hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Sokolí vrch

16.6.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 16.6.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Fenix SKI team Jeseník

Sociální sítě

Místo konání

v autokempu Bobrovník
12:00 hodin

Přihlášky

v autokempu Bobrovník, 9:00-11:15

Startovné

100,- Kč pro předem přihlášené - konec přihlášek: 11.6.2013
120,- Kč v den závodu
děti zdarma

Popis tratě

Délka: 9 km (juniorky 5,5 km)
Převýšení: 550 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Teichman
Lipová 411
790 63 Lipová - lázně
tel. 724 335 962

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

E-mailová adresa

tomastejchman@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Běh na Sokolí vrch-
21.5.2017Běh na Sokolí vrch52
7.8.2016Běh na Sokolí vrch63
14.6.2015Běh na Sokolí vrch50
10.8.2014Běh na Sokolí vrch71
17.6.2012Jeseník - Sokolí vrch78
6.6.2010Běh na Sokolí vrch69
31.5.2009Běh na Sokolí vrch100
25.5.2008Běh na Sokolí vrch65
27.5.2007Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch74
28.5.2006Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch70

Statistika závodu Běh na Sokolí vrch

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 692

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Merta Jaroslav3511
Špacír Ladislav5510
Vraštilová Miloslava569
Jirásková Eva648
Horák Ondřej758
Dvořák Pavel828
Pechek František537
Kovář Daniel807
Žák Jiří717
Dvořáková Eva556
Zátopek Jiří606
Delingerová Marie766
Horáček Michal756
Tučný Jan476
Fellner Adam936
Milesová Iva776
Vacarda Vladimír595
Zapalač Dušan905
Šrůtek Stanislav585
Stránská Adéla915
Fritscher Adam755
Šimůnek Jan495
Weissová Gabriela915
Kobliha Milan575
Dušková Lenka805
Vymazal Petr755
Tejchman Jakub885
Stránský Aleš605
Belobrad Ivan665
Keprtová Miloslava484
Tomečka Libor624
Poulíková Karolína004
Portyšová Lucie904
Novotný Viktor824
Horčička Jiří904
Sporek Miroslav544
Vacek Martin694
Karlík Michal644
Gaman Jaroslav354
Šimůnková Pavla774
Les Josef474
Růžička Karel564
Šmerda Tomáš914
Krejčí Josef494
Lenhart Vít823
Medek Filip973
Barbořák Bohuš593
Ondrášek Pavel923
Chmelková Kristýna873
Šimůnek Jan823

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 17.06.2013, 07:11
  • zobrazeno již 908x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ251Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:30:0870
2MJ1336Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:0262
3MJ1839Pechoušek JanFENIX SKI TEAM Jeseník9700:36:5354
4MJ2364Ohnoutka MarekSK při Gymnáziu Vrbno p.P.9500:37:2748
5MJ2726Medek FilipFENIX SKI TEAM Jeseník9700:38:1244
6MJ3320Pražák VojtěchAK EZ Kopřivnice0000:38:5140
7MJ3982Bednarský VojtěchCK Morava9700:39:5238
8MJ4519Bráblík MichalFENIX SKI TEAM Jeseník9800:40:3136
9MJ5211Vodák OndřejFENIX SKI TEAM Jeseník9900:41:5534

Muži A (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:29:4470
2MA39Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:30:3062
3MA588Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:1254
4MA88Tejchman JakubFENIX SKI TEAM Jeseník8800:33:2948
5MA952Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:33:5944
6MA1153Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:34:2340
7MA1913Turek MartinŽAKIS Team8000:36:5438
8MA2189Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:37:1936
9MA2573Martikán JiříHorolezci Frýdek Místek7500:37:5934
10MA2685Fišnar JiříKouty7600:38:0832
11MA2887Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:38:2330
12MA2963Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:38:3128
13MA3670Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:39:1726
14MA4143Wasserbauer Lukášneregistrován8700:40:0324
15MA5472Krejčí TomášTJ Liga Olomouc8600:42:0222
16MA5542Strouhal TomášFORTEX Moravský Beroun7400:42:1120
17MA5980Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7800:43:1318
18MA6266Bošák DanielRychlé-by8400:44:2316
19MA6378Novák MilanVelo Blažek Pardubice8000:44:3214
20MA6477Koukal JanX-AIR Ostrava7400:45:1012
21MA6754Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:46:4610
22MA8312Kovář DanielEnjoy sport8000:57:158

Muži B (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB446Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:31:2170
2MB644Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:32:3762
3MB727Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:0754
4MB1649Rajnoch EdvardSplašeni Gorali6600:36:2048
5MB1757Štěpán MarekTJ Sokol Týn nad Bečvou7200:36:4244
6MB2047Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:0040
7MB3569Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6800:39:0238
8MB4261Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:1636
9MB467Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:3434
10MB5010Svoboda TomášJeseník6800:41:3232
11MB5350Lichý DušanSplašeni Goroli6700:41:5530
12MB6060Belobrad IvanŽamberk6600:43:2028
13MB7314Teplíček LiborKVS Náměšť na Hané6800:48:4826

Muži C (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1045Vaněk PetrAC Praha6100:34:1670
2MC1228Vacarda VladimírAC SLOVAN Liberec5900:35:0062
3MC1538Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:35:4454
4MC241Jína PavelTJ LIGA 100 Olomouc6200:37:2948
5MC3022Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:38:3444
6MC343Vanta JosefSK Hronov6200:38:5940
7MC4059Skalický JosefŽichlínek6200:39:5638
8MC4331Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:40:2336
9MC4737Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:3934
10MC4986Sporek MiroslavLoučná5400:41:1332
11MC5683Bednarský JiříAtletika Šumperk6200:42:1630
12MC6129Valenta MichalHZS Praha6200:43:5728
13MC6668Kobliha MilanLRS Vyškov5700:46:2626
14MC7076Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:48:0024

Muži D (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2274Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:37:2570
2MD3233Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4362
3MD3779Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:39:4054
4MD485Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:5948
5MD8490Tučný JanMK Pardubice4700:57:5744

Muži E (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME724Marek FrantišekSK Hronov4100:48:3970
2ME7948Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:52:5862
3ME8062Miles JiříPraha4200:53:4454
4ME8558Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:07:2348

Juniorky (trať 4,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ121Pražáková AnežkaAtletický klub EZ Kopřivnice0100:29:5170
2ZJ241Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:31:5162
3ZJ381Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:32:2654

Ženy A (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3115Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:38:3570
2ZA3835Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:39:4262
3ZA5875Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:42:4654
4ZA7118Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:48:1748
5ZA7456Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:49:0444
6ZA7571Matějíková JanaTJ Liga Olomouc9000:49:3340

Ženy B (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1465Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:35:3570
2ZB516Delingerová MarieAK Kroměříž7600:41:3762
3ZB5723Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:2154
4ZB7724Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:1648

Ženy C (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6516Jirásková EvaLanškroun6400:45:4970
2ZC6955Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:47:5562

Ženy D (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4430Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:2470
2ZD6834Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:47:0262
3ZD762Vacková HanaSokol Starkoč5600:49:5554
4ZD7867Dvořáková EvaProstějov5500:52:1648
5ZD8132Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:5944
6ZD8217Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:0640

Trať 4,5 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ121Pražáková AnežkaAtletický klub EZ Kopřivnice0100:29:5170
2ZJ241Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:31:5162
3ZJ381Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:32:2654

Trať 8 km, 550 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:29:4470
1MJ251Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:30:0870
2MA39Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:30:3062
1MB446Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:31:2170
3MA588Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:1254
2MB644Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:32:3762
3MB727Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:0754
4MA88Tejchman JakubFENIX SKI TEAM Jeseník8800:33:2948
5MA952Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:33:5944
1MC1045Vaněk PetrAC Praha6100:34:1670
6MA1153Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:34:2340
2MC1228Vacarda VladimírAC SLOVAN Liberec5900:35:0062
2MJ1336Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:0262
1ZB1465Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:35:3570
3MC1538Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:35:4454
4MB1649Rajnoch EdvardSplašeni Gorali6600:36:2048
5MB1757Štěpán MarekTJ Sokol Týn nad Bečvou7200:36:4244
3MJ1839Pechoušek JanFENIX SKI TEAM Jeseník9700:36:5354
7MA1913Turek MartinŽAKIS Team8000:36:5438
6MB2047Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:0040
8MA2189Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:37:1936
1MD2274Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:37:2570
4MJ2364Ohnoutka MarekSK při Gymnáziu Vrbno p.P.9500:37:2748
4MC241Jína PavelTJ LIGA 100 Olomouc6200:37:2948
9MA2573Martikán JiříHorolezci Frýdek Místek7500:37:5934
10MA2685Fišnar JiříKouty7600:38:0832
5MJ2726Medek FilipFENIX SKI TEAM Jeseník9700:38:1244
11MA2887Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:38:2330
12MA2963Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:38:3128
5MC3022Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:38:3444
1ZA3115Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:38:3570
2MD3233Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4362
6MJ3320Pražák VojtěchAK EZ Kopřivnice0000:38:5140
6MC343Vanta JosefSK Hronov6200:38:5940
7MB3569Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6800:39:0238
13MA3670Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:39:1726
3MD3779Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:39:4054
2ZA3835Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:39:4262
7MJ3982Bednarský VojtěchCK Morava9700:39:5238
7MC4059Skalický JosefŽichlínek6200:39:5638
14MA4143Wasserbauer Lukášneregistrován8700:40:0324
8MB4261Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:1636
8MC4331Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:40:2336
1ZD4430Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:2470
8MJ4519Bráblík MichalFENIX SKI TEAM Jeseník9800:40:3136
9MB467Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:3434
9MC4737Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:3934
4MD485Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:5948
10MC4986Sporek MiroslavLoučná5400:41:1332
10MB5010Svoboda TomášJeseník6800:41:3232
2ZB516Delingerová MarieAK Kroměříž7600:41:3762
9MJ5211Vodák OndřejFENIX SKI TEAM Jeseník9900:41:5534
11MB5350Lichý DušanSplašeni Goroli6700:41:5530
15MA5472Krejčí TomášTJ Liga Olomouc8600:42:0222
16MA5542Strouhal TomášFORTEX Moravský Beroun7400:42:1120
11MC5683Bednarský JiříAtletika Šumperk6200:42:1630
3ZB5723Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:2154
3ZA5875Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:42:4654
17MA5980Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7800:43:1318
12MB6060Belobrad IvanŽamberk6600:43:2028
12MC6129Valenta MichalHZS Praha6200:43:5728
18MA6266Bošák DanielRychlé-by8400:44:2316
19MA6378Novák MilanVelo Blažek Pardubice8000:44:3214
20MA6477Koukal JanX-AIR Ostrava7400:45:1012
1ZC6516Jirásková EvaLanškroun6400:45:4970
13MC6668Kobliha MilanLRS Vyškov5700:46:2626
21MA6754Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:46:4610
2ZD6834Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:47:0262
2ZC6955Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:47:5562
14MC7076Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:48:0024
4ZA7118Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:48:1748
1ME724Marek FrantišekSK Hronov4100:48:3970
13MB7314Teplíček LiborKVS Náměšť na Hané6800:48:4826
5ZA7456Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:49:0444
6ZA7571Matějíková JanaTJ Liga Olomouc9000:49:3340
3ZD762Vacková HanaSokol Starkoč5600:49:5554
4ZB7724Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:1648
4ZD7867Dvořáková EvaProstějov5500:52:1648
2ME7948Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:52:5862
3ME8062Miles JiříPraha4200:53:4454
5ZD8132Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:5944
6ZD8217Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:0640
22MA8312Kovář DanielEnjoy sport8000:57:158
5MD8490Tučný JanMK Pardubice4700:57:5744
4ME8558Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:07:2348

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:29:4470
2MJ251Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:30:0862
3MA39Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:30:3054
4MB446Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:31:2148
5MA588Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:1244
6MB644Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:32:3740
7MB727Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:0738
8MA88Tejchman JakubFENIX SKI TEAM Jeseník8800:33:2936
9MA952Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:33:5934
10MC1045Vaněk PetrAC Praha6100:34:1632
11MA1153Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:34:2330
12MC1228Vacarda VladimírAC SLOVAN Liberec5900:35:0028
13MJ1336Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:0226
14MC1538Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:35:4424
15MB1649Rajnoch EdvardSplašeni Gorali6600:36:2022
16MB1757Štěpán MarekTJ Sokol Týn nad Bečvou7200:36:4220
17MJ1839Pechoušek JanFENIX SKI TEAM Jeseník9700:36:5318
18MA1913Turek MartinŽAKIS Team8000:36:5416
19MB2047Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:0014
20MA2189Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:37:1912
21MD2274Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:37:2510
22MJ2364Ohnoutka MarekSK při Gymnáziu Vrbno p.P.9500:37:278
23MC241Jína PavelTJ LIGA 100 Olomouc6200:37:296
24MA2573Martikán JiříHorolezci Frýdek Místek7500:37:594
25MA2685Fišnar JiříKouty7600:38:082

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1465Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:35:3570
2ZA3115Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:38:3562
3ZA3835Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:39:4254
4ZD4430Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:2448
5ZB516Delingerová MarieAK Kroměříž7600:41:3744
6ZB5723Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:2140
7ZA5875Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:42:4638
8ZC6516Jirásková EvaLanškroun6400:45:4936
9ZD6834Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:47:0234
10ZC6955Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:47:5532
11ZA7118Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:48:1730
12ZA7456Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:49:0428
13ZA7571Matějíková JanaTJ Liga Olomouc9000:49:3326
14ZD762Vacková HanaSokol Starkoč5600:49:5524
15ZB7724Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:1622
16ZD7867Dvořáková EvaProstějov5500:52:1620
17ZD8132Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:5918
18ZD8217Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:0616

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

na to ze jsem dopredu cekal spis rovinno-asfaltove pobihani po kolonade, prislo velmi prijemne prekvapeni !! nevim jak vypadala puvodni trasa, ale za me: uvodni cca 2km krosu - parada, sjezdovka - absolutni parada, a nasledny berglauf - taky parada !! proste nikde zadna placka, furt jen nahoru + hezky v terenu = 110% ;-)
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód