hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Dlouhými záhony

13.11.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 13.11.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ na Lánech, Úpice
start první kategorie: v 10:30 hodin
start hlavní kategorie: ve 12:00 hodin

Startovné

dospělí 50,- Kč, mládež zdarma

Popis tratě

délka: 11,3 km
převýšení + - 408 metrů, 80% terén, 20% asfalt

Ceny pro vítěze

všechny kategorie dospělých: 300-200-100 Kč
děti: věcné – ve všech kategoriích
bohatá tombola pro všechny mládežnické kategorie

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ MARATONSTAV Úpice
Palackého 348
542 32 Úpice
tel.: 499 781 341

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1437

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4815
Šrůtek Stanislav5815
Vašíček Martin7114
Kubeček Ladislav6214
Pechek František5313
Mach Václav5513
Friebelová Eva6213
Vašíček Roman7413
Lanta Jiří4412
Nečas Josef5811
Paulů Blanka5411
Šmída Oldřich4811
Vacková Hana5610
Mazač Jaroslav6810
Kubečková Radka6910
Marek František4110
Stránský Aleš6010
Kolínek František569
Pechková Jana859
Čáp Bohuslav519
Valenta Michal628
Šír Václav488
Čipera Radek648
Janata Milan858
Horáček Michal758
Groh Stanislav468
Lelek Vít508
Farář Jaroslav508
Rücker Jakub887
Klampflová Eva647
Šlégr Jiří547
Krejcar Petr457
Šimůnek Jan827
Grohová Jaroslava517
Vojáček Pavel517
Linhart Miloš447
Vanta Josef627
Vítek Miroslav727
Holub Petr666
Černý Vladimír526
Jirásková Eva646
Merta Jaroslav356
Havlíček Zdeněk356
Vacek Martin696
Hájková Renata756
Šesták Karel716
Soukup Jiří276
Plecháček Jiří446
Berka Luděk725

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 18.11.2010, 00:06
  • zobrazeno již 933x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:32:39-
2MJ32Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:33:43-
3MJ43Kratochvíl KryštofAC Pardubice9300:33:57-
4MJ64Uliesz JacekPolsko9200:35:35-
5MJ75Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:41-
6MJ106Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:37:01-
7MJ157Pošepný LadislavSK Nové Město nad Metují9300:38:20-
8MJ398Falta JiříBKL Machov9600:45:57-

Juniorky (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ369Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:36-

Muži A (trať 11,3 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:47:08-
2MA211Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:47:14-
3MA312Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:47:49-
4MA513Duch MiroslavAKLVK Janské Lázně7900:50:19-
5MA614Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:51:36-
6MA715Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:37-
7MA816Strnad AlešNAC Liberec8600:52:59-
8MA1017Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:53:18-
9MA1218Lewicki PiotrPolsko7400:55:09-
10MA1319Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:55:16-
11MA1720Vašíček RomanSK Radvanice7400:57:10-
12MA1921Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:59:01-
13MA2022Rücker JakubBombon Lhota8800:59:23-
14MA2223Šulc LubošTeam Pavlišov7601:01:42-

Muži B (trať 11,3 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB424Jančík BořekSvartes Hořice6400:49:27-
2MB925Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:53:12-
3MB1126Dietrich PetrLoučná 9566200:54:33-
4MB1427Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:55:53-
5MB1528Valenta MichalAVC Praha6200:56:46-
6MB1629Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:56:47-
7MB1830Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:58:12-
8MB2131Slabý JosefSedlec-Prčice6100:59:41-
9MB2332Svatoň JiříSK Čechovka Hořice6101:18:08-

Muži C (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC233Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:08-
2MC534Vacarda VladimírLokomotiva Trutnov5900:34:48-
3MC1635Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:26-
4MC1736Nečas JosefÚpice5800:39:03-
5MC2037Černý VladimírOlymp Praha5200:39:37-
6MC2238Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:39:59-
7MC2339Trnka MilanLokomotiva Trutnov5600:40:07-
8MC2540Dudzik JacekPolsko5500:41:35-
9MC2941Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:43:19-
10MC3042Rücker OldřichBombon Lhota5500:43:20-
11MC3343Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:43:47-
12MC4144Bakyta JánDubnica nad Váhom5300:46:08-
13MC4545Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:46:37-

Muži D (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD946Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:56-
2MD1347Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:55-
3MD1848Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:39:22-
4MD2149Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:39:48-
5MD3150Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:43:37-
6MD3451Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:43:57-
7MD4052Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:45:59-
8MD4353Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:46:15-
9MD4854Lelek VítČolek Červený Kostelec5000:48:29-
10MD4955Kvapil VojtěchSokol Suchý Důl4800:49:24-

Muži E (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4256Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:46:11-
2ME4457Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:46:26-
3ME5158Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:51:22-
4ME5559Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:19:36-

Ženy A (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA860Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:36:42-
2ZA1161Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:37:09-
3ZA2462Hřebíčková JanaTJ Šumperk7700:40:55-
4ZA2663Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:05-

Ženy B (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1264Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:37:16-
2ZB1965Kynčlová DagmarJilemnice7200:39:26-
3ZB2766Škorpilová JanaUSK Praha7400:42:26-
4ZB2867Mikulecká MarcelaSloupnice7300:43:09-
5ZB3268Benešová JolanaSpartak Police6900:43:38-
6ZB3569Hlaváčová LucieVrchlabí7300:44:00-
7ZB3870Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:18-
8ZB4671Matalová JanaSlezská Ostrava7300:47:15-
9ZB5072Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:50:08-
10ZB5273Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:52:18-
11ZB5474Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:56:14-

Ženy C (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1475Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:10-
2ŽC3776Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:44:59-
3ŽC4777Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:29-
4ŽC5378Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:19-

Trať 7,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:32:39-
1MC233Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:08-
2MJ32Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:33:43-
3MJ43Kratochvíl KryštofAC Pardubice9300:33:57-
2MC534Vacarda VladimírLokomotiva Trutnov5900:34:48-
4MJ64Uliesz JacekPolsko9200:35:35-
5MJ75Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:41-
1ZA860Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:36:42-
1MD946Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:56-
6MJ106Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:37:01-
2ZA1161Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:37:09-
1ZB1264Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:37:16-
2MD1347Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:55-
1ŽC1475Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:10-
7MJ157Pošepný LadislavSK Nové Město nad Metují9300:38:20-
3MC1635Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:26-
4MC1736Nečas JosefÚpice5800:39:03-
3MD1848Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:39:22-
2ZB1965Kynčlová DagmarJilemnice7200:39:26-
5MC2037Černý VladimírOlymp Praha5200:39:37-
4MD2149Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:39:48-
6MC2238Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:39:59-
7MC2339Trnka MilanLokomotiva Trutnov5600:40:07-
3ZA2462Hřebíčková JanaTJ Šumperk7700:40:55-
8MC2540Dudzik JacekPolsko5500:41:35-
4ZA2663Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:05-
3ZB2766Škorpilová JanaUSK Praha7400:42:26-
4ZB2867Mikulecká MarcelaSloupnice7300:43:09-
9MC2941Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:43:19-
10MC3042Rücker OldřichBombon Lhota5500:43:20-
5MD3150Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:43:37-
5ZB3268Benešová JolanaSpartak Police6900:43:38-
11MC3343Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:43:47-
6MD3451Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:43:57-
6ZB3569Hlaváčová LucieVrchlabí7300:44:00-
1ŽJ369Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:36-
2ŽC3776Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:44:59-
7ZB3870Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:18-
8MJ398Falta JiříBKL Machov9600:45:57-
7MD4052Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:45:59-
12MC4144Bakyta JánDubnica nad Váhom5300:46:08-
1ME4256Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:46:11-
8MD4353Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:46:15-
2ME4457Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:46:26-
13MC4545Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:46:37-
8ZB4671Matalová JanaSlezská Ostrava7300:47:15-
3ŽC4777Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:29-
9MD4854Lelek VítČolek Červený Kostelec5000:48:29-
10MD4955Kvapil VojtěchSokol Suchý Důl4800:49:24-
9ZB5072Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:50:08-
3ME5158Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:51:22-
10ZB5273Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:52:18-
4ŽC5378Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:19-
11ZB5474Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:56:14-
4ME5559Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:19:36-

Trať 11,3 km, 480 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:47:08-
2MA211Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:47:14-
3MA312Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:47:49-
1MB424Jančík BořekSvartes Hořice6400:49:27-
4MA513Duch MiroslavAKLVK Janské Lázně7900:50:19-
5MA614Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:51:36-
6MA715Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:37-
7MA816Strnad AlešNAC Liberec8600:52:59-
2MB925Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:53:12-
8MA1017Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:53:18-
3MB1126Dietrich PetrLoučná 9566200:54:33-
9MA1218Lewicki PiotrPolsko7400:55:09-
10MA1319Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:55:16-
4MB1427Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:55:53-
5MB1528Valenta MichalAVC Praha6200:56:46-
6MB1629Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:56:47-
11MA1720Vašíček RomanSK Radvanice7400:57:10-
7MB1830Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:58:12-
12MA1921Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:59:01-
13MA2022Rücker JakubBombon Lhota8800:59:23-
8MB2131Slabý JosefSedlec-Prčice6100:59:41-
14MA2223Šulc LubošTeam Pavlišov7601:01:42-
9MB2332Svatoň JiříSK Čechovka Hořice6101:18:08-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód