hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

10.8.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 10.8.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník233
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3531

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šimůnek Jan4915
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4815
Stránský Aleš6014
Sadílek Ota4614
Pechek František5314
Tempír František4914
Kebrle Milan7513
Šimůnek Jan8213
Vacek Martin6913
Červ Miloslav5013
Mertová Michaela7612
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Šír Václav4811
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Leszkow Petr4411
Keprtová Miloslava4811
Stránská Adéla9111
Dušková Lenka8011
Hrdina Pavel8811
Pilgr Luděk7610
Kolínek František5610
Poduška Josef6210
Klášterecký Tomáš8110
Blaha Tomáš7610
Merta Jaroslav3510
Pečenka Libor6110
Šimůnková Zdena5810
Pucholt Jiří5910
Horáček Michal759
Král Jindřich739
Volf Břetislav529
Krejčí Stanislav639
Šafář Jaroslav519
Šalplachta Jindřich479
Krupka Milan569
Žák Jiří719
Jančařík Petr689
Ožana Václav649
Suchánek Lukáš799
Pucholt Tomáš949
Mannlová Jana809
Nečas Josef589
Šebek Jindřich568
Macíček Miroslav618
Vraštilová Miloslava568
Farář Jaroslav508
Mališová Karla608

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4191Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:59:37122,24
2MJ34228Skoupý JanAK Šternberk9401:10:2090,28
3MJ386Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:11:1687,49
4MJ42194Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9701:12:3783,45
5MJ54106Mikula JanSeverka Šumperk9601:14:2278,25
6MJ8029Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:18:3565,68
7MJ81195Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9801:18:4565,17
8MJ129164Brzobohatý VáclavBike & Ski Bakajda9801:26:3741,70

Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:30103,00
2MA2130Bajza JakubAK Kroměříž9000:58:4398,79
3MA3248Pelíšek DavidAK Olomouc9000:58:5398,21
4MA582Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:00:4691,78
5MA6230Míč RobertVSK Univerzita Brno9201:00:5991,06
6MA7259Losman PetrKerteam7901:01:1590,13
7MA9255Wurst MilanAK Šternberk8201:03:2082,99
8MA10167Hrdina PavelAK Perná8801:03:2582,67
9MA11278Ondráček TomášTriexpert Brno7701:03:4081,86
10MA12108Krška JanSK Nové Město na Moravě8601:04:4378,22
11MA13233Kostecký JanTJ Šumperk9101:04:5977,34
12MA14222Kura HynekSk Nové Město na Moravě9201:05:0876,82
13MA16211Sedláček VáclavATLAS CZECH REPUBLIC8601:05:1976,20
14MA17158Flegl VlastimilKrčský prales8601:05:3275,44
15MA19133Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:06:1573,01
16MA20129Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:06:4671,25
17MA2149Herda JanSKP Nymburk8301:07:0670,08
18MA24132Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8401:08:0266,90
19MA26263Stárek MartinPraha8001:08:1965,89
20MA27271Kubíček JanJiskra Litomyšl8701:08:3664,94
21MA28102Helleší Jiříhellesi.cz7901:08:3964,77
22MA2951Jetelina PetrHO Rychleby8501:09:0663,22
23MA30116Boháček PetrEurofoam Sport7401:09:1063,01
24MA3571Honzíček MichalChrudim8801:10:3458,18
25MA37279Kazda Ladislav-7501:11:0156,67
26MA39240Matras TomášSK Chrast8001:11:2355,40
27MA40209Valenta TomášPardubice7601:11:3054,99
28MA4187Pešek OndřejK.O.B Choceň8501:12:1752,32
29MA4386Pátek MichalK.O.B Choceň8601:12:4550,70
30MA44270Řehák PavelOB Vamberk8401:12:4650,65
31MA4936Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:13:0749,48
32MA51136Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7701:13:0949,35
33MA55112Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:14:3544,45
34MA5633Vogel MichalŠumperk7601:14:4643,81
35MA5741Odložil PetrHrabová7801:14:4843,68
36MA5995Plhoň PatrikLoosers Boskovice8001:14:5843,15
37MA61161Vinduška PetrActivity Lanškroun9301:15:1642,11
38MA68162Štumpf Eduard3D fitness race team- Sokol Kunvald8001:16:0839,13
39MA73281Fišnar JiříLoučná nad Desnou7601:16:3537,60
40MA74239Kovařík Zbyněk-7401:16:5336,55
41MA764Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:17:3933,91
42MA7738Hejl JakubAVP UJEP8901:17:4733,48
43MA84260Růžička Martin-8301:19:0728,89
44MA8593Janů Libor-7801:19:2128,12
45MA8611Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:19:3827,14
46MA89185Šplíchal JanTJ Starkoč8301:20:0925,34
47MA9243Bulín MartinPřerov8501:20:3923,61
48MA95256Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:21:4020,18
49MA99134Roleček MilanPěčín7601:22:2617,55
50MA10296Marhold PetrChoceň7801:22:4716,34
51MA10389Cibulka JiříHoro Česká Třebová7501:22:5016,17
52MA105254Bittner Jiří-7401:23:0815,11
53MA10672Kučera TomášSK Rover Praha7601:23:2314,26
54MA107280Myšár PetrHK Choceň8601:23:3313,70
55MA108109Jasiok PřemyslVáclavovice7401:24:0411,91
56MA109253Stančo LadislavČelákovice7701:24:1411,35
57MA110103Tempír JiříSokol Štíty7501:24:1511,30
58MA115199Vlasák Radim-7901:24:489,42
59MA117137Tkadlčík ZbyněkŠrazet7401:25:177,78
60MA123107Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:26:094,79
61MA127200Rada PavelMoira Brno7401:26:333,44
62MA128238Vondra JanLanškroun7501:26:333,42
63MA132101Marhold LubošHorní Jelení7701:27:043,00
64MA134193Vanžura LeošPenzion Jiřinka8401:27:153,00
65MA13997Pirkl MartinHoro Česká Třebová8801:28:193,00
66MA140214Vraňan JosefPardubice8101:28:573,00
67MA14526Radiměřský KarelAtletika Polička8701:29:383,00
68MA146110Blaško RadekHorní Morava8001:29:503,00
69MA15369Valouch MilanRBSD Olomouc8801:30:473,00
70MA154241Borek Pavel-7401:31:083,00
71MA16342Hlaváč LiborAK Holub7801:34:393,00
72MA171250Švestka DavidRačí údolí8301:36:463,00
73MA17325Musil Tomášbez klubové příslušnosti8201:37:153,00
74MA17852Cholasta JiříHO Rychleby8301:38:343,00
75MA180175Červenka JaroslavDobřenice7901:39:533,00
76MA19813Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:51:093,00
77MA204274Švec MartinUhelná Příbram7701:57:263,00

Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB810Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:03:05105,02
2MB1590Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:1398,40
3MB1853Malý JanSokol Nová Paka7301:05:4996,57
4MB229Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:07:1192,32
5MB23135Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:07:5989,87
6MB2557Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:08:1788,92
7MB31247Martínek JardaTRISK Olomouc6901:09:2885,25
8MB36159Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:10:5680,72
9MB45273Škrabálek JanKrčský prales7001:12:5074,87
10MB47152Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:13:0174,28
11MB5055Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:13:0773,97
12MB53111Braniš PavelPříbram6901:14:1570,47
13MB60220Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:15:0567,89
14MB64117Smetana JosefEurofoam Sport6901:15:3666,33
15MB69146Brzobohatý PavelATLETIKA ZÁBŘEH7201:16:1264,47
16MB71126Kristek JiříRETIA Pardubice6701:16:2064,06
17MB7822Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:18:1458,17
18MB7968Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6801:18:3057,34
19MB94105Souček JanŠumperk6501:21:1648,77
20MB9621Scheuer JanActivity Lanškroun6601:22:0346,35
21MB10470Belobrad IvanŽamberk6601:23:0443,21
22MB11388Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:24:2838,93
23MB116190Lubojacki KamilTJ TŽ Třinec7101:25:1136,67
24MB119229Skyva PetrSKI - OB Šternberk6501:25:2535,94
25MB120261Odehnal TomášSkalice nad Svitavou6801:25:3735,33
26MB12585Půlpán RomanK.O.B Choceň6501:26:2332,99
27MB126251Bednář ZbyněkSokol Jamné7301:26:2632,83
28MB13063Utěšený JiříOlomouc7001:26:4032,11
29MB13345Jančařík PetrAAC Brno6801:27:0730,68
30MB141170Pokluda TomášCHRT Brno7001:29:0824,46
31MB148166Myšák MilanSokol Jehnědí6601:29:5821,87
32MB15654Bartoš AntonínSKP Šumperk7301:31:5915,64
33MB16073Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:33:4310,32
34MB16674Silnoušek Jiříski-ob Šternberk7201:35:175,45
35MB168196Šváb JiříCyklo Polach a Syn6901:35:344,58
36MB177207Skoták JiříMotor Journal6401:38:223,00
37MB18323Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:40:323,00
38MB185165Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:41:573,00
39MB18640Mészáros RobertSenec7301:42:253,00
40MB18760Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:42:463,00
41MB192187Frýdl MiroslavHradec Králové6401:46:583,00
-MB-76Žák JiříTechnika Brno EXTREME71DNF-

Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC46113Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6001:12:54101,95
2MC48153Šrámek JaromírKUS Šumperk5801:13:05101,42
3MC58115Sedlák RadekEurofoam Sport6301:14:5196,62
4MC62128Vévoda IvanAK Perná6001:15:1895,40
5MC63154Tichý PavelAC Náchod6301:15:2395,17
6MC6599Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:15:4294,33
7MC8732Skalický JosefŽichlínek6201:19:4683,30
8MC90157Vanta JosefSK Hronov6201:20:3581,06
9MC9375Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:20:4180,80
10MC10058Tarant JiříPraha 105801:22:4075,40
11MC11847Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:25:1968,18
12MC124282Sporek MiroslavLoučka5401:26:1665,64
13MC13665Bednarský JiříŠumperk6201:27:5461,18
14MC137235Fáber Viliam3D Fitnes race team6201:28:1560,25
15MC142231Dlabka Ludvík3D Fitnes race team6001:29:2057,27
16MC144114Dědek MiroslavKarlovy Vary6001:29:3756,53
17MC149169Kobliha MilanLRS Vyškov5701:30:1354,89
18MC15564Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:3351,25
19MC157179Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kużnia5701:32:1549,34
20MC161144Appleby NevilleCairns Road Runners Club Australia5401:33:4845,17
21MC162186Lanta StanislavVelké Poříčí6301:34:0644,34
22MC164208Šperka OldřichMotor Journal5601:34:5542,13
23MC167206Macháček Martin-5501:35:2240,87
24MC175262Učeň FrantišekBoskovice6301:37:3734,79
25MC18146Grätz LuděkSokol Ústí nad orlicí5801:40:1227,75
26MC19344Blaško ŠtefanHorní Morava5901:47:218,33
27MC19428Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:48:106,11
28MC20594Jankovský DaliborOlomouc6101:59:183,00
-MC-83Valenta MichalHZS Praha62DNF-

Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD67264Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5301:16:03105,61
2MD8379Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:18:5298,39
3MD88155Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:19:4996,00
4MD97125Tempír FrantišekSokol Štíty4901:22:1689,73
5MD11148Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:24:2084,45
6MD112156Bříza VladimírKRB Chrudim5101:24:2284,34
7MD143141Mareš BohumilLEAR Brno5101:29:3371,11
8MD158198Švec MiroslavSokol Potštejn5201:32:4163,09
9MD159232Červ MiloslavAtletika Polička5001:33:3160,96
10MD179249Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:39:3945,29
11MD182276Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:40:1643,70
12MD18434Volf BřetislavACTIVITY Lanškroun5201:41:4939,75
13MD18935Tučný JanMK Pardubice4701:44:3232,81
14MD2081Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:11:513,00

Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME17050Marek FrantišekSK Hronov4101:36:45116,35
2ME195104Bielčik JindřichLichkov4001:48:3393,94
3ME19791Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4201:50:4789,71
4ME202181Miles Jiří-4201:55:1681,20
5ME20381Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:55:2780,85
6ME20620Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:02:1168,07
7ME209174Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:15:053,00

Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6197Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:37:14101,14
2ZJ8265Poláčková PavlínaEKOL Team o. s.9600:37:2899,95
3ZJ9227Bořánková KarolínaSKI - OB Šternberk9500:37:3998,91
4ZJ1266Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:39:5486,92
5ZJ14192Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:43:4266,67
6ZJ3456Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:54:358,51

Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6614Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:15:53100,86
2ZA7078Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:16:1699,85
3ZA7217Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:16:2999,28
4ZA82180Vévodová MartinaAK Perná9001:18:4793,23
5ZA985Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:22:2183,85
6ZA10159Rybáčková SoňaMK Kladno8301:22:4582,84
7ZA121257Košárková IvaPobo Opava8101:25:4075,17
8ZA135234Filipiová EvaTJ Šumperk8601:27:2470,62
9ZA152147Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:30:3662,20
10ZA17262Povalová Eva-8401:36:4945,90
11ZA174277Honsová HanaActivity Lanškroun7901:37:3543,88
12ZA176118Příkopová EvaTěchonín8601:38:0142,77
13ZA20192Šichová RadkaBrno8001:54:023,00

Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32160Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:09:55104,20
2ZB33148Milesová IvaKrčský prales7701:10:06103,68
3ZB52236Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:14:1492,13
4ZB91177Barnetová DenisaHotel Vista**** Dolní Morava (Iscarex Team)7301:20:3774,21
5ZB12216Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:25:4359,93
6ZB131225Rychnovská DagmarAC Nové Město nad Metují7501:26:4756,97
7ZB15037Všetečková PavlaMotor Journal7501:30:1647,19
8ZB1997Hrušková DarinaČeská Třebová7501:51:133,00
-ZB-67Masničáková BlankaOlomouc74DNF-

Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC11430Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:24:31112,48
2ZC14777Jirásková EvaLanškroun6401:29:56100,48
3ZC169145Gori AnitaCairns Road Runners Club Australia6601:35:5987,04
4ZC1918Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:46:2663,86

Ženy D (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7584Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:17:23118,61
2ZD138127Hynštová MarieVyškov5701:28:1593,15
3ZD15180Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:30:2088,25
4ZD16531Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:35:1576,74
5ZD18812Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:43:2957,44
6ZD190142Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:45:0253,81
7ZD1963Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:50:1041,78
8ZD20019Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:52:0537,30
9ZD20798Cupalová EvaSokol Bučovice4702:03:569,51

Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1246Martinek OndřejAK Olomouc9700:33:35-
2LB2223Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:35:05-
3LB3224Bielčik PetrMT Novák7100:36:01-
4LB4182Matoušek Denis-8800:36:23-
5LB5168Živný MarekOrel Orlice9100:36:29-
6LB7272Poláček MartinEKOL TEAM o.s.7000:37:25-
7LB10245Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:37:43-
8LB11237Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:24-
9LB13203Moravec JakubJM Team Letohrad9900:43:39-
10LB15243Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:45:35-
11LB16212Vanžura LukášPenzion Jiřinka9300:46:38-
12LB17205Macháček Martin-9800:47:07-
13LB18201Diviš MiroslavStříbrňáci7200:47:15-
14LB19123Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:47:34-
15LB20226Skyvová KristýnaSKI - OB Šternberk7000:47:55-
16LB2139Dombrovska AigaLTTC8700:48:02-
17LB22122Dostálová PetraBUDO KLUB Lanškroun7800:48:12-
18LB23275Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:48:24-
19LB24202Divišová AliceStříbrňáci7100:48:27-
20LB25124Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:49:04-
21LB26121Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:49:18-
22LB27204Moravec JanJM Team Letohrad0200:50:40-
23LB28150Matyášová HanaSDH Koloměřice8600:50:47-
24LB29252Vašut Michal-7800:50:48-
25LB30173Pokluda JakubŠerelor9800:50:49-
26LB31149Appleby EllaCairns Road Runners Club Australia0200:50:50-
27LB32258Zadražil David-7900:51:00-
28LB33139Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:53:06-
29LB35140Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:56:10-
30LB36210Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:56:54-
31LB3718Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:57:12-
32LB38138Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:58:03-
33LB39171Pokludová BarboraCHRT Brno0200:58:06-
34LB40213Vanžurová JiřinaPenzion Jiřinka5700:58:20-
35LB41131Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6901:01:40-
36LB42163Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:05:39-
37LB4315Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:06:18-
38LB44172Pokludová LucieCHRT Brno7001:07:23-
39LB45183Kovář MiloslavKČT Česká Třebová4401:12:22-
40LB46184Kovářová VěraKČT Česká Třebová5101:12:25-
41LB47216Hegerová Ivetaneregistrována8501:14:33-
42LB48242Pojezdalová NaďaTýniště nad Orlicí5101:15:10-
43LB49221Kostinková Veronikaneregistrována8601:16:41-
44LB50217Petránková Květaneregistrována6001:16:43-
45LB51218Matyáš Miroslavneregistrován5901:16:45-
46LB52219Matyášová Lenkaneregistrována6201:16:56-
47LB53215Heger Janneregistrován7601:24:26-
48LB54151Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:24:28-
49LB55189Frýdlová Jana-6801:28:30-
50LB56188Frýdl Michal-9901:28:32-
51LB57244Metelka TomášHradec Králové0801:28:45-
-LB-266Knězáčková Helena-50DNF-
-LB-267Folprechtová Hananeregistrována72DNF-
-LB-268Folprechtová JohankaLiberec04DNF-
-LB-269Knězáček LiboslavŠárovcova Lhota48DNF-

Trať 5 km, 520 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1246Martinek OndřejAK Olomouc9700:33:35-
2LB2223Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:35:05-
3LB3224Bielčik PetrMT Novák7100:36:01-
4LB4182Matoušek Denis-8800:36:23-
5LB5168Živný MarekOrel Orlice9100:36:29-
1ZJ6197Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:37:14101,14
6LB7272Poláček MartinEKOL TEAM o.s.7000:37:25-
2ZJ8265Poláčková PavlínaEKOL Team o. s.9600:37:2899,95
3ZJ9227Bořánková KarolínaSKI - OB Šternberk9500:37:3998,91
7LB10245Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:37:43-
8LB11237Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:24-
4ZJ1266Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:39:5486,92
9LB13203Moravec JakubJM Team Letohrad9900:43:39-
5ZJ14192Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:43:4266,67
10LB15243Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:45:35-
11LB16212Vanžura LukášPenzion Jiřinka9300:46:38-
12LB17205Macháček Martin-9800:47:07-
13LB18201Diviš MiroslavStříbrňáci7200:47:15-
14LB19123Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:47:34-
15LB20226Skyvová KristýnaSKI - OB Šternberk7000:47:55-
16LB2139Dombrovska AigaLTTC8700:48:02-
17LB22122Dostálová PetraBUDO KLUB Lanškroun7800:48:12-
18LB23275Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:48:24-
19LB24202Divišová AliceStříbrňáci7100:48:27-
20LB25124Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:49:04-
21LB26121Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:49:18-
22LB27204Moravec JanJM Team Letohrad0200:50:40-
23LB28150Matyášová HanaSDH Koloměřice8600:50:47-
24LB29252Vašut Michal-7800:50:48-
25LB30173Pokluda JakubŠerelor9800:50:49-
26LB31149Appleby EllaCairns Road Runners Club Australia0200:50:50-
27LB32258Zadražil David-7900:51:00-
28LB33139Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:53:06-
6ZJ3456Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:54:358,51
29LB35140Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:56:10-
30LB36210Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:56:54-
31LB3718Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:57:12-
32LB38138Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:58:03-
33LB39171Pokludová BarboraCHRT Brno0200:58:06-
34LB40213Vanžurová JiřinaPenzion Jiřinka5700:58:20-
35LB41131Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6901:01:40-
36LB42163Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:05:39-
37LB4315Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:06:18-
38LB44172Pokludová LucieCHRT Brno7001:07:23-
39LB45183Kovář MiloslavKČT Česká Třebová4401:12:22-
40LB46184Kovářová VěraKČT Česká Třebová5101:12:25-
41LB47216Hegerová Ivetaneregistrována8501:14:33-
42LB48242Pojezdalová NaďaTýniště nad Orlicí5101:15:10-
43LB49221Kostinková Veronikaneregistrována8601:16:41-
44LB50217Petránková Květaneregistrována6001:16:43-
45LB51218Matyáš Miroslavneregistrován5901:16:45-
46LB52219Matyášová Lenkaneregistrována6201:16:56-
47LB53215Heger Janneregistrován7601:24:26-
48LB54151Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:24:28-
49LB55189Frýdlová Jana-6801:28:30-
50LB56188Frýdl Michal-9901:28:32-
51LB57244Metelka TomášHradec Králové0801:28:45-

Trať 13 km, 963 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:30103,00
2MA2130Bajza JakubAK Kroměříž9000:58:4398,79
3MA3248Pelíšek DavidAK Olomouc9000:58:5398,21
1MJ4191Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:59:37122,24
4MA582Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:00:4691,78
5MA6230Míč RobertVSK Univerzita Brno9201:00:5991,06
6MA7259Losman PetrKerteam7901:01:1590,13
1MB810Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:03:05105,02
7MA9255Wurst MilanAK Šternberk8201:03:2082,99
8MA10167Hrdina PavelAK Perná8801:03:2582,67
9MA11278Ondráček TomášTriexpert Brno7701:03:4081,86
10MA12108Krška JanSK Nové Město na Moravě8601:04:4378,22
11MA13233Kostecký JanTJ Šumperk9101:04:5977,34
12MA14222Kura HynekSk Nové Město na Moravě9201:05:0876,82
2MB1590Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:1398,40
13MA16211Sedláček VáclavATLAS CZECH REPUBLIC8601:05:1976,20
14MA17158Flegl VlastimilKrčský prales8601:05:3275,44
3MB1853Malý JanSokol Nová Paka7301:05:4996,57
15MA19133Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:06:1573,01
16MA20129Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:06:4671,25
17MA2149Herda JanSKP Nymburk8301:07:0670,08
4MB229Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:07:1192,32
5MB23135Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:07:5989,87
18MA24132Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8401:08:0266,90
6MB2557Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:08:1788,92
19MA26263Stárek MartinPraha8001:08:1965,89
20MA27271Kubíček JanJiskra Litomyšl8701:08:3664,94
21MA28102Helleší Jiříhellesi.cz7901:08:3964,77
22MA2951Jetelina PetrHO Rychleby8501:09:0663,22
23MA30116Boháček PetrEurofoam Sport7401:09:1063,01
7MB31247Martínek JardaTRISK Olomouc6901:09:2885,25
1ZB32160Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:09:55104,20
2ZB33148Milesová IvaKrčský prales7701:10:06103,68
2MJ34228Skoupý JanAK Šternberk9401:10:2090,28
24MA3571Honzíček MichalChrudim8801:10:3458,18
8MB36159Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:10:5680,72
25MA37279Kazda Ladislav-7501:11:0156,67
3MJ386Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:11:1687,49
26MA39240Matras TomášSK Chrast8001:11:2355,40
27MA40209Valenta TomášPardubice7601:11:3054,99
28MA4187Pešek OndřejK.O.B Choceň8501:12:1752,32
4MJ42194Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9701:12:3783,45
29MA4386Pátek MichalK.O.B Choceň8601:12:4550,70
30MA44270Řehák PavelOB Vamberk8401:12:4650,65
9MB45273Škrabálek JanKrčský prales7001:12:5074,87
1MC46113Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6001:12:54101,95
10MB47152Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:13:0174,28
2MC48153Šrámek JaromírKUS Šumperk5801:13:05101,42
31MA4936Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:13:0749,48
11MB5055Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:13:0773,97
32MA51136Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7701:13:0949,35
3ZB52236Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:14:1492,13
12MB53111Braniš PavelPříbram6901:14:1570,47
5MJ54106Mikula JanSeverka Šumperk9601:14:2278,25
33MA55112Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:14:3544,45
34MA5633Vogel MichalŠumperk7601:14:4643,81
35MA5741Odložil PetrHrabová7801:14:4843,68
3MC58115Sedlák RadekEurofoam Sport6301:14:5196,62
36MA5995Plhoň PatrikLoosers Boskovice8001:14:5843,15
13MB60220Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:15:0567,89
37MA61161Vinduška PetrActivity Lanškroun9301:15:1642,11
4MC62128Vévoda IvanAK Perná6001:15:1895,40
5MC63154Tichý PavelAC Náchod6301:15:2395,17
14MB64117Smetana JosefEurofoam Sport6901:15:3666,33
6MC6599Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:15:4294,33
1ZA6614Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:15:53100,86
1MD67264Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5301:16:03105,61
38MA68162Štumpf Eduard3D fitness race team- Sokol Kunvald8001:16:0839,13
15MB69146Brzobohatý PavelATLETIKA ZÁBŘEH7201:16:1264,47
2ZA7078Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:16:1699,85
16MB71126Kristek JiříRETIA Pardubice6701:16:2064,06
3ZA7217Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:16:2999,28
39MA73281Fišnar JiříLoučná nad Desnou7601:16:3537,60
40MA74239Kovařík Zbyněk-7401:16:5336,55
1ZD7584Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:17:23118,61
41MA764Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:17:3933,91
42MA7738Hejl JakubAVP UJEP8901:17:4733,48
17MB7822Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:18:1458,17
18MB7968Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6801:18:3057,34
6MJ8029Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:18:3565,68
7MJ81195Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9801:18:4565,17
4ZA82180Vévodová MartinaAK Perná9001:18:4793,23
2MD8379Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:18:5298,39
43MA84260Růžička Martin-8301:19:0728,89
44MA8593Janů Libor-7801:19:2128,12
45MA8611Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:19:3827,14
7MC8732Skalický JosefŽichlínek6201:19:4683,30
3MD88155Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:19:4996,00
46MA89185Šplíchal JanTJ Starkoč8301:20:0925,34
8MC90157Vanta JosefSK Hronov6201:20:3581,06
4ZB91177Barnetová DenisaHotel Vista**** Dolní Morava (Iscarex Team)7301:20:3774,21
47MA9243Bulín MartinPřerov8501:20:3923,61
9MC9375Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:20:4180,80
19MB94105Souček JanŠumperk6501:21:1648,77
48MA95256Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:21:4020,18
20MB9621Scheuer JanActivity Lanškroun6601:22:0346,35
4MD97125Tempír FrantišekSokol Štíty4901:22:1689,73
5ZA985Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:22:2183,85
49MA99134Roleček MilanPěčín7601:22:2617,55
10MC10058Tarant JiříPraha 105801:22:4075,40
6ZA10159Rybáčková SoňaMK Kladno8301:22:4582,84
50MA10296Marhold PetrChoceň7801:22:4716,34
51MA10389Cibulka JiříHoro Česká Třebová7501:22:5016,17
21MB10470Belobrad IvanŽamberk6601:23:0443,21
52MA105254Bittner Jiří-7401:23:0815,11
53MA10672Kučera TomášSK Rover Praha7601:23:2314,26
54MA107280Myšár PetrHK Choceň8601:23:3313,70
55MA108109Jasiok PřemyslVáclavovice7401:24:0411,91
56MA109253Stančo LadislavČelákovice7701:24:1411,35
57MA110103Tempír JiříSokol Štíty7501:24:1511,30
5MD11148Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:24:2084,45
6MD112156Bříza VladimírKRB Chrudim5101:24:2284,34
22MB11388Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:24:2838,93
1ZC11430Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:24:31112,48
58MA115199Vlasák Radim-7901:24:489,42
23MB116190Lubojacki KamilTJ TŽ Třinec7101:25:1136,67
59MA117137Tkadlčík ZbyněkŠrazet7401:25:177,78
11MC11847Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:25:1968,18
24MB119229Skyva PetrSKI - OB Šternberk6501:25:2535,94
25MB120261Odehnal TomášSkalice nad Svitavou6801:25:3735,33
7ZA121257Košárková IvaPobo Opava8101:25:4075,17
5ZB12216Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:25:4359,93
60MA123107Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:26:094,79
12MC124282Sporek MiroslavLoučka5401:26:1665,64
26MB12585Půlpán RomanK.O.B Choceň6501:26:2332,99
27MB126251Bednář ZbyněkSokol Jamné7301:26:2632,83
61MA127200Rada PavelMoira Brno7401:26:333,44
62MA128238Vondra JanLanškroun7501:26:333,42
8MJ129164Brzobohatý VáclavBike & Ski Bakajda9801:26:3741,70
28MB13063Utěšený JiříOlomouc7001:26:4032,11
6ZB131225Rychnovská DagmarAC Nové Město nad Metují7501:26:4756,97
63MA132101Marhold LubošHorní Jelení7701:27:043,00
29MB13345Jančařík PetrAAC Brno6801:27:0730,68
64MA134193Vanžura LeošPenzion Jiřinka8401:27:153,00
8ZA135234Filipiová EvaTJ Šumperk8601:27:2470,62
13MC13665Bednarský JiříŠumperk6201:27:5461,18
14MC137235Fáber Viliam3D Fitnes race team6201:28:1560,25
2ZD138127Hynštová MarieVyškov5701:28:1593,15
65MA13997Pirkl MartinHoro Česká Třebová8801:28:193,00
66MA140214Vraňan JosefPardubice8101:28:573,00
30MB141170Pokluda TomášCHRT Brno7001:29:0824,46
15MC142231Dlabka Ludvík3D Fitnes race team6001:29:2057,27
7MD143141Mareš BohumilLEAR Brno5101:29:3371,11
16MC144114Dědek MiroslavKarlovy Vary6001:29:3756,53
67MA14526Radiměřský KarelAtletika Polička8701:29:383,00
68MA146110Blaško RadekHorní Morava8001:29:503,00
2ZC14777Jirásková EvaLanškroun6401:29:56100,48
31MB148166Myšák MilanSokol Jehnědí6601:29:5821,87
17MC149169Kobliha MilanLRS Vyškov5701:30:1354,89
7ZB15037Všetečková PavlaMotor Journal7501:30:1647,19
3ZD15180Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:30:2088,25
9ZA152147Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:30:3662,20
69MA15369Valouch MilanRBSD Olomouc8801:30:473,00
70MA154241Borek Pavel-7401:31:083,00
18MC15564Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:3351,25
32MB15654Bartoš AntonínSKP Šumperk7301:31:5915,64
19MC157179Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kużnia5701:32:1549,34
8MD158198Švec MiroslavSokol Potštejn5201:32:4163,09
9MD159232Červ MiloslavAtletika Polička5001:33:3160,96
33MB16073Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:33:4310,32
20MC161144Appleby NevilleCairns Road Runners Club Australia5401:33:4845,17
21MC162186Lanta StanislavVelké Poříčí6301:34:0644,34
71MA16342Hlaváč LiborAK Holub7801:34:393,00
22MC164208Šperka OldřichMotor Journal5601:34:5542,13
4ZD16531Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:35:1576,74
34MB16674Silnoušek Jiříski-ob Šternberk7201:35:175,45
23MC167206Macháček Martin-5501:35:2240,87
35MB168196Šváb JiříCyklo Polach a Syn6901:35:344,58
3ZC169145Gori AnitaCairns Road Runners Club Australia6601:35:5987,04
1ME17050Marek FrantišekSK Hronov4101:36:45116,35
72MA171250Švestka DavidRačí údolí8301:36:463,00
10ZA17262Povalová Eva-8401:36:4945,90
73MA17325Musil Tomášbez klubové příslušnosti8201:37:153,00
11ZA174277Honsová HanaActivity Lanškroun7901:37:3543,88
24MC175262Učeň FrantišekBoskovice6301:37:3734,79
12ZA176118Příkopová EvaTěchonín8601:38:0142,77
36MB177207Skoták JiříMotor Journal6401:38:223,00
74MA17852Cholasta JiříHO Rychleby8301:38:343,00
10MD179249Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:39:3945,29
75MA180175Červenka JaroslavDobřenice7901:39:533,00
25MC18146Grätz LuděkSokol Ústí nad orlicí5801:40:1227,75
11MD182276Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:40:1643,70
37MB18323Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:40:323,00
12MD18434Volf BřetislavACTIVITY Lanškroun5201:41:4939,75
38MB185165Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:41:573,00
39MB18640Mészáros RobertSenec7301:42:253,00
40MB18760Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:42:463,00
5ZD18812Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:43:2957,44
13MD18935Tučný JanMK Pardubice4701:44:3232,81
6ZD190142Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:45:0253,81
4ZC1918Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:46:2663,86
41MB192187Frýdl MiroslavHradec Králové6401:46:583,00
26MC19344Blaško ŠtefanHorní Morava5901:47:218,33
27MC19428Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:48:106,11
2ME195104Bielčik JindřichLichkov4001:48:3393,94
7ZD1963Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:50:1041,78
3ME19791Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4201:50:4789,71
76MA19813Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:51:093,00
8ZB1997Hrušková DarinaČeská Třebová7501:51:133,00
8ZD20019Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:52:0537,30
13ZA20192Šichová RadkaBrno8001:54:023,00
4ME202181Miles Jiří-4201:55:1681,20
5ME20381Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:55:2780,85
77MA204274Švec MartinUhelná Příbram7701:57:263,00
28MC20594Jankovský DaliborOlomouc6101:59:183,00
6ME20620Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:02:1168,07
9ZD20798Cupalová EvaSokol Bučovice4702:03:569,51
14MD2081Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:11:513,00
7ME209174Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:15:053,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:30103,00
2MA2130Bajza JakubAK Kroměříž9000:58:4398,79
3MA3248Pelíšek DavidAK Olomouc9000:58:5398,21
4MJ4191Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:59:3795,73
5MA582Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:00:4691,78
6MA6230Míč RobertVSK Univerzita Brno9201:00:5991,06
7MA7259Losman PetrKerteam7901:01:1590,13
8MB810Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:03:0583,86
9MA9255Wurst MilanAK Šternberk8201:03:2082,99
10MA10167Hrdina PavelAK Perná8801:03:2582,67
11MA11278Ondráček TomášTriexpert Brno7701:03:4081,86
12MA12108Krška JanSK Nové Město na Moravě8601:04:4378,22
13MA13233Kostecký JanTJ Šumperk9101:04:5977,34
14MA14222Kura HynekSk Nové Město na Moravě9201:05:0876,82
15MB1590Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:1376,52
16MA16211Sedláček VáclavATLAS CZECH REPUBLIC8601:05:1976,20
17MA17158Flegl VlastimilKrčský prales8601:05:3275,44
18MB1853Malý JanSokol Nová Paka7301:05:4974,49
19MA19133Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:06:1573,01
20MA20129Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:06:4671,25
21MA2149Herda JanSKP Nymburk8301:07:0670,08
22MB229Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:07:1169,78
23MB23135Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:07:5967,06
24MA24132Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8401:08:0266,90
25MB2557Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:08:1766,01
26MA26263Stárek MartinPraha8001:08:1965,89
27MA27271Kubíček JanJiskra Litomyšl8701:08:3664,94
28MA28102Helleší Jiříhellesi.cz7901:08:3964,77
29MA2951Jetelina PetrHO Rychleby8501:09:0663,22
30MA30116Boháček PetrEurofoam Sport7401:09:1063,01
31MB31247Martínek JardaTRISK Olomouc6901:09:2861,95
32MJ34228Skoupý JanAK Šternberk9401:10:2059,01
33MA3571Honzíček MichalChrudim8801:10:3458,18
34MB36159Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:10:5656,92
35MA37279Kazda Ladislav-7501:11:0156,67
36MJ386Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:11:1655,80
37MA39240Matras TomášSK Chrast8001:11:2355,40
38MA40209Valenta TomášPardubice7601:11:3054,99
39MA4187Pešek OndřejK.O.B Choceň8501:12:1752,32
40MJ42194Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9701:12:3751,16
41MA4386Pátek MichalK.O.B Choceň8601:12:4550,70
42MA44270Řehák PavelOB Vamberk8401:12:4650,65
43MB45273Škrabálek JanKrčský prales7001:12:5050,44
44MC46113Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6001:12:5450,22
45MB47152Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:13:0149,78
46MC48153Šrámek JaromírKUS Šumperk5801:13:0549,55
47MA4936Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:13:0749,48
48MB5055Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:13:0749,43
49MA51136Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7701:13:0949,35
50MB53111Braniš PavelPříbram6901:14:1545,56
51MJ54106Mikula JanSeverka Šumperk9601:14:2245,19
52MA55112Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:14:3544,45
53MA5633Vogel MichalŠumperk7601:14:4643,81
54MA5741Odložil PetrHrabová7801:14:4843,68
55MC58115Sedlák RadekEurofoam Sport6301:14:5143,50
56MA5995Plhoň PatrikLoosers Boskovice8001:14:5843,15
57MB60220Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:15:0542,70
58MA61161Vinduška PetrActivity Lanškroun9301:15:1642,11
59MC62128Vévoda IvanAK Perná6001:15:1841,95
60MC63154Tichý PavelAC Náchod6301:15:2341,67
61MB64117Smetana JosefEurofoam Sport6901:15:3640,97
62MC6599Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:15:4240,60
63MD67264Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5301:16:0339,41
64MA68162Štumpf Eduard3D fitness race team- Sokol Kunvald8001:16:0839,13
65MB69146Brzobohatý PavelATLETIKA ZÁBŘEH7201:16:1238,91
66MB71126Kristek JiříRETIA Pardubice6701:16:2038,45
67MA73281Fišnar JiříLoučná nad Desnou7601:16:3537,60
68MA74239Kovařík Zbyněk-7401:16:5336,55
69MA764Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:17:3933,91
70MA7738Hejl JakubAVP UJEP8901:17:4733,48
71MB7822Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:18:1431,92
72MB7968Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6801:18:3031,00
73MJ8029Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:18:3530,74
74MJ81195Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9801:18:4530,15
75MD8379Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:18:5229,73
76MA84260Růžička Martin-8301:19:0728,89
77MA8593Janů Libor-7801:19:2128,12
78MA8611Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:19:3827,14
79MC8732Skalický JosefŽichlínek6201:19:4626,69
80MD88155Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:19:4926,52
81MA89185Šplíchal JanTJ Starkoč8301:20:0925,34
82MC90157Vanta JosefSK Hronov6201:20:3523,87
83MA9243Bulín MartinPřerov8501:20:3923,61
84MC9375Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:20:4123,54
85MB94105Souček JanŠumperk6501:21:1621,51
86MA95256Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:21:4020,18
87MB9621Scheuer JanActivity Lanškroun6601:22:0318,82
88MD97125Tempír FrantišekSokol Štíty4901:22:1618,12
89MA99134Roleček MilanPěčín7601:22:2617,55
90MC10058Tarant JiříPraha 105801:22:4016,73
91MA10296Marhold PetrChoceň7801:22:4716,34
92MA10389Cibulka JiříHoro Česká Třebová7501:22:5016,17
93MB10470Belobrad IvanŽamberk6601:23:0415,34
94MA105254Bittner Jiří-7401:23:0815,11
95MA10672Kučera TomášSK Rover Praha7601:23:2314,26
96MA107280Myšár PetrHK Choceň8601:23:3313,70
97MA108109Jasiok PřemyslVáclavovice7401:24:0411,91
98MA109253Stančo LadislavČelákovice7701:24:1411,35
99MA110103Tempír JiříSokol Štíty7501:24:1511,30
100MD11148Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:24:2011,04
101MD112156Bříza VladimírKRB Chrudim5101:24:2210,89
102MB11388Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:24:2810,59
103MA115199Vlasák Radim-7901:24:489,42
104MB116190Lubojacki KamilTJ TŽ Třinec7101:25:118,09
105MA117137Tkadlčík ZbyněkŠrazet7401:25:177,78
106MC11847Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:25:197,62
107MB119229Skyva PetrSKI - OB Šternberk6501:25:257,28
108MB120261Odehnal TomášSkalice nad Svitavou6801:25:376,61
109MA123107Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:26:094,79
110MC124282Sporek MiroslavLoučka5401:26:164,42
111MB12585Půlpán RomanK.O.B Choceň6501:26:234,01
112MB126251Bednář ZbyněkSokol Jamné7301:26:263,83
113MA127200Rada PavelMoira Brno7401:26:333,44
114MA128238Vondra JanLanškroun7501:26:333,42
115MJ129164Brzobohatý VáclavBike & Ski Bakajda9801:26:373,18
116MB13063Utěšený JiříOlomouc7001:26:403,03
117MA132101Marhold LubošHorní Jelení7701:27:043,00
118MB13345Jančařík PetrAAC Brno6801:27:073,00
119MA134193Vanžura LeošPenzion Jiřinka8401:27:153,00
120MC13665Bednarský JiříŠumperk6201:27:543,00
121MC137235Fáber Viliam3D Fitnes race team6201:28:153,00
122MA13997Pirkl MartinHoro Česká Třebová8801:28:193,00
123MA140214Vraňan JosefPardubice8101:28:573,00
124MB141170Pokluda TomášCHRT Brno7001:29:083,00
125MC142231Dlabka Ludvík3D Fitnes race team6001:29:203,00
126MD143141Mareš BohumilLEAR Brno5101:29:333,00
127MC144114Dědek MiroslavKarlovy Vary6001:29:373,00
128MA14526Radiměřský KarelAtletika Polička8701:29:383,00
129MA146110Blaško RadekHorní Morava8001:29:503,00
130MB148166Myšák MilanSokol Jehnědí6601:29:583,00
131MC149169Kobliha MilanLRS Vyškov5701:30:133,00
132MA15369Valouch MilanRBSD Olomouc8801:30:473,00
133MA154241Borek Pavel-7401:31:083,00
134MC15564Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:333,00
135MB15654Bartoš AntonínSKP Šumperk7301:31:593,00
136MC157179Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kużnia5701:32:153,00
137MD158198Švec MiroslavSokol Potštejn5201:32:413,00
138MD159232Červ MiloslavAtletika Polička5001:33:313,00
139MB16073Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:33:433,00
140MC161144Appleby NevilleCairns Road Runners Club Australia5401:33:483,00
141MC162186Lanta StanislavVelké Poříčí6301:34:063,00
142MA16342Hlaváč LiborAK Holub7801:34:393,00
143MC164208Šperka OldřichMotor Journal5601:34:553,00
144MB16674Silnoušek Jiříski-ob Šternberk7201:35:173,00
145MC167206Macháček Martin-5501:35:223,00
146MB168196Šváb JiříCyklo Polach a Syn6901:35:343,00
147ME17050Marek FrantišekSK Hronov4101:36:453,00
148MA171250Švestka DavidRačí údolí8301:36:463,00
149MA17325Musil Tomášbez klubové příslušnosti8201:37:153,00
150MC175262Učeň FrantišekBoskovice6301:37:373,00
151MB177207Skoták JiříMotor Journal6401:38:223,00
152MA17852Cholasta JiříHO Rychleby8301:38:343,00
153MD179249Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:39:393,00
154MA180175Červenka JaroslavDobřenice7901:39:533,00
155MC18146Grätz LuděkSokol Ústí nad orlicí5801:40:123,00
156MD182276Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:40:163,00
157MB18323Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:40:323,00
158MD18434Volf BřetislavACTIVITY Lanškroun5201:41:493,00
159MB185165Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:41:573,00
160MB18640Mészáros RobertSenec7301:42:253,00
161MB18760Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:42:463,00
162MD18935Tučný JanMK Pardubice4701:44:323,00
163MB192187Frýdl MiroslavHradec Králové6401:46:583,00
164MC19344Blaško ŠtefanHorní Morava5901:47:213,00
165MC19428Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:48:103,00
166ME195104Bielčik JindřichLichkov4001:48:333,00
167ME19791Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4201:50:473,00
168MA19813Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:51:093,00
169ME202181Miles Jiří-4201:55:163,00
170ME20381Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:55:273,00
171MA204274Švec MartinUhelná Příbram7701:57:263,00
172MC20594Jankovský DaliborOlomouc6101:59:183,00
173ME20620Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:02:113,00
174MD2081Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:11:513,00
175ME209174Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:15:053,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32160Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:09:55104,20
2ZB33148Milesová IvaKrčský prales7701:10:06103,68
3ZB52236Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:14:1492,13
4ZA6614Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:15:5387,51
5ZA7078Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:16:1686,43
6ZA7217Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:16:2985,82
7ZD7584Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:17:2383,27
8ZA82180Vévodová MartinaAK Perná9001:18:4779,37
9ZB91177Barnetová DenisaHotel Vista**** Dolní Morava (Iscarex Team)7301:20:3774,21
10ZA985Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:22:2169,36
11ZA10159Rybáčková SoňaMK Kladno8301:22:4568,27
12ZC11430Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:24:3163,29
13ZA121257Košárková IvaPobo Opava8101:25:4060,09
14ZB12216Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:25:4359,93
15ZB131225Rychnovská DagmarAC Nové Město nad Metují7501:26:4756,97
16ZA135234Filipiová EvaTJ Šumperk8601:27:2455,24
17ZD138127Hynštová MarieVyškov5701:28:1552,85
18ZC14777Jirásková EvaLanškroun6401:29:5648,15
19ZB15037Všetečková PavlaMotor Journal7501:30:1647,19
20ZD15180Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:30:2046,99
21ZA152147Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:30:3646,25
22ZD16531Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:35:1533,25
23ZC169145Gori AnitaCairns Road Runners Club Australia6601:35:5931,18
24ZA17262Povalová Eva-8401:36:4928,85
25ZA174277Honsová HanaActivity Lanškroun7901:37:3526,70
26ZA176118Příkopová EvaTěchonín8601:38:0125,51
27ZD18812Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:43:2910,19
28ZD190142Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:45:025,85
29ZC1918Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:46:263,00
30ZD1963Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:50:103,00
31ZB1997Hrušková DarinaČeská Třebová7501:51:133,00
32ZD20019Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:52:053,00
33ZA20192Šichová RadkaBrno8001:54:023,00
34ZD20798Cupalová EvaSokol Bučovice4702:03:563,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Nádherný závod a pocta všem pořadatelům a dokonalé organizaci! Děkuji za vaše neskutečné úsilí, díky níž máme možnost si každoročně Králičák zaběhnout. Spokojenost nás hobíků je poděkováním pro celý Iscarex tým!
mlynar7
Přidávám se k Vlastíkovi. Super den pod Kralickým Sněžníkem ;-) Díky Petr B. i s rodinou
jampb
Po předchozím nočním lijáku s mohutnou bouřkou,sledovanými z penzionu Na Rozcestí /vřele doporučuji!/ jsem si říkal "to bude maso"! Ale dopolední počasí i trať překvapily běžeckým ideálem. Svěží vzduch, teplota tak akorát a i slunce se chovalo v rozumných mezích a ke krásnému závodu přispěl i skvělý pořádající tým. Gratulace a dík!!! A za rok nashledanou!
zdefe
Skvělý závod, krásná příroda. Pořadatelský tým Iscarexu je jednička.
mrolecek
pro mě tam postavte lanovku a příště to zkusím
turistickybezec
hele túúristo, a neudelame stafetu ? ty pobezis zacatek - ja tu "druhou pulku" :-P
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód