hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Termínovka pro rok 2001

Přejít na: nebližší závod, leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

Evidované závody

Leden 2001
 
06.01.
Sobota
Běh do vrchu na Andrlův chlum
 
Výsledky
 
Březen 2001
 
10.03.
Sobota
Choceňský běh
 
Výsledky
 
 
17.03.
Sobota
Běh Olomouckými sady
 
 
Výsledky
 
 
24.03.
Sobota
Běh Dolním Újezdem
 
 
Výsledky
 
Duben 2001
 
01.04.
Neděle
CKP cena Nasavrk České podnikatelské pojišťovny
 
 
Výsledky
 
 
07.04.
Sobota
Krajský přebor v přespolním běhu
 
 
Výsledky
 
 
07.04.
Sobota
Havlovický půlmaraton
 
 
Výsledky
 
 
15.04.
Neděle
Městem Jarmily Kratochvílové
 
 
Výsledky
 
 
15.04.
Neděle
Bambasácká desítka
 
 
Výsledky
 
 
21.04.
Sobota
Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy
 
Výsledky
 
22.04.
Neděle
Běh Javorkou
 
Výsledky
 
 
28.04.
Sobota
Běh na Kleť
 
Výsledky
 
29.04.
Neděle
54. Memoriál Q. Štěpánka
 
Výsledky
 
Květen 2001
 
01.05.
Úterý
Běh kolem poličských hradeb
 
 
Výsledky
 
 
04.05.
Pátek
3. ročník - BĚH NA ROZÁLKU
 
Výsledky
 
 
05.05.
Sobota
Šárovcova Lhota - Zvičina
 
Výsledky
 
08.05.
Úterý
26. ročník, Dětřichovský memoriál
 
 
Výsledky
 
 
08.05.
Úterý
Půlmaraton Pardubice-Chrudim-Pardubice 2001
 
 
Výsledky
 
 
12.05.
Sobota
Běh na Velký Javorník
 
Výsledky
 
12.05.
Sobota
17. ročník, Tučapská desítka
 
 
Výsledky
 
 
13.05.
Neděle
Unipar běh na Radhošť
 
Výsledky
 
13.05.
Neděle
14. ročník, Běh choceňskými sady
 
Výsledky
 
 
16.05.
Středa
141. Malá cena Monaka
 
 
Výsledky
 
 
19.05.
Sobota
Běh do Zámeckého vrchu
 
Výsledky
 
 
19.05.
Sobota
Běh na Čerchov
 
Výsledky
 
20.05.
Neděle
Zelená Lhota - Prenet
 
Výsledky
 
22.05.
Úterý
14. ročník, Městský běh - Pardubice
 
 
Výsledky
 
 
26.05.
Sobota
Jiřetín - Jedlová
 
Výsledky
 
26.05.
Sobota
Mistrovství republiky v půlmaratonu ve Vyškově
 
 
Výsledky
 
 
27.05.
Neděle
19. ročník, Za zlatým klíčem Rokytenky
 
 
Výsledky
 
 
27.05.
Neděle
Jílové u Děčína - Sněžník
 
Výsledky
Červen 2001
 
02.06.
Sobota
Běh na Děvín
 
Výsledky
 
03.06.
Neděle
Loukov 2001
 
Výsledky
 
03.06.
Neděle
12. ročník, Běh demokracie, Hradec Králové
 
 
Výsledky
 
 
09.06.
Sobota
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
 
Výsledky
 
10.06.
Neděle
20. ročník, Přespolní běh o pohár SDH Chábory
 
 
Výsledky
 
 
16.06.
Sobota
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
 
Propozice
Výsledky
 
16.06.
Sobota
7. ročník, Půlmaraton Moravským Krasem
 
 
Výsledky
 
 
17.06.
Neděle
Poniklá - Rezek
 
Propozice
Výsledky
 
30.06.
Sobota
Čerčany - Čerčanský chlum
 
Výsledky
Červenec 2001
 
01.07.
Neděle
EuropeanTrophy 2001, Cerklje, Slovenia
 
 
Výsledky
 
07.07.
Sobota
Mladkov - Suchý vrch
 
Výsledky
 
08.07.
Neděle
Běh na Kozlovský kopec
 
Výsledky
 
14.07.
Sobota
Běh na Hvězdu
 
Výsledky
 
15.07.
Neděle
Náchod - Dobrošov
 
Výsledky
 
21.07.
Sobota
Perštejn - Klínovec
 
Výsledky
 
22.07.
Neděle
Běh na Hainberg
 
Výsledky
 
28.07.
Sobota
Dolní Štěpanice - Žalej
 
Výsledky
 
29.07.
Neděle
Šachty - Štěpánka
 
Výsledky
Srpen 2001
 
04.08.
Sobota
Mohelnice - Lysá hora
 
Výsledky
 
11.08.
Sobota
Janské Lázně - Černá hora MČR
 
Výsledky
 
18.08.
Sobota
Kozákov 2001
 
Výsledky
 
19.08.
Neděle
Tyršův běh na Sokol
 
 
Výsledky
 
 
25.08.
Sobota
Šternberk - ECCE HOMO
 
Výsledky
Září 2001
 
01.09.
Sobota
Výprachtice - Buková hora
 
Výsledky
 
02.09.
Neděle
Sázava - Lázek
 
Výsledky
 
05.09.
Středa
7. ročník, Olomoucká pětka
 
 
Výsledky
 
 
09.09.
Neděle
19. ročník, O pohár města Meziměstí
 
 
Výsledky
 
 
09.09.
Neděle
20. ročník, Lesní kros - mistrovství ČR veteránů
 
 
Výsledky
 
 
15.09.
Sobota
15. ročník, Lesní běh v Rokytnici v O. h.
 
 
Výsledky
 
 
15.09.
Sobota
World Trophy 2001, Arta Terme, Italy
 
 
Výsledky
 
15.09.
Sobota
LG.Philips půlmaraton Hranice
 
 
Výsledky
 
 
16.09.
Neděle
15. ročník, O lukavický kahan
 
 
Výsledky
 
 
19.09.
Středa
11. ročník, Kaskády
 
 
Výsledky
 
 
22.09.
Sobota
Veteran WMR Championships, Ustron 2001
 
 
Výsledky
 
 
22.09.
Sobota
9.ročník BĚHU ŠPILBERKEM
 
 
Výsledky
 
 
22.09.
Sobota
1. WMMR, Ustron, Poland 2001
 
 
Výsledky
 
 
28.09.
Pátek
Miňon kros - běh na Suchý vrch
 
Výsledky
 
29.09.
Sobota
Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory
 
Výsledky
 
 
30.09.
Neděle
Běh na Hejšovinu
 
Výsledky
Říjen 2001
 
03.10.
Středa
11.ročník, Běh salónu Zdena
 
 
Výsledky
 
 
06.10.
Sobota
Pístovická Riviéra
 
Výsledky
 
06.10.
Sobota
Běh zámeckým parkem - Žamberk
 
 
Výsledky
 
 
07.10.
Neděle
8. ročník, Běh města Příbrami - MČR veteránů
 
 
Výsledky
 
 
13.10.
Sobota
Běh na Praděd
 
Výsledky
 
14.10.
Neděle
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
 
Výsledky
 
20.10.
Sobota
Malá cena Špindlerova Mlýna
 
Výsledky
 
20.10.
Sobota
44. ročník, Hronov - Náchod
 
 
Výsledky
 
 
21.10.
Neděle
32. ročník, Cross - country Pardubice
 
 
Výsledky
 
 
27.10.
Sobota
2. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky
 
Výsledky
 
Listopad 2001
 
03.11.
Sobota
15. ročník, Běh okolo přehrady Křetinky
 
 
Výsledky
 
 
10.11.
Sobota
28. ročník, Běh Dlouhými záhony
 
 
Výsledky
 
Prosinec 2001
 
02.12.
Neděle
9. ročník, Malá cena Velké Verandy
 
Výsledky
 
 
08.12.
Sobota
18. ročník, Čertovský běh Damníkov
 
Výsledky
 
 
09.12.
Neděle
Vánoční běh Parníkem
 
Výsledky
 
 
31.12.
Pondělí
Silvestrovský běh podél Orlice v Žamberku
 
 
Výsledky
 

Legenda

  • pouze dospělí
  • součástí vrchařského poháru
  • Pekelný kilometr
  • dospělí a mládežnické kategorie
  • Zemská míle

Další termínovky