Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh přes Tabulovou horu - Perná u Mikulova

14.5.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh přes Tabulovou horu - Perná u Mikulova
  • datum konání: 14.5.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní dům, Perná u Mikulova
13.00 hodin žáci a žákyně
13.30 hodin hlavní závod
14.30 hodin lidový běh Buď fit

Přihlášky

emailem na adresu: viz. níže
nebo v místě startu od 11 hodin

Startovné

žáci 20,- Kč
ostatní 50,- Kč

Popis tratě

převážně terén
Délka: hlavní závod 7,8 km
Převýšení: hlavní závod +/-440 m

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v celkové hodnotě cca 25.000,- Kč
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
František Kolínek
Perná 244
691 86 Mikulov
tel. 519 517 155
mobil 606 527 724
fax 519 517 155

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh přes Tabulovou horu - Perná u Mikulova

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ730Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:33:5170
2MJ127Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:35:1262
3MJ148Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:36:0354
4MJ176Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:38:0148
5MJ2151Michlovský JiříAK Perná8800:39:4544
6MJ2944Pirogov JanEkolux8600:43:2140
Muži A (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:32:0670
2MA24Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:32:0962
3MA313Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:32:1054
4MA449Ondráček TomášVzácný kytky7700:33:1448
5MA615Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:2544
6MA1112Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:5840
7MA1531Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:36:3738
8MA1627Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:37:5036
9MA1960Mareček Janneregistrován 00:38:1534
10MA2057Dragolov DanielBrno6700:39:3632
11MA2242Vala RobertSK OMT Pardubice7700:40:1430
12MA2337Jančařík PetrAAC Brno6800:40:2328
13MA2514Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:5026
14MA2852Hrstka IvoProfikol Brno6800:42:4824
15MA3555Kos JiříPernštejn Tým8000:45:5922
16MA4118Štogl Karelneregistrován7300:48:2420
17MA5061Pospíšil JanSOU Spoje Brno8500:54:0018
18MA5156Petráček LubošPernštejn Tým8000:54:4016
-MA-5Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice75DNF-
Muži B (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB51Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:1570
2MB89Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:34:2962
3MB1029Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:34:5354
4MB1839Vévoda IvanSokol Švábenice6000:38:0548
5MB3140Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:43:29-
6MB3411Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:5144
7MB4345Hrabec JosefMikulov Ekolux6100:50:1040
8MB5358Žoužela RadekLRS Vyškov6001:01:2238
-MB-34Růžička VlastimilLokomotiva Břeclav63DNF-
Muži C (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC93Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:3670
2MC1343Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:3562
3MC2732Smola JosefMKS Ostrava5100:42:4154
4MC3248Mareš BohumilLEAR Brno5100:44:4548
5MC3835Hlavsa FrantišekCleaners Pohořelice4700:47:3644
6MC4526Božek Václavneregistrován4900:51:0840
7MC4624Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:5338
8MC4736Plch AloisPlki Tým Brno4900:51:5936
Muži D (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3750Lech JiříPLKI Tým Brno3700:46:4570
2MD4222Herbst ManfredFenix Jeseník4100:50:0362
3MD4821Merta JaroslavJeseník3500:52:1670
4MD5225Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:57:2062
5MD5420Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:05:0454
6MD5559Cahel PavelSokol Brno3801:08:2854
Juniorky (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3919Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:48:2170
Ženy A (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2428Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:40:3770
2ZA2617Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:3062
3ZA3316Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:4954
4ZA4033Pešlová AlenaAAC Brno8300:48:2348
5ZA4447Kociánová JiřinaVSK VUT Brno8100:50:2644
Ženy B (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3038Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:43:2870
2ZB3623Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:3162
Ženy C (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4946Kociánová MarieKřenovice4600:52:4970
Trať 7,8 km, 440 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:32:0670
2MA24Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:32:0962
3MA313Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:32:1054
4MA449Ondráček TomášVzácný kytky7700:33:1448
1MB51Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:1570
5MA615Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:2544
1MJ730Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:33:5170
2MB89Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:34:2962
1MC93Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:3670
3MB1029Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:34:5354
6MA1112Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:5840
2MJ127Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:35:1262
2MC1343Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:3562
3MJ148Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:36:0354
7MA1531Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:36:3738
8MA1627Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:37:5036
4MJ176Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:38:0148
4MB1839Vévoda IvanSokol Švábenice6000:38:0548
9MA1960Mareček Janneregistrován 00:38:1534
10MA2057Dragolov DanielBrno6700:39:3632
5MJ2151Michlovský JiříAK Perná8800:39:4544
11MA2242Vala RobertSK OMT Pardubice7700:40:1430
12MA2337Jančařík PetrAAC Brno6800:40:2328
1ZA2428Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:40:3770
13MA2514Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:5026
2ZA2617Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:3062
3MC2732Smola JosefMKS Ostrava5100:42:4154
14MA2852Hrstka IvoProfikol Brno6800:42:4824
6MJ2944Pirogov JanEkolux8600:43:2140
1ZB3038Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:43:2870
5MB3140Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:43:29-
4MC3248Mareš BohumilLEAR Brno5100:44:4548
3ZA3316Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:4954
6MB3411Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:5144
15MA3555Kos JiříPernštejn Tým8000:45:5922
2ZB3623Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:3162
1MD3750Lech JiříPLKI Tým Brno3700:46:4570
5MC3835Hlavsa FrantišekCleaners Pohořelice4700:47:3644
1ŽJ3919Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:48:2170
4ZA4033Pešlová AlenaAAC Brno8300:48:2348
16MA4118Štogl Karelneregistrován7300:48:2420
2MD4222Herbst ManfredFenix Jeseník4100:50:0362
7MB4345Hrabec JosefMikulov Ekolux6100:50:1040
5ZA4447Kociánová JiřinaVSK VUT Brno8100:50:2644
6MC4526Božek Václavneregistrován4900:51:0840
7MC4624Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:5338
8MC4736Plch AloisPlki Tým Brno4900:51:5936
3MD4821Merta JaroslavJeseník3500:52:1670
1ŽC4946Kociánová MarieKřenovice4600:52:4970
17MA5061Pospíšil JanSOU Spoje Brno8500:54:0018
18MA5156Petráček LubošPernštejn Tým8000:54:4016
4MD5225Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:57:2062
8MB5358Žoužela RadekLRS Vyškov6001:01:2238
5MD5420Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:05:0454
6MD5559Cahel PavelSokol Brno3801:08:2854

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód