hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy

21.4.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 21.4.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Místo konání

Bertholdovo náměstí, Horní Maršov
10:00 hodin

Přihlášky

od 7:45 hodin, hřiště TJ Jiskra Horní Maršov

Startovné

90 Kč

Popis tratě

Délka: 13,6 km
Převýšení: 540 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Javůrek
Horská 212
542 24 Svoboda nad Úpou
tel. 739 771 443, 603 218 346

Propozice pořadatele ve formátu GIF

E-mailová adresa

dds.reditel@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 29)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 21.04.2012, 20:03
  • zobrazeno již 934x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4362Veselý JanHSK Horní Rokytnice9601:14:1470

Muži A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:54:0370
2MA22Berka MartinAC Syner Turnov8500:54:5562
3MA33Gerych DavidAK Kroměříž7700:55:0854
4MA44Kunst MichalASK Slavia Praha8000:57:3348
5MA65Berka RadimAC Syner Turnov8200:58:0844
6MA86Malý JanSokol Nová Paka7300:59:2240
7MA137Kazarski PatrykPWSZ Walbrzych9101:01:56-
8MA178Hurdálek RobertYETTI klub Trutnov7801:04:1038
9MA189Jagielizc MarianByledobiec Anil8801:04:43-
10MA2010Abrahám LuděkSK Hronov7501:05:1436
11MA2611Houska JindřichHO Koudel7601:07:3934
12MA3012Němec MichalSE 4 Team Jánské Lázně8001:10:1832
13MA3213Prouza RobertFrenštát p. R.7701:10:4230
14MA3414Hašek PetrFit Centrum LS Vrchlabí7901:11:4428
15MA3815Šulc RadekMoira Team Milovice7501:13:0326
16MA3916Žak ArturWalbrzych7901:13:23-
17MA4017Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:13:2824
18MA4418Lhota AlešPivovar Miletín7801:14:1622
19MA4719Odvárka JiříJiskra Horní Maršov7701:14:3820
20MA4920Šedivý PavelSK Jánské Lázně7301:15:3718
21MA5221Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:16:2916
22MA6122Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:21:4414
23MA6423Pavlas LuděkJanské Lázně8401:23:0612
24MA6924Šrejber MiloslavBatňovice7301:27:2210
25MA7825Hekal RadekRajs Team7901:36:44-

Muži B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB526Jančík BořekSvartes Hořice6400:58:0470
2MB727Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:58:4462
3MB928Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:4754
4MB1029Krejčí JaromírSki klub Pastviny6601:00:0348
5MB1130Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:00:1244
6MB1631Ptáček MilošPetrovičky7001:03:2140
7MB1932Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:04:5838
8MB2133Prokůpek AlešČSK SKI Jilemnice6601:05:3036
9MB2334Schovánek PetrKrčský les6501:05:4434
10MB5435Janík TomášSpona Teplice6801:17:1932
11MB7336Smith GrahameVrchlabí6601:28:3630
12MB7637Klimeš MiloslavJiskra Horní Maršov6301:33:0628
13MB8038Dvořáček VáclavTriatlon Team Trutnov6901:37:5926

Muži C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1239Vaněk PetrAC Praha6101:00:2870
2MC1440Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:02:0862
3MC2241Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:05:3354
4MC2942Vanta JosefSK Hronov6201:09:3648
5MC3143Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:10:3544
6MC3544Leplt JiříTriatlon Milovice6101:11:4840
7MC3645Valenta MichalHZS Praha6201:12:3738
8MC4146Trnka MilanLokomotiva Trutnov5601:13:4036
9MC4247Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:13:5834
10MC4548Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:14:2732
11MC4849Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:15:0730
12MC5150Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:16:2228
13MC5951Bucháček JaroslavHořičky5601:19:2826
14MC7152Snížek LubošBarrandovské Terasy6201:27:4424

Muži D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2853Černý VladimírPSK Olymp Praha5201:08:1070
2MD3754Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:12:4962
3MD4655Vodička JanSK Salix Grymov4501:14:3354
4MD6056Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:21:1348
5MD6357Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:23:0544
6MD6558Groh StanislavAC Vrchlabí4601:23:2340
7MD7059Tučný JanMK Pardubice4701:27:3538
8MD7460Hrnčíř JaroslavHS Janské Lázně4901:28:5636
9MD7861Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:36:4434

Muži E (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME263Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:32:1370
2ME364Marek FrantišekSK Hronov4100:33:4762
3ME465Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:38:0854
4ME566Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:39:4948

Juniorky (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ167Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:30:1470

Ženy A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2468Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7901:05:5670
2ZA2569Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:07:1162
3ZA2770Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:07:4454
4ZA6271Kollertová EvaTJ Nové Město nad Metují8301:22:1948

Ženy B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1572Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7201:02:5870
2ZB5073Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:16:1262
3ZB5374Rychnovská DagmarHorní Branná7501:17:1054
4ZB5675Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:18:1148
5ZB5776Smith LucieVrchlabí7301:18:4244

Ženy C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5577Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:17:4870
2ZC5878Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:18:4962
3ZC6779Jirásková EvaLanškroun6401:25:4054
4ZC6880Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:26:4448
5ZC7681Klimešová LenkaVeselý Výlet6101:33:0644

Ženy D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3382Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:0770
2ZD6683Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:23:4162
3ZD7284Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:28:1954
4ZD7585Procházková IrenaTJ Háje5701:30:2748
5ZD8186Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:39:2144

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ167Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:30:1470
1ME263Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:32:1370
2ME364Marek FrantišekSK Hronov4100:33:4762
3ME465Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:38:0854
4ME566Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:39:4948

Trať 13,6 km, 540 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:54:0370
2MA22Berka MartinAC Syner Turnov8500:54:5562
3MA33Gerych DavidAK Kroměříž7700:55:0854
4MA44Kunst MichalASK Slavia Praha8000:57:3348
1MB526Jančík BořekSvartes Hořice6400:58:0470
5MA65Berka RadimAC Syner Turnov8200:58:0844
2MB727Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:58:4462
6MA86Malý JanSokol Nová Paka7300:59:2240
3MB928Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:4754
4MB1029Krejčí JaromírSki klub Pastviny6601:00:0348
5MB1130Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:00:1244
1MC1239Vaněk PetrAC Praha6101:00:2870
7MA137Kazarski PatrykPWSZ Walbrzych9101:01:56-
2MC1440Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:02:0862
1ZB1572Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7201:02:5870
6MB1631Ptáček MilošPetrovičky7001:03:2140
8MA178Hurdálek RobertYETTI klub Trutnov7801:04:1038
9MA189Jagielizc MarianByledobiec Anil8801:04:43-
7MB1932Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:04:5838
10MA2010Abrahám LuděkSK Hronov7501:05:1436
8MB2133Prokůpek AlešČSK SKI Jilemnice6601:05:3036
3MC2241Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:05:3354
9MB2334Schovánek PetrKrčský les6501:05:4434
1ZA2468Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7901:05:5670
2ZA2569Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:07:1162
11MA2611Houska JindřichHO Koudel7601:07:3934
3ZA2770Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:07:4454
1MD2853Černý VladimírPSK Olymp Praha5201:08:1070
4MC2942Vanta JosefSK Hronov6201:09:3648
12MA3012Němec MichalSE 4 Team Jánské Lázně8001:10:1832
5MC3143Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:10:3544
13MA3213Prouza RobertFrenštát p. R.7701:10:4230
1ZD3382Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:0770
14MA3414Hašek PetrFit Centrum LS Vrchlabí7901:11:4428
6MC3544Leplt JiříTriatlon Milovice6101:11:4840
7MC3645Valenta MichalHZS Praha6201:12:3738
2MD3754Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:12:4962
15MA3815Šulc RadekMoira Team Milovice7501:13:0326
16MA3916Žak ArturWalbrzych7901:13:23-
17MA4017Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:13:2824
8MC4146Trnka MilanLokomotiva Trutnov5601:13:4036
9MC4247Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:13:5834
1MJ4362Veselý JanHSK Horní Rokytnice9601:14:1470
18MA4418Lhota AlešPivovar Miletín7801:14:1622
10MC4548Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:14:2732
3MD4655Vodička JanSK Salix Grymov4501:14:3354
19MA4719Odvárka JiříJiskra Horní Maršov7701:14:3820
11MC4849Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:15:0730
20MA4920Šedivý PavelSK Jánské Lázně7301:15:3718
2ZB5073Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:16:1262
12MC5150Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:16:2228
21MA5221Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:16:2916
3ZB5374Rychnovská DagmarHorní Branná7501:17:1054
10MB5435Janík TomášSpona Teplice6801:17:1932
1ZC5577Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:17:4870
4ZB5675Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:18:1148
5ZB5776Smith LucieVrchlabí7301:18:4244
2ZC5878Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:18:4962
13MC5951Bucháček JaroslavHořičky5601:19:2826
4MD6056Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:21:1348
22MA6122Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:21:4414
4ZA6271Kollertová EvaTJ Nové Město nad Metují8301:22:1948
5MD6357Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:23:0544
23MA6423Pavlas LuděkJanské Lázně8401:23:0612
6MD6558Groh StanislavAC Vrchlabí4601:23:2340
2ZD6683Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:23:4162
3ZC6779Jirásková EvaLanškroun6401:25:4054
4ZC6880Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:26:4448
24MA6924Šrejber MiloslavBatňovice7301:27:2210
7MD7059Tučný JanMK Pardubice4701:27:3538
14MC7152Snížek LubošBarrandovské Terasy6201:27:4424
3ZD7284Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:28:1954
11MB7336Smith GrahameVrchlabí6601:28:3630
8MD7460Hrnčíř JaroslavHS Janské Lázně4901:28:5636
4ZD7585Procházková IrenaTJ Háje5701:30:2748
5ZC7681Klimešová LenkaVeselý Výlet6101:33:0644
12MB7637Klimeš MiloslavJiskra Horní Maršov6301:33:0628
9MD7861Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:36:4434
25MA7825Hekal RadekRajs Team7901:36:44-
13MB8038Dvořáček VáclavTriatlon Team Trutnov6901:37:5926
5ZD8186Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:39:2144

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:54:0370
2MA22Berka MartinAC Syner Turnov8500:54:5562
3MA33Gerych DavidAK Kroměříž7700:55:0854
4MA44Kunst MichalASK Slavia Praha8000:57:3348
5MB526Jančík BořekSvartes Hořice6400:58:0444
6MA65Berka RadimAC Syner Turnov8200:58:0840
7MB727Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:58:4438
8MA86Malý JanSokol Nová Paka7300:59:2236
9MB928Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:4734
10MB1029Krejčí JaromírSki klub Pastviny6601:00:0332
11MB1130Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:00:1230
12MC1239Vaněk PetrAC Praha6101:00:2828
13MC1440Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:02:0826
14MB1631Ptáček MilošPetrovičky7001:03:2124
15MA178Hurdálek RobertYETTI klub Trutnov7801:04:1022
16MB1932Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:04:5820
17MA2010Abrahám LuděkSK Hronov7501:05:1418
18MB2133Prokůpek AlešČSK SKI Jilemnice6601:05:3016
19MC2241Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:05:3314
20MB2334Schovánek PetrKrčský les6501:05:4412
21MA2611Houska JindřichHO Koudel7601:07:3910
22MD2853Černý VladimírPSK Olymp Praha5201:08:108
23MC2942Vanta JosefSK Hronov6201:09:366
24MA3012Němec MichalSE 4 Team Jánské Lázně8001:10:184
25MC3143Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:10:352

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Po dešti se na závod zlepšilo počasí. Náročná trať přes Lysečiny bez aut. Dlouhý běh po jarním firnu ještě náročnost zvýšil. Krásná jarní příroda okolí vrchní části tratě a prostoru cíle. Výhledy i na Sněžku. Občerstvení v cíli a doprava zpět. Další jídlo v Maršově a možnost občerstvení. Vyhlášení, tombola a vtipný komentář Jiřího Javůrka. Přijeďte se za rok podívat, stojí to za to.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód