hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Jablonné - Jamné - Suchý vrch

8.9.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné - Jamné - Suchý vrch
  • datum konání: 8.9.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí - areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:45 hodin

Přihlášky

elektronicky na níže uvedený email, v místě závodu 9:00 - 10:15 hodin

Startovné

Startovné 80,- Kč zahrnuje občerstvení pro všechny účastníky v místě cíle

Popis tratě

Délka: 9,6 km
Převýšení: 545 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petra Čtvrtečková
tel. 603 598 469

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 09.09.2013, 08:36
  • zobrazeno již 825x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ527Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:43:0570
2MJ138Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:45:5162
3MJ3239Machotka DominikLanškroun9400:51:3554
4MJ4776Bednarský VojtěchCK Morava9700:54:4748
5MJ10066Pešava JanJabloňská běžecká liga0001:12:5544

Muži A (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:2370
2MA272Horák OndřejŠternberk7500:41:2562
3MA326Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:42:1654
4MA454Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:0148
5MA760Hrdina PavelAK Perná8800:43:4844
6MA847Herda JanSKP Nymburk8300:44:0240
7MA1278Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:45:4138
8MA1436Řehák TomášLukostřelba Jablonné nad Orlicí7900:47:2536
9MA1652Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:47:4734
10MA1767Janů LiborŠumperk7800:47:5732
11MA1955Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:48:1530
12MA2161Martinec LubošSolnice8200:48:5228
13MA224Pešek OndřejKOB Choceň8500:49:0726
14MA2317Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:49:3724
15MA2724Horáček DavidSudislav nad Orlicí7500:50:5622
16MA5468Roleček MilanPěčín7600:56:0820
17MA5974Taszkun JakubWroclav7700:56:43-
18MA6079Purkert MartinStudené CREW9000:56:4418
19MA635Fáber RobertJabloňská běžecká liga9100:57:0516
20MA6950Štumpf Eduard3D Fitness RCT8000:59:1514
21MA8049Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:02:4712
22MA8256Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7401:04:0010
23MA8810Čada RadekKlášterec nad Orlicí7401:06:318
24MA9240Vondrat JiříPardubice7701:08:306
25MA9742Bielčík JiříKráliky8501:11:124

Muži B (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB630Jančík BořekSvartes Hořice6400:43:2770
2MB963Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:3962
3MB1043Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0554
4MB1815Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:48:0248
5MB207Petráš RostislavNovosický Kotuč6500:48:5144
6MB2858Kristek JiříRetia Pardubice6700:51:0440
7MB2957Doležal MartinSPS Sázava7000:51:2238
8MB3148Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:51:2936
9MB3371Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:51:3834
10MB3832Scheuer JanActivity Lanškroun6600:52:5132
11MB4665Belobrad IvanŽamberk6600:54:4130
12MB5573Gregora MilanActivity Lanškroun7100:56:1128
13MB583Půlpán RomanKOB Choceň6500:56:3726
14MB6264Kalous Tomᚎamberk6400:57:0024
15MB7425Valach PetrOK Lokomotiva Pce6501:01:2222
16MB7728Procházka JosefKOB Konice7201:01:5420
17MB8569Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:2418
18MB999Odstrčilík MarekRungo.cz Říčany7301:12:4616
19MB10722Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:21:3514

Muži C (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1131Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:3570
2MC1570Tichý PavelAC Náchod6300:47:4362
3MC3016Valenta MichalPrales Tužín6200:51:2454
4MC3421Skalický JosefŽichlínek6200:51:4148
5MC4020Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:0044
6MC412Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:53:2540
7MC4223Novotný Luděk3D Fitness RCT6200:53:3538
8MC4835Kavka JiříLetohrad5900:54:4936
9MC516Fáber ViliamJabloňská běžecká liga6200:56:0234
10MC5277Bednarský JiříŠumperk6200:56:0532
11MC6437Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:58:3130
12MC6529Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:58:4228
13MC6845Sedlák JiříPřelouč5800:59:1026
14MC7159Hodek RomanSokol Kunvald6000:59:5824
15MC7580Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:2622
16MC7851Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:02:0020
17MC9075Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5701:07:4718

Muži D (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2533Krsek MiroslavM. K. Luková4900:50:1370
2MD3518Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:4462
3MD3613Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:52:0054
4MD4534Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:54:1348
5MD5344Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:56:0644
6MD5746Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5100:56:3040
7MD8653Volf BřetislavActivity Lanškroun5201:04:4038
8MD10662Wendlig MiroslavLuková5301:17:1936

Muži E (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7911Marek FrantišekSK Hronov4101:02:1670
2ME9541Bielčik JindřichLichkov4001:09:3062
3ME9614Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:10:4154
4ME10512Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:17:1748
5ME10819Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:21:3844

Juniorky (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ56504Fáberová ZuzanaJabloňská běžecká liga9600:56:1670
2ZJ61519Novotná DoraAvengers9700:56:5062

Ženy A (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA24528Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:4370
2ZA39530Vévodová MartinaAK Perná9000:52:5562
3ZA49531Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:55:1154
4ZA67520Koláříková AlžbětaAvengers9000:59:0048
5ZA69529Lauterbachová LucieLíšnice8100:59:1544
6ZA72537Honsová HanaActivity Lanškroun7901:00:0040
7ZA76541Adamová EvaBílovice nad Svitavou8701:01:5238
8ZA84539Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:04:2036
9ZA91535Příkopová EvaTěchonín8601:08:0234
10ZA94522Hubáčková KateřinaDolní Bojanovice8001:09:0932
11ZA104532Kalousová AlenaŽamberk8001:17:1030

Ženy B (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB26540Delingerová MarieŠternberk7600:50:1770
2ZB43512Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:5162
3ZB44521Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:54:0154
4ZB50511Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:3548
5ZB66536Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:4844
6ZB101534Pešavová JitkaJabloňská běžecká liga7401:13:0140
7ZB109533Vondráčková IvaJabloňská běžecká liga7501:22:5838

Ženy C (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC73518Šedová RenataOrlické cyklo a in-line Království6501:00:0170
2ZC83526Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:04:1062
3ZC110538Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:28:3354
4ZC111527Scheuerová IlonaLanškroun6601:32:1248
5ZC112523Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:36:3144

Ženy D (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD37507Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:3270
2ZD80516Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:4762
3ZD87506Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:05:5254
4ZD89525Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:07:0048
5ZD93542Dvořáková EvaProstějov5501:08:3144
6ZD98514Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:2440
7ZD102513Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:1338
8ZD103517Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:16:5336

Trať 10,1 km, 545 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:2370
2MA272Horák OndřejŠternberk7500:41:2562
3MA326Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:42:1654
4MA454Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:0148
1MJ527Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:43:0570
1MB630Jančík BořekSvartes Hořice6400:43:2770
5MA760Hrdina PavelAK Perná8800:43:4844
6MA847Herda JanSKP Nymburk8300:44:0240
2MB963Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:3962
3MB1043Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0554
1MC1131Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:3570
7MA1278Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:45:4138
2MJ138Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:45:5162
8MA1436Řehák TomášLukostřelba Jablonné nad Orlicí7900:47:2536
2MC1570Tichý PavelAC Náchod6300:47:4362
9MA1652Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:47:4734
10MA1767Janů LiborŠumperk7800:47:5732
4MB1815Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:48:0248
11MA1955Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:48:1530
5MB207Petráš RostislavNovosický Kotuč6500:48:5144
12MA2161Martinec LubošSolnice8200:48:5228
13MA224Pešek OndřejKOB Choceň8500:49:0726
14MA2317Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:49:3724
1ZA24528Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:4370
1MD2533Krsek MiroslavM. K. Luková4900:50:1370
1ZB26540Delingerová MarieŠternberk7600:50:1770
15MA2724Horáček DavidSudislav nad Orlicí7500:50:5622
6MB2858Kristek JiříRetia Pardubice6700:51:0440
7MB2957Doležal MartinSPS Sázava7000:51:2238
3MC3016Valenta MichalPrales Tužín6200:51:2454
8MB3148Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:51:2936
3MJ3239Machotka DominikLanškroun9400:51:3554
9MB3371Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:51:3834
4MC3421Skalický JosefŽichlínek6200:51:4148
2MD3518Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:4462
3MD3613Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:52:0054
1ZD37507Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:3270
10MB3832Scheuer JanActivity Lanškroun6600:52:5132
2ZA39530Vévodová MartinaAK Perná9000:52:5562
5MC4020Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:0044
6MC412Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:53:2540
7MC4223Novotný Luděk3D Fitness RCT6200:53:3538
2ZB43512Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:5162
3ZB44521Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:54:0154
4MD4534Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:54:1348
11MB4665Belobrad IvanŽamberk6600:54:4130
4MJ4776Bednarský VojtěchCK Morava9700:54:4748
8MC4835Kavka JiříLetohrad5900:54:4936
3ZA49531Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:55:1154
4ZB50511Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:3548
9MC516Fáber ViliamJabloňská běžecká liga6200:56:0234
10MC5277Bednarský JiříŠumperk6200:56:0532
5MD5344Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:56:0644
16MA5468Roleček MilanPěčín7600:56:0820
12MB5573Gregora MilanActivity Lanškroun7100:56:1128
1ZJ56504Fáberová ZuzanaJabloňská běžecká liga9600:56:1670
6MD5746Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5100:56:3040
13MB583Půlpán RomanKOB Choceň6500:56:3726
17MA5974Taszkun JakubWroclav7700:56:43-
18MA6079Purkert MartinStudené CREW9000:56:4418
2ZJ61519Novotná DoraAvengers9700:56:5062
14MB6264Kalous Tomᚎamberk6400:57:0024
19MA635Fáber RobertJabloňská běžecká liga9100:57:0516
11MC6437Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:58:3130
12MC6529Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:58:4228
5ZB66536Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:4844
4ZA67520Koláříková AlžbětaAvengers9000:59:0048
13MC6845Sedlák JiříPřelouč5800:59:1026
5ZA69529Lauterbachová LucieLíšnice8100:59:1544
20MA6950Štumpf Eduard3D Fitness RCT8000:59:1514
14MC7159Hodek RomanSokol Kunvald6000:59:5824
6ZA72537Honsová HanaActivity Lanškroun7901:00:0040
1ZC73518Šedová RenataOrlické cyklo a in-line Království6501:00:0170
15MB7425Valach PetrOK Lokomotiva Pce6501:01:2222
15MC7580Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:2622
7ZA76541Adamová EvaBílovice nad Svitavou8701:01:5238
16MB7728Procházka JosefKOB Konice7201:01:5420
16MC7851Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:02:0020
1ME7911Marek FrantišekSK Hronov4101:02:1670
21MA8049Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:02:4712
2ZD80516Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:4762
22MA8256Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7401:04:0010
2ZC83526Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:04:1062
8ZA84539Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:04:2036
17MB8569Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:2418
7MD8653Volf BřetislavActivity Lanškroun5201:04:4038
3ZD87506Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:05:5254
23MA8810Čada RadekKlášterec nad Orlicí7401:06:318
4ZD89525Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:07:0048
17MC9075Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5701:07:4718
9ZA91535Příkopová EvaTěchonín8601:08:0234
24MA9240Vondrat JiříPardubice7701:08:306
5ZD93542Dvořáková EvaProstějov5501:08:3144
10ZA94522Hubáčková KateřinaDolní Bojanovice8001:09:0932
2ME9541Bielčik JindřichLichkov4001:09:3062
3ME9614Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:10:4154
25MA9742Bielčík JiříKráliky8501:11:124
6ZD98514Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:2440
18MB999Odstrčilík MarekRungo.cz Říčany7301:12:4616
5MJ10066Pešava JanJabloňská běžecká liga0001:12:5544
6ZB101534Pešavová JitkaJabloňská běžecká liga7401:13:0140
7ZD102513Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:1338
8ZD103517Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:16:5336
11ZA104532Kalousová AlenaŽamberk8001:17:1030
4ME10512Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:17:1748
8MD10662Wendlig MiroslavLuková5301:17:1936
19MB10722Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:21:3514
5ME10819Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:21:3844
7ZB109533Vondráčková IvaJabloňská běžecká liga7501:22:5838
3ZC110538Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:28:3354
4ZC111527Scheuerová IlonaLanškroun6601:32:1248
5ZC112523Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:36:3144

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:2370
2MA272Horák OndřejŠternberk7500:41:2562
3MA326Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:42:1654
4MA454Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:0148
5MJ527Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:43:0544
6MB630Jančík BořekSvartes Hořice6400:43:2740
7MA760Hrdina PavelAK Perná8800:43:4838
8MA847Herda JanSKP Nymburk8300:44:0236
9MB963Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:3934
10MB1043Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0532
11MC1131Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:3530
12MA1278Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:45:4128
13MJ138Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:45:5126
14MA1436Řehák TomášLukostřelba Jablonné nad Orlicí7900:47:2524
15MC1570Tichý PavelAC Náchod6300:47:4322
16MA1652Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:47:4720
17MA1767Janů LiborŠumperk7800:47:5718
18MB1815Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:48:0216
19MA1955Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:48:1514
20MB207Petráš RostislavNovosický Kotuč6500:48:5112
21MA2161Martinec LubošSolnice8200:48:5210
22MA224Pešek OndřejKOB Choceň8500:49:078
23MA2317Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:49:376
24MD2533Krsek MiroslavM. K. Luková4900:50:134
25MA2724Horáček DavidSudislav nad Orlicí7500:50:562

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA24528Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:4370
2ZB26540Delingerová MarieŠternberk7600:50:1762
3ZD37507Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:3254
4ZA39530Vévodová MartinaAK Perná9000:52:5548
5ZB43512Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:5144
6ZB44521Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:54:0140
7ZA49531Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:55:1138
8ZB50511Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:3536
9ZJ56504Fáberová ZuzanaJabloňská běžecká liga9600:56:1634
10ZJ61519Novotná DoraAvengers9700:56:5032
11ZB66536Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:4830
12ZA67520Koláříková AlžbětaAvengers9000:59:0028
13ZA69529Lauterbachová LucieLíšnice8100:59:1526
14ZA72537Honsová HanaActivity Lanškroun7901:00:0024
15ZC73518Šedová RenataOrlické cyklo a in-line Království6501:00:0122
16ZA76541Adamová EvaBílovice nad Svitavou8701:01:5220
17ZD80516Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:4718
18ZC83526Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:04:1016
19ZA84539Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:04:2014
20ZD87506Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:05:5212
21ZD89525Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:07:0010
22ZA91535Příkopová EvaTěchonín8601:08:028
23ZD93542Dvořáková EvaProstějov5501:08:316
24ZA94522Hubáčková KateřinaDolní Bojanovice8001:09:094
25ZD98514Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:242

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 78%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 77%
Vyhlášení výsledků: 77%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 75%
Celkový dojem ze závodu: 75%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
77%

Názory na závod

Ahoj.Cestou zpět do jablonného jsme našli bílou běžeckou bundu zn.Craft...pokud ji někdo postrádate tak dejte vědět..
plutosoft
Nová trať závodu je moc pěkná a servis pro závodníky bez chybičky. Děkujeme. Adéla
adela.stranska
Zdálo se mi , že letos jsem to šel dost rychle, možná až zbytečně
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód