hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Jilemnice - Žalý

21.9.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 21.9.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČKS SKI Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

Jilemnice - náměstí
14:00 hodin

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 564 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Henych
K Břízkám 51
514 01 Jilemnice
tel. 606 530 627

Internetové stránky

http://www.skijilemnice.cz

E-mailová adresa

henych@intersport.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2681

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5118
Javůrek Jiří4817
Kožnar Aleš6615
Brunclík Ivo5815
Paulů Blanka5414
Šimůnek Jaromír5513
Svoboda Petr6813
Metelka Josef4413
Votoček Filip8413
Vraštilová Miloslava5612
Grohová Jaroslava5112
Havlíček Zdeněk3512
Berka Radim8212
Kynčlová Dagmar7211
Berka Martin8511
Marek František4111
Flegl Vlastimil8610
Klampflová Eva6410
Kynčl Stanislav6410
Tučný Jan4710
Dvořák Jiří639
Flegl Vlastimil539
Pechek František539
Harcubová Jana689
Koucký Roman639
Jelínek Karel519
Šubrt Jan689
Jelen Petr688
Stuchlík Zdeněk508
Haman Václav818
Jančík Bořek648
Buchar Jan338
Knápek Ladislav618
Augustin František618
Šteinc Ludvík418
Vacarda Vladimír598
Kadavý Jan478
Miles Petr377
Janata Karel927
Palas Jaroslav537
Vaněk Petr617
Mikuš Martin827
Čechová Anna937
Nečas Josef587
Novotný Jiří717
Bergr Tomáš717
Randáková Helena747
Šrůtek Stanislav587
Dlab Ladislav707

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 23.09.2013, 08:11
  • zobrazeno již 810x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ730Knop PetrSKI klub Jablonec nad Nisou9300:43:04105
2MJ1260Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:45:3393
3MJ18102Götz AdamOlfin Car Vella Trutnov9700:46:5381
4MJ221Sluka PavelSKI Jablonec nad Nisou9600:47:1872
5MJ2362Čížek MartinČKS SKI Jilemnice9700:47:3366
6MJ2961Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:48:5760
7MJ3264Schülz FilipČKS SKI Jilemnice9700:49:4557
8MJ3363Kudrnáč VojtěchČKS SKI Jilemnice9700:49:4954
9MJ3854Bešťák JiříSeba Tanvald9700:51:0451
10MJ4596Opočenský MatějOlfin Car Vella Trutnov9600:52:1748
11MJ5498Sprinz MatúšOlfin Car Vella Trutnov9700:54:1345
12MJ5990Vopava DanielLSK Lomnice nad Popelkou9500:54:4742
13MJ68100Daněk MichalOlfin Car Vella Trutnov9600:56:2939
14MJ73101Fátor HynekOlfin Car Vella Trutnov9700:57:0736

Muži A (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:40:28105
2MA231Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:41:1393
3MA337Gräf JakubDukla Liberec9100:41:5681
4MA484Berka MartinAC Syner Turnov8500:42:0972
5MA538Lopota MartinDukla Liberec9200:42:3766
6MA659Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:42:4460
7MA824Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:3857
8MA972Harom TomášSK Nové Město na Moravě8000:44:0254
9MA1083Berka RadimKozákov8200:44:2351
10MA1132Martin JanKrkonoše Vrchlabí8000:45:0048
11MA1449Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:1045
12MA1935Tuček MartinSumava7500:47:0542
13MA2058Haman VáclavČKS SKI Jilemnice8100:47:1139
14MA2193Herda JanSKP Nymburk8300:47:1436
15MA258Valenta TomášPardubice7600:47:5733
16MA2633Pšenička JakubDukla Liberec9100:48:1530
17MA2717Holec Martinneregistrovnán9200:48:2027
18MA287Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:48:4524
19MA3153Pecina DavidMig 367400:49:2621
20MA3466Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:50:0318
21MA3674Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:50:3315
22MA3750Drobník MichalBEERMENTAL TEAM8700:50:5812
23MA4018Macháček LukášHovrch7900:51:229
24MA4347Kraus JakubIndividuál.9200:51:596
24MA4334Hloušek JakubČSK SKI Jilemnice9000:51:596
26MA4685Rakoncaj LukášSIR Joseph7400:52:253
27MA4816Fisenko Ondřejneregistrovnán9200:52:523
28MA5148Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:53:223
29MA5771Kraus JakubHSK Benecko8900:54:393
30MA5892Urbánek JiříKotelna Brno8700:54:443
31MA6073Špíchal JanTJ Starkoč8300:55:003
32MA64103Vik MartinSK Studenec9200:55:253
33MA6678Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:56:023
34MA7028Kuřík MichalTrvalková školka Studenec7600:56:553
35MA7410Holub LiborAIR Frenštát8000:57:313
36MA7815Burgr Jiříneregistrovnán8601:00:043
37MA7912Novotný JiříKRNAP8501:00:243
38MA8481Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:01:313
39MA8629Grimm ZdeněkTrvalková školka Studenec8001:01:593
40MA8726Šír VladimírKlub Josefa Buďárka7601:02:153
41MA882Dvořák VojtěchALPHAGUIDES7401:02:343
42MA9511Kalisko JanKRNAP9001:05:393
43MA9645Crha ZdeněkLTC Slovan Kladno7901:05:553
44MA9813Strmeň JakubKRNAP8901:07:233

Muži B (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1556Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:18105
2MB2451Jančík BořekSvartes Hořice6400:47:3693
3MB3067Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:49:0681
4MB3586Hes RobertHo ADR ROCK7300:50:2772
5MB413Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:51:3366
6MB5036Soukup KarelČKS SKI Jilemnice7200:53:0860
7MB6168Jakoubek RomanČLA Trutnov6700:55:1157
8MB6246Macháč KarelČKS SKI Jilemnice6800:55:2054
9MB6621Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:56:0251
10MB6995Šubrt Janneregistrovnán6800:56:4548
11MB726Belobrad IvanŽamberk6600:57:0345
12MB7639Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6600:58:2142
13MB77105Varvařovský IvoJilemnice6500:59:0739
14MB10480Baines MarcSK Pikas Vrchlabí6901:13:3736

Muži C (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC164Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:28105
2MC4769Valenta MichalPrales Tužín6200:52:2993
3MC5294Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:2481
4MC5582Vanta JosefSK Hronov6200:54:2672
5MC7520Antoš JiříČKS SKI Jilemnice5700:58:1466
6MC8122Hojač MojmírDesná5801:00:5260
7MC8227Augustin FrantišekČKS SKI Jilemnice6101:01:1057
8MC92106Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:04:2454

Muži D (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7097Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:56:55105
2MD8075Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:00:3593
3MD8323Zahula JanČD Tanvald5001:01:1281
4MD10077Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:09:0572

Muži E (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8919Marek FrantišekSK Hronov4101:03:04105
2ME9970Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:08:2393

Juniorky (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3989Staňková ZuzanaLomnice nad Popelkou9700:51:21105

Ženy A (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA13104Vrabcová Nývltová EvaOlfin Car Vella Trutnov8600:45:47105
2ZA499Schützová SandraDukla Liberec9100:52:5893
3ZA8557Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:01:5881
4ZA9188Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:03:3772

Ženy B (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1714Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:46:39105
2ZB4252Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:51:3593
3ZB5379Havlová MarieOlfin Car Vella Trutnov7600:53:4981
4ZB6376Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:55:2472
5ZB6541Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:3266
6ZB9099Smith LucieVrchlabí7301:03:0860
7ZB935Svatá ZdeňkaKruh7701:04:4157
8ZB9740Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:06:1654
9ZB10255Košťálová Olganeregistrovnána7701:10:3851

Ženy C (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC9487Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:05:29105

Ženy D (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5665Paulů BlankaČKS Vysoké nad Jizerou5400:54:33105
2ZD10143Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:09:2193
3ZD10342Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:13:2281
4ZD10525Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:13:4472
5ZD10691Katzerová Miroslavaneregistrována5301:15:3266

Trať 10 km, 564 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:40:28105
2MA231Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:41:1393
3MA337Gräf JakubDukla Liberec9100:41:5681
4MA484Berka MartinAC Syner Turnov8500:42:0972
5MA538Lopota MartinDukla Liberec9200:42:3766
6MA659Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:42:4460
1MJ730Knop PetrSKI klub Jablonec nad Nisou9300:43:04105
7MA824Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:3857
8MA972Harom TomášSK Nové Město na Moravě8000:44:0254
9MA1083Berka RadimKozákov8200:44:2351
10MA1132Martin JanKrkonoše Vrchlabí8000:45:0048
2MJ1260Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:45:3393
1ZA13104Vrabcová Nývltová EvaOlfin Car Vella Trutnov8600:45:47105
11MA1449Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:1045
1MB1556Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:18105
1MC164Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:28105
1ZB1714Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:46:39105
3MJ18102Götz AdamOlfin Car Vella Trutnov9700:46:5381
12MA1935Tuček MartinSumava7500:47:0542
13MA2058Haman VáclavČKS SKI Jilemnice8100:47:1139
14MA2193Herda JanSKP Nymburk8300:47:1436
4MJ221Sluka PavelSKI Jablonec nad Nisou9600:47:1872
5MJ2362Čížek MartinČKS SKI Jilemnice9700:47:3366
2MB2451Jančík BořekSvartes Hořice6400:47:3693
15MA258Valenta TomášPardubice7600:47:5733
16MA2633Pšenička JakubDukla Liberec9100:48:1530
17MA2717Holec Martinneregistrovnán9200:48:2027
18MA287Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:48:4524
6MJ2961Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:48:5760
3MB3067Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:49:0681
19MA3153Pecina DavidMig 367400:49:2621
7MJ3264Schülz FilipČKS SKI Jilemnice9700:49:4557
8MJ3363Kudrnáč VojtěchČKS SKI Jilemnice9700:49:4954
20MA3466Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:50:0318
4MB3586Hes RobertHo ADR ROCK7300:50:2772
21MA3674Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:50:3315
22MA3750Drobník MichalBEERMENTAL TEAM8700:50:5812
9MJ3854Bešťák JiříSeba Tanvald9700:51:0451
1ZJ3989Staňková ZuzanaLomnice nad Popelkou9700:51:21105
23MA4018Macháček LukášHovrch7900:51:229
5MB413Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:51:3366
2ZB4252Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:51:3593
24MA4347Kraus JakubIndividuál.9200:51:596
24MA4334Hloušek JakubČSK SKI Jilemnice9000:51:596
10MJ4596Opočenský MatějOlfin Car Vella Trutnov9600:52:1748
26MA4685Rakoncaj LukášSIR Joseph7400:52:253
2MC4769Valenta MichalPrales Tužín6200:52:2993
27MA4816Fisenko Ondřejneregistrovnán9200:52:523
2ZA499Schützová SandraDukla Liberec9100:52:5893
6MB5036Soukup KarelČKS SKI Jilemnice7200:53:0860
28MA5148Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:53:223
3MC5294Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:2481
3ZB5379Havlová MarieOlfin Car Vella Trutnov7600:53:4981
11MJ5498Sprinz MatúšOlfin Car Vella Trutnov9700:54:1345
4MC5582Vanta JosefSK Hronov6200:54:2672
1ZD5665Paulů BlankaČKS Vysoké nad Jizerou5400:54:33105
29MA5771Kraus JakubHSK Benecko8900:54:393
30MA5892Urbánek JiříKotelna Brno8700:54:443
12MJ5990Vopava DanielLSK Lomnice nad Popelkou9500:54:4742
31MA6073Špíchal JanTJ Starkoč8300:55:003
7MB6168Jakoubek RomanČLA Trutnov6700:55:1157
8MB6246Macháč KarelČKS SKI Jilemnice6800:55:2054
4ZB6376Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:55:2472
32MA64103Vik MartinSK Studenec9200:55:253
5ZB6541Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:3266
9MB6621Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:56:0251
33MA6678Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:56:023
13MJ68100Daněk MichalOlfin Car Vella Trutnov9600:56:2939
10MB6995Šubrt Janneregistrovnán6800:56:4548
34MA7028Kuřík MichalTrvalková školka Studenec7600:56:553
1MD7097Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:56:55105
11MB726Belobrad IvanŽamberk6600:57:0345
14MJ73101Fátor HynekOlfin Car Vella Trutnov9700:57:0736
35MA7410Holub LiborAIR Frenštát8000:57:313
5MC7520Antoš JiříČKS SKI Jilemnice5700:58:1466
12MB7639Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6600:58:2142
13MB77105Varvařovský IvoJilemnice6500:59:0739
36MA7815Burgr Jiříneregistrovnán8601:00:043
37MA7912Novotný JiříKRNAP8501:00:243
2MD8075Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:00:3593
6MC8122Hojač MojmírDesná5801:00:5260
7MC8227Augustin FrantišekČKS SKI Jilemnice6101:01:1057
3MD8323Zahula JanČD Tanvald5001:01:1281
38MA8481Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:01:313
3ZA8557Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:01:5881
39MA8629Grimm ZdeněkTrvalková školka Studenec8001:01:593
40MA8726Šír VladimírKlub Josefa Buďárka7601:02:153
41MA882Dvořák VojtěchALPHAGUIDES7401:02:343
1ME8919Marek FrantišekSK Hronov4101:03:04105
6ZB9099Smith LucieVrchlabí7301:03:0860
4ZA9188Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:03:3772
8MC92106Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:04:2454
7ZB935Svatá ZdeňkaKruh7701:04:4157
1ZC9487Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:05:29105
42MA9511Kalisko JanKRNAP9001:05:393
43MA9645Crha ZdeněkLTC Slovan Kladno7901:05:553
8ZB9740Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:06:1654
44MA9813Strmeň JakubKRNAP8901:07:233
2ME9970Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:08:2393
4MD10077Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:09:0572
2ZD10143Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:09:2193
9ZB10255Košťálová Olganeregistrovnána7701:10:3851
3ZD10342Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:13:2281
14MB10480Baines MarcSK Pikas Vrchlabí6901:13:3736
4ZD10525Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:13:4472
5ZD10691Katzerová Miroslavaneregistrována5301:15:3266

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:40:28105
2MA231Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:41:1393
3MA337Gräf JakubDukla Liberec9100:41:5681
4MA484Berka MartinAC Syner Turnov8500:42:0972
5MA538Lopota MartinDukla Liberec9200:42:3766
6MA659Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:42:4460
7MJ730Knop PetrSKI klub Jablonec nad Nisou9300:43:0457
8MA824Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:3854
9MA972Harom TomášSK Nové Město na Moravě8000:44:0251
10MA1083Berka RadimKozákov8200:44:2348
11MA1132Martin JanKrkonoše Vrchlabí8000:45:0045
12MJ1260Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:45:3342
13MA1449Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:1039
14MB1556Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:1836
15MC164Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:2833
16MJ18102Götz AdamOlfin Car Vella Trutnov9700:46:5330
17MA1935Tuček MartinSumava7500:47:0527
18MA2058Haman VáclavČKS SKI Jilemnice8100:47:1124
19MA2193Herda JanSKP Nymburk8300:47:1421
20MJ221Sluka PavelSKI Jablonec nad Nisou9600:47:1818
21MJ2362Čížek MartinČKS SKI Jilemnice9700:47:3315
22MB2451Jančík BořekSvartes Hořice6400:47:3612
23MA258Valenta TomášPardubice7600:47:579
24MA2633Pšenička JakubDukla Liberec9100:48:156
25MA2717Holec Martinneregistrovnán9200:48:203

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 85%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Dobrý večer, opravte mi, prosím, Petra Ulricha na Ulicha, moc za něj děkuju! :-) Evina Kollertová
evakollertova
Ulich opraven
team
Žalý je tradice a krkonošská náročnost, ale i krása výhledů. Pořadatelé vzorní, zejména doprava zpět do Jilemnice. Kdyby natiskli pár výsledkovek, ... Přiďte pobejt!

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód