hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Týnišťská desítka

28.10.2010, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2018Týnišťská desítka-
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2104

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7114
Javůrek Jiří4813
Vacková Hana5613
Bubeníček Jiří5112
Metelková Táňa7212
Petržílek Zdeněk5511
Šebek Michal8411
Vanta Josef6211
Brožek Radmil5411
Hofman Oldřich6311
Vorel Milan4011
Jelínek Matěj4211
Sedlák Jiří5810
Kubr Václav5510
Jirásko Lubomír7110
Urbánek Jiří7610
Šubert Petr6210
Nečas Josef5810
Krátká Anna6910
Mocek Tomáš7910
Bříza Vladimír5110
Zeman Vladimír5110
Kubrová Dagmar639
Gdula Petr619
Klimeš Jiří619
Kratochvíl Miloš759
Švec Miroslav528
Dvořáček Jaroslav528
Zajíc Jan538
Linhart Miloš448
Tarant Ladislav608
David Václav748
Jirásko Dušan738
Gdula Lukáš918
Krátký Josef658
Krejčí Jaromír668
Jakeš Josef658
Kozáková Denisa798
Paulů Blanka548
Hejkrlík Filip798
Fenclová Marta768
Hynek Petr638
Siegel Josef588
Pechek František537
Sedláček František407
Smola Jan677
Doleček Josef797
Eliáš Petr607
Jakeš Ondřej917
Ožana Václav647

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:55-
2MA22Hepner DavidSlávia Hradec Králové7600:34:14-
3MA53Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:34:32-
4MA84Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:34:57-
5MA95Bláha TomášAC Praha 18908100:35:07-
6MA106Havelka JanMaratonstav Úpice7900:35:10-
7MA117Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:13-
8MA138Dam DavidAK Olomouc8400:35:48-
9MA149Mocek TomášAC Pardubice7900:36:04-
10MA2310Šutera JosefAtletika Polička7900:37:32-
11MA2411Kašpar OlinÚstí nad Orlicí9300:37:41-
12MA2812Čejka BořivojKRB Chrudim8000:37:59-
13MA2913Klusoň JanDolní Újezd8400:38:05-
14MA3014Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:38:06-
15MA3415Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:38:31-
16MA3616Doleček JosefCTC Fort SMC7900:38:38-
17MA3817Kyral JanTřebechovice pod Orebem8900:38:55-
18MA4018Palguta RomanCyklotony7700:39:11-
19MA4219Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:39:18-
20MA4520Svoboda OndřejSlávia Hradec Králové7600:39:36-
21MA5321Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:40:45-
22MA5622Slovák MiroslavSlávia Hradec Králové7700:40:54-
23MA5923Novotný JakubTýniště nad Orlicí9600:41:29-
24MA6024Martínek StanislavOlešnice u Rychnova nad Kněžnou7700:41:30-
25MA6325Heller TomášHradec Králové8100:41:39-
26MA6926Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:42:21-
27MA7427Čirip LukášDoudleby nad Orlicí7900:42:37-
28MA7528Marhold LubošChoceň7700:42:48-
29MA8329Švorc JanHradec Králové9400:43:49-
30MA8430Cita JanBílý Újezd8200:44:10-
31MA8631Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:44:24-
32MA9132Dvořáček RadekOB Vamberk9400:45:15-
33MA9333Mohyla JiříSDH Dolní Benešov8300:45:28-
34MA9634Lahodyvk OleksandrTýniště nad Orlicí9400:45:41-
35MA9835Bříza RobertTýniště n.O.9300:45:46-
36MA9936Kačaras TomášTýniště nad Orlicí9600:45:48-
37MA10037Masopust JanTýniště nad Orlicí9300:45:50-
38MA10238Zahálka TomášTýniště nad Orlicí9400:46:03-
39MA10839Cibula VítAvia Čakovice7700:47:08-
40MA11340Sedláček PetrFactor Bike Team8200:48:14-
41MA12041Šín DanielTýniště nad Orlicí9500:51:14-
42MA12342Červinka VáclavTýniště nad Orlicí9400:52:22-
43MA12943Holman LadislavTýniště nad Orlicí7700:54:28-
44MA13344Tomášek JakubHradec Králové8700:58:11-

Muži B (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB345Vodehnal JanPardubice7300:34:23-
2MB646Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:34:52-
3MB747Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:34:54-
4MB1548Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:36:10-
5MB1649Petr PavelPardubice6900:36:15-
6MB2050Svoboda MojmírSKP Hvězda Pardubice6600:37:05-
7MB3251Lorenčík AlešChrudim7300:38:10-
8MB3752Lipenský MartinCTC Fort SMC6900:38:43-
9MB4453Svoboda DavidDynamo Moskva7000:39:35-
10MB4954Richter PavelSport Prestige Praha6600:40:04-
11MB5055Horvat DavidHradec Králové7300:40:09-
12MB5456Ludvík JanBK Nazmar České Budějovice7500:40:51-
13MB5557Valtera PetraHradec Králové6700:40:52-
14MB6158Gregora ZdenekLanškroun7300:41:33-
15MB6559Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:41:52-
16MB7760Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:42:59-
17MB8161Mervart VáclavTC Dobruška7000:43:44-
18MB8862Jirásko DušanSK Srch7300:44:33-
19MB9463David VáclavJaroměř7400:45:30-
20MB9764Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:45:43-
21MB10765Zoubek DanielKPM Nymburk6700:47:00-
22MB11166Jirásko LubomírSK Srch7100:47:56-
23MB11967Malý JiříSK Čestice7200:50:57-
24MB12668Toman VáclavSKP Nymburk7200:53:20-
25MB13169Partl RomanChoceň7000:54:34-

Muži C (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC470Jančík BořekSvartes Hořice6400:34:29-
2MC1771Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:18-
3MC1872Siegel JosefAC Choceň5800:36:59-
4MC1973Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC6300:37:02-
5MC2174Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6300:37:21-
6MC2275Svoboda PetrAC Pardubice6000:37:24-
7MC2576Schaffer PetrMlýn Janderov6000:37:43-
8MC2677Klimeš JiříAC Náchod6100:37:48-
9MC2778Buriánek RomanSKI klub Česká Třebová6500:37:54-
10MC3179Flégl BohumilSkiboby Dobruška6000:38:08-
11MC3380Valenta MichalAVC Praha6200:38:13-
12MC3581Tichý PavelAC Náchod6300:38:32-
13MC3982Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:39:00-
14MC4383Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:20-
15MC5184Dvořáček VlastimilOrsil Častolovice5900:40:31-
16MC6285Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:41:35-
17MC6786Vanta JosefTC Dobruška6200:42:05-
18MC7087Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:42:24-
19MC7188Hofman OldřichTri Club Dobruška6300:42:25-
20MC7289Štěpán JaroslavTri club Dobruška6400:42:26-
21MC7390Drozd Jiří-5700:42:30-
22MC8091Kyral ZbyněkTřebechovice pod Orebem6000:43:30-
23MC8792Strnad PavelAC Pardubice5700:44:25-
24MC8993Černý AlešTC Dobruška6400:44:47-
25MC9094Tomšů PetrMlýn Janderov6400:45:10-
26MC9195Linhart MilanLongo Bucco6400:45:15-
27MC9596Matějka MilanStaněk Sport Turnov5600:45:32-
28MC11497Švorc JanHradec Králové6300:48:40-
29MC12598Frýdl MiroslavHradec Králové6400:53:15-
30MC13499Popelka MiloslavHradec Králové6000:58:27-
31MC137100Koloc PavelAC Total Zero6500:59:31-
-MC-101Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové62DNF-

Muži D (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD41102Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:39:12-
2MD47103Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:48-
3MD52104Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:40:37-
4MD58105Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:41:28-
5MD66106Kučera ZdeněkAC Náchod5500:41:58-
6MD68107Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:13-
7MD76108Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:50-
8MD82109Jakoubek ArnoštStaněk sport Turnov5200:43:45-
9MD104110Brožek RadmilKRB Chrudim5400:46:17-
10MD105111Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:46:33-
11MD112112Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:48:02-
12MD115113Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:48:45-
13MD116114Zeman VladimírPetrovice5100:49:07-
14MD121115Tučný JanMK Pardubice4700:51:22-
15MD124116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:35-
16MD127117Horyna MiroslavPraha Zahradní město5400:53:37-
17MD135118Černík JosefTrnová5000:59:04-

Muži E (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME85119Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:44:18-
2ME109120Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:47:37-
3ME110121Doležal StanislavBK Pardubice3800:47:46-
4ME130122Vorel MilanSlatiňany4000:54:31-
5ME138123Kmošek MiroslavPardubice4201:03:02-
6ME139124Tuček JosefDepo Pardubice4401:03:14-
7ME140125Linhart MilošLiga 100 Náchod4401:03:32-

Ženy A (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA46127Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:39:43-
2ZA64129Čejková VěraKRB Chrudim8100:41:51-
3ZA78130Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:02-
4ZA79131Fenclová MartaAC Pardubice7600:43:22-
5ZA118133Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:49:45-
6ZA136134Králová ŠárkaPlch8400:59:25-

Ženy B (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12126Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:25-
2ZB48128Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:59-
3ZB103132Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:46:09-

Ženy C (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC57135Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:56-
2ZC101136Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:45:55-
3ZC106137Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:39-
4ZC117138Vacková HanaSK Hronov5600:49:14-
5ZC122139Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:51:32-
6ZC128140Šternerová HanaHradec Králové6300:54:12-
7ZC132141Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:55:28-

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:55-
2MA22Hepner DavidSlávia Hradec Králové7600:34:14-
1MB345Vodehnal JanPardubice7300:34:23-
1MC470Jančík BořekSvartes Hořice6400:34:29-
3MA53Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:34:32-
2MB646Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:34:52-
3MB747Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:34:54-
4MA84Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:34:57-
5MA95Bláha TomášAC Praha 18908100:35:07-
6MA106Havelka JanMaratonstav Úpice7900:35:10-
7MA117Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:13-
1ZB12126Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:25-
8MA138Dam DavidAK Olomouc8400:35:48-
9MA149Mocek TomášAC Pardubice7900:36:04-
4MB1548Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:36:10-
5MB1649Petr PavelPardubice6900:36:15-
2MC1771Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:18-
3MC1872Siegel JosefAC Choceň5800:36:59-
4MC1973Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC6300:37:02-
6MB2050Svoboda MojmírSKP Hvězda Pardubice6600:37:05-
5MC2174Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6300:37:21-
6MC2275Svoboda PetrAC Pardubice6000:37:24-
10MA2310Šutera JosefAtletika Polička7900:37:32-
11MA2411Kašpar OlinÚstí nad Orlicí9300:37:41-
7MC2576Schaffer PetrMlýn Janderov6000:37:43-
8MC2677Klimeš JiříAC Náchod6100:37:48-
9MC2778Buriánek RomanSKI klub Česká Třebová6500:37:54-
12MA2812Čejka BořivojKRB Chrudim8000:37:59-
13MA2913Klusoň JanDolní Újezd8400:38:05-
14MA3014Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:38:06-
10MC3179Flégl BohumilSkiboby Dobruška6000:38:08-
7MB3251Lorenčík AlešChrudim7300:38:10-
11MC3380Valenta MichalAVC Praha6200:38:13-
15MA3415Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:38:31-
12MC3581Tichý PavelAC Náchod6300:38:32-
16MA3616Doleček JosefCTC Fort SMC7900:38:38-
8MB3752Lipenský MartinCTC Fort SMC6900:38:43-
17MA3817Kyral JanTřebechovice pod Orebem8900:38:55-
13MC3982Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:39:00-
18MA4018Palguta RomanCyklotony7700:39:11-
1MD41102Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:39:12-
19MA4219Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:39:18-
14MC4383Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:20-
9MB4453Svoboda DavidDynamo Moskva7000:39:35-
20MA4520Svoboda OndřejSlávia Hradec Králové7600:39:36-
1ZA46127Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:39:43-
2MD47103Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:48-
2ZB48128Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:59-
10MB4954Richter PavelSport Prestige Praha6600:40:04-
11MB5055Horvat DavidHradec Králové7300:40:09-
15MC5184Dvořáček VlastimilOrsil Častolovice5900:40:31-
3MD52104Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:40:37-
21MA5321Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:40:45-
12MB5456Ludvík JanBK Nazmar České Budějovice7500:40:51-
13MB5557Valtera PetraHradec Králové6700:40:52-
22MA5622Slovák MiroslavSlávia Hradec Králové7700:40:54-
1ZC57135Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:56-
4MD58105Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:41:28-
23MA5923Novotný JakubTýniště nad Orlicí9600:41:29-
24MA6024Martínek StanislavOlešnice u Rychnova nad Kněžnou7700:41:30-
14MB6158Gregora ZdenekLanškroun7300:41:33-
16MC6285Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:41:35-
25MA6325Heller TomášHradec Králové8100:41:39-
2ZA64129Čejková VěraKRB Chrudim8100:41:51-
15MB6559Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:41:52-
5MD66106Kučera ZdeněkAC Náchod5500:41:58-
17MC6786Vanta JosefTC Dobruška6200:42:05-
6MD68107Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:13-
26MA6926Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:42:21-
18MC7087Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:42:24-
19MC7188Hofman OldřichTri Club Dobruška6300:42:25-
20MC7289Štěpán JaroslavTri club Dobruška6400:42:26-
21MC7390Drozd Jiří-5700:42:30-
27MA7427Čirip LukášDoudleby nad Orlicí7900:42:37-
28MA7528Marhold LubošChoceň7700:42:48-
7MD76108Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:50-
16MB7760Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:42:59-
3ZA78130Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:02-
4ZA79131Fenclová MartaAC Pardubice7600:43:22-
22MC8091Kyral ZbyněkTřebechovice pod Orebem6000:43:30-
17MB8161Mervart VáclavTC Dobruška7000:43:44-
8MD82109Jakoubek ArnoštStaněk sport Turnov5200:43:45-
29MA8329Švorc JanHradec Králové9400:43:49-
30MA8430Cita JanBílý Újezd8200:44:10-
1ME85119Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:44:18-
31MA8631Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:44:24-
23MC8792Strnad PavelAC Pardubice5700:44:25-
18MB8862Jirásko DušanSK Srch7300:44:33-
24MC8993Černý AlešTC Dobruška6400:44:47-
25MC9094Tomšů PetrMlýn Janderov6400:45:10-
32MA9132Dvořáček RadekOB Vamberk9400:45:15-
26MC9195Linhart MilanLongo Bucco6400:45:15-
33MA9333Mohyla JiříSDH Dolní Benešov8300:45:28-
19MB9463David VáclavJaroměř7400:45:30-
27MC9596Matějka MilanStaněk Sport Turnov5600:45:32-
34MA9634Lahodyvk OleksandrTýniště nad Orlicí9400:45:41-
20MB9764Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:45:43-
35MA9835Bříza RobertTýniště n.O.9300:45:46-
36MA9936Kačaras TomášTýniště nad Orlicí9600:45:48-
37MA10037Masopust JanTýniště nad Orlicí9300:45:50-
2ZC101136Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:45:55-
38MA10238Zahálka TomášTýniště nad Orlicí9400:46:03-
3ZB103132Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:46:09-
9MD104110Brožek RadmilKRB Chrudim5400:46:17-
10MD105111Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:46:33-
3ZC106137Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:39-
21MB10765Zoubek DanielKPM Nymburk6700:47:00-
39MA10839Cibula VítAvia Čakovice7700:47:08-
2ME109120Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:47:37-
3ME110121Doležal StanislavBK Pardubice3800:47:46-
22MB11166Jirásko LubomírSK Srch7100:47:56-
11MD112112Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:48:02-
40MA11340Sedláček PetrFactor Bike Team8200:48:14-
28MC11497Švorc JanHradec Králové6300:48:40-
12MD115113Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:48:45-
13MD116114Zeman VladimírPetrovice5100:49:07-
4ZC117138Vacková HanaSK Hronov5600:49:14-
5ZA118133Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:49:45-
23MB11967Malý JiříSK Čestice7200:50:57-
41MA12041Šín DanielTýniště nad Orlicí9500:51:14-
14MD121115Tučný JanMK Pardubice4700:51:22-
5ZC122139Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:51:32-
42MA12342Červinka VáclavTýniště nad Orlicí9400:52:22-
15MD124116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:35-
29MC12598Frýdl MiroslavHradec Králové6400:53:15-
24MB12668Toman VáclavSKP Nymburk7200:53:20-
16MD127117Horyna MiroslavPraha Zahradní město5400:53:37-
6ZC128140Šternerová HanaHradec Králové6300:54:12-
43MA12943Holman LadislavTýniště nad Orlicí7700:54:28-
4ME130122Vorel MilanSlatiňany4000:54:31-
25MB13169Partl RomanChoceň7000:54:34-
7ZC132141Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:55:28-
44MA13344Tomášek JakubHradec Králové8700:58:11-
30MC13499Popelka MiloslavHradec Králové6000:58:27-
17MD135118Černík JosefTrnová5000:59:04-
6ZA136134Králová ŠárkaPlch8400:59:25-
31MC137100Koloc PavelAC Total Zero6500:59:31-
5ME138123Kmošek MiroslavPardubice4201:03:02-
6ME139124Tuček JosefDepo Pardubice4401:03:14-
7ME140125Linhart MilošLiga 100 Náchod4401:03:32-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód