hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Sokolí vrch

16.6.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 16.6.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Fenix SKI team Jeseník

Sociální sítě

Místo konání

v autokempu Bobrovník
12:00 hodin

Přihlášky

v autokempu Bobrovník, 9:00-11:15

Startovné

100,- Kč pro předem přihlášené - konec přihlášek: 11.6.2013
120,- Kč v den závodu
děti zdarma

Popis tratě

Délka: 9 km (juniorky 5,5 km)
Převýšení: 550 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Teichman
Lipová 411
790 63 Lipová - lázně
tel. 724 335 962

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

E-mailová adresa

tomastejchman@gmail.com

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 17.06.2013, 07:11
  • zobrazeno již 779x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ251Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:30:0870
2MJ1336Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:0262
3MJ1839Pechoušek JanFENIX SKI TEAM Jeseník9700:36:5354
4MJ2364Ohnoutka MarekSK při Gymnáziu Vrbno p.P.9500:37:2748
5MJ2726Medek FilipFENIX SKI TEAM Jeseník9700:38:1244
6MJ3320Pražák VojtěchAK EZ Kopřivnice0000:38:5140
7MJ3982Bednarský VojtěchCK Morava9700:39:5238
8MJ4519Bráblík MichalFENIX SKI TEAM Jeseník9800:40:3136
9MJ5211Vodák OndřejFENIX SKI TEAM Jeseník9900:41:5534

Muži A (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:29:4470
2MA39Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:30:3062
3MA588Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:1254
4MA88Tejchman JakubFENIX SKI TEAM Jeseník8800:33:2948
5MA952Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:33:5944
6MA1153Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:34:2340
7MA1913Turek MartinŽAKIS Team8000:36:5438
8MA2189Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:37:1936
9MA2573Martikán JiříHorolezci Frýdek Místek7500:37:5934
10MA2685Fišnar JiříKouty7600:38:0832
11MA2887Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:38:2330
12MA2963Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:38:3128
13MA3670Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:39:1726
14MA4143Wasserbauer Lukášneregistrován8700:40:0324
15MA5472Krejčí TomášTJ Liga Olomouc8600:42:0222
16MA5542Strouhal TomášFORTEX Moravský Beroun7400:42:1120
17MA5980Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7800:43:1318
18MA6266Bošák DanielRychlé-by8400:44:2316
19MA6378Novák MilanVelo Blažek Pardubice8000:44:3214
20MA6477Koukal JanX-AIR Ostrava7400:45:1012
21MA6754Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:46:4610
22MA8312Kovář DanielEnjoy sport8000:57:158

Muži B (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB446Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:31:2170
2MB644Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:32:3762
3MB727Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:0754
4MB1649Rajnoch EdvardSplašeni Gorali6600:36:2048
5MB1757Štěpán MarekTJ Sokol Týn nad Bečvou7200:36:4244
6MB2047Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:0040
7MB3569Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6800:39:0238
8MB4261Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:1636
9MB467Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:3434
10MB5010Svoboda TomášJeseník6800:41:3232
11MB5350Lichý DušanSplašeni Goroli6700:41:5530
12MB6060Belobrad IvanŽamberk6600:43:2028
13MB7314Teplíček LiborKVS Náměšť na Hané6800:48:4826

Muži C (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1045Vaněk PetrAC Praha6100:34:1670
2MC1228Vacarda VladimírAC SLOVAN Liberec5900:35:0062
3MC1538Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:35:4454
4MC241Jína PavelTJ LIGA 100 Olomouc6200:37:2948
5MC3022Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:38:3444
6MC343Vanta JosefSK Hronov6200:38:5940
7MC4059Skalický JosefŽichlínek6200:39:5638
8MC4331Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:40:2336
9MC4737Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:3934
10MC4986Sporek MiroslavLoučná5400:41:1332
11MC5683Bednarský JiříAtletika Šumperk6200:42:1630
12MC6129Valenta MichalHZS Praha6200:43:5728
13MC6668Kobliha MilanLRS Vyškov5700:46:2626
14MC7076Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:48:0024

Muži D (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2274Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:37:2570
2MD3233Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4362
3MD3779Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:39:4054
4MD485Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:5948
5MD8490Tučný JanMK Pardubice4700:57:5744

Muži E (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME724Marek FrantišekSK Hronov4100:48:3970
2ME7948Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:52:5862
3ME8062Miles JiříPraha4200:53:4454
4ME8558Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:07:2348

Juniorky (trať 4,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ121Pražáková AnežkaAtletický klub EZ Kopřivnice0100:29:5170
2ZJ241Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:31:5162
3ZJ381Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:32:2654

Ženy A (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3115Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:38:3570
2ZA3835Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:39:4262
3ZA5875Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:42:4654
4ZA7118Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:48:1748
5ZA7456Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:49:0444
6ZA7571Matějíková JanaTJ Liga Olomouc9000:49:3340

Ženy B (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1465Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:35:3570
2ZB516Delingerová MarieAK Kroměříž7600:41:3762
3ZB5723Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:2154
4ZB7724Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:1648

Ženy C (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6516Jirásková EvaLanškroun6400:45:4970
2ZC6955Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:47:5562

Ženy D (trať 8 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4430Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:2470
2ZD6834Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:47:0262
3ZD762Vacková HanaSokol Starkoč5600:49:5554
4ZD7867Dvořáková EvaProstějov5500:52:1648
5ZD8132Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:5944
6ZD8217Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:0640

Trať 4,5 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ121Pražáková AnežkaAtletický klub EZ Kopřivnice0100:29:5170
2ZJ241Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:31:5162
3ZJ381Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:32:2654

Trať 8 km, 550 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:29:4470
1MJ251Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:30:0870
2MA39Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:30:3062
1MB446Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:31:2170
3MA588Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:1254
2MB644Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:32:3762
3MB727Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:0754
4MA88Tejchman JakubFENIX SKI TEAM Jeseník8800:33:2948
5MA952Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:33:5944
1MC1045Vaněk PetrAC Praha6100:34:1670
6MA1153Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:34:2340
2MC1228Vacarda VladimírAC SLOVAN Liberec5900:35:0062
2MJ1336Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:0262
1ZB1465Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:35:3570
3MC1538Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:35:4454
4MB1649Rajnoch EdvardSplašeni Gorali6600:36:2048
5MB1757Štěpán MarekTJ Sokol Týn nad Bečvou7200:36:4244
3MJ1839Pechoušek JanFENIX SKI TEAM Jeseník9700:36:5354
7MA1913Turek MartinŽAKIS Team8000:36:5438
6MB2047Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:0040
8MA2189Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:37:1936
1MD2274Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:37:2570
4MJ2364Ohnoutka MarekSK při Gymnáziu Vrbno p.P.9500:37:2748
4MC241Jína PavelTJ LIGA 100 Olomouc6200:37:2948
9MA2573Martikán JiříHorolezci Frýdek Místek7500:37:5934
10MA2685Fišnar JiříKouty7600:38:0832
5MJ2726Medek FilipFENIX SKI TEAM Jeseník9700:38:1244
11MA2887Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:38:2330
12MA2963Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:38:3128
5MC3022Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:38:3444
1ZA3115Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:38:3570
2MD3233Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4362
6MJ3320Pražák VojtěchAK EZ Kopřivnice0000:38:5140
6MC343Vanta JosefSK Hronov6200:38:5940
7MB3569Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6800:39:0238
13MA3670Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:39:1726
3MD3779Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:39:4054
2ZA3835Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:39:4262
7MJ3982Bednarský VojtěchCK Morava9700:39:5238
7MC4059Skalický JosefŽichlínek6200:39:5638
14MA4143Wasserbauer Lukášneregistrován8700:40:0324
8MB4261Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:1636
8MC4331Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:40:2336
1ZD4430Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:2470
8MJ4519Bráblík MichalFENIX SKI TEAM Jeseník9800:40:3136
9MB467Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:3434
9MC4737Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:3934
4MD485Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:5948
10MC4986Sporek MiroslavLoučná5400:41:1332
10MB5010Svoboda TomášJeseník6800:41:3232
2ZB516Delingerová MarieAK Kroměříž7600:41:3762
9MJ5211Vodák OndřejFENIX SKI TEAM Jeseník9900:41:5534
11MB5350Lichý DušanSplašeni Goroli6700:41:5530
15MA5472Krejčí TomášTJ Liga Olomouc8600:42:0222
16MA5542Strouhal TomášFORTEX Moravský Beroun7400:42:1120
11MC5683Bednarský JiříAtletika Šumperk6200:42:1630
3ZB5723Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:2154
3ZA5875Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:42:4654
17MA5980Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7800:43:1318
12MB6060Belobrad IvanŽamberk6600:43:2028
12MC6129Valenta MichalHZS Praha6200:43:5728
18MA6266Bošák DanielRychlé-by8400:44:2316
19MA6378Novák MilanVelo Blažek Pardubice8000:44:3214
20MA6477Koukal JanX-AIR Ostrava7400:45:1012
1ZC6516Jirásková EvaLanškroun6400:45:4970
13MC6668Kobliha MilanLRS Vyškov5700:46:2626
21MA6754Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:46:4610
2ZD6834Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:47:0262
2ZC6955Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:47:5562
14MC7076Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:48:0024
4ZA7118Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:48:1748
1ME724Marek FrantišekSK Hronov4100:48:3970
13MB7314Teplíček LiborKVS Náměšť na Hané6800:48:4826
5ZA7456Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:49:0444
6ZA7571Matějíková JanaTJ Liga Olomouc9000:49:3340
3ZD762Vacková HanaSokol Starkoč5600:49:5554
4ZB7724Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:1648
4ZD7867Dvořáková EvaProstějov5500:52:1648
2ME7948Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:52:5862
3ME8062Miles JiříPraha4200:53:4454
5ZD8132Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:5944
6ZD8217Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:0640
22MA8312Kovář DanielEnjoy sport8000:57:158
5MD8490Tučný JanMK Pardubice4700:57:5744
4ME8558Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:07:2348

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:29:4470
2MJ251Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:30:0862
3MA39Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:30:3054
4MB446Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:31:2148
5MA588Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:1244
6MB644Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:32:3740
7MB727Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:0738
8MA88Tejchman JakubFENIX SKI TEAM Jeseník8800:33:2936
9MA952Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:33:5934
10MC1045Vaněk PetrAC Praha6100:34:1632
11MA1153Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:34:2330
12MC1228Vacarda VladimírAC SLOVAN Liberec5900:35:0028
13MJ1336Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:0226
14MC1538Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:35:4424
15MB1649Rajnoch EdvardSplašeni Gorali6600:36:2022
16MB1757Štěpán MarekTJ Sokol Týn nad Bečvou7200:36:4220
17MJ1839Pechoušek JanFENIX SKI TEAM Jeseník9700:36:5318
18MA1913Turek MartinŽAKIS Team8000:36:5416
19MB2047Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:0014
20MA2189Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:37:1912
21MD2274Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:37:2510
22MJ2364Ohnoutka MarekSK při Gymnáziu Vrbno p.P.9500:37:278
23MC241Jína PavelTJ LIGA 100 Olomouc6200:37:296
24MA2573Martikán JiříHorolezci Frýdek Místek7500:37:594
25MA2685Fišnar JiříKouty7600:38:082

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1465Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:35:3570
2ZA3115Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:38:3562
3ZA3835Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:39:4254
4ZD4430Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:2448
5ZB516Delingerová MarieAK Kroměříž7600:41:3744
6ZB5723Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:2140
7ZA5875Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:42:4638
8ZC6516Jirásková EvaLanškroun6400:45:4936
9ZD6834Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:47:0234
10ZC6955Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:47:5532
11ZA7118Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:48:1730
12ZA7456Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:49:0428
13ZA7571Matějíková JanaTJ Liga Olomouc9000:49:3326
14ZD762Vacková HanaSokol Starkoč5600:49:5524
15ZB7724Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:1622
16ZD7867Dvořáková EvaProstějov5500:52:1620
17ZD8132Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:5918
18ZD8217Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:0616

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

na to ze jsem dopredu cekal spis rovinno-asfaltove pobihani po kolonade, prislo velmi prijemne prekvapeni !! nevim jak vypadala puvodni trasa, ale za me: uvodni cca 2km krosu - parada, sjezdovka - absolutni parada, a nasledny berglauf - taky parada !! proste nikde zadna placka, furt jen nahoru + hezky v terenu = 110% ;-)
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód