Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nýrsko - Hraničář

26.6.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nýrsko - Hraničář
  • datum konání: 26.6.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Lesní divadlo Nýrsko
10.00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8.30 hodin

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

Běží se po lesních cestách.
Délka: 5 km
Převýšení: 378 m

Ceny pro vítěze

Věcné ceny pro první tři v každé kategorii.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Josef Mayer
Jiráskova 675
340 22 Nýrsko
tel. 376 571 450

Internetové stránky

http://sumavanet.cz/nyrsko/kct

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1410Šroubek VlastimilAK Škoda Plzeň9200:27:2935
Muži A (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA230Šimurda MartinKašperské Hory7200:23:0735
2MA325Kůra LubošKlatovy8200:23:3131
3MA53Randák KarelJavorná7100:24:0827
4MA2031Šerý KarelZruč-Senec7100:29:2424
Muži B (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB411Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:23:5835
2MB71Uher JaroslavTJ Sušice5700:25:1431
3MB86Soukup PetrKovohutě Příbram6500:25:2727
4MB1027Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:26:3324
5MB1212Drahorád CtiradTatran Železná Ruda5900:27:0222
6MB1338Voráček KarelSokol Dolany6300:27:1120
7MB1640Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:27:5519
8MB1921Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:29:16-
Muži C (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC17Smrčka MilošBK Říčany5400:23:0335
2MC62Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:24:5831
3MC95Přibík JiříPSK Klatovy5000:25:4527
4MC1534Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:27:4224
5MC1729Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:28:4022
6MC1835Hanzlík JosefSokol Hartmenice5100:29:0720
7MC2932Čada JiříKČT Nýrsko4800:33:4919
8MC3416Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:1218
9MC3639Molhanc KarelNýrsko5000:38:2917
Muži D (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2222Janový PetrAC Trial Plzeň4500:30:4435
2MD2435Kučera OtakarTJ Přeštice4500:31:1231
3MD2513Rejnek KarelSport Horažďovice4500:31:4427
4MD278Pytelka VáclavPlzeň4500:33:0824
5MD2831Kortus FrantišekTJ Kašperské Hory4000:33:2622
6MD3226Wendelberger MiroslavKlatovy3900:34:5620
7MD3320März FrantišekSokol Kout4300:37:0019
8MD3833Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:40:3835
9MD399Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:1431
Juniorky (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3519Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:38:2535
2ŽJ4028Drahorádová ŠtěpánkaTatran Železná Ruda8800:42:2731
Ženy A (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1124Štroblová EvaPSK Klatovy8300:26:4435
2ZA2117Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:5331
3ZA234Randáková HelenaOB Vrchlabí7400:31:0027
4ZA3015Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:34:1424
5ZA3737Popovová MartinaSNB Praha7400:38:5922
Ženy B (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2618Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:4935
2ZB3123Šroubková MartaSokol Plzeň6100:34:3231
Trať 5 km, 378 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC17Smrčka MilošBK Říčany5400:23:0335
1MA230Šimurda MartinKašperské Hory7200:23:0735
2MA325Kůra LubošKlatovy8200:23:3131
1MB411Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:23:5835
3MA53Randák KarelJavorná7100:24:0827
2MC62Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:24:5831
2MB71Uher JaroslavTJ Sušice5700:25:1431
3MB86Soukup PetrKovohutě Příbram6500:25:2727
3MC95Přibík JiříPSK Klatovy5000:25:4527
4MB1027Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:26:3324
1ZA1124Štroblová EvaPSK Klatovy8300:26:4435
5MB1212Drahorád CtiradTatran Železná Ruda5900:27:0222
6MB1338Voráček KarelSokol Dolany6300:27:1120
1MJ1410Šroubek VlastimilAK Škoda Plzeň9200:27:2935
4MC1534Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:27:4224
7MB1640Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:27:5519
5MC1729Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:28:4022
6MC1835Hanzlík JosefSokol Hartmenice5100:29:0720
8MB1921Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:29:16-
4MA2031Šerý KarelZruč-Senec7100:29:2424
2ZA2117Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:5331
1MD2222Janový PetrAC Trial Plzeň4500:30:4435
3ZA234Randáková HelenaOB Vrchlabí7400:31:0027
2MD2435Kučera OtakarTJ Přeštice4500:31:1231
3MD2513Rejnek KarelSport Horažďovice4500:31:4427
1ZB2618Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:4935
4MD278Pytelka VáclavPlzeň4500:33:0824
5MD2831Kortus FrantišekTJ Kašperské Hory4000:33:2622
7MC2932Čada JiříKČT Nýrsko4800:33:4919
4ZA3015Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:34:1424
2ZB3123Šroubková MartaSokol Plzeň6100:34:3231
6MD3226Wendelberger MiroslavKlatovy3900:34:5620
7MD3320März FrantišekSokol Kout4300:37:0019
8MC3416Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:1218
1ŽJ3519Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:38:2535
9MC3639Molhanc KarelNýrsko5000:38:2917
5ZA3737Popovová MartinaSNB Praha7400:38:5922
8MD3833Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:40:3835
9MD399Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:1431
2ŽJ4028Drahorádová ŠtěpánkaTatran Železná Ruda8800:42:2731

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód