hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Jilemnice - Žalý

18.9.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 18.9.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Jilemnice - nám. před radnicí
14:00 hodin

Přihlášky

ročníky 1996 - 2004 do středy 15.9. na email jar.kloucek@seznam.cz, poštou na adresu Jaromír Klouček, 512 33 Studenec 12.
V den závodu v omezené míře na místě.
Ostatní ročníky v místě startu na podloubí radnice v Jilemnici.

Startovné

náměstí 10,- Kč, Křížovky 30,- Kč, Žalý 50,- Kč

Popis tratě

hlavní závod se běží od startu po dlažbě a asfaltu, dále převážně po lesních a polních cestách.
10 000 m: start/cíl 463/1019 m.n.m, převýšení 564 m, součet stoupání 637 m
7 800 m: start/cíl 463/722 m.n.m, převýšení 293 m, součet stoupání 351
Žákovské kategorie poběží své tratě po cestách jilemnického parku.

Ceny pro vítěze

prvních šest v hlavní kategorii mužů a první tři v ostatních kategoriích.
V absolutním pořadí mužů budou vyplaceny finanční odměny: 1. 3000 Kč, 2. 2000 Kč, 3. 1000 Kč, 4. 700 Kč, 5. 500 Kč, 6. 300 Kč.
V absolutním pořadí žen budou vyplaceny finanční odměny: 1. 1000 Kč, 2. 500 Kč, 3. 300 Kč.
Absolutní vítěz získá navíc věčně putovní pohár, který věnoval ČKS SKI Jilemnice.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Henych
K Břízkám 51
514 01 Jilemnice
tel. 606 530 627

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.skijilemnice.cz

E-mailová adresa

henych@intersport.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2431

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5118
Javůrek Jiří4817
Kožnar Aleš6615
Brunclík Ivo5815
Paulů Blanka5414
Metelka Josef4413
Votoček Filip8413
Svoboda Petr6813
Šimůnek Jaromír5513
Berka Radim8212
Vraštilová Miloslava5612
Grohová Jaroslava5112
Havlíček Zdeněk3512
Marek František4111
Kynčlová Dagmar7211
Berka Martin8511
Kynčl Stanislav6410
Tučný Jan4710
Flegl Vlastimil8610
Klampflová Eva6410
Dvořák Jiří639
Flegl Vlastimil539
Pechek František539
Harcubová Jana689
Koucký Roman639
Jelínek Karel519
Šubrt Jan689
Šteinc Ludvík418
Vacarda Vladimír598
Kadavý Jan478
Haman Václav818
Jelen Petr688
Stuchlík Zdeněk508
Jančík Bořek648
Buchar Jan338
Knápek Ladislav618
Augustin František618
Dlab Ladislav707
Veselý Pavel667
Skalický Roman717
Ulich Petr687
Šmída Oldřich487
Miles Petr377
Janata Karel927
Vaněk Petr617
Palas Jaroslav537
Mikuš Martin827
Čechová Anna937
Novotný Jiří717

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 19.09.2010, 08:24
  • zobrazeno již 1065x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci (trať 50 m)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Předškolní dívky (trať 50 m)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Předškolní chlapci (trať 100 m)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Předškolní dívky (trať 100 m)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Minižáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M123537Skalický JakubSpartak Vrchlabí0400:02:04-
2M139525Berger OndřejSokol Studenec0400:02:10-
3M144550Plecháč JakubOlfin Car-Vella Trutnov0400:02:13-
4M145521Čivrný MatyášSKI Vysoké n.J0400:02:15-
5M148549Holík MartinSKI Skuhrov nad Bělou0400:02:21-
6M149536Hrouda FrantišekSKI Jilemnice0400:02:23-
7M152523Salaba DanSki Jilemnice0400:02:24-
8M154531Čech MatyášJilemnice0400:02:26-
9M155528Kunčík MatějSKI Sport Horka CZ0400:02:27-
10M157533Klodner KryštofTJ Semily0400:02:42-
11M158539Charvát AdamVrchlabí0400:02:47-
12M159535Zívr MatyášVrchlabí0400:03:02-
-M1-527Pešina JakubSokol Horní Branná04DNF-

Minižákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M210456Horáčková LucieČKS SKI Jilemnice0400:01:53-
2M218452Plecháčová BarboraOlfin Car-Vella Trutnov0400:01:59-
3M228469Paulusová LucieSKI Jilemnice0400:02:06-
4M231466Seidlová EliškaSKI Vysoké0400:02:08-
5M233457Půbalová NelaČKL Harrachov0400:02:08-
6M235453Leblochová JanaOflin Car Vella Trutnov0400:02:09-
7M238464Jenčová VeronikaSokol Velké Hamry0400:02:10-
8M247458Jakubcová TerezaSKI Skuhrov0400:02:20-
9M250455Kulhánková AnnaTJ Spartak Vrchlabí0400:02:23-
-M2-451Dunková OlivieSport.Akademie Šp. Mlýn04DNF-
-M2-454Krákorová EvaOlfin Car-Vella Trutnov04DNF-

Předžáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1R15526Pekelský Ondřej-0200:01:48-
2R16504Škoda OndřejOlfin Car-Vella Trutnov0200:01:49-
3R17524Všetička JáraDiana Sport0200:01:49-
4R19509Pavlata MatějTJ Semily0300:01:52-
5R113529Mikšík MatějTJ Spartak Vrchlabí0200:01:55-
6R114515Paulus LukášČKS SKI Jilemnice0200:01:56-
7R116514Kudrnáč JakubČKS SKI Jilemnice0200:01:58-
8R117513Koťátko JanTJ Semily0200:01:59-
9R121502Kuhn MichalOlfin Car-Vella Trutnov0200:02:03-
10R124510Hajský StanislavTJ Semily0200:02:05-
11R126519Chocholouš DavidSKI Skuhrov nad Bělou0200:02:05-
12R127520Šlauf VáclavSKI Vysoké nad Jizerou0300:02:05-
13R130508Richter FilipOlfin Car-Vella Trutnov0300:02:07-
14R132517Herout DanielSKI Skuhrov nad Bělou0200:02:08-
15R134503Harvánek AdamOlfin Car-Vella Trutnov0200:02:08-
16R136522Horák VojtaDiana Sport0300:02:09-
17R141530Máder ZdeněkSpartak Vrchlabí0300:02:11-
18R143534Votoček MatyášČSK SKI Jilemnice0300:02:12-
19R146532Nydrle MatyášSokol Nová Paka0300:02:16-
20R151538Oždian PavelMartinice0300:02:24-
21R153507Škoda AlešOlfin Car-Vella Trutnov0300:02:25-
-R1-501Dvořák VojtěchSportovní Akademie Špindlerův Mlýn03DNF-
-R1-505Jansa VojtěchOlfin Car-Vella Trutnov02DNF-
-R1-506Krákora OndřejOlfin Car-Vella Trutnov03DNF-
-R1-511Valenta MarekTJ Semily02DNF-
-R1-512Hradecký LukášTJ Semily02DNF-
-R1-518Maryška JanSKI Skuhrov n.B.02DNF-

Předžákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1R21496Rysulová MarieČKS SKI Jilemnice0200:01:43-
2R22495Svobodová KateřinaČKS SKI Jilemnice0200:01:44-
3R23498Labaštová AlenaSportovní Akademie Špindlerův Mlýn0200:01:47-
4R24467Břečková AnetaSokol Velké Hamry0200:01:48-
5R28465Zatloukalová BarboraSKI Jilemnice0300:01:52-
6R211471Ulvrová MartinaDynamo Unhošť0200:01:53-
7R212497Závěrková KateřinaTJ Semily0200:01:55-
8R215494Dohnálková JanaSKI Skuhrov n.B.0200:01:57-
9R219462Zahradníková LindaSokol Studenec0200:02:02-
10R220468Vinklářová AnetaČKS SKI Jilemnice0300:02:03-
11R222499Baráková BarboraSpartak Vrchlabí0200:02:04-
12R224493Milichovská DenisaSKI Skuhrov nad Bělou0200:02:05-
13R229459Šupová NikolaSki Jilemnice0300:02:06-
14R237461Bergerová VeronikaSokol Studenec0300:02:10-
15R240470Jakouběová KáťaJilemnice0300:02:11-
16R242460Libnarová LucieJilemnice0200:02:11-
17R256463Malá SáraSokol Nová Paka0300:02:34-
-R2-500Balogová MarkétaSpartak Vrchlabí02DNF-

Žáci nejmladší (trať 0,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11620Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:02:24-
2Z12632Harcuba VojtěchČKS SKI Jilemnice0000:02:25-
3Z13613Lengyel TomášTJ Semily0100:02:26-
4Z14617Čech TomášČKS SKI Jilemnice0000:02:27-
5Z15618Soukup OndřejČKS SKI Jilemnice0000:02:30-
6Z16621Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:02:32-
7Z17625Schütz MichaelHSK Benecko0000:02:32-
8Z18630Zástava JanOlfin Car-Vella Trutnov0000:02:33-
9Z19629Tauchman TomášSpartak Vrchlabí0000:02:34-
10Z110628Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:02:35-
11Z111619Kocián JakubČKS SKI Jilemnice0000:02:35-
12Z112627Chmelík JiříČKS SKI Jilemnice0000:02:35-
13Z115603Pauliček AdamSportovní Akademie Špindlerův Mlýn0000:02:38-
14Z118605Švec JakubSportovní Akademie Špindlerův Mlýn0100:02:41-
15Z121624Horák VilémDiana Sport0100:02:44-
16Z126612Adamec MartinOlfin Car-Vella Trutnov0100:02:50-
17Z128623Muller TadeášSpartak Vrchlabí0100:02:54-
18Z129607Kuhn SebastianOlfin Car-Vella Trutnov0000:02:54-
19Z132614Komínek LubošTJ Semily0100:03:05-
20Z133631Klička ŠimonČKS SKI Jilemnice0100:03:07-
21Z134602Sikyta ErikSportovní Akademie Špindlerův Mlýn0000:03:08-
22Z135626Polášek TomášSokol Velké Hamry0100:03:08-
-Z1-601Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové01DNF-
-Z1-604Pitts LukášSportovní Akademie Špindlerův Mlýn00DNF-
-Z1-608Zástava JanOlfin Car-Vella Trutnov00DNF-
-Z1-609Macl PřemyslOlfin Car-Vella Trutnov00DNF-
-Z1-615Valenta MichalTJ Semily01DNF-
-Z1-616Skořepa KryštofTJ Semily01DNF-
-Z1-622Ivanov JanSKI Skuhrov nad Bělou00DNF-

Žáci mladší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31322Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:39-
2Z32314Provazník JosefTJ Spartak Vrchlabí9900:03:41-
3Z33308Richter MarekOlfin Car-Vella Trutnov9800:03:43-
4Z35325Břečka DominikSokol Velké Hamry9900:03:43-
5Z38313Starý OndřejTJ Spartak Vrchlabí9800:03:49-
6Z39318Rychtera MatějČKS SKI Jilemnice9800:03:50-
7Z310315Kroupa JanČKS SKI Jilemnice9800:03:51-
8Z313319Kučera JakubČKS SKI Jilemnice9900:03:55-
9Z314323Remeš VojtěchSKI Skuhrov nad Bělou9800:03:55-
10Z315317Harcuba JanČKS SKI Jilemnice9800:03:56-
11Z317301Holý FilipOlfin Car-Vella Trutnov9900:03:57-
12Z318321Grebennikov PavelSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:58-
13Z319309Augusta ČeněkOlfin Car-Vella Trutnov9800:03:59-
14Z321324Libnar VojtěchJilemnice9900:04:02-
15Z322310Matouš AdamSpartak Vrchlabí9800:04:02-
16Z326306Lebloch JanOlfin Car-Vella Trutnov9900:04:05-
17Z327316Horáček DominikČKS SKI Jilemnice9800:04:06-
18Z332304Rychlík MartinOlfin Car-Vella Trutnov9900:04:11-
19Z335305Mach PatrikOlfin Car-Vella Trutnov9800:04:16-
20Z336326Mačát MatyášSport.Akademie Šp. Mlýn9900:04:17-
21Z338327Hrouda VáclavČKS SKI Jilemnice9900:04:24-
22Z341302Plecháč MichalOlfin Car-Vella Trutnov9900:04:29-
23Z343311Auerswald TomášTJ Spartak Vrchlabí9800:04:30-
24Z344312Korbelář JaroslavTJ Spartak Vrchlabí9900:04:32-
25Z347307Hoffmann FilipOlfin Car-Vella Trutnov9900:04:34-
26Z348320Vlastník ŠimonČKS SKI Jilemnice9900:04:35-
-Z3-303Prášek AdamOlfin Car-Vella Trutnov99DNF-

Žákyně mladší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44666Hanušová DominikaČKS SKI Jilemnice9800:03:43-
2Z46665Kociánová BáraČKS SKI Jilemnice9800:03:45-
3Z47667Rysulová EliškaČKS SKI Jilemnice9900:03:47-
4Z411659Koldinská TerezaTJ Semily9800:03:54-
5Z412654Labaštová LenkaSportovní Akademie Špindlerův Mlýn9800:03:54-
6Z416670Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:57-
7Z420669Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice9900:04:00-
8Z423675Kosáčková AndreaČKS SKI Jilemnice9800:04:02-
9Z424674Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:04-
10Z425662Háková KateřinaTJ Spartak Vrchlabí9900:04:05-
11Z428663Waňková MartinaTJ Spartak Vrchlabí9900:04:08-
12Z429661Adolfová VědunkaTJ Spartak Vrchlabí9800:04:10-
13Z430657Blahnová VendulaOlfin Car-Vella Trutnov9800:04:11-
14Z431668Burešová VendulaČKS SKI Jilemnice9900:04:11-
15Z433671Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:13-
16Z434678Maternová KateřinaHorní Branná9800:04:13-
17Z437652Bubáková NikolaSportovní Akademie Špindlerův Mlýn9900:04:23-
18Z439664Jurečková NikolaČKS SKI Jilemnice9800:04:25-
19Z440679Šaníková TerezaSKI klub Jablonec nad Nisou9800:04:28-
20Z442673Lukavská MichaelaSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:30-
21Z445656Fanderlíková AbigeilOlfin Car-Vella Trutnov9900:04:32-
22Z446676Šimková DenisaCSKV Vysoké9800:04:34-
23Z449672Dohnálková TerezaSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:36-
24Z450677Charvatová NikolaSpartak Vrchlabí9800:05:25-
-Z4-651Maternová KateřinaHorní Branná98DNF-
-Z4-653Křížová IvaSportovní Akademie Špindlerův Mlýn99DNF-
-Z4-655Jakoubková TerezaOlfin Car-Vella Trutnov99DNF-
-Z4-658Semeráková JohanaOlfin Car-Vella Trutnov98DNF-
-Z4-660Mládková VeronikaTJ Semily98DNF-

Dorostenci mladší 15 let (trať 7,8 km, 293 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z71268Kubina ŠimonHSK Benecko9500:33:01-
2Z72263Meisner PatrikOlfin Car-Vella Trutnov9500:34:46-
3Z73266Boura JanTJ Sokol Studenec9600:35:50-
4Z74265Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:36:32-
5Z75275Vopava DanielLSK Lomnice nad Popelkou9500:39:24-
-Z7-260Matěják OndřejKrkonoše Vrchlabí95DNF-

Dorostenci starší 16-17 let (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1610Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:45:0272
2MD2299Kaliba ŠtěpánDukla Liberec9300:46:2366
3MD3016Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:48:2260
4MD4827Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:50:5251
5MD5469Motl OndřejTJ Rumburk9400:52:0148
6MD6215Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:53:3245
-MD-3Mládek LukášTJ Semily94DNF-
-MD-14Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou93DNF-
-MD-98Nyč DavidDukla Liberec93DNF-

Junioři 18-19 let (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8101Lopota MartinDukla Liberec9200:43:23105
2MJ938Schejbal OldřichOlfin Car-Vella Trutnov9100:43:2993
3MJ10100Graf JakubDukla Liberec9100:43:4381
4MJ3411Petrásek DavidKrkonoše Vrchlabí9200:49:1657
5MJ3677Janata KarelHSK Benecko9200:49:3554
6MJ834Štěpánek JanTJ Semily9200:57:5142
7MJ8889Krajíček VáclavČKS SKI Jilemnice9100:58:5739
-MJ-5Doležal JakubTJ Semily91DNF-
-MJ-12Herbs FilipKrkonoše Vrchlabí92DNF-
-MJ-13Luňák HynekKrkonoše Vrchlabí92DNF-

Muži A 20-39 let (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:41:38105
2MA2121Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:41:5193
3MA393Linhart RadekKerda Team7600:42:0281
4MA472Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:42:1772
5MA557Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:4666
6MA664Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:42:5860
7MA7106Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:43:0457
8MA1148Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:43:5254
9MA1347Berka MartinKozákov8500:44:3751
10MA1444Berka RadimKozákov8200:44:4048
11MA1763Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:45:1145
12MA1887Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:45:2042
13MA2030Havlíček RostislavJilemnice 00:45:3739
14MA2175Malý JanSokol Nová Paka7300:46:1336
15MA2388Randák KarelČKS SKI Jilemnice7100:46:3033
16MA2528Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:3430
17MA2722Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:47:0927
18MA2851Flegl VlastimilVrchlabí8600:47:2224
19MA2991Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:48:1821
20MA3596Benák JanHradec Králové8200:49:2918
21MA38110Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:49:4115
22MA4066Kožíšek PavelHořice7200:49:4612
23MA4143Kožnar MarekKožnar SKI TEAM8800:49:479
24MA4254Salaba DavidSKI Jilemnice7100:50:046
25MA4979Šír ZbyněkMladý Klůti9000:51:243
26MA50129Schejbal PetrLiberec7100:51:313
27MA5335Frýdl TomášSKMP Praha8300:51:573
28MA6631Loučan JanDobříš7200:54:073
29MA71102Rakoncaj LukášSIR Joseph7400:55:013
30MA73118Bergr TomášLSK Lomnice nad Popelkou7100:55:133
31MA7821Šulc LubošTeam Pavlišov7600:56:223
32MA81122Bouda ZdeněkDeath a. d. Huť8000:56:553
33MA84112Kašpar JanVSK Elektro Praha7100:58:123
34MA8980Kraus JakubMladý Klůti8900:59:003
35MA9117Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:59:163
36MA9236Urbánek Jiří-8700:59:193
37MA10078Schmodt HynekVrchlabí7301:01:103
38MA101103Erlebach MichalČSK SKI Jilemnice8301:01:193
39MA10250Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:01:483
40MA10495Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:03:233
41MA10842Fiala EnricoPIM ČR7101:04:503
42MA118128Kaňkovský Josef-8001:11:013

Muži B 40-49 let (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1246Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:02105
2MB1526Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:4993
3MB26116Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:4481
4MB3225Šmíd PetrLoučná 9566900:48:5472
5MB3745Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:49:3666
6MB39115Jokel LubomírPalestra Praha6400:49:4460
7MB4361Kaván LubomírChřibská6100:50:1057
8MB4419Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:50:2554
9MB5656Machač KarelSKI Jilemnice6800:52:1351
10MB5881Havlíček IvoLánov6600:52:2648
11MB59123Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:52:5045
12MB6033Horák JaromírDiana Sport6600:53:1542
13MB6383Zoubek JiříSki klub W.Samesche Lučany6500:53:4339
14MB67125Šubrt JanHorní Sytová6800:54:0936
15MB68119Falta VladanJičín6700:54:3533
16MB6941Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6600:54:4730
17MB7718Jelen PetrJilemnice6800:56:1327
18MB8074Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:56:4024
19MB82127Havlíček LiborOB Jilemnice6100:57:3021
20MB8534Roháček MichalMR - Loga.cz6100:58:1418
21MB8632Varvařovský IvoJilemnice6500:58:3815
22MB99120Dvořák JiříViking Jilemnice6301:01:0412
23MB11285Smith GrahameVrchlabí6601:06:339

Muži C 50-59 let (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2494Šimůnek JaromírKerda TEAM5500:46:33105
2MC4567Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:3193
3MC4620Flegl VlastimilBrtev5300:50:3981
4MC5158Gombita JosefLoučná 9565800:51:3872
5MC7492Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:55:3166
6MC76111Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:56:1160
7MC7955Antoš JiříSKI Jilemnice5700:56:3957
8MC9076Vrabec MilanStaněk Sport Turnov6000:59:1354
9MC9586Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:1051
10MC9849Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:00:5348

Muži D 60-69 let (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3124Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:36105
2MD4765Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:4693
3MD61130Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:53:2081
4MD72113Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:0272
5MD11453Tučný JanMK Pardubice4701:07:0466
6MD121108Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:3760

Muži E 70 let a starší (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10568Kohout TomášKooperativa3701:03:25105
2ME11059Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:05:4393
3ME120126Havlíček ZdeněkAC Vrchlabí3501:13:0681

Dorostenky mladší 15 let (trať 7,8 km, 293 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
16276Vagenknechtová BáraLSK Lomnice nad Popelkou9500:40:16105
29259Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9500:40:4072
310267Hložková VeronikaSKI klub Jablonec n.N.9500:40:4866
415274Sudková TerezaLSK Lomnice nad Popelkou9600:44:0148

Dorostenky starší 16-17 let (trať 7,8 km, 293 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD11270Čížková BáraSKI Jilemnice9400:41:0960
2ŽD12271Havlíčková NikolaSKI Jilemnice9300:43:1157
3ŽD13272Zítková ŠárkaSKI Jilemnice9400:43:3554
-ŽD-261Hynčicová PetraDukla Liberec94DNF-
-ŽD-262Henclová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou94DNF-

Juniorky 18-19 let (trať 7,8 km, 293 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7264Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:40:3293
2ŽJ8273Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:3581
3ŽJ14269Volfová PetraVrchlabí9200:43:5451

Ženy A 20-34 let (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3339Nývltová EvaOlfin Car-Vella Trutnov8600:49:08105
2ZA6590Vavrušková LucieJablonec nad Jizerou8400:53:5693
3ZA7062Hřebičková HanaŠumperk7700:54:5581
4ZA7597Pešinová JitkaBiatlon Horní Branná7700:55:4272
5ZA87124Doubková ZuzanaOchrip Tanvald8400:58:4566
6ZA9340Holoubková PetraOlfin Car-Vella Trutnov9000:59:2160
7ZA109109Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:1557
8ZA11129Iszworová JitkaJilemnice9001:05:5654
9ZA115114Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:08:0151

Ženy B 35-44 let (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB191Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:24105
2ZB5582Randáková HelenaČKS SKI Jilemnice7400:52:1093
3ZB57107Kynčlová DagmarOK Jilemnice7200:52:1481
4ZB64131Piklová Alice-7300:53:4472
5ZB942Rychnovská DagmarHorní Branná7500:59:5766
6ZB9784Hlaváčová LucieVrchlabí7301:00:4960
7ZB106132Harcubová JanaSKI Jilemnice6801:03:3457

Ženy C 45-54 let (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC96104Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:00:46105
2ŽC10323Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:03:0793
3ŽC11737Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:1281
4ŽC11971Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:11:4872
5ŽC12270Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:22:0466

Ženy D 55 let a starší (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5273Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:47105
2ZD107117Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4801:04:4893
3ZD11360Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:06:4381
4ZD116105Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:09:4272

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1R21496Rysulová MarieČKS SKI Jilemnice0200:01:43-
2R22495Svobodová KateřinaČKS SKI Jilemnice0200:01:44-
3R23498Labaštová AlenaSportovní Akademie Špindlerův Mlýn0200:01:47-
4R24467Břečková AnetaSokol Velké Hamry0200:01:48-
1R15526Pekelský Ondřej-0200:01:48-
2R16504Škoda OndřejOlfin Car-Vella Trutnov0200:01:49-
3R17524Všetička JáraDiana Sport0200:01:49-
5R28465Zatloukalová BarboraSKI Jilemnice0300:01:52-
4R19509Pavlata MatějTJ Semily0300:01:52-
1M210456Horáčková LucieČKS SKI Jilemnice0400:01:53-
6R211471Ulvrová MartinaDynamo Unhošť0200:01:53-
7R212497Závěrková KateřinaTJ Semily0200:01:55-
5R113529Mikšík MatějTJ Spartak Vrchlabí0200:01:55-
6R114515Paulus LukášČKS SKI Jilemnice0200:01:56-
8R215494Dohnálková JanaSKI Skuhrov n.B.0200:01:57-
7R116514Kudrnáč JakubČKS SKI Jilemnice0200:01:58-
8R117513Koťátko JanTJ Semily0200:01:59-
2M218452Plecháčová BarboraOlfin Car-Vella Trutnov0400:01:59-
9R219462Zahradníková LindaSokol Studenec0200:02:02-
10R220468Vinklářová AnetaČKS SKI Jilemnice0300:02:03-
9R121502Kuhn MichalOlfin Car-Vella Trutnov0200:02:03-
11R222499Baráková BarboraSpartak Vrchlabí0200:02:04-
1M123537Skalický JakubSpartak Vrchlabí0400:02:04-
12R224493Milichovská DenisaSKI Skuhrov nad Bělou0200:02:05-
10R124510Hajský StanislavTJ Semily0200:02:05-
11R126519Chocholouš DavidSKI Skuhrov nad Bělou0200:02:05-
12R127520Šlauf VáclavSKI Vysoké nad Jizerou0300:02:05-
3M228469Paulusová LucieSKI Jilemnice0400:02:06-
13R229459Šupová NikolaSki Jilemnice0300:02:06-
13R130508Richter FilipOlfin Car-Vella Trutnov0300:02:07-
4M231466Seidlová EliškaSKI Vysoké0400:02:08-
14R132517Herout DanielSKI Skuhrov nad Bělou0200:02:08-
5M233457Půbalová NelaČKL Harrachov0400:02:08-
15R134503Harvánek AdamOlfin Car-Vella Trutnov0200:02:08-
6M235453Leblochová JanaOflin Car Vella Trutnov0400:02:09-
16R136522Horák VojtaDiana Sport0300:02:09-
14R237461Bergerová VeronikaSokol Studenec0300:02:10-
7M238464Jenčová VeronikaSokol Velké Hamry0400:02:10-
2M139525Berger OndřejSokol Studenec0400:02:10-
15R240470Jakouběová KáťaJilemnice0300:02:11-
17R141530Máder ZdeněkSpartak Vrchlabí0300:02:11-
16R242460Libnarová LucieJilemnice0200:02:11-
18R143534Votoček MatyášČSK SKI Jilemnice0300:02:12-
3M144550Plecháč JakubOlfin Car-Vella Trutnov0400:02:13-
4M145521Čivrný MatyášSKI Vysoké n.J0400:02:15-
19R146532Nydrle MatyášSokol Nová Paka0300:02:16-
8M247458Jakubcová TerezaSKI Skuhrov0400:02:20-
5M148549Holík MartinSKI Skuhrov nad Bělou0400:02:21-
6M149536Hrouda FrantišekSKI Jilemnice0400:02:23-
9M250455Kulhánková AnnaTJ Spartak Vrchlabí0400:02:23-
20R151538Oždian PavelMartinice0300:02:24-
7M152523Salaba DanSki Jilemnice0400:02:24-
21R153507Škoda AlešOlfin Car-Vella Trutnov0300:02:25-
8M154531Čech MatyášJilemnice0400:02:26-
9M155528Kunčík MatějSKI Sport Horka CZ0400:02:27-
17R256463Malá SáraSokol Nová Paka0300:02:34-
10M157533Klodner KryštofTJ Semily0400:02:42-
11M158539Charvát AdamVrchlabí0400:02:47-
12M159535Zívr MatyášVrchlabí0400:03:02-

Trať 0,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11620Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:02:24-
2Z12632Harcuba VojtěchČKS SKI Jilemnice0000:02:25-
3Z13613Lengyel TomášTJ Semily0100:02:26-
4Z14617Čech TomášČKS SKI Jilemnice0000:02:27-
5Z15618Soukup OndřejČKS SKI Jilemnice0000:02:30-
6Z16621Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:02:32-
7Z17625Schütz MichaelHSK Benecko0000:02:32-
8Z18630Zástava JanOlfin Car-Vella Trutnov0000:02:33-
9Z19629Tauchman TomášSpartak Vrchlabí0000:02:34-
10Z110628Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:02:35-
11Z111619Kocián JakubČKS SKI Jilemnice0000:02:35-
12Z112627Chmelík JiříČKS SKI Jilemnice0000:02:35-
1Z213553Mráčková VendulaOlfin Car-Vella Trutnov0000:02:35-
2Z214552Gašparíková KláraSportovní Akademie Špindlerův Mlýn0100:02:36-
13Z115603Pauliček AdamSportovní Akademie Špindlerův Mlýn0000:02:38-
3Z216564Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:02:39-
4Z217561Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:02:41-
14Z118605Švec JakubSportovní Akademie Špindlerův Mlýn0100:02:41-
5Z219558Gallová VeronikaČKS SKI Jilemnice0000:02:43-
6Z220560Háková TerezaTJ Spartak Vrchlabí0100:02:43-
15Z121624Horák VilémDiana Sport0100:02:44-
7Z222568Tůmová KateřinaHSK Benecko0100:02:45-
8Z223559Jakoubková GabrielaČKS SKI Jilemnice0000:02:46-
9Z224567Bergerová MagdalénaSokol Studenec0100:02:48-
10Z225565Šlaufová MagdalenaSKI Vysoké nad Jizerou0100:02:50-
16Z126612Adamec MartinOlfin Car-Vella Trutnov0100:02:50-
11Z227551Jebavá KateřinaHostinné0100:02:52-
17Z128623Muller TadeášSpartak Vrchlabí0100:02:54-
18Z129607Kuhn SebastianOlfin Car-Vella Trutnov0000:02:54-
12Z230556Roztočilová DominikaTJ Semily0100:02:59-
13Z231557Holatová AndreaTJ Semily0100:03:02-
19Z132614Komínek LubošTJ Semily0100:03:05-
20Z133631Klička ŠimonČKS SKI Jilemnice0100:03:07-
21Z134602Sikyta ErikSportovní Akademie Špindlerův Mlýn0000:03:08-
22Z135626Polášek TomášSokol Velké Hamry0100:03:08-
14Z236562Ulrichová PetraSKI Skuhrov nad Bělou0100:03:17-
15Z237566Richtrová KateřinaJilemnice0100:03:33-

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31322Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:39-
2Z32314Provazník JosefTJ Spartak Vrchlabí9900:03:41-
3Z33308Richter MarekOlfin Car-Vella Trutnov9800:03:43-
1Z44666Hanušová DominikaČKS SKI Jilemnice9800:03:43-
4Z35325Břečka DominikSokol Velké Hamry9900:03:43-
2Z46665Kociánová BáraČKS SKI Jilemnice9800:03:45-
3Z47667Rysulová EliškaČKS SKI Jilemnice9900:03:47-
5Z38313Starý OndřejTJ Spartak Vrchlabí9800:03:49-
6Z39318Rychtera MatějČKS SKI Jilemnice9800:03:50-
7Z310315Kroupa JanČKS SKI Jilemnice9800:03:51-
4Z411659Koldinská TerezaTJ Semily9800:03:54-
5Z412654Labaštová LenkaSportovní Akademie Špindlerův Mlýn9800:03:54-
8Z313319Kučera JakubČKS SKI Jilemnice9900:03:55-
9Z314323Remeš VojtěchSKI Skuhrov nad Bělou9800:03:55-
10Z315317Harcuba JanČKS SKI Jilemnice9800:03:56-
6Z416670Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:57-
11Z317301Holý FilipOlfin Car-Vella Trutnov9900:03:57-
12Z318321Grebennikov PavelSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:58-
13Z319309Augusta ČeněkOlfin Car-Vella Trutnov9800:03:59-
7Z420669Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice9900:04:00-
14Z321324Libnar VojtěchJilemnice9900:04:02-
15Z322310Matouš AdamSpartak Vrchlabí9800:04:02-
8Z423675Kosáčková AndreaČKS SKI Jilemnice9800:04:02-
9Z424674Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:04-
10Z425662Háková KateřinaTJ Spartak Vrchlabí9900:04:05-
16Z326306Lebloch JanOlfin Car-Vella Trutnov9900:04:05-
17Z327316Horáček DominikČKS SKI Jilemnice9800:04:06-
11Z428663Waňková MartinaTJ Spartak Vrchlabí9900:04:08-
12Z429661Adolfová VědunkaTJ Spartak Vrchlabí9800:04:10-
13Z430657Blahnová VendulaOlfin Car-Vella Trutnov9800:04:11-
14Z431668Burešová VendulaČKS SKI Jilemnice9900:04:11-
18Z332304Rychlík MartinOlfin Car-Vella Trutnov9900:04:11-
15Z433671Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:13-
16Z434678Maternová KateřinaHorní Branná9800:04:13-
19Z335305Mach PatrikOlfin Car-Vella Trutnov9800:04:16-
20Z336326Mačát MatyášSport.Akademie Šp. Mlýn9900:04:17-
17Z437652Bubáková NikolaSportovní Akademie Špindlerův Mlýn9900:04:23-
21Z338327Hrouda VáclavČKS SKI Jilemnice9900:04:24-
18Z439664Jurečková NikolaČKS SKI Jilemnice9800:04:25-
19Z440679Šaníková TerezaSKI klub Jablonec nad Nisou9800:04:28-
22Z341302Plecháč MichalOlfin Car-Vella Trutnov9900:04:29-
20Z442673Lukavská MichaelaSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:30-
23Z343311Auerswald TomášTJ Spartak Vrchlabí9800:04:30-
24Z344312Korbelář JaroslavTJ Spartak Vrchlabí9900:04:32-
21Z445656Fanderlíková AbigeilOlfin Car-Vella Trutnov9900:04:32-
22Z446676Šimková DenisaCSKV Vysoké9800:04:34-
25Z347307Hoffmann FilipOlfin Car-Vella Trutnov9900:04:34-
26Z348320Vlastník ŠimonČKS SKI Jilemnice9900:04:35-
23Z449672Dohnálková TerezaSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:36-
24Z450677Charvatová NikolaSpartak Vrchlabí9800:05:25-

Trať 1,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z61360Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:04:32-
2Z62356Hančová PetraTJ Spartak Vrchlabí9600:04:40-
3Z63358Mitrusová NikolaČKS SKI Jilemnice9700:04:45-
4Z64362Švárcová BarboraOlfin Car-Vella Trutnov9700:04:49-
5Z65352Závěrková EliškaTJ Semily9700:04:51-
6Z66351Šrenková ZuzanaSportovní Akademie Špindlerův Mlýn9600:05:35-
7Z67355Adolfová PavlínaTJ Spartak Vrchlabí9600:05:41-

Trať 7,8 km, 293 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z71268Kubina ŠimonHSK Benecko9500:33:01-
2Z72263Meisner PatrikOlfin Car-Vella Trutnov9500:34:46-
3Z73266Boura JanTJ Sokol Studenec9600:35:50-
4Z74265Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:36:32-
5Z75275Vopava DanielLSK Lomnice nad Popelkou9500:39:24-
16276Vagenknechtová BáraLSK Lomnice nad Popelkou9500:40:16105
1ŽJ7264Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:40:3293
2ŽJ8273Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:3581
29259Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9500:40:4072
310267Hložková VeronikaSKI klub Jablonec n.N.9500:40:4866
1ŽD11270Čížková BáraSKI Jilemnice9400:41:0960
2ŽD12271Havlíčková NikolaSKI Jilemnice9300:43:1157
3ŽD13272Zítková ŠárkaSKI Jilemnice9400:43:3554
3ŽJ14269Volfová PetraVrchlabí9200:43:5451
415274Sudková TerezaLSK Lomnice nad Popelkou9600:44:0148

Trať 10 km, 564 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:41:38105
2MA2121Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:41:5193
3MA393Linhart RadekKerda Team7600:42:0281
4MA472Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:42:1772
5MA557Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:4666
6MA664Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:42:5860
7MA7106Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:43:0457
1MJ8101Lopota MartinDukla Liberec9200:43:23105
2MJ938Schejbal OldřichOlfin Car-Vella Trutnov9100:43:2993
3MJ10100Graf JakubDukla Liberec9100:43:4381
8MA1148Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:43:5254
1MB1246Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:02105
9MA1347Berka MartinKozákov8500:44:3751
10MA1444Berka RadimKozákov8200:44:4048
2MB1526Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:4993
1MD1610Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:45:0272
11MA1763Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:45:1145
12MA1887Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:45:2042
1ZB191Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:24105
13MA2030Havlíček RostislavJilemnice 00:45:3739
14MA2175Malý JanSokol Nová Paka7300:46:1336
2MD2299Kaliba ŠtěpánDukla Liberec9300:46:2366
15MA2388Randák KarelČKS SKI Jilemnice7100:46:3033
1MC2494Šimůnek JaromírKerda TEAM5500:46:33105
16MA2528Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:3430
3MB26116Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:4481
17MA2722Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:47:0927
18MA2851Flegl VlastimilVrchlabí8600:47:2224
19MA2991Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:48:1821
3MD3016Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:48:2260
1MD3124Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:36105
4MB3225Šmíd PetrLoučná 9566900:48:5472
1ZA3339Nývltová EvaOlfin Car-Vella Trutnov8600:49:08105
4MJ3411Petrásek DavidKrkonoše Vrchlabí9200:49:1657
20MA3596Benák JanHradec Králové8200:49:2918
5MJ3677Janata KarelHSK Benecko9200:49:3554
5MB3745Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:49:3666
21MA38110Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:49:4115
6MB39115Jokel LubomírPalestra Praha6400:49:4460
22MA4066Kožíšek PavelHořice7200:49:4612
23MA4143Kožnar MarekKožnar SKI TEAM8800:49:479
24MA4254Salaba DavidSKI Jilemnice7100:50:046
7MB4361Kaván LubomírChřibská6100:50:1057
8MB4419Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:50:2554
2MC4567Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:3193
3MC4620Flegl VlastimilBrtev5300:50:3981
2MD4765Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:4693
4MD4827Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:50:5251
25MA4979Šír ZbyněkMladý Klůti9000:51:243
26MA50129Schejbal PetrLiberec7100:51:313
4MC5158Gombita JosefLoučná 9565800:51:3872
1ZD5273Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:47105
27MA5335Frýdl TomášSKMP Praha8300:51:573
5MD5469Motl OndřejTJ Rumburk9400:52:0148
2ZB5582Randáková HelenaČKS SKI Jilemnice7400:52:1093
9MB5656Machač KarelSKI Jilemnice6800:52:1351
3ZB57107Kynčlová DagmarOK Jilemnice7200:52:1481
10MB5881Havlíček IvoLánov6600:52:2648
11MB59123Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:52:5045
12MB6033Horák JaromírDiana Sport6600:53:1542
3MD61130Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:53:2081
6MD6215Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:53:3245
13MB6383Zoubek JiříSki klub W.Samesche Lučany6500:53:4339
4ZB64131Piklová Alice-7300:53:4472
2ZA6590Vavrušková LucieJablonec nad Jizerou8400:53:5693
28MA6631Loučan JanDobříš7200:54:073
14MB67125Šubrt JanHorní Sytová6800:54:0936
15MB68119Falta VladanJičín6700:54:3533
16MB6941Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6600:54:4730
3ZA7062Hřebičková HanaŠumperk7700:54:5581
29MA71102Rakoncaj LukášSIR Joseph7400:55:013
4MD72113Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:0272
30MA73118Bergr TomášLSK Lomnice nad Popelkou7100:55:133
5MC7492Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:55:3166
4ZA7597Pešinová JitkaBiatlon Horní Branná7700:55:4272
6MC76111Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:56:1160
17MB7718Jelen PetrJilemnice6800:56:1327
31MA7821Šulc LubošTeam Pavlišov7600:56:223
7MC7955Antoš JiříSKI Jilemnice5700:56:3957
18MB8074Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:56:4024
32MA81122Bouda ZdeněkDeath a. d. Huť8000:56:553
19MB82127Havlíček LiborOB Jilemnice6100:57:3021
6MJ834Štěpánek JanTJ Semily9200:57:5142
33MA84112Kašpar JanVSK Elektro Praha7100:58:123
20MB8534Roháček MichalMR - Loga.cz6100:58:1418
21MB8632Varvařovský IvoJilemnice6500:58:3815
5ZA87124Doubková ZuzanaOchrip Tanvald8400:58:4566
7MJ8889Krajíček VáclavČKS SKI Jilemnice9100:58:5739
34MA8980Kraus JakubMladý Klůti8900:59:003
8MC9076Vrabec MilanStaněk Sport Turnov6000:59:1354
35MA9117Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:59:163
36MA9236Urbánek Jiří-8700:59:193
6ZA9340Holoubková PetraOlfin Car-Vella Trutnov9000:59:2160
5ZB942Rychnovská DagmarHorní Branná7500:59:5766
9MC9586Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:1051
1ŽC96104Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:00:46105
6ZB9784Hlaváčová LucieVrchlabí7301:00:4960
10MC9849Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:00:5348
22MB99120Dvořák JiříViking Jilemnice6301:01:0412
37MA10078Schmodt HynekVrchlabí7301:01:103
38MA101103Erlebach MichalČSK SKI Jilemnice8301:01:193
39MA10250Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:01:483
2ŽC10323Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:03:0793
40MA10495Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:03:233
1ME10568Kohout TomášKooperativa3701:03:25105
7ZB106132Harcubová JanaSKI Jilemnice6801:03:3457
2ZD107117Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4801:04:4893
41MA10842Fiala EnricoPIM ČR7101:04:503
7ZA109109Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:1557
2ME11059Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:05:4393
8ZA11129Iszworová JitkaJilemnice9001:05:5654
23MB11285Smith GrahameVrchlabí6601:06:339
3ZD11360Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:06:4381
5MD11453Tučný JanMK Pardubice4701:07:0466
9ZA115114Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:08:0151
4ZD116105Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:09:4272
3ŽC11737Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:1281
42MA118128Kaňkovský Josef-8001:11:013
4ŽC11971Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:11:4872
3ME120126Havlíček ZdeněkAC Vrchlabí3501:13:0681
6MD121108Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:3760
5ŽC12270Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:22:0466

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:41:38105
2MA2121Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:41:5193
3MA393Linhart RadekKerda Team7600:42:0281
4MA472Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:42:1772
5MA557Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:4666
6MA664Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:42:5860
7MA7106Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:43:0457
8MJ8101Lopota MartinDukla Liberec9200:43:2354
9MJ938Schejbal OldřichOlfin Car-Vella Trutnov9100:43:2951
10MJ10100Graf JakubDukla Liberec9100:43:4348
11MA1148Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:43:5245
12MB1246Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:0242
13MA1347Berka MartinKozákov8500:44:3739
14MA1444Berka RadimKozákov8200:44:4036
15MB1526Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:4933
16MD1610Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:45:0230
17MA1763Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:45:1127
18MA1887Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:45:2024
19MA2030Havlíček RostislavJilemnice00:45:3721
20MA2175Malý JanSokol Nová Paka7300:46:1318
21MD2299Kaliba ŠtěpánDukla Liberec9300:46:2315
22MA2388Randák KarelČKS SKI Jilemnice7100:46:3012
23MC2494Šimůnek JaromírKerda TEAM5500:46:339
24MA2528Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:346
25MB26116Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:443

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB191Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:24105
2ZA3339Nývltová EvaOlfin Car-Vella Trutnov8600:49:0893
3ZD5273Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:4781
4ZB5582Randáková HelenaČKS SKI Jilemnice7400:52:1072
5ZB57107Kynčlová DagmarOK Jilemnice7200:52:1466
6ZB64131Piklová Alice-7300:53:4460
7ZA6590Vavrušková LucieJablonec nad Jizerou8400:53:5657
8ZA7062Hřebičková HanaŠumperk7700:54:5554
9ZA7597Pešinová JitkaBiatlon Horní Branná7700:55:4251
10ZA87124Doubková ZuzanaOchrip Tanvald8400:58:4548
11ZA9340Holoubková PetraOlfin Car-Vella Trutnov9000:59:2145
12ZB942Rychnovská DagmarHorní Branná7500:59:5742
13ŽC96104Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:00:4639
14ZB9784Hlaváčová LucieVrchlabí7301:00:4936
15ŽC10323Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:03:0733
16ZB106132Harcubová JanaSKI Jilemnice6801:03:3430
17ZD107117Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4801:04:4827
18ZA109109Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:1524
19ZA11129Iszworová JitkaJilemnice9001:05:5621
20ZD11360Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:06:4318
21ZA115114Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:08:0115
22ZD116105Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:09:4212
23ŽC11737Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:129
24ŽC11971Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:11:486
25ŽC12270Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:22:043

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Krásný běh v Krkonoších. Pokračování v tradici nás láká přijet pobejt a utkat se. Náročná trať, dřina do kopce a pak odměna nádhernými výhledy. Chválím předběžné výsledky i dopravu zpět.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód