Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Na honěnou

13.4.2005, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Na honěnou
  • datum konání: 13.4.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KVS Šumperk

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.4.2003Na honěnou, 13. ročník50
17.4.2002Na honěnou7

Statistika závodu Na honěnou

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 57

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva643
Mazák Lukáš862
Hroch Stanislav562
Kukula Marcel732
Březina Vladimír582
Macháček Jiří532
Srovnal Otakar752
Komárková Eva582
Kukula Zdeněk502
Weinlich Maxmilián662
Paloncýová Maria632
Urban Rostislav732
Srovnal Otakar422
Šrámek Jaromír582
Knápek Lubomír592
Herbst Manfred412
Sporek Miroslav542
Krátký František432
Vepřek Radomír532
Valenta Jiří862
Lerch Vladislav482
Čmakal František772

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Mazák LukášSokol Hrabenov8600:37:49-
2MJ283Valenta JiříŠumperk8600:44:27-
Muži A (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:35:08-
2MA43Čmakal FrantišekBludov7700:38:16-
3MA54Urban RostislavSKI Team Šumperk7300:38:18-
4MA65Kechrt Tomᚊumperk8100:38:39-
5MA116Berka MichalDIDI Team Jeseník7300:40:01-
6MA127Weinlich MaxmiliánPřerov6600:40:02-
7MA138Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:40:08-
8MA149Schon JiříŠumperk8300:40:33-
9MA1510Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:40:37-
10MA1611Macek JanLOKO Zábřeh8000:40:53-
11MA1712Frýbort JiříFry-sport Team7700:42:27-
12MA1913Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk6700:43:08-
13MA2114Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.6700:43:13-
14MA2315Kulík VladislavCK Morava7300:43:22-
15MA3316Svoboda ZdeněkJeseník7500:45:59-
16MA3617Kukula MarcelVíno Karabina7300:46:07-
17MA4718Křivohlávek PavelNový Malín7000:53:38-
Muži B (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB82Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:39:28-
2MB93Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:39:29-
3MB104Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:39:32-
4MB205Dostál JiříBC Morava6400:43:11-
5MB256Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty6200:43:43-
6MB267Vysoudil OldřichŠumperk6100:43:59-
7MB278Vozda JiříKVS Šumperk OB6100:44:22-
8MB309Pečenka LiborKHB Radegast6100:45:01-
9MB3210Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty5600:45:56-
10MB3911Březina VladimírSeverka Šumperk5800:48:32-
11MB4312Mazák ZdeněkSokol Hrabenov6200:50:43-
12MB4513Bauckmann MiroslavKocour z Rabštejna5700:51:43-
13MB4614Paloncý PavelKVS Šumperk OB6300:53:20-
14MB4915Fučík ZdeněkDelta Real5600:54:23-
Muži C (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC72Gebr MilanGebříci Zábřeh5400:39:06-
2MC183Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:42:28-
3MC224Hejl JanŠumperk5300:43:21-
4MC245Sporek MiroslavFagus5400:43:27-
5MC296Kukula ZdeněkVíno Karabina5000:44:33-
6MC347Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:46:02-
7MC378Lerch VladislavČD UŽST Olomouc4800:47:12-
8MC389Macháček JiříVíno Karabina5300:48:05-
9MC4810Lípa FrantišekHoral Šumperk4900:54:22-
Muži D (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD32Krátký FrantišekViking Králiky4300:38:08-
2MD403Bielčik JindřichLichkov4000:48:36-
3MD414Herbst ManfredJesdrev4100:49:07-
4MD425Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:49:22-
5MD446Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh3600:51:07-
6MD527Vykydal KvětoslavTJ Šumperk3600:59:56-
Ženy (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA312Bendová Karolínaneregistrována8700:45:43-
2ZA353Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:03-
3ZA504Paloncýová MariaKVS Šumperk OB6300:54:43-
4ZA515Komárková EvaSKP Šumperk5800:57:49-
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:35:08-
1MJ22Mazák LukášSokol Hrabenov8600:37:49-
1MD32Krátký FrantišekViking Králiky4300:38:08-
2MA43Čmakal FrantišekBludov7700:38:16-
3MA54Urban RostislavSKI Team Šumperk7300:38:18-
4MA65Kechrt Tomᚊumperk8100:38:39-
1MC72Gebr MilanGebříci Zábřeh5400:39:06-
1MB82Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:39:28-
2MB93Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:39:29-
3MB104Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:39:32-
5MA116Berka MichalDIDI Team Jeseník7300:40:01-
6MA127Weinlich MaxmiliánPřerov6600:40:02-
7MA138Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:40:08-
8MA149Schon JiříŠumperk8300:40:33-
9MA1510Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:40:37-
10MA1611Macek JanLOKO Zábřeh8000:40:53-
11MA1712Frýbort JiříFry-sport Team7700:42:27-
2MC183Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:42:28-
12MA1913Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk6700:43:08-
4MB205Dostál JiříBC Morava6400:43:11-
13MA2114Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.6700:43:13-
3MC224Hejl JanŠumperk5300:43:21-
14MA2315Kulík VladislavCK Morava7300:43:22-
4MC245Sporek MiroslavFagus5400:43:27-
5MB256Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty6200:43:43-
6MB267Vysoudil OldřichŠumperk6100:43:59-
7MB278Vozda JiříKVS Šumperk OB6100:44:22-
2MJ283Valenta JiříŠumperk8600:44:27-
5MC296Kukula ZdeněkVíno Karabina5000:44:33-
8MB309Pečenka LiborKHB Radegast6100:45:01-
1ZA312Bendová Karolínaneregistrována8700:45:43-
9MB3210Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty5600:45:56-
15MA3316Svoboda ZdeněkJeseník7500:45:59-
6MC347Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:46:02-
2ZA353Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:03-
16MA3617Kukula MarcelVíno Karabina7300:46:07-
7MC378Lerch VladislavČD UŽST Olomouc4800:47:12-
8MC389Macháček JiříVíno Karabina5300:48:05-
10MB3911Březina VladimírSeverka Šumperk5800:48:32-
2MD403Bielčik JindřichLichkov4000:48:36-
3MD414Herbst ManfredJesdrev4100:49:07-
4MD425Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:49:22-
11MB4312Mazák ZdeněkSokol Hrabenov6200:50:43-
5MD446Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh3600:51:07-
12MB4513Bauckmann MiroslavKocour z Rabštejna5700:51:43-
13MB4614Paloncý PavelKVS Šumperk OB6300:53:20-
17MA4718Křivohlávek PavelNový Malín7000:53:38-
9MC4810Lípa FrantišekHoral Šumperk4900:54:22-
14MB4915Fučík ZdeněkDelta Real5600:54:23-
3ZA504Paloncýová MariaKVS Šumperk OB6300:54:43-
4ZA515Komárková EvaSKP Šumperk5800:57:49-
6MD527Vykydal KvětoslavTJ Šumperk3600:59:56-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód