hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh lužanskými hvozdy

29.6.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh lužanskými hvozdy
  • datum konání: 29.6.2013
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 17-18 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ168Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:24:01-
2MJ669Kout TomášLázně Bělohrad9500:25:51-
3MJ268Karásek VáclavTJ Sokol Jičín9500:39:05-
4MJ2810Žák MiroslavTJ Sokol Jičín9400:42:58-
5MJ293Miclík MichalJičín9400:50:58-

Muži 19-29 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:27:00-
2M139Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:28:34-
3M1145Berger TomášTJ Sokol Lužany8700:33:28-
4M12333Novotný JaroslavJičín9100:35:39-
5M13111Kučera MarcelTest Stružinec8500:36:30-
6M13817Novák TomášVrchlabí8800:37:46-
7M13914Malý JaroslavLibštát8500:37:52-
8M15812Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:42:27-
9M1654Pěnička DavidTJ Sokol Lužany8700:45:17-
10M16816Pavelka MichalJičín8900:45:55-
11M1726Kindl DavidŠtětí9100:47:38-
12M17515Kůtek JiříJičín9000:48:59-

Muži 30-34 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2257Čivrný JiříSK Nové Město nad Met.8000:27:49-
2M21155Krupka LukášTJ Sokol Jičín8300:33:03-
3M21351Vejvoda MichalTJ Jičín8200:33:16-
4M23252Klaus PavelChomutov8300:36:31-
5M24054Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:37:55-
6M24453Mach MichalMilíčeves7900:38:43-
7M27156Jandura MichalTJ Sokol Jičín8000:47:08-

Muži 35-39 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35101Hurdálek RobertLoko Trutnov7800:31:02-
2M36112Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:31:37-
3M310108Kocián PetrHradec Králové7800:32:58-
4M316105Svatý TomášKruh7700:34:21-
5M329113Žalud AlešLitoměřice7800:36:04-
6M335111Hák MichalSokol Studenec7500:37:19-
7M336103Fanta RadekWalonia7600:37:22-
8M341106Tringela JosefTJ Sokol Lužany7700:38:24-
9M347104Nosek MarcelSokol Úbislavice7500:39:04-
10M348109Špáta VladimírLužany7500:39:37-
11M352110Jandura PavelTJ Sokol Jičín7500:40:10-
12M369107Šandera MartinBonbon7600:46:39-
13M374102Novák RadekMuzeum Jičín7600:48:33-

Muži 40-44 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M417157Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:34:28-
2M420160Fiala LubomírPodhorní Újezd6900:35:28-
3M424155Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:35:40-
4M434151Bajer JanLázně Bělohrad7000:37:12-
5M437154Krabec JanSedličky6900:37:33-
6M442153Cyrany JiříJičín7300:38:27-
7M443156Jirásko DušanSK Srch7300:38:33-
8M464159Moník MilanSmiřice6900:45:01-

Muži 45-49 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M54211Jančík BořekSvartes Hořice6400:30:59-
2M57207Kuželka TomášSokol Dřevěnice6800:31:46-
3M58212Krajč MilanLokomotiva Trutnov6400:32:05-
4M512203Vejběra JanCyklo POKR HK6600:33:14-
5M518210Mazač JaroslavBonbon Police nad Met.6800:34:34-
6M519205Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:35:01-
7M526206Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:35:49-
8M528201Košťák ZdeněkMaratonský klub Pavl6400:35:54-
9M557213Pavelka RadekJičín6600:42:16-
10M560204Frýdl MiroslavHradec Králové6400:43:04-

Muži 50-54 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M621241Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:35-
2M627240Vanta JosefSK Hronov6200:35:53-
3M633242Kučera PetrTest Stružinec6100:36:36-
4M662243Vrabec MilanStaněk sport Turnov6000:44:07-

Muži 55-59 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M715279Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:33:42-
2M725271Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:35:46-
3M730278Antoš JiříSki Jilemnice5700:36:26-
4M749275Hojer MiloslavMnichovo Hradiště5400:39:45-
5M750272Štikar JosefMilovice5700:39:51-
6M751273Krajč ZdeněkTrutnov5400:40:06-
7M753280Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:40:33-
8M763276Matějka MilanStaněk sport Turnov5600:44:08-
9M773277Berka MilanKozákov5800:48:25-

Muži 60-64 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M89307Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:32:13-
2M822308Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:35:38-
3M846301Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:57-
4M855303Jakoubek ArnoštStaněk sport Turnov5200:41:11-
5M859304Horna JosefZámostí5100:42:46-
6M867306Kubela JanJičín5100:45:54-
7M877305Kuřík JiříOrel Studenec5000:54:08-

Muži 65-69 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M945334Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:49-
2M954330Groh StanislavAC Vrchlabí4600:40:37-
3M956335Hák JaroslavSokol Studenec4600:41:21-
4M961331Mach LadislavTJ Sokol Lužany4700:43:41-
5M966336Vokáč VáclavJablonec nad Nisou4700:45:37-
6M970333Dvořák LadislavSokol Velké Hamry4800:46:49-
7M976337Špígl JaroslavTJ Sokol Lužany4800:49:45-

Muži 70 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1013373Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:30:20-
2M1015370Strnad BohumilAC Čáslav4300:31:41-
3M1021372Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:33:33-
4M1023371Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:34:51-
5M1024374Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:37:39-
6M1027375Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:40:24-

Juniorky 17-18 (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ290Hájková VeronikaTřebechovice9600:14:06-

Ženy 19-34 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2149Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:24:29-
2ZA3150Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:24:47-
3ZA8147Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9200:27:31-
4ZA9145Linhartová RomanaKumburský Újezd8200:28:07-
5ZA11152Kotlářová HanaAnimace Famu8900:29:36-
6ZA16148Ďoubalová EvaChomutice9300:31:59-
7ZA17155Tichá LibušeJičín8200:32:20-
8ZA19153Kracíková ŠárkaNová Paka8000:32:36-
9ZA22151Pourová MarkétaZřejmě slušnej oddíl7900:33:39-
10ZA25146Jenčková JanaJičín8200:37:52-

Ženy 35-44 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB498Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:25:00-
2ZB599Tůmová DagmarVrchlabí7100:25:01-
3ZB797Jampílková LucieZřejmě slušnej oddíl7300:26:40-
4ZB1095Vejběrová EvaCyklo POKR HK7600:28:16-
5ZB1292Krabcová IvanaSedličky7200:29:42-
6ZB1493Bergerová MarieSokol Studenec7300:31:27-
7ZB1896Lenčová JanaBezno6900:32:33-
8ZB2091Jirešová KateřinaBakov n. Jizerou7600:33:00-

Ženy 45 let a starší (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1165Jirásková EvaLanškroun6400:13:03-
2ZC3166Šternerová HanaHradec Králové6300:16:39-
3ZC4164Zemanová JitkaBakov nad Jizerou6700:16:50-
4ZC5167Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:19:26-
5ZC6154Kuželková NatálieJičín9800:26:14-

Trať 2,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1165Jirásková EvaLanškroun6400:13:03-
1ZJ290Hájková VeronikaTřebechovice9600:14:06-
2ZC3166Šternerová HanaHradec Králové6300:16:39-
3ZC4164Zemanová JitkaBakov nad Jizerou6700:16:50-
4ZC5167Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:19:26-
5ZC6154Kuželková NatálieJičín9800:26:14-

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ168Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:24:01-
1ZA2149Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:24:29-
2ZA3150Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:24:47-
1ZB498Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:25:00-
2ZB599Tůmová DagmarVrchlabí7100:25:01-
2MJ669Kout TomášLázně Bělohrad9500:25:51-
3ZB797Jampílková LucieZřejmě slušnej oddíl7300:26:40-
3ZA8147Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9200:27:31-
4ZA9145Linhartová RomanaKumburský Újezd8200:28:07-
4ZB1095Vejběrová EvaCyklo POKR HK7600:28:16-
5ZA11152Kotlářová HanaAnimace Famu8900:29:36-
5ZB1292Krabcová IvanaSedličky7200:29:42-
1M1013373Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:30:20-
6ZB1493Bergerová MarieSokol Studenec7300:31:27-
2M1015370Strnad BohumilAC Čáslav4300:31:41-
6ZA16148Ďoubalová EvaChomutice9300:31:59-
7ZA17155Tichá LibušeJičín8200:32:20-
7ZB1896Lenčová JanaBezno6900:32:33-
8ZA19153Kracíková ŠárkaNová Paka8000:32:36-
8ZB2091Jirešová KateřinaBakov n. Jizerou7600:33:00-
3M1021372Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:33:33-
9ZA22151Pourová MarkétaZřejmě slušnej oddíl7900:33:39-
4M1023371Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:34:51-
5M1024374Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:37:39-
10ZA25146Jenčková JanaJičín8200:37:52-
3MJ268Karásek VáclavTJ Sokol Jičín9500:39:05-
6M1027375Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:40:24-
4MJ2810Žák MiroslavTJ Sokol Jičín9400:42:58-
5MJ293Miclík MichalJičín9400:50:58-

Trať 8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:27:00-
1M2257Čivrný JiříSK Nové Město nad Met.8000:27:49-
2M139Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:28:34-
1M54211Jančík BořekSvartes Hořice6400:30:59-
1M35101Hurdálek RobertLoko Trutnov7800:31:02-
2M36112Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:31:37-
2M57207Kuželka TomášSokol Dřevěnice6800:31:46-
3M58212Krajč MilanLokomotiva Trutnov6400:32:05-
1M89307Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:32:13-
3M310108Kocián PetrHradec Králové7800:32:58-
2M21155Krupka LukášTJ Sokol Jičín8300:33:03-
4M512203Vejběra JanCyklo POKR HK6600:33:14-
3M21351Vejvoda MichalTJ Jičín8200:33:16-
3M1145Berger TomášTJ Sokol Lužany8700:33:28-
1M715279Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:33:42-
4M316105Svatý TomášKruh7700:34:21-
1M417157Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:34:28-
5M518210Mazač JaroslavBonbon Police nad Met.6800:34:34-
6M519205Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:35:01-
2M420160Fiala LubomírPodhorní Újezd6900:35:28-
1M621241Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:35-
2M822308Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:35:38-
4M12333Novotný JaroslavJičín9100:35:39-
3M424155Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:35:40-
2M725271Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:35:46-
7M526206Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:35:49-
2M627240Vanta JosefSK Hronov6200:35:53-
8M528201Košťák ZdeněkMaratonský klub Pavl6400:35:54-
5M329113Žalud AlešLitoměřice7800:36:04-
3M730278Antoš JiříSki Jilemnice5700:36:26-
5M13111Kučera MarcelTest Stružinec8500:36:30-
4M23252Klaus PavelChomutov8300:36:31-
3M633242Kučera PetrTest Stružinec6100:36:36-
4M434151Bajer JanLázně Bělohrad7000:37:12-
6M335111Hák MichalSokol Studenec7500:37:19-
7M336103Fanta RadekWalonia7600:37:22-
5M437154Krabec JanSedličky6900:37:33-
6M13817Novák TomášVrchlabí8800:37:46-
7M13914Malý JaroslavLibštát8500:37:52-
5M24054Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:37:55-
8M341106Tringela JosefTJ Sokol Lužany7700:38:24-
6M442153Cyrany JiříJičín7300:38:27-
7M443156Jirásko DušanSK Srch7300:38:33-
6M24453Mach MichalMilíčeves7900:38:43-
1M945334Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:49-
3M846301Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:57-
9M347104Nosek MarcelSokol Úbislavice7500:39:04-
10M348109Špáta VladimírLužany7500:39:37-
4M749275Hojer MiloslavMnichovo Hradiště5400:39:45-
5M750272Štikar JosefMilovice5700:39:51-
6M751273Krajč ZdeněkTrutnov5400:40:06-
11M352110Jandura PavelTJ Sokol Jičín7500:40:10-
7M753280Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:40:33-
2M954330Groh StanislavAC Vrchlabí4600:40:37-
4M855303Jakoubek ArnoštStaněk sport Turnov5200:41:11-
3M956335Hák JaroslavSokol Studenec4600:41:21-
9M557213Pavelka RadekJičín6600:42:16-
8M15812Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:42:27-
5M859304Horna JosefZámostí5100:42:46-
10M560204Frýdl MiroslavHradec Králové6400:43:04-
4M961331Mach LadislavTJ Sokol Lužany4700:43:41-
4M662243Vrabec MilanStaněk sport Turnov6000:44:07-
8M763276Matějka MilanStaněk sport Turnov5600:44:08-
8M464159Moník MilanSmiřice6900:45:01-
9M1654Pěnička DavidTJ Sokol Lužany8700:45:17-
5M966336Vokáč VáclavJablonec nad Nisou4700:45:37-
6M867306Kubela JanJičín5100:45:54-
10M16816Pavelka MichalJičín8900:45:55-
12M369107Šandera MartinBonbon7600:46:39-
6M970333Dvořák LadislavSokol Velké Hamry4800:46:49-
7M27156Jandura MichalTJ Sokol Jičín8000:47:08-
11M1726Kindl DavidŠtětí9100:47:38-
9M773277Berka MilanKozákov5800:48:25-
13M374102Novák RadekMuzeum Jičín7600:48:33-
12M17515Kůtek JiříJičín9000:48:59-
7M976337Špígl JaroslavTJ Sokol Lužany4800:49:45-
7M877305Kuřík JiříOrel Studenec5000:54:08-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Závod začal jako tradičně předprogramem a zábavou pro všechny v dobrém zázemí. Pořadatelé se snažili zvládnout běhy i vyhlašování a výsledky visely brzo. Trať hlavního závodu náročná jako vždy. To se musí zažít aktivní účastí. Muži nad 70 let běželi trať 5km, což na této stránce výše zkresluje celkové pořadí mužů na trati 8km. Pod čarou by mohl být uveden i Marek Černohorský (4. celkově) +1, kteří byli "MP". Přiďte pobejt.
Opravena trat u Muzu nad 70 let
team
Trať se mi nelíbí. Nevyhovuje. Zvláště dolů je to dost nebezpečné. Nechodím sem. Pořadatelé ale byli vždy se zájmem o závod.
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód