hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

20.7.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 20.7.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

Rokytnice nad Jizerou, Dolní náměstí
14:00 hodin

Přihlášky

Sportovní hala TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou do 13:30 hodin

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

Délka: 8,5 km
Převýšení: 750 m

Ceny pro vítěze

finanční a věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Kynčl
tel. 723 502 546

Propozice pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.rokytnice.com

E-mailová adresa

stanikyncl@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 2574

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4819
Paulů Blanka5417
Šír Václav7816
Zátopek Jiří6015
Javůrek Jiří4814
Šimůnek Jan4913
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6413
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Berka Radim8212
Kubrová Dagmar6312
Zoubek Zdeněk6912
Kadavý Jan4712
Šír Václav6612
Jirásková Eva6412
Gombita Josef5811
Biemann Götz4311
Machačka Martin7511
Pirk Jan4811
Groh Stanislav4611
Palas Jaroslav5311
Hák Michal7511
Brunclík Ivo5810
Wolf David7210
Hartych Stanislav6510
Pirk Tomáš7310
Ulich Petr6810
Stránský Aleš6010
Vraštilová Miloslava5610
Vacarda Vladimír5910
Berka Martin8510
Nečas Josef5810
Pechek František5310
Tichý Pavel639
Kolínek František569
Kašpar Josef389
Šírová Šárka739
Ježek Přemysl829
Marek František418
Vaněk Petr618
Grohová Jaroslava518
Merta Jaroslav358
Šesták Karel718
Krupka Milan568
Šimůnek Jan828
Tomíček Josef598
Sedlák Jiří588
Vodička Jan458
Čech Karel458

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 22.07.2013, 08:56
  • zobrazeno již 920x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16129Černohorský MarekSKI Klub Jablonec Nad Nisou9600:46:20105
2MJ1984Kožnar FrantišekČKS Ski Jilemnice9600:47:3593
3MJ2074Smetana JakubEUROFOAM Sport Team9600:47:5181
4MJ2161Žák MartinFarma Blatiny - CZ, s.r.o.9600:48:2072
5MJ3081Čížek MartinČKS Ski Jilemnice9700:49:3366
6MJ3580Kudrnáč VojtěchČKS SKI Jilemnice9700:50:5560
7MJ4563Klouda MartinSK Nové Město na Moravě9700:52:2457
8MJ4679Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:52:5354
9MJ5675Beshir RobinAK Olymp Brno0100:54:4451
10MJ631Herber JanCYKLOFIT MTB Liberec9500:56:3048
11MJ7226Hercík JakubUSK VŠEM Ústí nad Labem0000:58:2245
12MJ8083Boura JanČKS Ski Jilemnice9601:00:1042
13MJ82132Jiřička Jakubneregistrován9701:00:3839
14MJ8768Benc PatrikTJ Spartak Rokytnice n.Jiz.9701:01:4836
15MJ127131Řípa Janneregistrován9801:15:2133
16MJ12992Jarík JakubBromance Spartak Rokytnice9601:18:2730

Muži A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Berka MartinAC Syner Turnov8500:40:50105
2MA2120Losman PetrKERTEAM7900:41:5193
3MA389Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:43:0481
4MA469Berka RadimKozákov8200:43:3772
5MA6114Janoušek MilanSokol Kolín - atletika9100:44:1766
6MA829Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:4160
7MA1014Flegl VlastimilVrchlabí8600:45:0357
8MA1146Herda JanSKP Nymburk8300:45:0754
9MA1347Mareš JiříKERTEAM8700:45:3051
10MA2242Ondrášek MarekSilvini Ski Trab Team7400:48:2548
11MA24113Udržal TomášLokomotiva Pardubice8000:48:3145
12MA26128Turek MartinŽAKIS Team8000:48:3942
13MA2756Pokorný JanTJ Stodůlky Praha8800:48:5139
14MA2857Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:48:5836
15MA2921Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:49:1233
16MA36121Majoroš MichalPolice nad Metují8600:51:0230
17MA4272Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:51:5827
18MA51125Stezka MartinChřibská8400:53:4824
19MA54117Vízek OndřejJablonec nad Nisou8400:54:1021
20MA5913Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:55:5418
21MA66137Novák LukášAC Saké Kateřinky8200:57:1915
22MA67134Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:57:2912
23MA7070Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:58:039
24MA10132Kozojed PetrDoma-je-doma.cz GK277501:05:226
25MA104111Pěnička JanRokytnice n.Jiz.7801:06:123
26MA11811Jankovský AlešPraha8601:10:173
27MA12351Venzala DavidOhrazenice7601:13:383

Muži B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB73Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:26105
2MB965Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:5693
3MB12104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:45:2681
4MB1460Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:45:3472
5MB1744Wallenfels JiříTJ Sokol Král. Vinohrady7200:46:4766
6MB1877Beshir ErvinSK Zdice6700:47:0460
7MB2554Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:48:3557
8MB3223Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:50:2654
9MB3331Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:50:3551
10MB38118Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:51:3348
11MB39122Pirk TomášLékařský Triklub Praha7300:51:4145
12MB6859Wolf DavidDesná7200:57:4142
13MB7167Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou6500:58:1239
14MB7533Hamáček ZdeněkSojanka7100:58:5836
15MB7696Kraus VáclavCYKLOKRAUS Author Přelouč6400:59:1433
16MB782Belobrad IvanŽamberk6600:59:4530
17MB8318Bednář PavelŠNECI na MAX6801:00:5227
18MB85108Šebek DušanSK Horymír Neumětely7201:01:2624
19MB8952Czagan JanSDH Dědek7101:01:5121
20MB109102Válek JanPraha 56401:07:5618
21MB11494Šrejber MiloslavTJ Batňovice7301:08:5415
22MB116100Smith GrahameVrchlabí6601:09:4812
23MB12534Brdička Tomᚊobrova akademie Rokytnice n.J7101:14:099

Muži C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC527Poduška JosefMK KLADNO6200:43:52105
2MC15127Vaněk PetrAC Praha6100:45:5593
3MC2393Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:48:2781
4MC31136Henych PetrSlavia Liberec6000:49:3972
5MC34130Tichý PavelAC Náchod6300:50:4266
6MC4345Gombita JosefMost5800:52:0860
7MC4797Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:53:0057
8MC5238Vanta JosefSK Hronov6200:53:5354
9MC538Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:0751
10MC5790Skalický JosefŽichlínek6200:55:1148
11MC8125Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:00:1345
12MC84115Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:01:0042
13MC8658Hojač MojmírHO Tanvald5801:01:3839
14MC97126Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:04:3536
14MC97124Šulc JiříChřibská6201:04:3536
16MC10399Valenta MichalHZS Praha6201:05:2530
17MC10530Fojt Miloslavneregistrován5401:06:2427
18MC10628Kašparec PetrSklárna AJETO Lindava6201:06:5924
19MC10717Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:1221
20MC12095Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:11:2318

Muži D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3720Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:51:07105
2MD4036Mach FrantišekLIAZ Jablonec n.Nis.5000:51:4893
3MD507Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:53:4081
4MD6110Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:56:1272
5MD6235Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:2166
6MD6473Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:56:4960
7MD6566Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:56:5757
8MD90106Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:02:1254
9MD9164Zahula JanČD Tanvald5001:02:2351
10MD99123Pirk JanLékařský Triklub Praha4801:04:4148
11MD110116Bříza VladimírKRB Chrudim5101:08:0545
12MD112105Drbohlav FrantišekPříšovice5101:08:4042
13MD113103Groh StanislavAC Vrchlabí4601:08:5139
14MD11740Tučný JanMK Pardubice4701:09:5436
15MD12124Vodička JanM.K. Radslavice4501:11:5133
16MD130133Čech KarelKAK Praha4501:21:1030

Muži E (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9439Marek FrantišekSK Hronov4101:04:17105
2ME115101Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:09:0993
3ME13153Bradáč AloisOREL Žďár nad Sázavou4001:23:0981

Juniorky (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4176Beshirová CarmenAK Olymp Brno9800:51:55105
2ZJ6985Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:57:4493
3ZJ7462Tkadlecová AnnaSK Nové Město na Moravě9600:58:5581
4ZJ8786Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:01:4872

Ženy A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4887Horká LudmilaČKS SKI Jilemnice9200:53:21105
2ZA494Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:53:3293
3ZA5822Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:55:3281
4ZA9588Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:04:2272
5ZA10055Kadeřávková AgátaTJ Stodůlky Praha8901:05:2166

Ženy B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4419Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:19105
2ZB73112Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:58:4393
3ZB77109Rychnovská DagmarKošťálov7500:59:1981
4ZB7915Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:59:5272
5ZB9271Jeřábková KristýnaHorní Branná7801:02:5366
6ZB10112Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:2260
7ZB10841Hrdoušková MartinaSilvini Ski Trab Team6901:07:4557
8ZB111110Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7301:08:2254

Ženy C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC60135Henychová ZuzanaSlavia LIberec6100:56:04105
2ZC12849Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:16:5293
3ZC13243Wallenfels LenkaTJ Sokol Král. Vinohrady6601:28:0181

Ženy D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5598Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:12105
2ZD935Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:2393
3ZD9637Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:04:3481
4ZD11991Procházková IrenaTJ Háje5701:10:3472
5ZD122107Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:13:2766
6ZD12416Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:13:4360
7ZD1269Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:14:4057

Trať 8,5 km, 750 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Berka MartinAC Syner Turnov8500:40:50105
2MA2120Losman PetrKERTEAM7900:41:5193
3MA389Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:43:0481
4MA469Berka RadimKozákov8200:43:3772
1MC527Poduška JosefMK KLADNO6200:43:52105
5MA6114Janoušek MilanSokol Kolín - atletika9100:44:1766
1MB73Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:26105
6MA829Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:4160
2MB965Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:5693
7MA1014Flegl VlastimilVrchlabí8600:45:0357
8MA1146Herda JanSKP Nymburk8300:45:0754
3MB12104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:45:2681
9MA1347Mareš JiříKERTEAM8700:45:3051
4MB1460Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:45:3472
2MC15127Vaněk PetrAC Praha6100:45:5593
1MJ16129Černohorský MarekSKI Klub Jablonec Nad Nisou9600:46:20105
5MB1744Wallenfels JiříTJ Sokol Král. Vinohrady7200:46:4766
6MB1877Beshir ErvinSK Zdice6700:47:0460
2MJ1984Kožnar FrantišekČKS Ski Jilemnice9600:47:3593
3MJ2074Smetana JakubEUROFOAM Sport Team9600:47:5181
4MJ2161Žák MartinFarma Blatiny - CZ, s.r.o.9600:48:2072
10MA2242Ondrášek MarekSilvini Ski Trab Team7400:48:2548
3MC2393Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:48:2781
11MA24113Udržal TomášLokomotiva Pardubice8000:48:3145
7MB2554Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:48:3557
12MA26128Turek MartinŽAKIS Team8000:48:3942
13MA2756Pokorný JanTJ Stodůlky Praha8800:48:5139
14MA2857Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:48:5836
15MA2921Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:49:1233
5MJ3081Čížek MartinČKS Ski Jilemnice9700:49:3366
4MC31136Henych PetrSlavia Liberec6000:49:3972
8MB3223Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:50:2654
9MB3331Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:50:3551
5MC34130Tichý PavelAC Náchod6300:50:4266
6MJ3580Kudrnáč VojtěchČKS SKI Jilemnice9700:50:5560
16MA36121Majoroš MichalPolice nad Metují8600:51:0230
1MD3720Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:51:07105
10MB38118Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:51:3348
11MB39122Pirk TomášLékařský Triklub Praha7300:51:4145
2MD4036Mach FrantišekLIAZ Jablonec n.Nis.5000:51:4893
1ZJ4176Beshirová CarmenAK Olymp Brno9800:51:55105
17MA4272Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:51:5827
6MC4345Gombita JosefMost5800:52:0860
1ZB4419Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:19105
7MJ4563Klouda MartinSK Nové Město na Moravě9700:52:2457
8MJ4679Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:52:5354
7MC4797Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:53:0057
1ZA4887Horká LudmilaČKS SKI Jilemnice9200:53:21105
2ZA494Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:53:3293
3MD507Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:53:4081
18MA51125Stezka MartinChřibská8400:53:4824
8MC5238Vanta JosefSK Hronov6200:53:5354
9MC538Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:0751
19MA54117Vízek OndřejJablonec nad Nisou8400:54:1021
1ZD5598Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:12105
9MJ5675Beshir RobinAK Olymp Brno0100:54:4451
10MC5790Skalický JosefŽichlínek6200:55:1148
3ZA5822Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:55:3281
20MA5913Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:55:5418
1ZC60135Henychová ZuzanaSlavia LIberec6100:56:04105
4MD6110Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:56:1272
5MD6235Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:2166
10MJ631Herber JanCYKLOFIT MTB Liberec9500:56:3048
6MD6473Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:56:4960
7MD6566Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:56:5757
21MA66137Novák LukášAC Saké Kateřinky8200:57:1915
22MA67134Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:57:2912
12MB6859Wolf DavidDesná7200:57:4142
2ZJ6985Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:57:4493
23MA7070Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:58:039
13MB7167Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou6500:58:1239
11MJ7226Hercík JakubUSK VŠEM Ústí nad Labem0000:58:2245
2ZB73112Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:58:4393
3ZJ7462Tkadlecová AnnaSK Nové Město na Moravě9600:58:5581
14MB7533Hamáček ZdeněkSojanka7100:58:5836
15MB7696Kraus VáclavCYKLOKRAUS Author Přelouč6400:59:1433
3ZB77109Rychnovská DagmarKošťálov7500:59:1981
16MB782Belobrad IvanŽamberk6600:59:4530
4ZB7915Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:59:5272
12MJ8083Boura JanČKS Ski Jilemnice9601:00:1042
11MC8125Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:00:1345
13MJ82132Jiřička Jakubneregistrován9701:00:3839
17MB8318Bednář PavelŠNECI na MAX6801:00:5227
12MC84115Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:01:0042
18MB85108Šebek DušanSK Horymír Neumětely7201:01:2624
13MC8658Hojač MojmírHO Tanvald5801:01:3839
14MJ8768Benc PatrikTJ Spartak Rokytnice n.Jiz.9701:01:4836
4ZJ8786Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:01:4872
19MB8952Czagan JanSDH Dědek7101:01:5121
8MD90106Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:02:1254
9MD9164Zahula JanČD Tanvald5001:02:2351
5ZB9271Jeřábková KristýnaHorní Branná7801:02:5366
2ZD935Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:2393
1ME9439Marek FrantišekSK Hronov4101:04:17105
4ZA9588Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:04:2272
3ZD9637Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:04:3481
14MC97126Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:04:3536
14MC97124Šulc JiříChřibská6201:04:3536
10MD99123Pirk JanLékařský Triklub Praha4801:04:4148
5ZA10055Kadeřávková AgátaTJ Stodůlky Praha8901:05:2166
24MA10132Kozojed PetrDoma-je-doma.cz GK277501:05:226
6ZB10112Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:2260
16MC10399Valenta MichalHZS Praha6201:05:2530
25MA104111Pěnička JanRokytnice n.Jiz.7801:06:123
17MC10530Fojt Miloslavneregistrován5401:06:2427
18MC10628Kašparec PetrSklárna AJETO Lindava6201:06:5924
19MC10717Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:1221
7ZB10841Hrdoušková MartinaSilvini Ski Trab Team6901:07:4557
20MB109102Válek JanPraha 56401:07:5618
11MD110116Bříza VladimírKRB Chrudim5101:08:0545
8ZB111110Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7301:08:2254
12MD112105Drbohlav FrantišekPříšovice5101:08:4042
13MD113103Groh StanislavAC Vrchlabí4601:08:5139
21MB11494Šrejber MiloslavTJ Batňovice7301:08:5415
2ME115101Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:09:0993
22MB116100Smith GrahameVrchlabí6601:09:4812
14MD11740Tučný JanMK Pardubice4701:09:5436
26MA11811Jankovský AlešPraha8601:10:173
4ZD11991Procházková IrenaTJ Háje5701:10:3472
20MC12095Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:11:2318
15MD12124Vodička JanM.K. Radslavice4501:11:5133
5ZD122107Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:13:2766
27MA12351Venzala DavidOhrazenice7601:13:383
6ZD12416Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:13:4360
23MB12534Brdička Tomᚊobrova akademie Rokytnice n.J7101:14:099
7ZD1269Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:14:4057
15MJ127131Řípa Janneregistrován9801:15:2133
2ZC12849Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:16:5293
16MJ12992Jarík JakubBromance Spartak Rokytnice9601:18:2730
16MD130133Čech KarelKAK Praha4501:21:1030
3ME13153Bradáč AloisOREL Žďár nad Sázavou4001:23:0981
3ZC13243Wallenfels LenkaTJ Sokol Král. Vinohrady6601:28:0181

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Berka MartinAC Syner Turnov8500:40:50105
2MA2120Losman PetrKERTEAM7900:41:5193
3MA389Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:43:0481
4MA469Berka RadimKozákov8200:43:3772
5MC527Poduška JosefMK KLADNO6200:43:5266
6MA6114Janoušek MilanSokol Kolín - atletika9100:44:1760
7MB73Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:2657
8MA829Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:4154
9MB965Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:5651
10MA1014Flegl VlastimilVrchlabí8600:45:0348
11MA1146Herda JanSKP Nymburk8300:45:0745
12MB12104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:45:2642
13MA1347Mareš JiříKERTEAM8700:45:3039
14MB1460Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:45:3436
15MC15127Vaněk PetrAC Praha6100:45:5533
16MJ16129Černohorský MarekSKI Klub Jablonec Nad Nisou9600:46:2030
17MB1744Wallenfels JiříTJ Sokol Král. Vinohrady7200:46:4727
18MB1877Beshir ErvinSK Zdice6700:47:0424
19MJ1984Kožnar FrantišekČKS Ski Jilemnice9600:47:3521
20MJ2074Smetana JakubEUROFOAM Sport Team9600:47:5118
21MJ2161Žák MartinFarma Blatiny - CZ, s.r.o.9600:48:2015
22MA2242Ondrášek MarekSilvini Ski Trab Team7400:48:2512
23MC2393Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:48:279
24MA24113Udržal TomášLokomotiva Pardubice8000:48:316
25MB2554Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:48:353

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4176Beshirová CarmenAK Olymp Brno9800:51:55105
2ZB4419Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:1993
3ZA4887Horká LudmilaČKS SKI Jilemnice9200:53:2181
4ZA494Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:53:3272
5ZD5598Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:1266
6ZA5822Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:55:3260
7ZC60135Henychová ZuzanaSlavia LIberec6100:56:0457
8ZJ6985Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:57:4454
9ZB73112Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:58:4351
10ZJ7462Tkadlecová AnnaSK Nové Město na Moravě9600:58:5548
11ZB77109Rychnovská DagmarKošťálov7500:59:1945
12ZB7915Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:59:5242
13ZJ8786Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:01:4839
14ZB9271Jeřábková KristýnaHorní Branná7801:02:5336
15ZD935Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:2333
16ZA9588Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:04:2230
17ZD9637Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:04:3427
18ZA10055Kadeřávková AgátaTJ Stodůlky Praha8901:05:2124
19ZB10112Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:2221
20ZB10841Hrdoušková MartinaSilvini Ski Trab Team6901:07:4518
21ZB111110Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7301:08:2215
22ZD11991Procházková IrenaTJ Háje5701:10:3412
23ZD122107Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:13:279
24ZD12416Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:13:436
25ZD1269Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:14:403

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Zdravím, fotky najdete na http://przedswitsvrzensky.rajce.idnes.cz/; kdo chcete originál, písněte si co nejdříve na mejl, plnou verzi si nechám jen nějakou chvíli :-) Evina
evakollertova
Trochu tlačenice a zmatků na náměstí. První stoupání udělá prostor pro běh. Stoupání na louce bere síly, ale umožňuje výhledy na Krkonoše. Díky za občerstvení na trati i v cíli. Krásné výhledy nejen na Krkonoše. Ta dřina stojí za to.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód