hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Šachty - Štěpánka

21.7.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 21.7.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČSK Vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

Vysoké nad Jizerou, Sklenařice - dolní stanice vleku v Šachtách
10:00 hodin

Přihlášky

BUFET HORNÍ STANICE VLEKU ŠACHTY v 8:30 – 9:30 h

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,5 km
Převýšení: 450 m

Ceny pro vítěze

Závodníci na 1-3. místě v každé kategorii obdrží upomínkovou cenu a diplom. První tři muži a tři ženy v absolutním pořadí obdrží finanční odměnu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Seidl
Tyršova 295
512 11 Vysoké nad Jizerou
tel. 605 970 785

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.vysokenadjizerou.cz

E-mailová adresa

ski.vysoke@tiscali.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 22.07.2013, 13:15
  • zobrazeno již 855x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ622Knop PetrSki Klub Jablonec9300:29:4935
2MJ107Bešťák JonášSkiklub Jablonec9500:30:4331
3MJ1975Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:32:2227
4MJ2074Čížek MartinČKS SKI Jilemnice9700:32:3124
5MJ2473Kudrnáč VojtěchČKS SKI Jilemnice9700:33:4222
6MJ2672Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:33:5620
7MJ3156Preisler OscarSEBA Tanvald9500:35:0019
8MJ3351Scchütz FilipHSK Benecko9700:35:1118
9MJ3543Antoš JakubSki klub Jablonec9400:35:1417
10MJ4470Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:37:1616
11MJ5071Kroupa JanČKS SKI Jilemnice9800:38:1615
12MJ5278Hercík JakubVSK Všem Ústí nad Labem0000:39:1314
13MJ5350Votoček AdamTJ Stodůlky9500:39:1513
14MJ6920Provázník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:42:2312
15MJ8788Alfery DominikBK Brandýs n. Labem9800:51:0511

Muži A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA181Berka MartinKozákov8500:27:5335
2MA233Čivrný JiříVysoké8000:29:0631
3MA377Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:2027
4MA453Gräf JakubDukla Liberec9100:29:3824
5MA584Linhart RadekKerda Sport7600:29:4322
6MA752Lopota MartinDukla Liberec9200:29:5220
7MA982Berka RadimKozákov8200:30:1419
8MA1128Herda JanSKP Nymburk8300:31:0818
9MA1336Mareš JiříKerteam8700:31:4017
10MA1554Rypl MiroslavDukla Liberec9200:31:5116
11MA1658Škoda JakubTJ Dukla Liberec8800:32:0415
12MA1860Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:32:2114
13MA2138Lhota ZbyšekTJ KK Železný Brod8400:33:2513
14MA2589Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:33:4812
15MA2883Šáfr VladimírHudy Sport Jablonec8100:34:1511
16MA3427Turek MartinŽakis Team8000:35:1310
17MA3641Valenta TomášPardubice7600:35:179
18MA4042Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:36:358
19MA4194Novák LukášAC Sake Kateřinky8200:36:527
20MA4691Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:37:366
21MA5819Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:40:145
22MA7576Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8400:43:414

Muži B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB82Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:5335
2MB125Jančík BořekSvartes Hořice6400:31:2731
3MB1786Wallenfels JiříSokol Král.Vinohrady7200:32:1727
4MB2324Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:33:3724
5MB2737Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:0822
6MB2944Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:34:3320
7MB3295Pela ZbyněkSKI max Hor. Maxov7300:35:0819
8MB3831Kubíček ZdeněkTJ Turnov7200:35:5718
9MB5723Trakal JiříŽelezný Brod6400:40:1117
10MB6211Wolf DavidDesná7200:40:4816
11MB6347Belobrad IvanŽamberk6600:40:5215
12MB9135Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6500:54:4214

Muži C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1426Vaněk PetrAC Praha6100:31:4435
2MC2213Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:33:2831
3MC3048Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:34:4527
4MC3946Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:36:0524
5MC4316Gombita JosefMost5800:37:0522
6MC4515Vanta JosefSK Hronov6200:37:3220
7MC494Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:1219
8MC5992Antoš JiříČKS SKI Jilemnice5700:40:2918
9MC611Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:40:3417
10MC7496Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:43:3816

Muži D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5125Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:5835
2MD5657Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:39:3031
3MD6430Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:0727
4MD7159Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:42:5824
5MD7762Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:5122
6MD8229Vodička JanM.K.Radslavice4500:45:2420
7MD8621Tučný JanMK Pardubice4700:50:1019
8MD8980Dvořák LadislavSokol Velké Hamry4800:53:2118

Muži E (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8314Marek FrantišekSK Hronov4100:45:5035
2ME9340Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:00:3831
3ME9579Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:03:0427

Juniorky (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3755Preislerová KarolínaSkiklub Jablonec9400:35:3935
2ZJ5564Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice9800:39:2731
3ZJ6066Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:40:3327
4ZJ6565Rysulová EliškaČKS SKI Jilemnice9800:41:2024
5ZJ7067Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:42:4622
6ZJ7849Votočková EliškaSKI Jilemnice9700:44:1220
7ZJ7961Vaclová MichaelaČKS SKI Jilemnice9500:44:2919
8ZJ8563Plecháčová EliškaČKS SKI Jilemnice9700:47:2918

Ženy A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA423Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:36:5435
2ZA4769Horká LudmilaČKS SKI Jilemnice9200:37:3931
3ZA4845Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:38:1127
4ZA7268Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9300:43:1324
5ZA7318Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:43:2422
6ZA9485Alferyová PatricieBrandýs nad Labem9101:02:4120

Ženy B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5434Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:2035
2ZB6690Rychnovská DagmarKošťálov7500:41:4431
3ZB6793Šebelková ŠtěpánkaAC Česká Lípa7800:42:1527
4ZB6812Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:2024
5ZB7632Škorpilová JanaSJC Jičín7400:43:4722
6ZB819Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:4720

Ženy C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8017Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:3735
2ZC9287Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:59:2231

Ženy D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD846Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:46:2435
2ZD8810Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:0031
3ZD908Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:4027

Trať 7,5 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA181Berka MartinKozákov8500:27:5335
2MA233Čivrný JiříVysoké8000:29:0631
3MA377Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:2027
4MA453Gräf JakubDukla Liberec9100:29:3824
5MA584Linhart RadekKerda Sport7600:29:4322
1MJ622Knop PetrSki Klub Jablonec9300:29:4935
6MA752Lopota MartinDukla Liberec9200:29:5220
1MB82Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:5335
7MA982Berka RadimKozákov8200:30:1419
2MJ107Bešťák JonášSkiklub Jablonec9500:30:4331
8MA1128Herda JanSKP Nymburk8300:31:0818
2MB125Jančík BořekSvartes Hořice6400:31:2731
9MA1336Mareš JiříKerteam8700:31:4017
1MC1426Vaněk PetrAC Praha6100:31:4435
10MA1554Rypl MiroslavDukla Liberec9200:31:5116
11MA1658Škoda JakubTJ Dukla Liberec8800:32:0415
3MB1786Wallenfels JiříSokol Král.Vinohrady7200:32:1727
12MA1860Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:32:2114
3MJ1975Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:32:2227
4MJ2074Čížek MartinČKS SKI Jilemnice9700:32:3124
13MA2138Lhota ZbyšekTJ KK Železný Brod8400:33:2513
2MC2213Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:33:2831
4MB2324Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:33:3724
5MJ2473Kudrnáč VojtěchČKS SKI Jilemnice9700:33:4222
14MA2589Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:33:4812
6MJ2672Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:33:5620
5MB2737Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:0822
15MA2883Šáfr VladimírHudy Sport Jablonec8100:34:1511
6MB2944Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:34:3320
3MC3048Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:34:4527
7MJ3156Preisler OscarSEBA Tanvald9500:35:0019
7MB3295Pela ZbyněkSKI max Hor. Maxov7300:35:0819
8MJ3351Scchütz FilipHSK Benecko9700:35:1118
16MA3427Turek MartinŽakis Team8000:35:1310
9MJ3543Antoš JakubSki klub Jablonec9400:35:1417
17MA3641Valenta TomášPardubice7600:35:179
1ZJ3755Preislerová KarolínaSkiklub Jablonec9400:35:3935
8MB3831Kubíček ZdeněkTJ Turnov7200:35:5718
4MC3946Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:36:0524
18MA4042Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:36:358
19MA4194Novák LukášAC Sake Kateřinky8200:36:527
1ZA423Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:36:5435
5MC4316Gombita JosefMost5800:37:0522
10MJ4470Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:37:1616
6MC4515Vanta JosefSK Hronov6200:37:3220
20MA4691Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:37:366
2ZA4769Horká LudmilaČKS SKI Jilemnice9200:37:3931
3ZA4845Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:38:1127
7MC494Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:1219
11MJ5071Kroupa JanČKS SKI Jilemnice9800:38:1615
1MD5125Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:5835
12MJ5278Hercík JakubVSK Všem Ústí nad Labem0000:39:1314
13MJ5350Votoček AdamTJ Stodůlky9500:39:1513
1ZB5434Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:2035
2ZJ5564Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice9800:39:2731
2MD5657Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:39:3031
9MB5723Trakal JiříŽelezný Brod6400:40:1117
21MA5819Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:40:145
8MC5992Antoš JiříČKS SKI Jilemnice5700:40:2918
3ZJ6066Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:40:3327
9MC611Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:40:3417
10MB6211Wolf DavidDesná7200:40:4816
11MB6347Belobrad IvanŽamberk6600:40:5215
3MD6430Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:0727
4ZJ6565Rysulová EliškaČKS SKI Jilemnice9800:41:2024
2ZB6690Rychnovská DagmarKošťálov7500:41:4431
3ZB6793Šebelková ŠtěpánkaAC Česká Lípa7800:42:1527
4ZB6812Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:2024
14MJ6920Provázník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:42:2312
5ZJ7067Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:42:4622
4MD7159Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:42:5824
4ZA7268Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9300:43:1324
5ZA7318Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:43:2422
10MC7496Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:43:3816
22MA7576Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8400:43:414
5ZB7632Škorpilová JanaSJC Jičín7400:43:4722
5MD7762Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:5122
6ZJ7849Votočková EliškaSKI Jilemnice9700:44:1220
7ZJ7961Vaclová MichaelaČKS SKI Jilemnice9500:44:2919
1ZC8017Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:3735
6ZB819Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:4720
6MD8229Vodička JanM.K.Radslavice4500:45:2420
1ME8314Marek FrantišekSK Hronov4100:45:5035
1ZD846Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:46:2435
8ZJ8563Plecháčová EliškaČKS SKI Jilemnice9700:47:2918
7MD8621Tučný JanMK Pardubice4700:50:1019
15MJ8788Alfery DominikBK Brandýs n. Labem9800:51:0511
2ZD8810Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:0031
8MD8980Dvořák LadislavSokol Velké Hamry4800:53:2118
3ZD908Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:4027
12MB9135Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6500:54:4214
2ZC9287Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:59:2231
2ME9340Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:00:3831
6ZA9485Alferyová PatricieBrandýs nad Labem9101:02:4120
3ME9579Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:03:0427

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA181Berka MartinKozákov8500:27:5335
2MA233Čivrný JiříVysoké8000:29:0631
3MA377Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:2027
4MA453Gräf JakubDukla Liberec9100:29:3824
5MA584Linhart RadekKerda Sport7600:29:4322
6MJ622Knop PetrSki Klub Jablonec9300:29:4920
7MA752Lopota MartinDukla Liberec9200:29:5219
8MB82Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:5318
9MA982Berka RadimKozákov8200:30:1417
10MJ107Bešťák JonášSkiklub Jablonec9500:30:4316
11MA1128Herda JanSKP Nymburk8300:31:0815
12MB125Jančík BořekSvartes Hořice6400:31:2714
13MA1336Mareš JiříKerteam8700:31:4013
14MC1426Vaněk PetrAC Praha6100:31:4412
15MA1554Rypl MiroslavDukla Liberec9200:31:5111
16MA1658Škoda JakubTJ Dukla Liberec8800:32:0410
17MB1786Wallenfels JiříSokol Král.Vinohrady7200:32:179
18MA1860Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:32:218
19MJ1975Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:32:227
20MJ2074Čížek MartinČKS SKI Jilemnice9700:32:316
21MA2138Lhota ZbyšekTJ KK Železný Brod8400:33:255
22MC2213Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:33:284
23MB2324Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:33:373
24MJ2473Kudrnáč VojtěchČKS SKI Jilemnice9700:33:422
25MA2589Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:33:481

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Drsný začátek ve Sklenařicích a soupeři nepočkají, až to vyjdu. Tomášovy vrchy už s pěknými výhledy do dálek, to chce vidět. Prdecký úsek taky pěkný, hlavně, že to bez aut. Drsný závěr. Výsledky u cíle, občerstvení a ta rozhledna a okolí, azuro a perfektní výhledy. Doprava zpět mi vyhovuje.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód