hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Svinnský ISCAREX kros

28.7.2017, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský ISCAREX kros
  • datum konání: 28.7.2017
  • zobrazeno již 2050x
  • místo konání: Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
  • GPS: 49.8978539N, 16.3949147E
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
17:00 - 19:00 hodin

Plakát

Přihlášky

online registrace do 25. 7. 2017
na místě od 16:00 do 18:30 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí a dorost (trať 5 400 m):

  • 120 Kč při přihlášení do 25.7.2017 (v ceně startovní číslo se jménem a občerstvení po závodě)
  • 180 Kč na místě (v ceně občerstvení po závodě)

ostatní:

  • 50 Kč při přihlášení do 25.7.2017 (v ceně startovní číslo se jménem a občerstvení po závodě)
  • 80 Kč na místě (v ceně občerstvení po závodě)

Popis tratě

délka: 5,4 km a méne
povrch: terén

mapka príjezdu:


mapka areálu:


Vyhlášené kategorie a casový porad

Prezentace - nejdéle 10 min. pred startem kat. od 16:00
Chlapci a devcata 2010 a mladší 60 m 17:00
Nejmladší žáci a žákyne I 2008-2009 200 m 17:15
Nejmladší žáci a žákyne II 2006-2007 450 m 17:25
Mladší žáci a žákyne 2004-2005 900 m 17:45
Starší žáci a žákyne 2002-2003 1800 m 18:00
Vyhlášení detských kategorií 18:15
Dorostenci a dorostenky 2000-2001 5 400 m 19:00
Juniori a juniorky 1998-1999 5 400 m 19:00
Ženy - A 1983-1997 5 400 m 19:00
Ženy - B 1973-1982 5 400 m 19:00
Ženy - C 1963-1972 5 400 m 19:00
Ženy - D 1962 a starší 5 400 m 19:00
Muži - A 1978-1997 5 400 m 19:00
Muži - B 1968-1977 5 400 m 19:00
Muži - C 1958-1967 5 400 m 19:00
Muži - D 1948-1957 5 400 m 19:00
Muži - E 1947 a starší 5 400 m 19:00
Príchozí - muži vekove neomezeno 5 400 m 19:00
Príchozí - ženy vekove neomezeno 5 400 m 19:00
Vystoupení šermíru Balestra 20:00
Vyhlášení hlavního závodu 20:30
Vystoupení travesti show Hanky Panky 21:30
Losování tomboly 22:00
Vystoupení fire show Balestra 22:30
Vystoupení travesti show Hanky Panky 23:00

Ceny pro vítěze

ceny dle možnosti pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt na pořadatele

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

Ubytování

Možnost přenocování ve vlatním stanu v areálu závodu.

Internetové stránky

https://www.facebook.com/Svinnský-Iscarex-kros-1151566661627978/

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Přehled registrovaných závodníků na tento závod

  • Registrace otevřena do 25.7.2017

Chlapci

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
Kouba RadimRybník2011CZE00000500

Děvčata

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
12Brouliková AmálieIscarex junior team2012CZEZaplaceno
14Brouliková AlžbětaIscarex junior team2012CZEZaplaceno
41Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun2014CZEZaplaceno
50Němcová NatálieLitomyšl2011CZEZaplaceno

Nejmladší žáci I

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
40Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun2009CZEZaplaceno
60Rašner JiříTJ Šumperk2008CZEZaplaceno
Raim LadislavNový Hradec2009CZE00000504

Nejmladší žákyně I

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
13Brouliková AnežkaIscarex junior team2008CZEZaplaceno
16Čejková KláraIscarex junior team Česká Třebová2008CZEZaplaceno
Koubová ElenIscarex junior team Česká Třebová2009CZE00000499

Nejmladší žáci II

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
51Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl2007CZEZaplaceno
52Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl2007CZEZaplaceno

Nejmladší žákyně II

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
17Hejlová KateřinaIscarex junior team Česká Třebová2006CZEZaplaceno
38Matějková AnnaActivity Lanškroun2007CZEZaplaceno

Mladší žáci

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
42Borek ViktorBrzdy Horní Čermná2004CZEZaplaceno
58Vacek MichalIscarex Junior Team Česká Třebová2004CZEZaplaceno

Starší žáci

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
57Vacek LukášIscarex Junior Team Česká Třebová2002CZEZaplaceno
Moravec JanJM TEAM Letohrad2002CZE00000489

Starší žákyně

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
43Borková AgátaBrzdy Horní Čermná2002CZEZaplaceno
Hanáková Klára Activity Lanškroun2002CZE00000497
Kubešová EliškaActivity Lanškroun2003CZE00000480

Dorostenci

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
Holubář PatrikFbk orlicko-třebovsko2000CZE00000479

Dorostenky

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
Derková MartinaActivity Lanškroun2001CZE00000447

Muži A

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
35Gajdár MichalBardejov1991SVKZaplaceno
36Stránský TomášS.M.R.T.1984CZEZaplaceno
46Adamec LukášHORO Česká Třebová1987CZEZaplaceno
47Živný Marek3D Fitness Race Team1991CZEZaplaceno
59Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová1987CZEZaplaceno
Dařílek MichalLanškroun1978CZE00000448
Kouba TomášSokol Česká Třebová1980CZE00000501
Moravec JiříIscarex Česká Třebová1996CZE00000490

Muži B

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
45Borek PetrBrzdy Horní Čermná1970CZEZaplaceno
49Němec RadekLitomyšl1977CZEZaplaceno
Kalousek JanHradec Králové1971CZE00000508
Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice1974CZE00000457
Kolda JiříOpatov1973CZE00000491
Kubeš DavidActivity Lanškroun1975CZE00000473
Vacek MartinISCAREX Česká Třebová1969CZE00000477

Muži C

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
48Jančík BořekSvartes Hořice1964CZEZaplaceno
55Grätz LuděkÚstí nad Orlicí1958CZEZaplaceno
Scheuer JanActivity Lanškroun1966CZE00000507

Muži D

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
39Ráb PavelČeská Třebová1952CZEZaplaceno
Šolc VítězslavBKL Machov1957CZE00000506

Muži E

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
54Jelínek MatějČernilov1942CZEZaplaceno
Leszkow PetrMaratonklub Hlinsko1944CZE00000493
Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová1934CZE00000505

Ženy A

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
18Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová1984CZEZaplaceno
37Turbaková BarboraAtletika Polička1990CZEZaplaceno

Ženy B

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
10Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová1975CZEZaplaceno
11Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová1980CZEZaplaceno
44Borková AdélaBrzdy Horní Čermná1975CZEZaplaceno
Koubová MarcelaRybník1980CZE00000502
Kozáková DenisaHvězda Pardubice1979CZE00000503
Šedová Jana---1973CZE00000498

Ženy C

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová1963CZE00000494

Ženy D

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
15Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová1948CZEZaplaceno
53Jelínková MagdalenaČernilov1945CZEZaplaceno

Příchozí - muži

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
56Vacek JiříDlouhá Třebová1977CZEZaplaceno


Statistika
  • Celkem přihlášeno 59 závodníků.

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let (trať 0,06 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Děvčata 7 let (trať 0,06 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-D2-50Němcová NatálieLitomyšl11DNF-
-D2-1Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun14DNF-

Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-M1-60Rašner JiříTJ Šumperk08DNF-
-M1-2Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun09DNF-

Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-M2-51Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07DNF-
-M2-52Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07DNF-

Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-Z2-3Matějková AnnaActivity Lanškroun07DNF-

Mladší žáci (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-M3-58Vacek MichalIscarex Junior Team Česká Třebová04DNF-
-M3-4Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04DNF-

Mladší žákyně (trať 0,9 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Starší žáci (trať 1,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-M4-57Vacek LukášIscarex Junior Team Česká Třebová02DNF-

Starší žákyně (trať 1,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-Z4-5Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02DNF-
-Z4-6Kubešová EliškaActivity Lanškroun03DNF-

Dorostenci (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-M5-7Holubář PatrikFbk orlicko-třebovsko00DNF-

Dorostenky (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-Z5-8Derková MartinaActivity Lanškroun01DNF-

Junioři 18-19 let (trať 5,4 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Juniorky 18-19 let (trať 5,4 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-MA-46Adamec LukášHORO Česká Třebová87DNF-
-MA-47Živný Marek3D Fitness Race Team91DNF-
-MA-59Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová87DNF-
-MA-9Dařílek MichalLanškroun78DNF-

Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-MB-45Borek PetrBrzdy Horní Čermná70DNF-
-MB-49Němec RadekLitomyšl77DNF-
-MB-56Vacek JiříDlouhá Třebová77DNF-
-MB-10Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice74DNF-
-MB-11Kubeš DavidActivity Lanškroun75DNF-
-MB-12Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69DNF-

Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-MC-48Jančík BořekSvartes Hořice64DNF-
-MC-55Grätz LuděkÚstí nad Orlicí58DNF-

Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-MD-13Ráb PavelČeská Třebová52DNF-

Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-ME-54Jelínek MatějČernilov42DNF-

Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-ZA-14Flidrová LenkaISCAREX Česká Třebová84DNF-

Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-ZB-10Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová75DNF-
-ZB-15Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75DNF-
-ZB-16Dušková LenkaIscarex Česká Třebová80DNF-

Ženy C 45-54 let (trať 5,4 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy D 55 let a starší (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-ZD-53Jelínková MagdalenaČernilov45DNF-
-ZD-17Keprtová MiloslavaIscarex Česká Třebová48DNF-

Příchozí - muži (trať 5,4 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Příchozí - ženy (trať 5,4 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Trať 0,06 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody

Trať 1,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody

Trať 5,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód