Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lučany - Slovanka (kvalifikace na MS)

22.5.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Lučany - Slovanka (kvalifikace na MS)
  • datum konání: 22.5.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Lučany nad Nisou - Jizerské hory
10.30 hodin

Přihlášky

v den závodu od 9.00 do 10.30 hodin

Startovné

žactvo 10,- Kč
dospělí a dorost 50,- Kč

Popis tratě

Muži A - délka: 14,05 km, převýšení: +/- 840 m
Junioři, Ženy, Muži B, C, D, E - délka: 10,11 km, převýšení: +/- 580 m
Juniorky - délka: 6,17 km, převýšení: +/- 320 m
Žáci, žákyně - délka: 3 km, převýšení: +/- 100 m

Ceny pro vítěze

finanční nebo věcné obdrží první tři v kategorii dle možností pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Zdeněk Zoubek
Lučany nad Nisou 219
PSČ 468 71
mobil 777 690 126
tel. 483 300 029

Roman Koucký
roman.koucky@tiscali.cz
mobil 602 802 550

Ubytování:
tělocvična ve vlastním spacím pytli 40,- Kč, tel. 483 300 179
ubytovna Sokolovna Lučany nad Nisou 120,- Kč, tel. 483 300 179
pension Ema Lučany nad Nisou 300,- Kč, tel. 483 300 077

E-mailová adresa

dentikulus1@email.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 13 let a mladší (trať 3 km, 100 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM38Knopová KamilaSKI klub Jablonec n. Nisou9200:15:41-
2ŽM52Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:16:08-
3ŽM719Hásková KateřinaSKI klub Jablonec n. Nisou9200:16:59-
4ŽM91Conová TerezaSEBA Tanvald9400:18:34-
5ŽM1012Poseltová AlexandraLučany nad Nisou9200:18:50-
6ŽM1114Švejdová PetraSKI klub Jablonec n. Nisou9300:24:11-
Žáci 12-13 let a mladší (trať 3 km, 100 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM47Knop PetrSKI klub Jablonec n. Nisou9300:15:43-
2MM618Hájek VojtěchČSK SKI Jilemnice9400:16:58-
3MM821Pucholt TomášUnhošť9400:17:56-
Žákyně starší 14-15 let (trať 3 km, 100 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci starší 14-15 let (trať 3 km, 100 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS13Zapalač DušanFenix Jeseník9000:13:25-
2MS220Hásek JanSKI klub Jablonec n. Nisou9100:14:05-
Dorostenci 16-17 let (trať 6,17 km, 320 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD14Smékal VlastimilFenix Ski team Jeseník8900:28:20-
2MD215Kašpar RomanTJ Klášterec nad Ohří8900:29:44-
Dorostenky 16-17 let (trať 6,17 km, 320 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD716Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:43:4166
Junioři (trať 10,11 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2111Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:44:51105
2MJ3137Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:45:5493
3MJ7109Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:46:1981
4MJ10108Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:48:0572
5MJ13116Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:50:1266
6MJ21139Olšan MartinŠSK Újezd nad Lesy8700:54:0260
7MJ32154Souček MatějHUMP VSK HUMANITA Praha8600:57:4357
Muži A (trať 14,05 km, 840 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1104Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:59:49105
2MA2109Dobšíček PavelSK Hronov8001:00:1593
3MA3123Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:00:3881
4MA4100Pechek PetrMaratonstav Úpice8301:00:4272
5MA5118Ondráček TomášVzácný kytky7701:01:0366
6MA6110Cupák MartinMTB Vrchlabí7101:01:0760
7MA7108Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7501:01:3557
8MA8115Michálek MichalSokol Mělnice7301:05:1454
9MA9113Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:05:4851
10MA10111Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8301:07:4548
11MA11106Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:10:4745
12MA12101Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7501:11:4342
13MA13103Schejbal PetrLiberec7101:14:2239
14MA14105Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:15:0636
15MA15119Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:15:4933
16MA16107Valter DaliborPraha 46901:16:2330
17MA17114Novotný JiříKateřinky7101:18:3327
18MA18102Vavruška JiříBižuterie Jablonec7801:20:1424
19MA19112Černohorský MiroslavZlatá Olešnice7001:20:5221
20MA20121Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:22:58-
21MA21120Gregoriades TomášUSK Praha8301:23:1718
22MA22116Bernard VladimírSokol na Mělníce7101:24:0415
Muži B (trať 10,11 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1107Kolínek FrantišekAK Perná5600:44:30105
2MB5133Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:0193
3MB8131Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:46:2781
4MB9145Urbánek JiříStaří psi Liberec5600:47:2272
5MB14125Čechal JaroslavTS Letohrad6100:50:2366
6MB17153Balatka MiroslavSKI Club Jablonec nad Nisou5900:52:3460
7MB18104Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:52:4057
8MB31118Knop MiroslavSKI klub Jablonec n. Nisou6200:57:3954
9MB33143Zoubek JiříSki klub W. Samesche Lučany6500:58:1851
10MB34158Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:58:2948
11MB37155Pucholt JiříUnhošť5900:58:5745
12MB40117Pečenka LiborKHB Radegast6100:59:5242
13MB43147Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6401:02:3739
14MB48138Pazdera ZbyšekOlymp Praha6201:05:3836
Muži C (trať 10,11 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4101Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:59105
2MC6105Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:1193
3MC15157Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:51:2481
4MC19151Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:52:4872
5MC22130Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:54:1466
6MC23159Němec JiříSKP Praha4800:54:2460
7MC27156Skrbek BřetislavTatran Jablonec nad Nisou4800:56:3157
8MC29115Zahula JanČD Tanvald5000:57:1154
9MC35140Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:58:3251
10MC39129Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:59:3848
11MC49150Tučný JanMK Pardubice4701:07:2745
12MC54134Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:5842
Muži D (trať 10,11 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD30119Leszkow PetrMK Hlinsko4400:57:28105
2MD42121Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:00:3693
3MD46112Herbst ManfredFenix Jeseník4101:03:0281
4MD47146Pytelka VáclavPlzeň4501:04:0672
5MD52144Vedral BřetislavSmržovka4301:10:1066
Muži E (trať 10,11 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME45136Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:02:43105
2ME51222Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:08:1093
3ME53114Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:12:2181
4ME55122Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:30:5572
Juniorky (trať 6,17 km, 320 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ36Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:30:14105
2ŽJ410Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou OB8600:32:0793
3ŽJ513Kočkovská MichaelaVTŽ Chomutov8600:34:4581
4ŽJ617Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:35:2072
5ŽJ85Zoubková KláraSWS Lučany8700:47:0960
Ženy A (trať 10,11 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11103Matyášová PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:49:36105
2ZA12120Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:50:0393
3ZA16126Erbenová HelenaSKI klub Jablonec nad Nisou7900:51:2981
4ZA20127Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:52:5072
5ZA24110Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:54:4566
6ZA26132Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:0260
7ZA28148Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:56:5557
8ZA38102Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:59:2754
Ženy B (trať 10,11 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB25128Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:55:33105
2ZB36149Klampflová EvaVrchlabí6400:58:44105
3ZB41142Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:00:1593
4ZB44135Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:4381
5ZB50141Novotná EvaLetohrad4801:07:5993
Trať 3 km, 100 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS13Zapalač DušanFenix Jeseník9000:13:25-
2MS220Hásek JanSKI klub Jablonec n. Nisou9100:14:05-
1ŽM38Knopová KamilaSKI klub Jablonec n. Nisou9200:15:41-
1MM47Knop PetrSKI klub Jablonec n. Nisou9300:15:43-
2ŽM52Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:16:08-
2MM618Hájek VojtěchČSK SKI Jilemnice9400:16:58-
3ŽM719Hásková KateřinaSKI klub Jablonec n. Nisou9200:16:59-
3MM821Pucholt TomášUnhošť9400:17:56-
4ŽM91Conová TerezaSEBA Tanvald9400:18:34-
5ŽM1012Poseltová AlexandraLučany nad Nisou9200:18:50-
6ŽM1114Švejdová PetraSKI klub Jablonec n. Nisou9300:24:11-
Trať 6,17 km, 320 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD14Smékal VlastimilFenix Ski team Jeseník8900:28:20-
2MD215Kašpar RomanTJ Klášterec nad Ohří8900:29:44-
1ŽJ36Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:30:14105
2ŽJ410Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou OB8600:32:0793
3ŽJ513Kočkovská MichaelaVTŽ Chomutov8600:34:4581
4ŽJ617Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:35:2072
1ŽD716Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:43:4166
5ŽJ85Zoubková KláraSWS Lučany8700:47:0960
Trať 10,11 km, 580 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1107Kolínek FrantišekAK Perná5600:44:30105
1MJ2111Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:44:51105
2MJ3137Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:45:5493
1MC4101Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:59105
2MB5133Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:0193
2MC6105Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:1193
3MJ7109Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:46:1981
3MB8131Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:46:2781
4MB9145Urbánek JiříStaří psi Liberec5600:47:2272
4MJ10108Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:48:0572
1ZA11103Matyášová PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:49:36105
2ZA12120Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:50:0393
5MJ13116Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:50:1266
5MB14125Čechal JaroslavTS Letohrad6100:50:2366
3MC15157Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:51:2481
3ZA16126Erbenová HelenaSKI klub Jablonec nad Nisou7900:51:2981
6MB17153Balatka MiroslavSKI Club Jablonec nad Nisou5900:52:3460
7MB18104Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:52:4057
4MC19151Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:52:4872
4ZA20127Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:52:5072
6MJ21139Olšan MartinŠSK Újezd nad Lesy8700:54:0260
5MC22130Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:54:1466
6MC23159Němec JiříSKP Praha4800:54:2460
5ZA24110Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:54:4566
1ZB25128Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:55:33105
6ZA26132Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:0260
7MC27156Skrbek BřetislavTatran Jablonec nad Nisou4800:56:3157
7ZA28148Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:56:5557
8MC29115Zahula JanČD Tanvald5000:57:1154
1MD30119Leszkow PetrMK Hlinsko4400:57:28105
8MB31118Knop MiroslavSKI klub Jablonec n. Nisou6200:57:3954
7MJ32154Souček MatějHUMP VSK HUMANITA Praha8600:57:4357
9MB33143Zoubek JiříSki klub W. Samesche Lučany6500:58:1851
10MB34158Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:58:2948
9MC35140Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:58:3251
2ZB36149Klampflová EvaVrchlabí6400:58:44105
11MB37155Pucholt JiříUnhošť5900:58:5745
8ZA38102Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:59:2754
10MC39129Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:59:3848
12MB40117Pečenka LiborKHB Radegast6100:59:5242
3ZB41142Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:00:1593
2MD42121Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:00:3693
13MB43147Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6401:02:3739
4ZB44135Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:4381
1ME45136Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:02:43105
3MD46112Herbst ManfredFenix Jeseník4101:03:0281
4MD47146Pytelka VáclavPlzeň4501:04:0672
14MB48138Pazdera ZbyšekOlymp Praha6201:05:3836
11MC49150Tučný JanMK Pardubice4701:07:2745
5ZB50141Novotná EvaLetohrad4801:07:5993
2ME51222Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:08:1093
5MD52144Vedral BřetislavSmržovka4301:10:1066
3ME53114Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:12:2181
12MC54134Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:5842
4ME55122Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:30:5572
Trať 14,05 km, 840 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1104Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:59:49105
2MA2109Dobšíček PavelSK Hronov8001:00:1593
3MA3123Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:00:3881
4MA4100Pechek PetrMaratonstav Úpice8301:00:4272
5MA5118Ondráček TomášVzácný kytky7701:01:0366
6MA6110Cupák MartinMTB Vrchlabí7101:01:0760
7MA7108Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7501:01:3557
8MA8115Michálek MichalSokol Mělnice7301:05:1454
9MA9113Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:05:4851
10MA10111Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8301:07:4548
11MA11106Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:10:4745
12MA12101Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7501:11:4342
13MA13103Schejbal PetrLiberec7101:14:2239
14MA14105Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:15:0636
15MA15119Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:15:4933
16MA16107Valter DaliborPraha 46901:16:2330
17MA17114Novotný JiříKateřinky7101:18:3327
18MA18102Vavruška JiříBižuterie Jablonec7801:20:1424
19MA19112Černohorský MiroslavZlatá Olešnice7001:20:5221
20MA20121Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:22:58-
21MA21120Gregoriades TomášUSK Praha8301:23:1718
22MA22116Bernard VladimírSokol na Mělníce7101:24:0415

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 72%
Zvolená trasa závodu: 72%
Značení závodu: 77%
Vyhlášení výsledků: 63%
Zpracování výsledků: 62%
Ceny vítězům: 48%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 12 návštěvníků.
Celkové hodnocení
66%

Názory na závod

Zub se ukázal (což se dalo samozřejmě čekat...)jako skvělý stavitel trati nahoru-dolů a vůbec mu mu i ost.pořadatelům díky a čao na Radhošti!!!!Libor P.,KHB Radegast
nakopec
Jo jo. Pěknej závod. Pořádně těžkej v posledním seběhu jsem už nestíhal...
pecap
Základem je voda a ta jaksi chyběla, na trati i v cíli, jinak OK
zelvak.b
pecap@email.cz
Voda i iontový nápoj na Bramberku byl (pravda mohlo toho být víc), v cíli byl opět iontový nápoj, ovoce, sušenky a voda v lavoru na opláchnutí. Já běžel závod bez pití. Vítězům byly rozděleny jen věcné ceny, finanční budou vyplaceny jen těm, kteří se zůčastnili a odjedou na MS.
denticulus1
Hruza
Hajek.h
Strašný tenhle zavod organizátoři vůbec nezvládly.
Michalhavel
Adresa Hajek.h@centrum.cz nefunguje a adresa Michalhavel@seznam.cz patří člověku, který o tomto závodě vůbec nic neví. Je velice smutné, že někteří lidé se skrývají za jiné adresy a nejsou schopni tento svůj názor říci organizátorovi přímo do očí. Napište přímo na adresu denticulus1@email.cz dík Zdeněk Zoubek.
denticulus
Myslím si ,že tato trasa zcela jasně odhalila výkonnost jednotlivých závodníků a o to přece šlo (kvalifikace),co se týče občerstvení byl jsem spokojen ,že se v průběhu závodu mohu napít 2x v každém kole,ačkoli jsem běžel spíše na vocase ,tak vždy bylo co pít.
petr_schejbal
souhlasím se Zubem na hodnocení neznámých lidí. Navíc nerozumím tomu, když někdo píše "Hrůza" či "tenhle závod organizátoři vůbec nezvládli", chce to napsat konkrétně CO nebylo zvládnuto. Nemyslím, že vše bylo dokonalý, to samozřejmně ne, ale takhle fakt nevím co má auto na mysli. Dík Roman
roman.koucky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód