hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Termínovka pro rok 1997

Přejít na: nebližší závod, leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

Evidované závody

Duben 1997
 
19.04.
Sobota
VC Krkonoš - Horní Maršov
 
Výsledky
 
26.04.
Sobota
Český Krumlov - Kleť
 
 
Výsledky
Květen 1997
 
01.05.
Čtvrtek
Javorka 97 3. ročník
 
 
Výsledky
 
 
03.05.
Sobota
Mlázovice - Šárovcova Lhota - Zvičina
 
 
Výsledky
 
11.05.
Neděle
Klenčí - Čerchov
 
 
Výsledky
 
24.05.
Sobota
Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová
 
 
Výsledky
 
25.05.
Neděle
Jílové u Děčína - Sněžník
 
 
Výsledky
 
31.05.
Sobota
Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník
 
Výsledky
Červen 1997
 
01.06.
Neděle
Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME
 
Výsledky
 
15.06.
Neděle
Malé Svatoňovice - po trase MS
 
 
Výsledky
 
28.06.
Sobota
Kozlov 97
 
 
Výsledky
 
Červenec 1997
 
05.07.
Sobota
Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek
 
 
Výsledky
 
06.07.
Neděle
Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
 
 
Výsledky
 
12.07.
Sobota
Jilemnice - Žalý
 
 
Výsledky
 
13.07.
Neděle
Špindlerův Mlýn - Vrbatova bouda
 
 
Výsledky
 
19.07.
Sobota
Mladkov - Suchý vrch
 
Výsledky
 
20.07.
Neděle
Náchod - Dobrošov
 
 
Výsledky
 
26.07.
Sobota
Kadaň - Pernštejn - Klínovec
 
 
Výsledky
Srpen 1997
 
02.08.
Sobota
Mohelnice - Lysá hora
 
Výsledky
 
03.08.
Neděle
Loukov - Kelčský Javorník
 
 
Výsledky
 
09.08.
Sobota
Janské Lázně - Černá hora MČR
 
Výsledky
 
16.08.
Sobota
Police nad Metují - Hvězda
 
Výsledky
 
17.08.
Neděle
Malé Svatoňovice-po trase MS - Kvalifikace na MS
 
 
Výsledky
 
24.08.
Neděle
WMMR, Kitzbühel, Austria 1997
 
 
Výsledky
 
Září 1997
 
07.09.
Neděle
Malé Svatoňovice MS v běhu do vrchu
 
 
 
13.09.
Sobota
Výprachtice - Buková hora
 
Výsledky
 
14.09.
Neděle
Sázava - Lázek
 
 
Výsledky
 
20.09.
Sobota
Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka - Stará Ves
 
 
Výsledky
 
21.09.
Neděle
Hvězda - Praděd
 
Výsledky
Listopad 1997
 
08.11.
Sobota
Úpice - běh Dlouhými Záhony
 
 
Výsledky
 

Legenda

  • pouze dospělí
  • součástí vrchařského poháru
  • Pekelný kilometr
  • dospělí a mládežnické kategorie
  • Zemská míle

Další termínovky