hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

3.8.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 3.8.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Společenské centrum Skuhrov nad Bělou
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin v místě startu

Startovné

150 Kč

Popis tratě

13 km dlouhá trať s celkovým převýšením 775 m. Od startu 3 km po silnici 2. třídy směrem na Deštné v Orlic- kých horách. Dále následuje náročné stoupání po zpevněné cestě v délce 2 km. Potom po polních cestách přes Pádolský kopec na Zámeček. Následuje mírné stoupání po lesní asfaltové cestě na Luisino údolí. Začátek závěrečného stoupání vede po lesní asfaltové cestě, poté přejde do lesní cesty až k vrcholu na Velké Deštné.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Krunčík
tel. 734 494 373

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.ski-skuhrov.cz

E-mailová adresa

velkadestna@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 975

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří489
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Vacek Martin699
Sedláček František408
Flegl Bohumil608
Metelková Táňa728
Ulich Petr688
Jirásková Eva647
Marek František417
Šrůtek Stanislav587
Matyášová Jana657
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Paulů Blanka547
Ožana Václav647
Sadílek Ota467
Flegl Vlastimil537
Kollertová Eva837
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807
Benák Jan826
Hájek František496
Stránský Aleš606
Kučera Zdeněk556
Kubrová Dagmar636
Horáček Michal756
Balcar Pavel566
Hrdina Vilém566
Knápek Ladislav616
Metelka Josef446
Krejsa Tomáš776
Nečas Josef586
Štefek Richard746
Zelený Luděk616
Kapl Libor656
Pechek František536
Tučný Jan476
Herda Jan836
Šimůnek Jan495
Valenta Michal625
Chlubna Jan845
Merta Jaroslav355
Hájková Renata755
Svatoš Otakar345
Mertová Michaela765
Mannlová Jana805
Turek Martin805
Kubr Václav555
Šesták Karel715

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ965Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9401:03:30131,18
2MJ2745Raus EvženSK Nové Město na Moravě9701:10:33111,18
3MJ4427Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:15:3297,84
4MJ5348Pekař JanSK Nové Město na Moravě9701:18:0690,98
5MJ5751Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:18:4190,80
6MJ6631Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9601:20:4783,78
7MJ6946Starý MichalSK Nové Město na Moravě9801:21:44100,00
8MJ7552Kalous MartinNové Město na Moravě9501:23:2978,02
9MJ7788Dvořáček RadekMagnus Orienteering9401:25:0573,78

Muži A (trať 13,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:58:14108,50
2MA36Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:2897,86
3MA620Herda JanSKP Nymburk8301:02:4593,64
4MA753Nožka RadekSK Orličky9001:03:2191,65
5MA1119Mareš JiříKerteam8701:04:3387,72
6MA1364Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:05:2484,88
7MA1517Ondrášek MarekSilvini Ski Trab Team7401:05:5583,18
8MA1724Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9301:06:1482,16
9MA1954Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí9301:07:4277,33
10MA20109Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové9101:07:5676,55
11MA2255Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7501:08:2575,00
12MA2998Dolejška LubošDevoss Rychnov n/K8701:11:4064,30
13MA31107Macháček LukášHovrch7901:12:1362,50
14MA3418Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:13:1159,29
15MA37110Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7801:14:0656,27
16MA3880Benák JanX-IONT.CZ8201:14:2155,44
17MA4233Šplíchal JanTJ Starkoč8301:15:1852,36
18MA4697Socha ArturWalbrzych8901:15:4051,12
19MA51104Pernej KamilWalbrzych8401:17:4644,21
20MA52103Mikolajczak PrzemyslawWalbrzych7801:17:4744,19
21MA5668Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9101:18:2741,97
22MA61113Ehler TomášUSK OB8101:20:0536,62
23MA6341Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:20:1636,00
24MA6869Marhold PetrChoceň7801:21:0333,44
25MA7070Marhold LubošHorní Jelení7701:22:0330,13
26MA7283David MilošRadeč7801:22:4128,03
27MA7375Jirka JanAC Náchod8301:23:1226,35
28MA7696Zak ArturWalbrzych7901:24:2422,40
29MA78106Roleček MilanPěčín7601:25:2619,00
30MA8587Sedláček PetrSK OOB Týniště n/O8201:32:063,00
31MA94101Leuandovski RafalWalbrzych8001:38:373,00

Muži B (trať 13,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB237Malý JanSokol Nová Paka7301:00:45103,04
2MB478Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:01:4999,57
3MB538Jančík BořekSvartes Hořice6401:02:2997,39
4MB10108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:04:1491,74
5MB1226Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:0988,79
6MB1861Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:06:3184,34
7MB2116Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:08:0879,11
8MB23100Swoboda MarekByledobiec Anin6401:08:5076,83
9MB2435Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:10:0073,06
10MB305Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7301:11:4567,38
11MB35105Wallenfels JiříSokol Vinohrady7201:13:1262,64
12MB4389Lorenčík AlešChrudim7301:15:2555,48
13MB4892Kristek JiříRetia Pardubice6701:16:0753,21
14MB4967Sedláček RomanLanškroun6401:17:0350,20
15MB5534Belobrad IvanŽamberk6601:18:2545,76
16MB6772Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6501:20:5737,56
17MB8071Polej JiříHronov7101:29:478,87
18MB8821Rapčák MichalLipovka7301:35:553,00

Muži C (trať 13,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC881Vaněk PetrAC Praha6101:03:24109,26
2MC1622Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:06:00101,45
3MC2590Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5801:10:0289,30
4MC2694Tichý PavelAC Náchod6301:10:2588,16
5MC3240Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:12:2082,40
6MC3691Vanta JosefSK Hronov6201:13:2379,22
7MC4039Skalický JosefŽichlínek6201:15:0074,35
8MC5011Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:17:2367,18
9MC5974Zelený LuděkAC Náchod6101:19:0362,18
10MC6099Němec JiříPatria Direct Team6101:19:2661,03
11MC647Valenta MichalHZS Praha6201:20:2757,96
12MC652Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:20:3257,68
13MC83112Flegl BohumilSKIBOB KLUB Dobruška6001:30:5226,60
14MC8957Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:36:269,89
15MC95111Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:39:013,00
16MC9893Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5601:41:143,00
17MC10450Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:51:253,00

Muži D (trať 13,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3914Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:49103,25
2MD4115Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:15:01102,73
3MD5442Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:2094,01
4MD6232Bříza VladimírKRB Chrudim5101:20:0989,21
5MD8162Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:29:4863,84
6MD8495Twarog ZbigniewStrzegomska 12-ka5201:31:1859,89
7MD91114Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:36:5844,99
8MD9279Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:37:1944,09
9MD933Tučný JanMK Pardubice4701:37:2643,75
10MD9763Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:39:1738,89
11MD1039Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:45:5021,67

Muži E (trať 13,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7913Marek FrantišekSK Hronov4101:27:53121,59
2ME10043Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4001:43:1090,58
3ME10282Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:44:3187,83
4ME10747Brádle VáclavSokol Chuchelná3702:12:5030,32

Juniorky (trať 4,5 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1150Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:26:54127,99
2ZJ3144Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:33:1787,18
3ZJ4148Remešová DenisaSK Nové Město na Moravě9700:33:3984,83
4ZJ5142Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:33:4484,30
5ZJ6149Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:35:0275,99
6ZJ7143Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:37:2061,28

Ženy A (trať 13,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3386Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:12:31108,47
2ZA4560Kalicinska Monika08901:15:38100,23
3ZA5858Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:0191,30
4ZA7444Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9601:23:2979,54
5ZA8629Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9601:32:3355,55
6ZA9649Příkopová EvaTěchonín8601:39:1238,00

Ženy B (trať 13,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1459Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:44141,41
2ZB2810Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:10:58128,81
3ZB105102Toczykowska MagdalenaWalbrzych7301:52:0029,78

Ženy C (trať 13,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7177Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:22:23116,68
2ZC8285Jirásková EvaLanškroun6401:30:3598,44
3ZC9084Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:36:4184,88
4ZC106115Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6602:11:596,30

Ženy D (trať 13,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD478Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:06131,72
2ZD874Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:33:2493,46
3ZD9925Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:41:4974,82
4ZD10112Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:43:5470,24

Lidový běh ženy (trať 4,5 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBZ8146Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:37:59-
2LBZ9145Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:43:06-
3LBZ10147Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:49:40-

Lidový běh muži (trať 4,5 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM2141Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:28:49-

Trať 4,5 km, 370 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1150Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:26:54127,99
1LBM2141Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:28:49-
2ZJ3144Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:33:1787,18
3ZJ4148Remešová DenisaSK Nové Město na Moravě9700:33:3984,83
4ZJ5142Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:33:4484,30
5ZJ6149Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:35:0275,99
6ZJ7143Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:37:2061,28
1LBZ8146Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:37:59-
2LBZ9145Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:43:06-
3LBZ10147Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:49:40-

Trať 13,5 km, 750 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:58:14108,50
1MB237Malý JanSokol Nová Paka7301:00:45103,04
2MA36Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:2897,86
2MB478Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:01:4999,57
3MB538Jančík BořekSvartes Hořice6401:02:2997,39
3MA620Herda JanSKP Nymburk8301:02:4593,64
4MA753Nožka RadekSK Orličky9001:03:2191,65
1MC881Vaněk PetrAC Praha6101:03:24109,26
1MJ965Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9401:03:30131,18
4MB10108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:04:1491,74
5MA1119Mareš JiříKerteam8701:04:3387,72
5MB1226Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:0988,79
6MA1364Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:05:2484,88
1ZB1459Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:44141,41
7MA1517Ondrášek MarekSilvini Ski Trab Team7401:05:5583,18
2MC1622Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:06:00101,45
8MA1724Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9301:06:1482,16
6MB1861Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:06:3184,34
9MA1954Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí9301:07:4277,33
10MA20109Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové9101:07:5676,55
7MB2116Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:08:0879,11
11MA2255Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7501:08:2575,00
8MB23100Swoboda MarekByledobiec Anin6401:08:5076,83
9MB2435Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:10:0073,06
3MC2590Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5801:10:0289,30
4MC2694Tichý PavelAC Náchod6301:10:2588,16
2MJ2745Raus EvženSK Nové Město na Moravě9701:10:33111,18
2ZB2810Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:10:58128,81
12MA2998Dolejška LubošDevoss Rychnov n/K8701:11:4064,30
10MB305Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7301:11:4567,38
13MA31107Macháček LukášHovrch7901:12:1362,50
5MC3240Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:12:2082,40
1ZA3386Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:12:31108,47
14MA3418Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:13:1159,29
11MB35105Wallenfels JiříSokol Vinohrady7201:13:1262,64
6MC3691Vanta JosefSK Hronov6201:13:2379,22
15MA37110Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7801:14:0656,27
16MA3880Benák JanX-IONT.CZ8201:14:2155,44
1MD3914Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:49103,25
7MC4039Skalický JosefŽichlínek6201:15:0074,35
2MD4115Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:15:01102,73
17MA4233Šplíchal JanTJ Starkoč8301:15:1852,36
12MB4389Lorenčík AlešChrudim7301:15:2555,48
3MJ4427Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:15:3297,84
2ZA4560Kalicinska Monika08901:15:38100,23
18MA4697Socha ArturWalbrzych8901:15:4051,12
1ZD478Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:06131,72
13MB4892Kristek JiříRetia Pardubice6701:16:0753,21
14MB4967Sedláček RomanLanškroun6401:17:0350,20
8MC5011Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:17:2367,18
19MA51104Pernej KamilWalbrzych8401:17:4644,21
20MA52103Mikolajczak PrzemyslawWalbrzych7801:17:4744,19
4MJ5348Pekař JanSK Nové Město na Moravě9701:18:0690,98
3MD5442Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:2094,01
15MB5534Belobrad IvanŽamberk6601:18:2545,76
21MA5668Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9101:18:2741,97
5MJ5751Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:18:4190,80
3ZA5858Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:0191,30
9MC5974Zelený LuděkAC Náchod6101:19:0362,18
10MC6099Němec JiříPatria Direct Team6101:19:2661,03
22MA61113Ehler TomášUSK OB8101:20:0536,62
4MD6232Bříza VladimírKRB Chrudim5101:20:0989,21
23MA6341Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:20:1636,00
11MC647Valenta MichalHZS Praha6201:20:2757,96
12MC652Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:20:3257,68
6MJ6631Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9601:20:4783,78
16MB6772Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6501:20:5737,56
24MA6869Marhold PetrChoceň7801:21:0333,44
7MJ6946Starý MichalSK Nové Město na Moravě9801:21:44100,00
25MA7070Marhold LubošHorní Jelení7701:22:0330,13
1ZC7177Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:22:23116,68
26MA7283David MilošRadeč7801:22:4128,03
27MA7375Jirka JanAC Náchod8301:23:1226,35
4ZA7444Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9601:23:2979,54
8MJ7552Kalous MartinNové Město na Moravě9501:23:2978,02
28MA7696Zak ArturWalbrzych7901:24:2422,40
9MJ7788Dvořáček RadekMagnus Orienteering9401:25:0573,78
29MA78106Roleček MilanPěčín7601:25:2619,00
1ME7913Marek FrantišekSK Hronov4101:27:53121,59
17MB8071Polej JiříHronov7101:29:478,87
5MD8162Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:29:4863,84
2ZC8285Jirásková EvaLanškroun6401:30:3598,44
13MC83112Flegl BohumilSKIBOB KLUB Dobruška6001:30:5226,60
6MD8495Twarog ZbigniewStrzegomska 12-ka5201:31:1859,89
30MA8587Sedláček PetrSK OOB Týniště n/O8201:32:063,00
5ZA8629Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9601:32:3355,55
2ZD874Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:33:2493,46
18MB8821Rapčák MichalLipovka7301:35:553,00
14MC8957Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:36:269,89
3ZC9084Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:36:4184,88
7MD91114Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:36:5844,99
8MD9279Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:37:1944,09
9MD933Tučný JanMK Pardubice4701:37:2643,75
31MA94101Leuandovski RafalWalbrzych8001:38:373,00
15MC95111Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:39:013,00
6ZA9649Příkopová EvaTěchonín8601:39:1238,00
10MD9763Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:39:1738,89
16MC9893Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5601:41:143,00
3ZD9925Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:41:4974,82
2ME10043Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4001:43:1090,58
4ZD10112Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:43:5470,24
3ME10282Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:44:3187,83
11MD1039Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:45:5021,67
17MC10450Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:51:253,00
3ZB105102Toczykowska MagdalenaWalbrzych7301:52:0029,78
4ZC106115Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6602:11:596,30
4ME10747Brádle VáclavSokol Chuchelná3702:12:5030,32

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:58:14106,38
2MB237Malý JanSokol Nová Paka7301:00:4597,99
3MA36Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:2895,62
4MB478Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:01:4994,44
5MB538Jančík BořekSvartes Hořice6401:02:2992,20
6MA620Herda JanSKP Nymburk8301:02:4591,36
7MA753Nožka RadekSK Orličky9001:03:2189,35
8MC881Vaněk PetrAC Praha6101:03:2489,17
9MJ965Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9401:03:3088,87
10MB10108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:04:1486,41
11MA1119Mareš JiříKerteam8701:04:3385,37
12MB1226Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:0983,38
13MA1364Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:05:2482,50
14MA1517Ondrášek MarekSilvini Ski Trab Team7401:05:5580,78
15MC1622Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:06:0080,54
16MA1724Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9301:06:1479,75
17MB1861Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:06:3178,81
18MA1954Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí9301:07:4274,87
19MA20109Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové9101:07:5674,08
20MB2116Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:08:0873,45
21MA2255Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7501:08:2572,51
22MB23100Swoboda MarekByledobiec Anin6401:08:5071,12
23MB2435Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:10:0067,25
24MC2590Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5801:10:0267,11
25MC2694Tichý PavelAC Náchod6301:10:2565,86
26MJ2745Raus EvženSK Nové Město na Moravě9701:10:3365,39
27MA2998Dolejška LubošDevoss Rychnov n/K8701:11:4061,70
28MB305Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7301:11:4561,43
29MA31107Macháček LukášHovrch7901:12:1359,87
30MC3240Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:12:2059,49
31MA3418Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:13:1156,63
32MB35105Wallenfels JiříSokol Vinohrady7201:13:1256,56
33MC3691Vanta JosefSK Hronov6201:13:2355,98
34MA37110Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7801:14:0653,58
35MA3880Benák JanX-IONT.CZ8201:14:2152,73
36MD3914Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:4951,22
37MC4039Skalický JosefŽichlínek6201:15:0050,59
38MD4115Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:15:0150,56
39MA4233Šplíchal JanTJ Starkoč8301:15:1849,62
40MB4389Lorenčík AlešChrudim7301:15:2549,21
41MJ4427Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:15:3248,82
42MA4697Socha ArturWalbrzych8901:15:4048,37
43MB4892Kristek JiříRetia Pardubice6701:16:0746,89
44MB4967Sedláček RomanLanškroun6401:17:0343,80
45MC5011Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:17:2342,67
46MA51104Pernej KamilWalbrzych8401:17:4641,39
47MA52103Mikolajczak PrzemyslawWalbrzych7801:17:4741,36
48MJ5348Pekař JanSK Nové Město na Moravě9701:18:0640,29
49MD5442Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:2039,53
50MB5534Belobrad IvanŽamberk6601:18:2539,25
51MA5668Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9101:18:2739,12
52MJ5751Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:18:4138,37
53MC5974Zelený LuděkAC Náchod6101:19:0337,14
54MC6099Němec JiříPatria Direct Team6101:19:2635,87
55MA61113Ehler TomášUSK OB8101:20:0533,71
56MD6232Bříza VladimírKRB Chrudim5101:20:0933,46
57MA6341Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:20:1633,08
58MC647Valenta MichalHZS Praha6201:20:2732,48
59MC652Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:20:3232,17
60MJ6631Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9601:20:4731,34
61MB6772Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6501:20:5730,83
62MA6869Marhold PetrChoceň7801:21:0330,49
63MJ6946Starý MichalSK Nové Město na Moravě9801:21:4428,22
64MA7070Marhold LubošHorní Jelení7701:22:0327,15
65MA7283David MilošRadeč7801:22:4125,02
66MA7375Jirka JanAC Náchod8301:23:1223,33
67MJ7552Kalous MartinNové Město na Moravě9501:23:2922,38
68MA7696Zak ArturWalbrzych7901:24:2419,33
69MJ7788Dvořáček RadekMagnus Orienteering9401:25:0517,08
70MA78106Roleček MilanPěčín7601:25:2615,89
71ME7913Marek FrantišekSK Hronov4101:27:537,75
72MB8071Polej JiříHronov7101:29:473,00
73MD8162Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:29:483,00
74MC83112Flegl BohumilSKIBOB KLUB Dobruška6001:30:523,00
75MD8495Twarog ZbigniewStrzegomska 12-ka5201:31:183,00
76MA8587Sedláček PetrSK OOB Týniště n/O8201:32:063,00
77MB8821Rapčák MichalLipovka7301:35:553,00
78MC8957Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:36:263,00
79MD91114Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:36:583,00
80MD9279Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:37:193,00
81MD933Tučný JanMK Pardubice4701:37:263,00
82MA94101Leuandovski RafalWalbrzych8001:38:373,00
83MC95111Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:39:013,00
84MD9763Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:39:173,00
85MC9893Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5601:41:143,00
86ME10043Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4001:43:103,00
87ME10282Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:44:313,00
88MD1039Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:45:503,00
89MC10450Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:51:253,00
90ME10747Brádle VáclavSokol Chuchelná3702:12:503,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1459Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:44111,48
2ZB2810Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:10:5896,50
3ZA3386Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:12:3192,02
4ZA4560Kalicinska Monika08901:15:3883,08
5ZD478Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:0681,78
6ZA5858Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:0173,38
7ZC7177Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:22:2363,72
8ZA7444Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9601:23:2960,61
9ZC8285Jirásková EvaLanškroun6401:30:3540,22
10ZA8629Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9601:32:3334,57
11ZD874Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:33:2432,17
12ZC9084Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:36:4122,74
13ZA9649Příkopová EvaTěchonín8601:39:1215,50
14ZD9925Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:41:497,99
15ZD10112Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:43:543,00
16ZB105102Toczykowska MagdalenaWalbrzych7301:52:003,00
17ZC106115Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6602:11:593,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Náročný dlouhý běh v hezkém terénu s výhledy a hezkým závěrem. Občerstvení v cíli, na trati a ještě dole před vyhlášením. Doprava zpět mi prospěla. Krásné hory a výhled na Čechy, OK. Výsledky byly brzo. Díky pořadatelům.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód