Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká pardubická cross-country EAA

16.10.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Velká pardubická cross-country EAA
  • datum konání: 16.10.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: JR Running Sport Nasavrky

Sociální sítě

Místo konání

dostihové závodiště, Pardubice
10 hodin

Popis tratě

délka: muži 10 km, ženy 5,7 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

JR RUNNING SPORT-intersport
Sokolská 130
538 25 Nasavrky
Tel./fax: 469 677 290, 603 513 297

Internetové stránky

http://www.bezeckypohar.chr.cz

E-mailová adresa

jr.running@wo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.10.2018Velká Pardubická cross-country-
14.10.2017Velká Pardubická cross-country194
15.10.2016Barth Velká Pardubická cross-country113
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
12.10.2013Velká Pardubická cross-country93
14.10.2012Velká Pardubická Cross-Country115
16.10.2011Velká Pardubická cross-country108
19.10.2008Velká pardubická cross-country125
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125
17.10.2004Cross country - Pardubice22
19.10.2003Velká pardubická cross-country23
20.10.200233. ročník, Velká pardubická cross country 200259
21.10.200132. ročník, Cross - country Pardubice307

Statistika závodu Velká pardubická cross-country EAA

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1500

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fenclová Marta768
Metelková Táňa728
Keprtová Miloslava487
Jirásková Eva647
Jirásko Dušan737
Krátká Anna697
Doležal Stanislav387
Bajer Milan556
Šternerová Hana636
Matyášová Jana656
Kozáková Denisa796
Červ Miloslav506
Jirásko Lubomír716
Novák Pavel815
Kovář Jáchym965
Fiala Jaroslav385
Nejedlý Michal695
Pechek František535
Meduna Josef835
Jelínek Matěj425
Jelínková Magdalena455
Vorel Milan405
Kraus Václav645
Šťastný Jaromír305
Mannlová Jana805
Mocek Tomáš795
Stránský Aleš605
Krunka Kamil865
Vacková Hana565
Smrčka Miloš545
Vodička Jiří534
Sejkorová Lenka634
Kubrová Dagmar634
Leheček Antonín314
Froš Štěpán734
Šimurda Zdeněk564
Kratochvíl Miloš754
Frydrychová Eliška014
Málek Jaroslav464
Petržílek Zdeněk554
Hypešová Natálie994
Slabihoud Aleš754
Vašíček Martin714
Radiměřský Karel874
Nečas Josef584
Kalousek Jan714
Šůcha Václav464
Kamínková Petra734
Včelák Jan734
Zajíc Jan534

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1127Kocourek MilanARC Brno8700:23:18-
2MJ2121Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:23:27-
3MJ3122Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:23:41-
4MJ4126Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:24:13-
5MJ5189Olšan MartinŠSK Újezd nad Lesy8700:24:17-
6MJ6193Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:24:26-
7MJ7123Reis TomášTJ AC Praha 18908700:24:27-
8MJ8191Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:24:40-
9MJ9124Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:25:03-
10MJ10119Martinek PetrAC Pardubice8700:25:25-
11MJ11195Červinka MichalSokol Hradec Králové8700:26:04-
12MJ12120Řemínek MatějAC Choceň8600:26:09-
13MJ13128Janáček AdamGYMSOŠ Úpice8700:28:54-
14MJ14129Celba PetrPELLS TEAM Brno8600:28:55-
15MJ15182Lepíček MiroslavTJ Slezan Frýdek-Místek8600:36:45-
16MJ16172Böck AdamAC Kovošrot8700:41:52-
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Sawe ElishaKeňa8200:30:40-
2MA21Wojcik RafaelPOL7200:30:52-
3MA33Kulkov OlegRUS7800:31:04-
4MA47Gizinsky MariuszPOL8100:31:21-
5MA54Burghard JakubPOL7300:31:34-
6MA66Vanko MiroslavSVK7300:31:55-
7MA711Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:32:00-
8MA8164Mazerski BartoszPOL7600:32:02-
9MA9167Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:32:08-
10MA108Kuzdra DariuszPOL7500:32:45-
11MA1110Havlíček JanASK Slavia Praha7900:33:02-
12MA125Blasinski ArturPOL7400:33:20-
13MA1357Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:33:23-
14MA1416Vymazal PetrAK Kroměříž7500:33:27-
15MA1513Zouhar FrantišekPSK Olymp Praha8200:33:32-
16MA16165Poczwardowski KamilPOL8500:33:48-
17MA17183Mikulenka PetrTJ Slezan Frýdek-Místek8200:33:58-
18MA1819Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:34:12-
19MA1946Urbánek JaroslavAC Moravská Slávia Brno8200:34:32-
20MA20178Veber TomášAC Domažlice7400:34:36-
21MA2155Kotouč MartinSSK Vítkovice8500:34:48-
22MA2253Lučan VladimírAK Zlín7700:34:52-
23MA2438Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:35:16-
24MA2533Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:35:20-
25MA2715Havelka PetrTJ AC Praha 18907200:35:34-
26MA3040Holub MiroslavBukovice6600:35:52-
27MA3147Stindl JanSS Uherské Hradiště7400:36:07-
28MA3248Janíček JakubSlávia Uherské Hradiště7800:37:15-
29MA33196Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:37:18-
30MA34175Kouba AdamAK Most8700:37:23-
31MA3645Lambert MilošMilovice6900:37:48-
32MA3726Zouhar MartinAC 1890 Praha8500:38:07-
33MA41209Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:38:40-
34MA4235Krempaský FilipAK MILO Olomouc8500:38:53-
35MA4341Vašíček MartinSKI Radvanice7100:39:08-
36MA4454Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:39:09-
37MA46174Ježek JanAC Kovošrot8500:39:30-
38MA4732Vodička OldřichPIM RC7700:39:46-
39MA4825Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:40:09-
40MA5039Zajíc VáclavTJ Centropen Dačice7900:40:39-
41MA51211Skřičil VlastimilHrabůvka6700:40:40-
42MA5417Včelák JanEXCON Praha7300:41:07-
43MA56460Urbánek JaroslavAC Moravská Slávia Brno8200:41:20-
44MA57216Pánek LiborAKA FUKA Team Přerov7900:41:32-
45MA5824Fencl PetrAC Pardubice6900:41:33-
46MA6058Pražák AdamČR 1 Radiožurnál7800:41:59-
47MA6230Lichtenberg PetrChrudim7000:42:27-
48MA63184Špringr ZdeněkSokol Milovice7000:42:34-
49MA65215Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:43:17-
50MA66208Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:47-
51MA6918Hejkrlík FilipHvězda Pardubice7900:44:15-
52MA7150Slabihoud PavelKavárna Evropa7700:44:24-
53MA7349Smrčka PetrPraha6900:45:04-
54MA76171Sladký PetrKamenice nad Lipou7800:45:48-
55MA8029Vodička PavelKavárna Evropa7000:47:41-
56MA8127Jirásko LubomírSokol Srch7100:47:56-
57MA8228Jirásko DušanSokol Srch7300:48:16-
58MA83223Kühnel DavidPardubice7700:48:19-
59MA8444Vostrý MiroslavMK Žebrák7700:48:46-
60MA88221Klement PetrPardubice6900:52:15-
61MA9051Slabihoud AlešKavárna Evropa7500:55:03-
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB23220Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:35:11-
2MB26204Smrčka MilošBK Říčany5400:35:32-
3MB2863Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:35:36-
4MB2969Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:50-
5MB3575Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:37:44-
6MB3878Mátl PavelSokol Opatov u Třebíče6500:38:14-
7MB3967Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:38:17-
8MB4082Neuvirt KarelSKAO Chotěboř6200:38:22-
9MB45187Čipera RadekSKI Radvanice6400:39:17-
10MB49203Vanta JosefTC Dobruška6200:40:32-
11MB5280Nečas JosefÚpice5800:40:50-
12MB5374Hůlka RadomírAFK Chrudim6200:41:06-
13MB5576Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:16-
14MB59185Frinta PetrAC Náchod5800:41:49-
15MB6170Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:42:10-
16MB64218Benda OldřichHrubšice6100:42:37-
17MB6786Šofr ZdeněkSokol Mnětice5600:44:04-
18MB6872Ryzner MiroslavTT Hrádek6100:44:07-
19MB7060Kubr VáclavAC Laura Praha6200:44:18-
20MB72219Rýzner JanCyklokraus Přelouč5900:44:48-
21MB7461Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:45:06-
22MB7564Exner VladimírStéblová5600:45:17-
23MB7779Tománek JiříAtletika Polička6200:45:56-
24MB7877Eppert RomanCanis Lupus City5900:46:16-
25MB7983Šimurda ZdeněkAtletický oddíl Dačice5600:46:24-
26MB8566Reil JiříSokol Srch6300:49:26-
27MB86217Kulich JaroslavPardubice4800:50:30-
28MB87222Krejsa VáclavBering Praha5200:51:17-
29MB89197Frank RonaldMIP Praha5600:54:51-
Muži C (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC187Smrčka MilošBK Říčany5400:19:36-
2MC492Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:20:14-
3MC1096Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:21:45-
4MC12100Varchola MilanCuprum Povrly5100:22:20-
5MC15102Málek JaroslavPočátky4600:22:58-
6MC2193Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:23:46-
7MC23201Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:24:04-
8MC25101Vodička JiříSokol Maleč5300:24:17-
9MC27181Groh StanislavAC Vrchlabí4600:24:28-
10MC3090Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:25:32-
11MC3289Velechovský JiříSAZS Králíky5500:25:48-
12MC38214Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:26:33-
13MC40212Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:26:51-
14MC4297Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:27:20-
15MC47207Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:10-
16MC48210Urban JosefChlumec nad Cidlinou5500:28:28-
17MC5199Spurný JosefTJ Liga 1005200:29:14-
18MC5495Šuler VáclavTJ Centropen Dačice5400:30:21-
19MC58106Král JiříOlymp Praha4400:35:54-
Muži D (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7111Krátký FrantišekViking Králiky4300:20:54-
2MD28202Říha MiroslavSokol Sadská4500:24:30-
3MD34179Bielčik JindřichLichkov4000:26:13-
4MD39173Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:26:48-
5MD41110Vorel MilanSlatiňany4000:27:07-
6MD44109Doležal StanislavBK Pardubice3800:27:36-
7MD53180Holý JosefBrno4100:30:00-
Muži E (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME36115Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:26:15-
2ME43213Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:27:35-
3ME45112Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:27:38-
4ME49166Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:28:46-
5ME56116Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:31:48-
-ME-113Náhlovský JiříTJ Semily34DNF-
Juniorky (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ13158Pelantová LucieTJ AC Praha 18908600:22:35-
2ŽJ17162Matoušková LenkaSokol SŠ České Budějovice8600:23:15-
3ŽJ19160Kočkovská MichaelaVTŽ Chomutov8600:23:23-
4ŽJ20188Zachariášová AliceACP Olymp Brno8700:23:24-
5ŽJ31199Zárybnická LucieTJ JE Dukovany8700:25:41-
6ŽJ33190Kratochvílová IvaPSK Olymp Praha8700:26:02-
7ŽJ34161Pokorná ZuzanaAK Olomouc8700:26:13-
Ženy A (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2133Bak JustynaPolsko7400:19:38-
2ZA3168Kamínková PetraAK Olomouc7300:20:07-
3ZA5136Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:26-
4ZA6177Klimešová JanaVSK Praha7000:20:51-
5ZA8144Sekyrová IvanaAC Sparta Praha7100:21:15-
6ZA9137Vlčovská MartaAC Pardubice7600:21:24-
7ZA11194Guber JasminkaSokol Hradec Králové8600:22:02-
8ZA14198Doležalová MonikaAC Česká Lípa7800:22:37-
9ZA18143Dostálová MarieAK Olomouc7600:23:16-
10ZA22192Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:23:54-
11ZA26139Klimešová TerezaAC Praha 18908400:24:25-
12ZA55142Vodičková LenkaRC PIM Praha7300:30:47-
13ZA57148Popelová PavlaDeník Blesk7600:35:01-
Ženy B (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB16151Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:02-
2ZB24156Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:24:06-
3ZB29155Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:25:18-
4ZB37150Vacková HanaSK Hronov5600:26:25-
5ZB46205Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:40-
6ZB50206Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:28:59-
7ZB52152Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:29:32-
Trať 5,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC187Smrčka MilošBK Říčany5400:19:36-
1ZA2133Bak JustynaPolsko7400:19:38-
2ZA3168Kamínková PetraAK Olomouc7300:20:07-
2MC492Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:20:14-
3ZA5136Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:26-
4ZA6177Klimešová JanaVSK Praha7000:20:51-
1MD7111Krátký FrantišekViking Králiky4300:20:54-
5ZA8144Sekyrová IvanaAC Sparta Praha7100:21:15-
6ZA9137Vlčovská MartaAC Pardubice7600:21:24-
3MC1096Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:21:45-
7ZA11194Guber JasminkaSokol Hradec Králové8600:22:02-
4MC12100Varchola MilanCuprum Povrly5100:22:20-
1ŽJ13158Pelantová LucieTJ AC Praha 18908600:22:35-
8ZA14198Doležalová MonikaAC Česká Lípa7800:22:37-
5MC15102Málek JaroslavPočátky4600:22:58-
1ZB16151Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:02-
2ŽJ17162Matoušková LenkaSokol SŠ České Budějovice8600:23:15-
9ZA18143Dostálová MarieAK Olomouc7600:23:16-
3ŽJ19160Kočkovská MichaelaVTŽ Chomutov8600:23:23-
4ŽJ20188Zachariášová AliceACP Olymp Brno8700:23:24-
6MC2193Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:23:46-
10ZA22192Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:23:54-
7MC23201Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:24:04-
2ZB24156Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:24:06-
8MC25101Vodička JiříSokol Maleč5300:24:17-
11ZA26139Klimešová TerezaAC Praha 18908400:24:25-
9MC27181Groh StanislavAC Vrchlabí4600:24:28-
2MD28202Říha MiroslavSokol Sadská4500:24:30-
3ZB29155Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:25:18-
10MC3090Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:25:32-
5ŽJ31199Zárybnická LucieTJ JE Dukovany8700:25:41-
11MC3289Velechovský JiříSAZS Králíky5500:25:48-
6ŽJ33190Kratochvílová IvaPSK Olymp Praha8700:26:02-
3MD34179Bielčik JindřichLichkov4000:26:13-
7ŽJ34161Pokorná ZuzanaAK Olomouc8700:26:13-
1ME36115Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:26:15-
4ZB37150Vacková HanaSK Hronov5600:26:25-
12MC38214Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:26:33-
4MD39173Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:26:48-
13MC40212Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:26:51-
5MD41110Vorel MilanSlatiňany4000:27:07-
14MC4297Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:27:20-
2ME43213Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:27:35-
6MD44109Doležal StanislavBK Pardubice3800:27:36-
3ME45112Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:27:38-
5ZB46205Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:40-
15MC47207Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:10-
16MC48210Urban JosefChlumec nad Cidlinou5500:28:28-
4ME49166Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:28:46-
6ZB50206Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:28:59-
17MC5199Spurný JosefTJ Liga 1005200:29:14-
7ZB52152Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:29:32-
7MD53180Holý JosefBrno4100:30:00-
18MC5495Šuler VáclavTJ Centropen Dačice5400:30:21-
12ZA55142Vodičková LenkaRC PIM Praha7300:30:47-
5ME56116Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:31:48-
13ZA57148Popelová PavlaDeník Blesk7600:35:01-
19MC58106Král JiříOlymp Praha4400:35:54-
Trať 6,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1127Kocourek MilanARC Brno8700:23:18-
2MJ2121Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:23:27-
3MJ3122Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:23:41-
4MJ4126Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:24:13-
5MJ5189Olšan MartinŠSK Újezd nad Lesy8700:24:17-
6MJ6193Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:24:26-
7MJ7123Reis TomášTJ AC Praha 18908700:24:27-
8MJ8191Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:24:40-
9MJ9124Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:25:03-
10MJ10119Martinek PetrAC Pardubice8700:25:25-
11MJ11195Červinka MichalSokol Hradec Králové8700:26:04-
12MJ12120Řemínek MatějAC Choceň8600:26:09-
13MJ13128Janáček AdamGYMSOŠ Úpice8700:28:54-
14MJ14129Celba PetrPELLS TEAM Brno8600:28:55-
15MJ15182Lepíček MiroslavTJ Slezan Frýdek-Místek8600:36:45-
16MJ16172Böck AdamAC Kovošrot8700:41:52-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Sawe ElishaKeňa8200:30:40-
2MA21Wojcik RafaelPOL7200:30:52-
3MA33Kulkov OlegRUS7800:31:04-
4MA47Gizinsky MariuszPOL8100:31:21-
5MA54Burghard JakubPOL7300:31:34-
6MA66Vanko MiroslavSVK7300:31:55-
7MA711Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:32:00-
8MA8164Mazerski BartoszPOL7600:32:02-
9MA9167Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:32:08-
10MA108Kuzdra DariuszPOL7500:32:45-
11MA1110Havlíček JanASK Slavia Praha7900:33:02-
12MA125Blasinski ArturPOL7400:33:20-
13MA1357Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:33:23-
14MA1416Vymazal PetrAK Kroměříž7500:33:27-
15MA1513Zouhar FrantišekPSK Olymp Praha8200:33:32-
16MA16165Poczwardowski KamilPOL8500:33:48-
17MA17183Mikulenka PetrTJ Slezan Frýdek-Místek8200:33:58-
18MA1819Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:34:12-
19MA1946Urbánek JaroslavAC Moravská Slávia Brno8200:34:32-
20MA20178Veber TomášAC Domažlice7400:34:36-
21MA2155Kotouč MartinSSK Vítkovice8500:34:48-
22MA2253Lučan VladimírAK Zlín7700:34:52-
1MB23220Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:35:11-
23MA2438Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:35:16-
24MA2533Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:35:20-
2MB26204Smrčka MilošBK Říčany5400:35:32-
25MA2715Havelka PetrTJ AC Praha 18907200:35:34-
3MB2863Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:35:36-
4MB2969Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:50-
26MA3040Holub MiroslavBukovice6600:35:52-
27MA3147Stindl JanSS Uherské Hradiště7400:36:07-
28MA3248Janíček JakubSlávia Uherské Hradiště7800:37:15-
29MA33196Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:37:18-
30MA34175Kouba AdamAK Most8700:37:23-
5MB3575Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:37:44-
31MA3645Lambert MilošMilovice6900:37:48-
32MA3726Zouhar MartinAC 1890 Praha8500:38:07-
6MB3878Mátl PavelSokol Opatov u Třebíče6500:38:14-
7MB3967Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:38:17-
8MB4082Neuvirt KarelSKAO Chotěboř6200:38:22-
33MA41209Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:38:40-
34MA4235Krempaský FilipAK MILO Olomouc8500:38:53-
35MA4341Vašíček MartinSKI Radvanice7100:39:08-
36MA4454Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:39:09-
9MB45187Čipera RadekSKI Radvanice6400:39:17-
37MA46174Ježek JanAC Kovošrot8500:39:30-
38MA4732Vodička OldřichPIM RC7700:39:46-
39MA4825Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:40:09-
10MB49203Vanta JosefTC Dobruška6200:40:32-
40MA5039Zajíc VáclavTJ Centropen Dačice7900:40:39-
41MA51211Skřičil VlastimilHrabůvka6700:40:40-
11MB5280Nečas JosefÚpice5800:40:50-
12MB5374Hůlka RadomírAFK Chrudim6200:41:06-
42MA5417Včelák JanEXCON Praha7300:41:07-
13MB5576Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:16-
43MA56460Urbánek JaroslavAC Moravská Slávia Brno8200:41:20-
44MA57216Pánek LiborAKA FUKA Team Přerov7900:41:32-
45MA5824Fencl PetrAC Pardubice6900:41:33-
14MB59185Frinta PetrAC Náchod5800:41:49-
46MA6058Pražák AdamČR 1 Radiožurnál7800:41:59-
15MB6170Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:42:10-
47MA6230Lichtenberg PetrChrudim7000:42:27-
48MA63184Špringr ZdeněkSokol Milovice7000:42:34-
16MB64218Benda OldřichHrubšice6100:42:37-
49MA65215Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:43:17-
50MA66208Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:47-
17MB6786Šofr ZdeněkSokol Mnětice5600:44:04-
18MB6872Ryzner MiroslavTT Hrádek6100:44:07-
51MA6918Hejkrlík FilipHvězda Pardubice7900:44:15-
19MB7060Kubr VáclavAC Laura Praha6200:44:18-
52MA7150Slabihoud PavelKavárna Evropa7700:44:24-
20MB72219Rýzner JanCyklokraus Přelouč5900:44:48-
53MA7349Smrčka PetrPraha6900:45:04-
21MB7461Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:45:06-
22MB7564Exner VladimírStéblová5600:45:17-
54MA76171Sladký PetrKamenice nad Lipou7800:45:48-
23MB7779Tománek JiříAtletika Polička6200:45:56-
24MB7877Eppert RomanCanis Lupus City5900:46:16-
25MB7983Šimurda ZdeněkAtletický oddíl Dačice5600:46:24-
55MA8029Vodička PavelKavárna Evropa7000:47:41-
56MA8127Jirásko LubomírSokol Srch7100:47:56-
57MA8228Jirásko DušanSokol Srch7300:48:16-
58MA83223Kühnel DavidPardubice7700:48:19-
59MA8444Vostrý MiroslavMK Žebrák7700:48:46-
26MB8566Reil JiříSokol Srch6300:49:26-
27MB86217Kulich JaroslavPardubice4800:50:30-
28MB87222Krejsa VáclavBering Praha5200:51:17-
60MA88221Klement PetrPardubice6900:52:15-
29MB89197Frank RonaldMIP Praha5600:54:51-
61MA9051Slabihoud AlešKavárna Evropa7500:55:03-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 87%
Ceny vítězům: 87%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

náročny,dobře organizovaný,prestižní
KlimesovaT
mistrovsky připraveno
gatialmilan
vyšlo pěkný počasí, bylo to bezva
ondras.f

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód