Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horní Maršov - Pomezní Boudy

30.4.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 30.4.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

hřiště TJ Jiskra Horní Maršov
10.00 hodin

Přihlášky

písemně na adresu nebo email viz. níže
výjimečně možno i na místě do 9.30 hodin

Startovné

60,- Kč (startovní lisina 10,- Kč)

Popis tratě

Klasický silniční běh do vrchu.
Délka: 15 km
Převýšení: 470 m

Ceny pro vítěze

finanční a věcné ceny dle možností pořadatelů
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jiří Javůrek
Horská 212
542 24 Svoboda nad Úpou
tel. byt 499 771 207
tel./fax zam. 499 874 171

E-mailová adresa

dvu@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2128

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Ulich Petr6814
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Pešek Milan6010
Šesták Karel7110
Bolehovský Pavel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrůtek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Jarkovský Oldřich348
Klampflová Eva648
Jančík Bořek648
Šimůnek Jan828

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1612Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:01:0870
2MJ2275Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8601:03:3562
3MJ5716Holas VáclavTJ Holé Vrchy8601:16:1754
4MJ7735Dolejška LukášTJ Jiskra Horní Maršov8901:25:5148
5MJ8134Šimůnek AdamJiskra Horní Maršov8801:30:2344
-MJ-85Šorf MartinTJ Jiskra Horní Maršov87DNF-
Muži A (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:54:2670
2MA226Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:55:1162
3MA522Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:57:4454
4MA639Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:58:0448
5MA78Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:58:2044
6MA854Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:3340
7MA974Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:58:3538
8MA1160Holub MiroslavBukovice6600:58:5036
9MA1252Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:0234
10MA1325Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:59:1732
11MA1441Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:4730
12MA1553Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:00:0028
13MA1848Štangler DavidLoko Trutnov7401:01:4526
14MA2079Malý JanCyklo SKI Lomnice nad Popelkou7301:01:5324
15MA2569Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7001:05:4122
16MA3342Motl JiříDvůr Králové nad Labem7801:08:3820
17MA3747Bolehovský PavelKER TEAM7101:09:0118
18MA3930Polák PavelTJ Jiskra Tanvald6701:09:1316
19MA4014Suchánek LukášKHB Radegast7901:09:3914
20MA461Pech StefanSRN Potsdam6701:11:19-
21MA5982Soukup VáclavHronov6701:16:4112
22MA6018Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7101:17:1210
23MA8689Blažek MartinSK Janské Lázně7101:34:528
Muži B (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB459Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:57:1270
2MB1056Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:58:4362
3MB2350Čechal JaroslavTS Letohrad6101:05:1454
4MB2410Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6201:05:3248
5MB2770Čipera RadekSKI Radvanice6401:05:5744
6MB2820Sádovský Lubošneregistrován6501:06:0240
7MB3072Zdeněk BílýMK Pardubice5901:07:5238
8MB3243Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6001:08:2336
9MB344Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:08:4134
10MB3519Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5601:08:4732
11MB3645Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:08:5730
12MB419Nečas JosefÚpice5801:10:0428
13MB4288Tichý PavelAC Náchod6301:10:2626
14MB4321Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:10:3524
15MB4427Průcha JosefJiskra Tanvald6001:10:4422
16MB4729Dumek VáclavJiskra Tanvald6201:11:3220
17MB4866Pucholt JiříUnhošť5901:11:4618
18MB5038Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:12:4316
19MB5491Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:15:3214
20MB6280Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:18:3112
21MB6528Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5801:18:5110
22MB8773Sygeryč BohdanMK Pardubice5601:38:138
Muži C (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC344Smrčka MilošBK Říčany5400:57:0370
2MC1733Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:3262
3MC1913Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:01:5054
4MC2131Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5501:02:2948
5MC262Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:05:4544
6MC3817Šlégr JiříSK Autotest5401:09:0540
7MC5123Groh StanislavAC Vrchlabí4601:13:2038
8MC5265Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:14:2636
9MC5664Svatoň VladimírMC Metuje5501:15:5534
10MC5877Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:16:2732
11MC647Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:18:3530
12MC6871Tučný JanMK Pardubice4701:20:5528
13MC7490Krajč ZdeněkTrutnov5401:25:0926
14MC7546Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:25:2724
15MC7884Polej JiříSokol Hronov4601:26:0222
16MC8340David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:33:0020
17MC8476Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:33:4818
18MC8778Čepelka OldřichTima Liberec4801:38:1316
Muži D (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3136Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:08:0170
2MD536Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:14:5762
3MD6111Marek FrantišekČervený Kostelec4101:18:1854
4MD7086Linhart MilošAC Náchod4401:21:5848
5MD765Herbst ManfredJeseník4101:25:4244
6MD7958Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:26:5540
Muži E (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6651Buchar JanSport Relax Vrchlabí3301:19:3070
2ME7349Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:23:0062
3ME8015Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:27:1954
4ME823Merta JaroslavJeseník3501:32:1248
5ME8957Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:47:1144
Juniorky (trať 15 km, 471 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2963Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:06:4070
2ZA4555Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:11:0162
3ZA7168Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:22:0954
-ZA-37Tylšová DanielaMaratonstav Úpice78DNF-
Ženy B (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB6261Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:18:3170
2ŽB6767Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:20:0862
3ŽB6987Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:21:0354
4ŽB8481Klimešová AlenaBukovice6301:33:4848
Ženy C (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4832Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:4670
2ŽC5524Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:15:3662
3ŽC7162Novotná EvaLetohrad4801:22:0954
Trať 15 km, 471 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:54:2670
2MA226Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:55:1162
1MC344Smrčka MilošBK Říčany5400:57:0370
1MB459Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:57:1270
3MA522Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:57:4454
4MA639Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:58:0448
5MA78Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:58:2044
6MA854Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:3340
7MA974Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:58:3538
2MB1056Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:58:4362
8MA1160Holub MiroslavBukovice6600:58:5036
9MA1252Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:0234
10MA1325Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:59:1732
11MA1441Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:4730
12MA1553Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:00:0028
1MJ1612Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:01:0870
2MC1733Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:3262
13MA1848Štangler DavidLoko Trutnov7401:01:4526
3MC1913Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:01:5054
14MA2079Malý JanCyklo SKI Lomnice nad Popelkou7301:01:5324
4MC2131Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5501:02:2948
2MJ2275Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8601:03:3562
3MB2350Čechal JaroslavTS Letohrad6101:05:1454
4MB2410Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6201:05:3248
15MA2569Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7001:05:4122
5MC262Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:05:4544
5MB2770Čipera RadekSKI Radvanice6401:05:5744
6MB2820Sádovský Lubošneregistrován6501:06:0240
1ZA2963Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:06:4070
7MB3072Zdeněk BílýMK Pardubice5901:07:5238
1MD3136Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:08:0170
8MB3243Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6001:08:2336
16MA3342Motl JiříDvůr Králové nad Labem7801:08:3820
9MB344Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:08:4134
10MB3519Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5601:08:4732
11MB3645Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:08:5730
17MA3747Bolehovský PavelKER TEAM7101:09:0118
6MC3817Šlégr JiříSK Autotest5401:09:0540
18MA3930Polák PavelTJ Jiskra Tanvald6701:09:1316
19MA4014Suchánek LukášKHB Radegast7901:09:3914
12MB419Nečas JosefÚpice5801:10:0428
13MB4288Tichý PavelAC Náchod6301:10:2626
14MB4321Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:10:3524
15MB4427Průcha JosefJiskra Tanvald6001:10:4422
2ZA4555Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:11:0162
20MA461Pech StefanSRN Potsdam6701:11:19-
16MB4729Dumek VáclavJiskra Tanvald6201:11:3220
17MB4866Pucholt JiříUnhošť5901:11:4618
1ŽC4832Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:4670
18MB5038Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:12:4316
7MC5123Groh StanislavAC Vrchlabí4601:13:2038
8MC5265Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:14:2636
2MD536Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:14:5762
19MB5491Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:15:3214
2ŽC5524Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:15:3662
9MC5664Svatoň VladimírMC Metuje5501:15:5534
3MJ5716Holas VáclavTJ Holé Vrchy8601:16:1754
10MC5877Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:16:2732
21MA5982Soukup VáclavHronov6701:16:4112
22MA6018Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7101:17:1210
3MD6111Marek FrantišekČervený Kostelec4101:18:1854
20MB6280Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:18:3112
1ŽB6261Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:18:3170
11MC647Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:18:3530
21MB6528Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5801:18:5110
1ME6651Buchar JanSport Relax Vrchlabí3301:19:3070
2ŽB6767Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:20:0862
12MC6871Tučný JanMK Pardubice4701:20:5528
3ŽB6987Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:21:0354
4MD7086Linhart MilošAC Náchod4401:21:5848
3ŽC7162Novotná EvaLetohrad4801:22:0954
3ZA7168Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:22:0954
2ME7349Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:23:0062
13MC7490Krajč ZdeněkTrutnov5401:25:0926
14MC7546Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:25:2724
5MD765Herbst ManfredJeseník4101:25:4244
4MJ7735Dolejška LukášTJ Jiskra Horní Maršov8901:25:5148
15MC7884Polej JiříSokol Hronov4601:26:0222
6MD7958Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:26:5540
3ME8015Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:27:1954
5MJ8134Šimůnek AdamJiskra Horní Maršov8801:30:2344
4ME823Merta JaroslavJeseník3501:32:1248
16MC8340David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:33:0020
4ŽB8481Klimešová AlenaBukovice6301:33:4848
17MC8476Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:33:4818
23MA8689Blažek MartinSK Janské Lázně7101:34:528
18MC8778Čepelka OldřichTima Liberec4801:38:1316
22MB8773Sygeryč BohdanMK Pardubice5601:38:138
5ME8957Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:47:1144

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Nejsou tady výsledky dětí.Proč?
JanaCerenkova
Velmi dobré. Ale je to zralý na lepší zázemí.
oldrich.cepelka

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód