad Labem7200:28:4627
4MA416Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:0624
5MA517Ondráček TomášVzácný kytky7700:29:2622
6MA618Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:29:4320
7MA719Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:29:4719
8MA820Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:29:5818
9MA921Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:0917
1MB1030Kolínek FrantišekAK Perná5600:30:3435
10MA1122Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:4616
1MJ1210Lokšan JiříUSK VŠEM Ústí nad Labem8800:30:5735
2MB1331Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:1631
2MJ1411Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:4431
3MB1532Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:1527
11MA1623Daňko MiroslavGrabštejn7700:32:3015
3MJ1712Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8600:32:3227
12MA1824Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:4314
13MA1925Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:32:5413
1MC2037Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:33:2035
4MB2126Krajča RudolfVzácný kytky6500:33:5624
2MC2238Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:2131
5MB2333Dietrich PetrHájovna Lom6200:34:3522
3MC2439Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:34:5727
14MA2527Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:1712
4MC2640Malatín ŠtefanAAC Brno5500:37:3424
1ZA273Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:3835
1MD2844Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:4535
6MB2934Ernest MiroslavDubí6200:38:4420
15MA3028Růžička MarekČKL Harrachov8500:39:1411
7MB3135Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:40:0019
1ZB326Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:3935
16MA3329Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:4310
2ZB347Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:42:3831
2MD3545Linhart MilošAC Náchod4400:42:4931
2ZA364Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:1231
3MD3746Herbst ManfredJeseník4100:43:2627
1ZJ381Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:45:0035
2ZJ392Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:1031
5MC4041Leszkow JosefMK Hlinsko5100:45:3322
8MB4136Mocker MilanDolní Žleb6400:46:0118
3ZA425Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:3327
4MD4347Bielčik JindřichLichkov4000:47:0024
6MC4442Kreml BohumilStavmost5300:47:5420
3ZB458Přibylová ErikaBK Jílové6600:50:4127
7MC4643Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:4519
1ME4748Merta JaroslavJeseník3500:52:4835
1ZC489Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:57:0035
2ME4949Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:57:4531
3ME5050Málek DanielJílové3400:59:1027

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 60%
Značení závodu: 35%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 60%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 55%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
57%

Názory na závod

Trat mi moc nevyhovuje a nahore v odbocce k obci Sneznik by mohla byt sipka...
kebrle
Trat je docela dobrá, ale organizace trochu pokulhává.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód