Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Termínovka pro rok 2000

Přejít na: 201820172016201520142013201220112010200920082007200620052004200320022001200019991998199719961995199419931992199119901989198819871986

Zařazené závody

Leden 2000
 
08.01.
Sobota
Andrlův chlum, 27. ročník
 
Výsledky
 
Březen 2000
 
04.03.
Sobota
Choceňský kros 9.ročník
 
Výsledky
 
 
11.03.
Sobota
Běh na Posluchov 2000
 
 
Výsledky
 
 
18.03.
Sobota
Běh Olomouckými sady 28 r.
 
 
Výsledky
 
 
25.03.
Sobota
Běh Dolním Újezdem 8 r.
 
 
Výsledky
 
Duben 2000
 
02.04.
Neděle
Cena Nasavrk 26 r.
 
 
Výsledky
 
 
12.04.
Středa
Malá cena Monaka 127
 
 
Výsledky
 
 
16.04.
Neděle
Kolín - Velký Osek - Kolín 41 r.
 
 
Výsledky
 
 
16.04.
Neděle
Bambasácká desítka, 3. ročník
 
 
Výsledky
 
 
22.04.
Sobota
Velká Cena Krkonoš
 
 
Výsledky
 
 
23.04.
Neděle
Memoriál Quido Štěpánka 53 r.
 
  
 
23.04.
Neděle
Memoriál Q. Štěpánka
 
 
Výsledky
 
 
30.04.
Neděle
Běh Javorkou 2000
 
Výsledky
 
Květen 2000
 
01.05.
Pondělí
Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník
 
  
 
05.05.
Pátek
Běh na Rozálku, 2. ročník
 
 
Výsledky
 
 
06.05.
Sobota
Šárovcova Lhota - Zvičina
 
Výsledky
 
13.05.
Sobota
Běh na Čerchov
 
Výsledky
 
14.05.
Neděle
Zelená Lhota - Prenet
 
Výsledky
 
14.05.
Neděle
Běh choceňskými sady, XXII. ročník
 
Výsledky
 
 
20.05.
Sobota
Běh na Hainberg
 
Výsledky
 
20.05.
Sobota
Běh do vrchu Rudoltice Zámeček, 19.ročník
 
 
Výsledky
 
 
21.05.
Neděle
Jílové u Děčína - Sněžník
 
Výsledky
 
28.05.
Neděle
Za zlatým klíčem Rokytenky
 
 
Výsledky
 
Červen 2000
 
03.06.
Sobota
Holedná 2000
 
Výsledky
 
04.06.
Neděle
Běh na Děvín
 
Výsledky
 
10.06.
Sobota
Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť
 
Výsledky
 
11.06.
Neděle
Běh na Velký Javorník
 
Výsledky
 
17.06.
Sobota
Poniklá - Rezek
 
Výsledky
 
18.06.
Neděle
Jilemnice - Žalý
 
Výsledky
 
24.06.
Sobota
Velká Cena Zadova
 
Výsledky
 
25.06.
Neděle
Běh na Kleť
 
Výsledky
Červenec 2000
 
01.07.
Sobota
Čerčany - Čerčanský Chlum
 
Výsledky
 
08.07.
Sobota
Mladkov - Suchý vrch
 
Výsledky
 
09.07.
Neděle
Běh na Kozlovský kopec
 
Výsledky
 
09.07.
Neděle
Česká Třebová - Kozlovský kopec
 
 
Výsledky
 
 
15.07.
Sobota
Běh na Hvězdu
 
Výsledky
 
16.07.
Neděle
Náchod - Dobrošov
 
Výsledky
 
22.07.
Sobota
Perštejn - Klínovec
 
Výsledky
 
29.07.
Sobota
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
 
 
Výsledky
 
Srpen 2000
 
05.08.
Sobota
WMMR, Pruské-Vršatec, Slovakia 2000
 
 
Výsledky
 
 
06.08.
Neděle
Mohelnice - Lysá hora
 
Výsledky
 
12.08.
Sobota
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
 
Výsledky
 
13.08.
Neděle
Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
 
Výsledky
 
19.08.
Sobota
Janské Lázně - Černá hora
 
Výsledky
 
26.08.
Sobota
Šternberk - ECCE - HOMO
 
Výsledky
Září 2000
 
02.09.
Sobota
Výprachtice - Buková hora
 
 
Výsledky
 
03.09.
Neděle
Sázava - Lázek
 
Výsledky
 
09.09.
Sobota
World Trophy 2000
 
 
Výsledky
 
13.09.
Středa
Okresní běh mládeže na dráze
 
 
Výsledky
 
 
16.09.
Sobota
Bystřiče pod Hostýnem - Hostýn
 
Výsledky
 
17.09.
Neděle
Loukov - Kelčský Javorník
 
Výsledky
 
23.09.
Sobota
Čenkovice - Suchý vrch
 
 
Výsledky
 
 
24.09.
Neděle
Cross po lyžařských tratích
 
 
Výsledky
 
 
24.09.
Neděle
Mistrovství ORLA dospělých
 
 
Výsledky
 
 
24.09.
Neděle
Běh na Hejšovinu
 
Výsledky
Říjen 2000
 
07.10.
Sobota
Pístovická riviéra
 
 
Výsledky
 
08.10.
Neděle
Copa Gentiana
 
Výsledky
 
14.10.
Sobota
Běh na Praděd
 
Výsledky
 
15.10.
Neděle
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves 17. r.
 
Výsledky
Listopad 2000
 
11.11.
Sobota
Běh dlouhými záhony
 
Výsledky
 
Prosinec 2000
 
02.12.
Sobota
Čertovský běh, 17. ročník
 
Výsledky
 
 
03.12.
Neděle
Malá cena Velké Verandy 2000
 
 
Výsledky
 
 
09.12.
Sobota
Vánoční běh Parníkem
 
Výsledky
 

Legenda

  • pouze dospělí
  • součástí vrchařského poháru
  • Pekelný kilometr
  • dospělí a mládežnické kategorie
  • Zemská míle

Termínovka podle poháru

Další termínovky