hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Náchod - Dobrošov

13.7.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 13.7.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Náchod - zimní stadion
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 8,9 km
Převýšení: 410 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Sportovní centrum Dobrošov Bílkova 1544
547 02 Náchod 2
tel. 607 933 811

Internetové stránky

http://www.scdobrosov.tk

E-mailová adresa

sc.dobrošov@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2562

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Tučný Jan4714
Stránský Aleš6013
Šrůtek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Doležal Luboš5412
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Losman Miroslav5110
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Erber Jiří569
Buchar Jan339
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 14.07.2014, 07:53
  • zobrazeno již 914x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ201Jureček MichalCotkytle9600:42:5870
2MJ252Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:44:4362
3MJ343Dedecius FilipNáchod9500:46:0254
4MJ594Hejzlar DavidNáchod-Babí9800:53:2948

Muži A (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:35:0170
2MA26Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:36:1562
3MA47Flegl VlastimilVrchlabí8600:37:1554
4MA58Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:37:3248
5MA79Herda JanSKP Nymburk8300:37:5744
6MA1310Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:40:5840
7MA1411Šolc VítězslavBKL Machov9100:41:0838
8MA1612Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:41:2736
9MA1713Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:42:09-
10MA2214Háze MartinJilemnice8500:43:4334
11MA3015Zelený MatějBražecký mládenci8900:45:3432
12MA4216Štěpán VáclavBražecký mládenci9000:48:2230
13MA4917Muller MatějBabí9300:50:2928
14MA5518Zelený FilipBražecký mládenci9200:51:3726
15MA6319Sezima OndřejHořice v Pokrkonoší8000:54:3324

Muži B (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB320Malý JanSokol Nová Paka7300:37:0870
2MB621Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:5162
3MB1122Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:40:2254
4MB1823Koudelka JiříChvojkovice Brod6800:42:4548
5MB2124Scheuer JanActivity Lanškroun6600:43:2944
6MB2325Vít PavelVela team7100:44:2540
7MB3326Broulík LuděkHeřmanice7100:46:0138
8MB3627Uher JurajPřibyslav7300:46:4736
9MB4028Skalský MilošAC Náchod6700:47:5834
10MB4129Belobrad IvanŽamberk6600:48:1732
11MB4730Koutník LumírVrchlabí6700:50:1230
12MB7231Hrčka LubošTrnava7400:58:2428

Muži C (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC932Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:3570
2MC1033Vaněk PetrAC Praha6100:39:2562
3MC1234Jančík BořekSvartes Hořice6400:40:3554
4MC2435Skalický JosefArtla Žichlínek6200:44:4048
5MC2636Tichý PavelAC Náchod6300:45:0844
6MC2937Zelený LuděkAC Náchod6100:45:2540
7MC3238Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:4838
8MC3939Valenta MichalPrales Tužín6200:47:3236
9MC4440Prokop MilanSC Dobrošov6200:48:5434
10MC5241Vanta JosefSK Hronov6200:50:5732
11MC6142Sedlák JiříPřelouč5800:53:4130
12MC6643Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:55:1928
13MC6844Kučera ZdeněkAC Náchod5500:56:0226

Muži D (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1945Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:42:4970
2MD2746Flegl VlastimilBrtev5300:45:1062
3MD3747Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:1854
4MD4548Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:49:0648
5MD5349Groh StanislavAC Vrchlabí4600:51:1344
6MD5850Janový PetrAC Trial Plzeň4500:52:5340
7MD6751Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:55:2638
8MD7052Tučný JanMK Pardubice4700:57:1636

Muži E (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4853Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:50:2370
2ME5454Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:3662
3ME7355Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:58:3954
4ME7556Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:00:2248
5ME7757Sedlák FrantišekSokol Rychnov n.K.4001:03:0044
6ME7858Pecháček JiříMaratonstav4401:04:4140
7ME8159Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:09:5938

Juniorky (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3160Rudolfová TerezaVela team8900:45:4270
2ZA5061Haramulová LenkaPraha8700:50:4562
3ZA6462Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:54:3654

Ženy B (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB863Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:38:1070
2ZB1564Klimešová JanaUSK Praha7000:41:1962
3ZB3865Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:47:2154
4ZB4366Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:48:2848
5ZB4667Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:49:2044
6ZB5668Pončová EvaJaroměř7400:51:5840
7ZB5769Háková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:52:4138
8ZB7670Zámečíková IrenaSBRTT Ústí n.L.7101:00:5436

Ženy C (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3571Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:46:3770
2ZC5172Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:5562
3ZC6273Jirásková EvaLanškroun6400:53:5954
4ZC6974Kvasničková RadkaSKI KLUB Česká Třebová6900:56:2948
5ZC7975Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:06:4744

Ženy D (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2876Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:45:1770
2ZD6077Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:53:3162
3ZD6578Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:55:0554
4ZD7179Vacková HanaSokol Starkoč5600:57:3648
5ZD7480Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:5244
6ZD8081Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:07:0940

Trať 8,9 km, 410 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:35:0170
2MA26Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:36:1562
1MB320Malý JanSokol Nová Paka7300:37:0870
3MA47Flegl VlastimilVrchlabí8600:37:1554
4MA58Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:37:3248
2MB621Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:5162
5MA79Herda JanSKP Nymburk8300:37:5744
1ZB863Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:38:1070
1MC932Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:3570
2MC1033Vaněk PetrAC Praha6100:39:2562
3MB1122Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:40:2254
3MC1234Jančík BořekSvartes Hořice6400:40:3554
6MA1310Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:40:5840
7MA1411Šolc VítězslavBKL Machov9100:41:0838
2ZB1564Klimešová JanaUSK Praha7000:41:1962
8MA1612Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:41:2736
9MA1713Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:42:09-
4MB1823Koudelka JiříChvojkovice Brod6800:42:4548
1MD1945Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:42:4970
1MJ201Jureček MichalCotkytle9600:42:5870
5MB2124Scheuer JanActivity Lanškroun6600:43:2944
10MA2214Háze MartinJilemnice8500:43:4334
6MB2325Vít PavelVela team7100:44:2540
4MC2435Skalický JosefArtla Žichlínek6200:44:4048
2MJ252Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:44:4362
5MC2636Tichý PavelAC Náchod6300:45:0844
2MD2746Flegl VlastimilBrtev5300:45:1062
1ZD2876Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:45:1770
6MC2937Zelený LuděkAC Náchod6100:45:2540
11MA3015Zelený MatějBražecký mládenci8900:45:3432
1ZA3160Rudolfová TerezaVela team8900:45:4270
7MC3238Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:4838
7MB3326Broulík LuděkHeřmanice7100:46:0138
3MJ343Dedecius FilipNáchod9500:46:0254
1ZC3571Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:46:3770
8MB3627Uher JurajPřibyslav7300:46:4736
3MD3747Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:1854
3ZB3865Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:47:2154
8MC3939Valenta MichalPrales Tužín6200:47:3236
9MB4028Skalský MilošAC Náchod6700:47:5834
10MB4129Belobrad IvanŽamberk6600:48:1732
12MA4216Štěpán VáclavBražecký mládenci9000:48:2230
4ZB4366Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:48:2848
9MC4440Prokop MilanSC Dobrošov6200:48:5434
4MD4548Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:49:0648
5ZB4667Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:49:2044
11MB4730Koutník LumírVrchlabí6700:50:1230
1ME4853Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:50:2370
13MA4917Muller MatějBabí9300:50:2928
2ZA5061Haramulová LenkaPraha8700:50:4562
2ZC5172Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:5562
10MC5241Vanta JosefSK Hronov6200:50:5732
5MD5349Groh StanislavAC Vrchlabí4600:51:1344
2ME5454Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:3662
14MA5518Zelený FilipBražecký mládenci9200:51:3726
6ZB5668Pončová EvaJaroměř7400:51:5840
7ZB5769Háková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:52:4138
6MD5850Janový PetrAC Trial Plzeň4500:52:5340
4MJ594Hejzlar DavidNáchod-Babí9800:53:2948
2ZD6077Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:53:3162
11MC6142Sedlák JiříPřelouč5800:53:4130
3ZC6273Jirásková EvaLanškroun6400:53:5954
15MA6319Sezima OndřejHořice v Pokrkonoší8000:54:3324
3ZA6462Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:54:3654
3ZD6578Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:55:0554
12MC6643Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:55:1928
7MD6751Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:55:2638
13MC6844Kučera ZdeněkAC Náchod5500:56:0226
4ZC6974Kvasničková RadkaSKI KLUB Česká Třebová6900:56:2948
8MD7052Tučný JanMK Pardubice4700:57:1636
4ZD7179Vacková HanaSokol Starkoč5600:57:3648
12MB7231Hrčka LubošTrnava7400:58:2428
3ME7355Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:58:3954
5ZD7480Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:5244
4ME7556Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:00:2248
8ZB7670Zámečíková IrenaSBRTT Ústí n.L.7101:00:5436
5ME7757Sedlák FrantišekSokol Rychnov n.K.4001:03:0044
6ME7858Pecháček JiříMaratonstav4401:04:4140
5ZC7975Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:06:4744
6ZD8081Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:07:0940
7ME8159Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:09:5938

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:35:0170
2MA26Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:36:1562
3MB320Malý JanSokol Nová Paka7300:37:0854
4MA47Flegl VlastimilVrchlabí8600:37:1548
5MA58Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:37:3244
6MB621Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:5140
7MA79Herda JanSKP Nymburk8300:37:5738
8MC932Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:3536
9MC1033Vaněk PetrAC Praha6100:39:2534
10MB1122Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:40:2232
11MC1234Jančík BořekSvartes Hořice6400:40:3530
12MA1310Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:40:5828
13MA1411Šolc VítězslavBKL Machov9100:41:0826
14MA1612Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:41:2724
15MB1823Koudelka JiříChvojkovice Brod6800:42:4522
16MD1945Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:42:4920
17MJ201Jureček MichalCotkytle9600:42:5818
18MB2124Scheuer JanActivity Lanškroun6600:43:2916
19MA2214Háze MartinJilemnice8500:43:4314
20MB2325Vít PavelVela team7100:44:2512
21MC2435Skalický JosefArtla Žichlínek6200:44:4010
22MJ252Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:44:438
23MC2636Tichý PavelAC Náchod6300:45:086
24MD2746Flegl VlastimilBrtev5300:45:104
25MC2937Zelený LuděkAC Náchod6100:45:252

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB863Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:38:1070
2ZB1564Klimešová JanaUSK Praha7000:41:1962
3ZD2876Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:45:1754
4ZA3160Rudolfová TerezaVela team8900:45:4248
5ZC3571Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:46:3744
6ZB3865Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:47:2140
7ZB4366Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:48:2838
8ZB4667Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:49:2036
9ZA5061Haramulová LenkaPraha8700:50:4534
10ZC5172Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:5532
11ZB5668Pončová EvaJaroměř7400:51:5830
12ZB5769Háková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:52:4128
13ZD6077Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:53:3126
14ZC6273Jirásková EvaLanškroun6400:53:5924
15ZA6462Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:54:3622
16ZD6578Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:55:0520
17ZC6974Kvasničková RadkaSKI KLUB Česká Třebová6900:56:2918
18ZD7179Vacková HanaSokol Starkoč5600:57:3616
19ZD7480Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:5214
20ZB7670Zámečíková IrenaSBRTT Ústí n.L.7101:00:5412
21ZC7975Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:06:4710
22ZD8081Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:07:098

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Přijel jsem si užít kousek Náchoda, kousek údolí Metuje, stoupání v lese i polích a pak výhledy na okolí Dobrošova. A lidí jak o pout, to se mi líbí. Díky pořadatelům závodu i poháru, že podporují běžecké hnutí.
Ahoj Karle . Podle tvého dosaženého času si se tedy rozhlížel důkladně ...rozhledy , výhledy , panoramata...viď...nade vše ..
turisticky bezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód