Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský ISCAREX kros

6.8.2021, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský ISCAREX kros
  • datum konání: 6.8.2021
  • zobrazeno již 1452x
  • místo konání: Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
  • GPS: 49.8978539N, 16.3949147E
  • pořadatel: Jan Šimůnek - ISCAREX

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
od 17:00 hodin

Přihlášky

online za zlevněné startovné nebo na místě v den závodu od 16:00 hodin

Startovné

150 Kč - dospělí (při online přihlášení do 5. 8. 2021)
200 Kč - dospělí (na místě)
60 Kč - dětské kategorie (při online přihlášení do 5. 8. 2021)
80 Kč - dětské kategorie (na místě)
150 Kč - kategorie Příchozí

V ceně startovného je startovní číslo se jménem (předem přihlášení), lístek do tomboly a občerstvení po závodě.

Popis tratě

délka: 5,4 km a méne
povrch: terén

mapka príjezdu:


mapka areálu:


mapka areálu - trasy pro mládež:


Vyhlášené kategorie a casový porad

Prezentace - nejdéle 10 min. před startem kat. od 16:00
Chlapci a děvčata 2014 a mladší 60 m 17:00
Nejmladší žáci a žákyně I 2012-2013 200 m 17:15
Nejmladší žáci a žákyně II 2010-2011 450 m 17:25
Mladší žáci a žákyně 2008-2009 900 m 17:45
Starší žáci a žákyně 2006-2007 1800 m 18:00
Vyhlášení dětských kategorií 18:15
Junioři a juniorky 2002 a mladší 5 400 m 19:00
Ženy - A 1987-2001 5 400 m 19:00
Ženy - B 1977-1986 5 400 m 19:00
Ženy - C 1967-1976 5 400 m 19:00
Ženy - D 1966 a starší 5 400 m 19:00
Muži - A 1982-2001 5 400 m 19:00
Muži - B 1972-1981 5 400 m 19:00
Muži - C 1962-1971 5 400 m 19:00
Muži - D 1952-1961 5 400 m 19:00
Muži - E 1951 a starší 5 400 m 19:00
Příchozí - muži věkově neomezeno 2 700 m 19:00
Příchozí - ženy věkově neomezeno 2 700 m 19:00

Ceny pro vítěze

Ceny v kategoriích dle možností pořadatele.
Absolutní vítězka a vítěz hlavního závodu obdrží poháry z dílny českotřebovského výtvarníka Jakuba Šicha.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

Kulturní program

Travesti Show Hanky Panky

https://www.facebook.com/iscarexteam https://www.facebook.com/Svinnsk%C3%BD-Iscarex-kros-1151566661627978

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/sport

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

zobrazit další fotogalerie (celkem 7)

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1185Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:12-
2C13108Štyndl OnřejLitomyšl1400:00:13-
3C14131Houdek TobiášChoceň1400:00:13-
4C15111Ducháček MikešSokol Řetová1600:00:13-
5C16136Hartman TomášKB Letohrad1400:00:14-
6C19133Klášterecký AntonínŽidlochovice1400:00:15-
7C110134Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:15-
8C11180Siegel JosefBrno -Jundrov1500:00:16-
9C11277Vacek Martin Dlouhá Třebová 1500:00:16-
10C114137Macháček Eda-1700:00:17-
11C115107Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:17-
12C118123Kupka Filip-1600:00:18-
13C120132Klášterecký MatoušŽidlochovice1800:00:19-
14C12692Ettler AlexLIBCHAVY1800:00:29-
15C128115Kalous Sebastian-1400:00:32-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D12110Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:13-
2D1781Siegelová AnnaMoravany1600:00:15-
3D1890Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:15-
4D11355Chaloupková BedřiškaRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL1600:00:16-
5D115101Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:00:17-
6D117130Houdková EmílieChoceň1600:00:18-
7D11993Ettlerová EmaLIBCHAVY1600:00:18-
8D120103Kubešová JohankaSvinná1700:00:19-
9D122135Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:20-
10D12384Lipenská KarolínaTJ Svitavy, z.s.1800:00:22-
11D12456Chaloupková DorotaRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL1800:00:24-
12D12550Strnadová Beáta-1700:00:25-
13D126105Válková ZuzanaSvinná1800:00:29-
14D129106Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:37-
15D130122Kupková Sofie-1800:00:38-
-D1-91Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí15DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11116Majvald AdamAtletika Žamberk1200:01:02110,74
2M12125Svatý JakubSvinná1300:01:0794,79
3M13109Hubinka FilipČlupek - Němčice1200:01:0794,48
4M1486Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:0891,72
4M14104Válek VítSvinná1300:01:0891,72
6M16117Andrš MarekAtletika Žamberk1200:01:0989,57
7M1895Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:1377,61
8M11179Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:1668,40
-M1-138Štyndl OnřejLitomyšl14DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1751Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:09108,09
2Z1994Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:1397,49
3Z11064Bahníková VanesaLibišany1300:01:1494,42
4Z11282Siegelová EmaMoravany1300:01:1786,05
5Z113114Malá Alena-1200:01:2078,52
6Z114141Šilarová LiliSpinning Eva Lanškroun1300:01:2467,36
7Z115140Dufková MariePardubice1300:01:2854,81
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2271Kouba RadimAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ1100:01:50101,39
2M2457Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:5199,58
3M25121Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:01:5299,04
4M27143Sedláček JanZhoř1100:01:5985,29
5M28120Štěpán JakubAtletika Žamberk1100:02:0084,02
6M21366Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:1459,06
7M216127Mančál Jindřich-1100:02:2243,86
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2154Dejdarová TerezaAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ1000:01:48104,86
2Z2278Fliedrová AdélaF - BIKE KLUB SÁDEK1000:01:5099,94
3Z2674Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:5395,20
4Z2972Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:02:0376,62
5Z210118Andršová AdélaAtletika Žamberk1000:02:0474,98
6Z211102Válková VendulaSvinná1100:02:1064,59
7Z21253Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:1063,50
8Z21468Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:02:1457,12
9Z21559Adamská KateřinaISCAREX TEAM1100:02:1456,76
10Z21761Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:133,00
11Z21867Šejbalová MarkétaHvězda Pardubice1100:03:523,00
-Z2-124Svatá DominikaSvinná11DNF-
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31139Řehák LubomírAK Iscarex Česká Třebová0900:03:14102,75
2M3287Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:1799,59
3M3373Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:1997,66
4M3469Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:2196,13
5M35126Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:03:2591,86
6M3658Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:2987,48
7M3863Fajfr AlešŽamberk0900:03:3185,75
8M310129Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:4175,67
9M312113Ducháček VítSokol Dlouhá Třebová0800:03:5264,58
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3670Koubová ElenAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ0900:03:29104,56
2Z3983Lipenská KristýnaTJ Svitavy, z.s.0900:03:32102,03
3Z31188Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:4193,42
4Z31349Kynclová SofieČeská Třebová0800:04:2453,35
5Z31448Jiroušková Ema-0900:04:3146,52
Starší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4162Fajfr MarekVencl team Ústí nad Orlicí0600:07:11100,43
2M42112Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:07:11100,11
3M43142Hurych AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:07:1399,46
4M4476Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:07:4683,92
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45144Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:08:10105,38
2Z4665Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:08:17102,60
3Z4752Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:08:4492,03
4Z4860Hejlová KateřinaIscarex Junior team0600:09:1878,32
5Z4989Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:09:2177,17
Junioři 16-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1519Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:23:38120,33
2MJ22119Akak OndřejAtletika Žamberk0500:24:30113,67
3MJ37150Moravec JanJM Team Letohrad0200:26:57100,00
4MJ5222Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:4766,00
Juniorky 16-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1330Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:23:12110,59
2ZJ245Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:24:5297,08
3ZJ2929Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:25:2792,32
4ZJ4425Dvořáková EmaIscarex junior team0400:28:28100,00
5ZJ4744Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:29:1061,96
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:19:39104,92
2MA2147Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:1698,87
3MA32Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:3296,22
4MA418Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:20:4893,55
5MA511Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:20:5392,67
6MA1028Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:3875,33
7MA1841Stránský MilanTJ Sokol Ústí nad Orlicí8300:24:0860,42
8MA204Radiměřský KarelAK Iscarex Česká Třebová8700:24:2058,50
9MA2514Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:24:5652,57
10MA32154Moravec JakubJM Team Letohrad9900:26:0740,77
11MA41149Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:4724,30
12MA51148Živný Marek3D Fitness Race Team9100:30:383,00
13MA54161Štreit TheodorOlomouc9300:31:283,00
-MA-47Slabý JanTvoje Máma90DNF-
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB615Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:02110,02
2MB913Fajfr František Vencl servis Žamberk7200:22:08100,02
3MB1435Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:23:1589,95
4MB1639Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:23:4186,05
5MB21160Kovář MilanČeské Budějovice7400:24:2779,20
6MB2326Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:3677,76
7MB27146Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:24:5974,26
8MB2843Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:25:2270,92
9MB3136Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:0065,09
10MB33100Andrš FilipHelvíkovice8100:26:1063,58
11MB3424Němec RadekLitomyšl7700:26:1662,67
12MB3833Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:5956,22
13MB5096Klášterecký Tomᚎidlochovice8100:30:1526,67
14MB56162Bárta Michal-7600:31:4313,55
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC88Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:22:00120,40
2MC2699Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:5796,40
3MC3516Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:26:3483,21
4MC5821Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:0038,78
-MC-17Kalousek JanMalšovice71DNF-
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1140Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:49115,16
2MD1742Siegel JosefChoceň5800:24:08104,56
3MD399Ráb PavelČeská Třebová5200:27:0780,27
4MD427Kubišta OtoAk Iscarex Č.Třebová5300:27:5873,49
5MD61158Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:34:1622,42
-MD-12Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5320Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:30:58114,37
2ME59145Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:32:27105,43
3ME63155Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:36:3980,21
4ME66157Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:1846,35
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA71Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:21:48143,44
2ZA48156Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:29:1489,96
3ZA60128Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:32:2966,60
4ZA6210Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:35:0148,47
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1237Moravcová Klára Letohrad8300:23:00113,62
2ZB193Jiroušková JanaPrestige cycling team Česká Třebová7900:24:11104,03
3ZB3698Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:5282,36
4ZB4046Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:1579,28
5ZB4397Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:28:0272,87
Ženy C 45-54 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4531Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:28:47106,64
2ZC4638Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:28:55105,74
3ZC556Šedová JanaSruby7300:31:3687,62
Ženy D 55 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3027Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:36123,72
2ZD4923Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:3396,58
3ZD5732Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:0079,70
4ZD64159Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:1729,50
5ZD6534Nechvílová MiroslavaChoceň6000:41:4412,58
Příchozí - muži (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM6207Pečenka LiborKHB Radegast6100:18:29-
Příchozí - ženy (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ1206Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:14:19-
2PZ2204Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:15:11-
3PZ3205Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:15:12-
4PZ4201Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:15:13-
5PZ5202Válková PetraSvinná8200:15:43-
6PZ7203Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:18:47-
Trať 0,06 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1185Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:12-
1D12110Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:13-
2C13108Štyndl OnřejLitomyšl1400:00:13-
3C14131Houdek TobiášChoceň1400:00:13-
4C15111Ducháček MikešSokol Řetová1600:00:13-
5C16136Hartman TomášKB Letohrad1400:00:14-
2D1781Siegelová AnnaMoravany1600:00:15-
3D1890Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:15-
6C19133Klášterecký AntonínŽidlochovice1400:00:15-
7C110134Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:15-
8C11180Siegel JosefBrno -Jundrov1500:00:16-
9C11277Vacek Martin Dlouhá Třebová 1500:00:16-
4D11355Chaloupková BedřiškaRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL1600:00:16-
10C114137Macháček Eda-1700:00:17-
11C115107Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:17-
5D115101Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:00:17-
6D117130Houdková EmílieChoceň1600:00:18-
12C118123Kupka Filip-1600:00:18-
7D11993Ettlerová EmaLIBCHAVY1600:00:18-
8D120103Kubešová JohankaSvinná1700:00:19-
13C120132Klášterecký MatoušŽidlochovice1800:00:19-
9D122135Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:20-
10D12384Lipenská KarolínaTJ Svitavy, z.s.1800:00:22-
11D12456Chaloupková DorotaRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL1800:00:24-
12D12550Strnadová Beáta-1700:00:25-
14C12692Ettler AlexLIBCHAVY1800:00:29-
13D126105Válková ZuzanaSvinná1800:00:29-
15C128115Kalous Sebastian-1400:00:32-
14D129106Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:37-
15D130122Kupková Sofie-1800:00:38-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11116Majvald AdamAtletika Žamberk1200:01:02110,74
2M12125Svatý JakubSvinná1300:01:0794,79
3M13109Hubinka FilipČlupek - Němčice1200:01:0794,48
4M1486Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:0891,72
4M14104Válek VítSvinná1300:01:0891,72
6M16117Andrš MarekAtletika Žamberk1200:01:0989,57
1Z1751Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:09108,09
7M1895Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:1377,61
2Z1994Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:1397,49
3Z11064Bahníková VanesaLibišany1300:01:1494,42
8M11179Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:1668,40
4Z11282Siegelová EmaMoravany1300:01:1786,05
5Z113114Malá Alena-1200:01:2078,52
6Z114141Šilarová LiliSpinning Eva Lanškroun1300:01:2467,36
7Z115140Dufková MariePardubice1300:01:2854,81
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2154Dejdarová TerezaAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ1000:01:48104,86
1M2271Kouba RadimAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ1100:01:50101,39
2Z2278Fliedrová AdélaF - BIKE KLUB SÁDEK1000:01:5099,94
2M2457Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:5199,58
3M25121Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:01:5299,04
3Z2674Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:5395,20
4M27143Sedláček JanZhoř1100:01:5985,29
5M28120Štěpán JakubAtletika Žamberk1100:02:0084,02
4Z2972Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:02:0376,62
5Z210118Andršová AdélaAtletika Žamberk1000:02:0474,98
6Z211102Válková VendulaSvinná1100:02:1064,59
7Z21253Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:1063,50
6M21366Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:1459,06
8Z21468Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:02:1457,12
9Z21559Adamská KateřinaISCAREX TEAM1100:02:1456,76
7M216127Mančál Jindřich-1100:02:2243,86
10Z21761Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:133,00
11Z21867Šejbalová MarkétaHvězda Pardubice1100:03:523,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31139Řehák LubomírAK Iscarex Česká Třebová0900:03:14102,75
2M3287Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:1799,59
3M3373Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:1997,66
4M3469Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:2196,13
5M35126Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:03:2591,86
6M3658Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:2987,48
1Z3670Koubová ElenAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ0900:03:29104,56
7M3863Fajfr AlešŽamberk0900:03:3185,75
2Z3983Lipenská KristýnaTJ Svitavy, z.s.0900:03:32102,03
8M310129Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:4175,67
3Z31188Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:4193,42
9M312113Ducháček VítSokol Dlouhá Třebová0800:03:5264,58
4Z31349Kynclová SofieČeská Třebová0800:04:2453,35
5Z31448Jiroušková Ema-0900:04:3146,52
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4162Fajfr MarekVencl team Ústí nad Orlicí0600:07:11100,43
2M42112Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:07:11100,11
3M43142Hurych AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:07:1399,46
4M4476Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:07:4683,92
1Z45144Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:08:10105,38
2Z4665Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:08:17102,60
3Z4752Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:08:4492,03
4Z4860Hejlová KateřinaIscarex Junior team0600:09:1878,32
5Z4989Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:09:2177,17
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ1206Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:14:19-
2PZ2204Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:15:11-
3PZ3205Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:15:12-
4PZ4201Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:15:13-
5PZ5202Válková PetraSvinná8200:15:43-
1PM6207Pečenka LiborKHB Radegast6100:18:29-
6PZ7203Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:18:47-
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:19:39104,92
2MA2147Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:1698,87
3MA32Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:3296,22
4MA418Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:20:4893,55
5MA511Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:20:5392,67
1MB615Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:02110,02
1ZA71Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:21:48143,44
1MC88Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:22:00120,40
2MB913Fajfr František Vencl servis Žamberk7200:22:08100,02
6MA1028Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:3875,33
1MD1140Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:49115,16
1ZB1237Moravcová Klára Letohrad8300:23:00113,62
1ZJ1330Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:23:12110,59
3MB1435Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:23:1589,95
1MJ1519Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:23:38120,33
4MB1639Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:23:4186,05
2MD1742Siegel JosefChoceň5800:24:08104,56
7MA1841Stránský MilanTJ Sokol Ústí nad Orlicí8300:24:0860,42
2ZB193Jiroušková JanaPrestige cycling team Česká Třebová7900:24:11104,03
8MA204Radiměřský KarelAK Iscarex Česká Třebová8700:24:2058,50
5MB21160Kovář MilanČeské Budějovice7400:24:2779,20
2MJ22119Akak OndřejAtletika Žamberk0500:24:30113,67
6MB2326Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:3677,76
2ZJ245Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:24:5297,08
9MA2514Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:24:5652,57
2MC2699Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:5796,40
7MB27146Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:24:5974,26
8MB2843Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:25:2270,92
3ZJ2929Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:25:2792,32
1ZD3027Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:36123,72
9MB3136Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:0065,09
10MA32154Moravec JakubJM Team Letohrad9900:26:0740,77
10MB33100Andrš FilipHelvíkovice8100:26:1063,58
11MB3424Němec RadekLitomyšl7700:26:1662,67
3MC3516Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:26:3483,21
3ZB3698Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:5282,36
3MJ37150Moravec JanJM Team Letohrad0200:26:57100,00
12MB3833Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:5956,22
3MD399Ráb PavelČeská Třebová5200:27:0780,27
4ZB4046Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:1579,28
11MA41149Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:4724,30
4MD427Kubišta OtoAk Iscarex Č.Třebová5300:27:5873,49
5ZB4397Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:28:0272,87
4ZJ4425Dvořáková EmaIscarex junior team0400:28:28100,00
1ZC4531Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:28:47106,64
2ZC4638Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:28:55105,74
5ZJ4744Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:29:1061,96
2ZA48156Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:29:1489,96
2ZD4923Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:3396,58
13MB5096Klášterecký Tomᚎidlochovice8100:30:1526,67
12MA51148Živný Marek3D Fitness Race Team9100:30:383,00
4MJ5222Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:4766,00
1ME5320Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:30:58114,37
13MA54161Štreit TheodorOlomouc9300:31:283,00
3ZC556Šedová JanaSruby7300:31:3687,62
14MB56162Bárta Michal-7600:31:4313,55
3ZD5732Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:0079,70
4MC5821Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:0038,78
2ME59145Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:32:27105,43
3ZA60128Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:32:2966,60
5MD61158Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:34:1622,42
4ZA6210Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:35:0148,47
3ME63155Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:36:3980,21
4ZD64159Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:1729,50
5ZD6534Nechvílová MiroslavaChoceň6000:41:4412,58
4ME66157Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:1846,35
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:19:39104,92
2MA2147Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:1698,87
3MA32Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:3296,22
4MA418Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:20:4893,55
5MA511Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:20:5392,67
6MB615Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:0291,24
7MC88Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:22:0081,57
8MB913Fajfr František Vencl servis Žamberk7200:22:0880,26
9MA1028Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:3875,33
10MD1140Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:4973,52
11MB1435Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:23:1569,19
12MJ1519Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:23:3865,43
13MB1639Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:23:4164,90
14MD1742Siegel JosefChoceň5800:24:0860,53
15MA1841Stránský MilanTJ Sokol Ústí nad Orlicí8300:24:0860,42
16MA204Radiměřský KarelAK Iscarex Česká Třebová8700:24:2058,50
17MB21160Kovář MilanČeské Budějovice7400:24:2757,37
18MJ22119Akak OndřejAtletika Žamberk0500:24:3056,74
19MB2326Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:3655,79
20MA2514Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:24:5652,57
21MC2699Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:5752,38
22MB27146Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:24:5951,95
23MB2843Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:25:2248,28
24MB3136Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:0041,87
25MA32154Moravec JakubJM Team Letohrad9900:26:0740,77
26MB33100Andrš FilipHelvíkovice8100:26:1040,21
27MB3424Němec RadekLitomyšl7700:26:1639,21
28MC3516Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:26:3436,35
29MJ37150Moravec JanJM Team Letohrad0200:26:5732,56
30MB3833Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:5932,13
31MD399Ráb PavelČeská Třebová5200:27:0730,76
32MA41149Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:4724,30
33MD427Kubišta OtoAk Iscarex Č.Třebová5300:27:5822,45
34MB5096Klášterecký Tomᚎidlochovice8100:30:153,00
35MA51148Živný Marek3D Fitness Race Team9100:30:383,00
36MJ5222Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:473,00
37ME5320Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:30:583,00
38MA54161Štreit TheodorOlomouc9300:31:283,00
39MB56162Bárta Michal-7600:31:433,00
40MC5821Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:003,00
41ME59145Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:32:273,00
42MD61158Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:34:163,00
43ME63155Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:36:393,00
44ME66157Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:183,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA71Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:21:48107,72
2ZB1237Moravcová Klára Letohrad8300:23:0097,02
3ZJ1330Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:23:1295,26
4ZB193Jiroušková JanaPrestige cycling team Česká Třebová7900:24:1186,57
5ZJ245Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:24:5280,66
6ZJ2929Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:25:2775,52
7ZD3027Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:3674,11
8ZB3698Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:5262,97
9ZB4046Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:1559,61
10ZB4397Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:28:0252,63
11ZJ4425Dvořáková EmaIscarex junior team0400:28:2848,87
12ZC4531Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:28:4746,09
13ZC4638Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:28:5544,92
14ZJ4744Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:29:1042,70
15ZA48156Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:29:1442,04
16ZD4923Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:3339,33
17ZC556Šedová JanaSruby7300:31:3621,13
18ZD5732Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:0017,71
19ZA60128Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:32:2913,34
20ZA6210Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:35:013,00
21ZD64159Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:173,00
22ZD6534Nechvílová MiroslavaChoceň6000:41:443,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

úžasné 3
z.kupkova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód