hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Šárovcova Lhota - Zvičina

5.5.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 5.5.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Šárovcova Lhota

Sociální sítě

Místo konání

Šárovcova Lhota, most u železničního přejezdu
13:30 hodin

Popis tratě

Délka: 13,6 km
Převýšení: 396 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Liboslav Knězáček
Šárovcova Lhota 4
tel. 602 381 163

Internetové stránky

http://www.zvicina.cz

E-mailová adresa

obec@sarovcova-lhota.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 3419

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4725
Plašil Milan5921
Javůrek Jiří4819
Brunclík Ivo5818
Jančík Bořek6418
Pechek František5317
Hochman Filip7317
Jandura Pavel4616
Karlík Michal6416
Svatoň Jiří8515
Pešek Milan6015
Marek František4115
Tučný Jan4714
Krejcar Petr4514
Havlíček Zdeněk3514
Šimůnek Jan4914
Zoubek Zdeněk6914
Vávra Martin6314
Šulc Vladimír6914
Čeřovský Josef4113
Vimr Adolf4313
Groh Stanislav4613
Tauchman Miloš5313
Záveský Vojtěch7813
Paulů Blanka5412
Šír Václav4812
Janata Milan8512
Krejsa Václav5212
Holeček Martin7412
Kozel Karel5212
Šklíba Karel5012
Šulc Jan7011
Čipera Radek6411
Horčička Vratislav4911
Jarkovský Oldřich3411
Vávra Radek6311
Zajíček Tomáš9210
Vraštilová Miloslava5610
Kutnar Jiří4810
Hovorka Karel5110
Malý Jan7310
Pomikálek Josef7510
Buchar Jan3310
Mach Jiří5210
Kupka Martin8210
Čeřovský Jan7510
Honzák Jiří509
Kůtek Vladimír509
Košťál Karel729
Flegl Vlastimil539

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 16.05.2012, 07:14
  • zobrazeno již 844x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1577Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9501:04:4735
2MJ255Tůma TomášKB Jilemnice9701:06:4431
3MJ403Šulc JanMICRORISC9601:12:0127
4MJ53127Boura JanSKI Jilemnice9601:14:1724
5MJ1238Nádhera JiříHradec Králové9301:39:4822

Muži A (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Gerych DavidAK Kroměříž7700:53:3235
2MA251Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:54:4531
3MA328Pomikálek JosefTJ Fusikal Stochov7500:57:1527
4MA463Bartoš DaliborKerdasport Liberec7500:58:0824
5MA637Malý JanSokol Nová Paka7300:59:1722
6MA792Rektor AntonínDEAD Point Praha7501:00:1820
7MA1321Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:04:3719
7MA13136Šťovíček PavelSTO-CAL TEAM Sukorady9001:04:3719
9MA1534Krupka LukášSokol Jičín8301:04:4717
10MA1749Hurdálek RobertYetti club Trutnov7801:05:1516
11MA20106Rücker PavelBIKE TEAM KC Jaroměř7601:05:2215
12MA23132Mareček JiříPraha 27801:06:3114
13MA2622Vejvoda MichalJičín8201:07:2313
14MA2768Kupka MartinAK Štikov8201:07:5312
15MA2874Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:08:2111
16MA2946Lukšan DavidCONSYS7601:08:5610
17MA3099Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7901:09:459
18MA34135Calta JanSTO-CAL TEAM Žlunice9101:10:428
19MA35138Pavel JanTJ Harant Pecka8601:10:437
20MA3813Čeřevský JakubLázně Bělohrad8301:11:446
21MA3918Zajíček TomášMlázovice9201:11:505
22MA4330Pomikálek JanHořice7701:12:594
23MA47113Šulc RadekMoira Team Milovice7501:13:313
24MA5056Franc TomášMICRORISC8801:13:462
25MA51131Hochman FilipFLOPY Software Praha7301:13:501
26MA5281Lhota AlešPivovar Miletín7801:14:121
27MA6180Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:17:351
28MA64137Konopa MichalMICRORISC8101:18:031
29MA66148Jirka JanAC Náchod8301:18:431
30MA67133Princl PavelVŠTJ stavební fakulta7801:18:571
31MA72124Kučera MarcelStružinec8501:20:431
32MA76142Fiala OndřejDvůr Králové nad Labem9201:21:251
33MA7758Malý JaroslavLibštát8501:21:261
34MA7914Čeřevský JanHořice7501:21:431
35MA8227Pencák MarcelTJ Warta Horní Měcholupy7501:21:541
36MA8582Kubasa MiroslavSK Červená Třemešná7701:22:471
37MA8747Makovec RomanTJ Sokol Ostroměř8101:23:301
38MA88111Bret TomášPraha7501:23:311
39MA90119Brendl Janneregistrován7501:24:141
40MA94129Blaha RostislavBK Vísky8901:26:051
41MA9633Novotný JaroslavJičín9101:27:141
41MA9644Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:27:141
43MA9983Sůva PetrAC AKK Hořice8001:27:271
44MA10215Nekovařík JakubLázně Bělohrad8301:29:221
45MA10320Woloszuk MichalKotěhulky9101:29:461
45MA10319Mácha DanielKotěhulky9001:29:461
47MA105105Rücker LukášLhota7801:31:041
48MA10767Linhart MartinNová Paka7501:32:091
49MA111123Radoberský TomášSQS - Vláknová Optika a.s.8501:33:251
50MA11248Dušek MartinLibřice7701:33:481
51MA114134Šandera MartinMPČR BONBON Jičín7601:34:231
52MA115130Polák MartinHydra Components Valdice7901:35:231
53MA11891Šec RobertTJ Dvůr Králové7301:37:101
54MA121143Holeček MartinVodní záchranná sluzba ČČK Dvůr Králové nad Labe7401:39:211
55MA125122Strnad KarelSQS - Vláknová Optika Nová Paka7901:40:121
56MA137139Makowski Lukáštlustoprdi Brno8501:49:011
57MA13812Festa VladislavBrtev8301:49:311
58MA13971Bajer LukášMICRORISC Jičín8801:49:411
59MA14270Kůtek JiříJičín9001:54:131

Muži B (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB529Jančík BořekSvartes Hořice6400:58:1135
2MB8110Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:01:2131
3MB952Škrabálek JanKrčský les7001:02:0027
4MB1139Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:02:5024
5MB1210Ptáček MilošPetrovičky7001:03:0322
6MB1750Schovánek PetrKrčský les6501:05:1520
7MB1962Karlík MichalLoko Trutnov6401:05:1619
8MB31140Kožíšek PavelHořice7201:09:4618
9MB322Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:10:2417
10MB4495Klepl FilipKlespol6601:13:1216
11MB4596Lisý PavelFRC HK6601:13:2115
12MB4853Janík TomášSpona Teplice6801:13:3514
13MB4976Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:13:4013
14MB62101Dubský AlešPšenda - Zvičina7101:17:4412
15MB63102Otta ZdeněkVrchlabí6501:17:4511
16MB7560Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:21:1810
17MB80147Karel RadimNová Paka7101:21:459
18MB929Nádhera PetrHradec Králové6701:25:138
19MB10942Čapek MilanOÚ Syřenov6501:32:337
20MB116145Friesinger PetrValeň6701:36:086
21MB122116Černý VáclavLempl Boys Hořice7201:39:285
22MB12865Šabata JosefOkrašlovací kroužek Lovosická6801:40:374
23MB131149Střelka HynekHaD Elektronika Turnov6801:41:433
24MB133151Škoda Martinneregistrován6301:43:302
25MB13664Janata PavelKruh6301:47:021
26MB140126Košťál KarelLempl Boys Hořice7201:50:031

Muži C (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10141Plašil MilanJičín5901:02:1435
2MC2235Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:06:1431
3MC2431Klimeš JiříAC Náchod6101:06:4027
4MC3625Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:10:5324
5MC4178Ledlt JiříTriatlon Milovice6101:12:1522
6MC42108Valenta MichalHZS Praha6201:12:2920
7MC46115Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:13:2819
8MC54103Otta RomanVrchlabí6101:14:2918
9MC5645Pešek MilanCONSYS6001:14:4117
10MC5889Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:15:4916
11MC6026Chroust JanND SČK6001:16:0015
12MC68100Bucháček JaroslavHořice5601:19:2114
13MC7079Machek PavelVidoň6101:19:5013
14MC7438Sedlák JiříPřelouč5801:21:0112
15MC8393Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:22:2911
16MC93150Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:26:0410
17MC134146Hanzl RadkoLázně Bělohrad6101:43:379
18MC144104Rücker OldřichBon Bon Lhota5501:58:118

Muži D (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5555Cajnar VáclavSKP HK5101:14:3335
2MD5766Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:14:5831
3MD65120Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:18:1827
4MD7143Mach LadislavSO Lužany4701:20:1724
5MD7390Groh StanislavAC Vrchlabí4601:20:5822
6MD9587Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:27:0220
7MD106112Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:31:4519
8MD110114Tučný JanMK Pardubice4701:32:4018
9MD11741Říha MiroslavSokol Sadská4501:36:5617
10MD12054Lerch VladislavSŽDC Olomouc4801:38:2916
11MD129118Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:40:4815
12MD1456Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4301:58:1414
13MD14757Fendrych FrantišekSK Hakoach Praha5202:02:4113

Muži E (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8172Marek FrantišekSK Hronov4101:21:5335
2ME10186Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:28:3331
3ME11397Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:34:1027
4ME13240Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:42:2724

Juniorky (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ10075Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9901:28:2435

Ženy A (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2159Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:05:4935
2ZA69109Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:19:4131
3ZA7817Češíková EliškaSK Spartak Slaťiňany8801:21:3827
4ZA8423Riedelová JanaLázně Bělohrad8401:22:3924
5ZA12611Horáčková JanaOrel Studenec8501:40:1722
6ZA12784Sůvová LenkaHořice8401:40:2920
7ZA14394Hejsková MichaelaHradec Králové7901:54:1919
8ZA14616Rulfová AdélaMICRORISC Jičín8501:58:5518
9ZA148121Hejtmanová JanaVolejbaby Sokol Nová Paka7802:05:4817

Ženy B (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3332Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:10:2535
2ZB5998Rychnovská DagmarHorní Branná7501:15:5931
3ZB86117Deusleová ŠárkaTJ Sokol Lužany6901:23:1827
4ZB8973Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:24:0435
5ZB108128Bláhová JaroslavaBK Vísky6701:32:2431
6ZB124144Fialová RenataDvůr Králové nad Labem7301:39:5124
7ZB140125Košťálová OlgaLempl Girls Hořice7701:50:0322

Ženy C (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC37107Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:0935
2ZC9136Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:24:3831
3ZC9885Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:27:2527
4ZC11924Procházková IrenaTJ Háje5701:37:4724
5ZC12988Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:40:4822
6ZC1357Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5401:45:4520

Trať 13,6 km, 396 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Gerych DavidAK Kroměříž7700:53:3235
2MA251Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:54:4531
3MA328Pomikálek JosefTJ Fusikal Stochov7500:57:1527
4MA463Bartoš DaliborKerdasport Liberec7500:58:0824
1MB529Jančík BořekSvartes Hořice6400:58:1135
5MA637Malý JanSokol Nová Paka7300:59:1722
6MA792Rektor AntonínDEAD Point Praha7501:00:1820
2MB8110Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:01:2131
3MB952Škrabálek JanKrčský les7001:02:0027
1MC10141Plašil MilanJičín5901:02:1435
4MB1139Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:02:5024
5MB1210Ptáček MilošPetrovičky7001:03:0322
7MA13136Šťovíček PavelSTO-CAL TEAM Sukorady9001:04:3719
7MA1321Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:04:3719
9MA1534Krupka LukášSokol Jičín8301:04:4717
1MJ1577Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9501:04:4735
6MB1750Schovánek PetrKrčský les6501:05:1520
10MA1749Hurdálek RobertYetti club Trutnov7801:05:1516
7MB1962Karlík MichalLoko Trutnov6401:05:1619
11MA20106Rücker PavelBIKE TEAM KC Jaroměř7601:05:2215
1ZA2159Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:05:4935
2MC2235Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:06:1431
12MA23132Mareček JiříPraha 27801:06:3114
3MC2431Klimeš JiříAC Náchod6101:06:4027
2MJ255Tůma TomášKB Jilemnice9701:06:4431
13MA2622Vejvoda MichalJičín8201:07:2313
14MA2768Kupka MartinAK Štikov8201:07:5312
15MA2874Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:08:2111
16MA2946Lukšan DavidCONSYS7601:08:5610
17MA3099Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7901:09:459
8MB31140Kožíšek PavelHořice7201:09:4618
9MB322Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:10:2417
1ZB3332Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:10:2535
18MA34135Calta JanSTO-CAL TEAM Žlunice9101:10:428
19MA35138Pavel JanTJ Harant Pecka8601:10:437
4MC3625Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:10:5324
1ZC37107Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:0935
20MA3813Čeřevský JakubLázně Bělohrad8301:11:446
21MA3918Zajíček TomášMlázovice9201:11:505
3MJ403Šulc JanMICRORISC9601:12:0127
5MC4178Ledlt JiříTriatlon Milovice6101:12:1522
6MC42108Valenta MichalHZS Praha6201:12:2920
22MA4330Pomikálek JanHořice7701:12:594
10MB4495Klepl FilipKlespol6601:13:1216
11MB4596Lisý PavelFRC HK6601:13:2115
7MC46115Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:13:2819
23MA47113Šulc RadekMoira Team Milovice7501:13:313
12MB4853Janík TomášSpona Teplice6801:13:3514
13MB4976Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:13:4013
24MA5056Franc TomášMICRORISC8801:13:462
25MA51131Hochman FilipFLOPY Software Praha7301:13:501
26MA5281Lhota AlešPivovar Miletín7801:14:121
4MJ53127Boura JanSKI Jilemnice9601:14:1724
8MC54103Otta RomanVrchlabí6101:14:2918
1MD5555Cajnar VáclavSKP HK5101:14:3335
9MC5645Pešek MilanCONSYS6001:14:4117
2MD5766Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:14:5831
10MC5889Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:15:4916
2ZB5998Rychnovská DagmarHorní Branná7501:15:5931
11MC6026Chroust JanND SČK6001:16:0015
27MA6180Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:17:351
14MB62101Dubský AlešPšenda - Zvičina7101:17:4412
15MB63102Otta ZdeněkVrchlabí6501:17:4511
28MA64137Konopa MichalMICRORISC8101:18:031
3MD65120Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:18:1827
29MA66148Jirka JanAC Náchod8301:18:431
30MA67133Princl PavelVŠTJ stavební fakulta7801:18:571
12MC68100Bucháček JaroslavHořice5601:19:2114
2ZA69109Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:19:4131
13MC7079Machek PavelVidoň6101:19:5013
4MD7143Mach LadislavSO Lužany4701:20:1724
31MA72124Kučera MarcelStružinec8501:20:431
5MD7390Groh StanislavAC Vrchlabí4601:20:5822
14MC7438Sedlák JiříPřelouč5801:21:0112
16MB7560Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:21:1810
32MA76142Fiala OndřejDvůr Králové nad Labem9201:21:251
33MA7758Malý JaroslavLibštát8501:21:261
3ZA7817Češíková EliškaSK Spartak Slaťiňany8801:21:3827
34MA7914Čeřevský JanHořice7501:21:431
17MB80147Karel RadimNová Paka7101:21:459
1ME8172Marek FrantišekSK Hronov4101:21:5335
35MA8227Pencák MarcelTJ Warta Horní Měcholupy7501:21:541
15MC8393Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:22:2911
4ZA8423Riedelová JanaLázně Bělohrad8401:22:3924
36MA8582Kubasa MiroslavSK Červená Třemešná7701:22:471
3ZB86117Deusleová ŠárkaTJ Sokol Lužany6901:23:1827
37MA8747Makovec RomanTJ Sokol Ostroměř8101:23:301
38MA88111Bret TomášPraha7501:23:311
4ZB8973Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:24:0435
39MA90119Brendl Janneregistrován7501:24:141
2ZC9136Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:24:3831
18MB929Nádhera PetrHradec Králové6701:25:138
16MC93150Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:26:0410
40MA94129Blaha RostislavBK Vísky8901:26:051
6MD9587Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:27:0220
41MA9633Novotný JaroslavJičín9101:27:141
41MA9644Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:27:141
3ZC9885Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:27:2527
43MA9983Sůva PetrAC AKK Hořice8001:27:271
1ZJ10075Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9901:28:2435
2ME10186Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:28:3331
44MA10215Nekovařík JakubLázně Bělohrad8301:29:221
45MA10320Woloszuk MichalKotěhulky9101:29:461
45MA10319Mácha DanielKotěhulky9001:29:461
47MA105105Rücker LukášLhota7801:31:041
7MD106112Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:31:4519
48MA10767Linhart MartinNová Paka7501:32:091
5ZB108128Bláhová JaroslavaBK Vísky6701:32:2431
19MB10942Čapek MilanOÚ Syřenov6501:32:337
8MD110114Tučný JanMK Pardubice4701:32:4018
49MA111123Radoberský TomášSQS - Vláknová Optika a.s.8501:33:251
50MA11248Dušek MartinLibřice7701:33:481
3ME11397Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:34:1027
51MA114134Šandera MartinMPČR BONBON Jičín7601:34:231
52MA115130Polák MartinHydra Components Valdice7901:35:231
20MB116145Friesinger PetrValeň6701:36:086
9MD11741Říha MiroslavSokol Sadská4501:36:5617
53MA11891Šec RobertTJ Dvůr Králové7301:37:101
4ZC11924Procházková IrenaTJ Háje5701:37:4724
10MD12054Lerch VladislavSŽDC Olomouc4801:38:2916
54MA121143Holeček MartinVodní záchranná sluzba ČČK Dvůr Králové nad Labe7401:39:211
21MB122116Černý VáclavLempl Boys Hořice7201:39:285
5MJ1238Nádhera JiříHradec Králové9301:39:4822
6ZB124144Fialová RenataDvůr Králové nad Labem7301:39:5124
55MA125122Strnad KarelSQS - Vláknová Optika Nová Paka7901:40:121
5ZA12611Horáčková JanaOrel Studenec8501:40:1722
6ZA12784Sůvová LenkaHořice8401:40:2920
22MB12865Šabata JosefOkrašlovací kroužek Lovosická6801:40:374
5ZC12988Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:40:4822
11MD129118Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:40:4815
23MB131149Střelka HynekHaD Elektronika Turnov6801:41:433
4ME13240Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:42:2724
24MB133151Škoda Martinneregistrován6301:43:302
17MC134146Hanzl RadkoLázně Bělohrad6101:43:379
6ZC1357Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5401:45:4520
25MB13664Janata PavelKruh6301:47:021
56MA137139Makowski Lukáštlustoprdi Brno8501:49:011
57MA13812Festa VladislavBrtev8301:49:311
58MA13971Bajer LukášMICRORISC Jičín8801:49:411
7ZB140125Košťálová OlgaLempl Girls Hořice7701:50:0322
26MB140126Košťál KarelLempl Boys Hořice7201:50:031
59MA14270Kůtek JiříJičín9001:54:131
7ZA14394Hejsková MichaelaHradec Králové7901:54:1919
18MC144104Rücker OldřichBon Bon Lhota5501:58:118
12MD1456Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4301:58:1414
8ZA14616Rulfová AdélaMICRORISC Jičín8501:58:5518
13MD14757Fendrych FrantišekSK Hakoach Praha5202:02:4113
9ZA148121Hejtmanová JanaVolejbaby Sokol Nová Paka7802:05:4817

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Gerych DavidAK Kroměříž7700:53:3235
2MA251Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:54:4531
3MA328Pomikálek JosefTJ Fusikal Stochov7500:57:1527
4MA463Bartoš DaliborKerdasport Liberec7500:58:0824
5MB529Jančík BořekSvartes Hořice6400:58:1122
6MA637Malý JanSokol Nová Paka7300:59:1720
7MA792Rektor AntonínDEAD Point Praha7501:00:1819
8MB8110Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:01:2118
9MB952Škrabálek JanKrčský les7001:02:0017
10MC10141Plašil MilanJičín5901:02:1416
11MB1139Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:02:5015
12MB1210Ptáček MilošPetrovičky7001:03:0314
13MA13136Šťovíček PavelSTO-CAL TEAM Sukorady9001:04:3713
13MA1321Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:04:3713
15MA1534Krupka LukášSokol Jičín8301:04:4711
15MJ1577Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9501:04:4711
17MB1750Schovánek PetrKrčský les6501:05:159
17MA1749Hurdálek RobertYetti club Trutnov7801:05:159
19MB1962Karlík MichalLoko Trutnov6401:05:167
20MA20106Rücker PavelBIKE TEAM KC Jaroměř7601:05:226
21MC2235Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:06:145
22MA23132Mareček JiříPraha 27801:06:314
23MC2431Klimeš JiříAC Náchod6101:06:403
24MJ255Tůma TomášKB Jilemnice9701:06:442
25MA2622Vejvoda MichalJičín8201:07:231

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2159Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:05:4935
2ZB3332Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:10:2531
3ZC37107Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:0927
4ZB5998Rychnovská DagmarHorní Branná7501:15:5924
5ZA69109Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:19:4122
6ZA7817Češíková EliškaSK Spartak Slaťiňany8801:21:3820
7ZA8423Riedelová JanaLázně Bělohrad8401:22:3919
8ZB86117Deusleová ŠárkaTJ Sokol Lužany6901:23:1818
9ZB8973Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:24:0417
10ZC9136Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:24:3816
11ZC9885Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:27:2515
12ZJ10075Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9901:28:2414
13ZB108128Bláhová JaroslavaBK Vísky6701:32:2413
14ZC11924Procházková IrenaTJ Háje5701:37:4712
15ZB124144Fialová RenataDvůr Králové nad Labem7301:39:5111
16ZA12611Horáčková JanaOrel Studenec8501:40:1710
17ZA12784Sůvová LenkaHořice8401:40:299
18ZC12988Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:40:488
19ZC1357Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5401:45:457
20ZB140125Košťálová OlgaLempl Girls Hořice7701:50:036
21ZA14394Hejsková MichaelaHradec Králové7901:54:195
22ZA14616Rulfová AdélaMICRORISC Jičín8501:58:554
23ZA148121Hejtmanová JanaVolejbaby Sokol Nová Paka7802:05:483

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý večer, upozorňuji na chybičku v mužích B - Honza je Škrabálek, nikoli Škrobálek. Takových chybiček je víc, závodníci, zkontrolujte se :-) A jakpak je to s celkovým pořadím? Docela se mi to povedlo, nerada bych přišla o bodíky :-) Díky za zpracování, Evina Kollertová
evakollertova
Diky za upozorneni. Skrabalek opraven, celkove poradi pridano.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód