Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malé Svatoňovice, kvalifikace ME

11.6.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Malé Svatoňovice, kvalifikace ME
  • datum konání: 11.6.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Malých Svatoňovicích
10.30 hodin

Přihlášky

kulturní dům Kaménka od 8.30 hodin

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

juniorky - 1 okruh - 3.870 m / 300 m

muži, veteráni 40 let - 3 okruhy - 11.160 m / 900 m

ostatní kategorie - 2 okruhy - 7.740 m / 600 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Puškinova 961
542 32 Úpice
mobil 602 152 296

Nominace:

V kategorii mužů i žen se nominují 3 závodníci + 1 divoká karta.

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz/?page=tj

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Malé Svatoňovice, kvalifikace ME

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:43:5370
2MJ310Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:45:2562
3MJ1012Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:50:3954
Muži A (trať 11,16 km, 900 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1113Losman PetrUSK Praha7900:58:4470
2MA292Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7201:00:2162
3MA3123Havlíček JanASK Slavia Praha7901:00:2854
4MA4155Brýdl PavelX-AIR Ostrava8001:01:2748
5MA597Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7501:03:5944
6MA7117Pleticha RichardAtletika Kadaň7501:04:3940
7MA8127Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8601:04:5938
8MA998Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7501:06:4236
9MA10130Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:06:4834
10MA11112Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7101:08:0732
11MA12115Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:08:2430
12MA14125Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:09:5828
13MA16108Kaše JanLoko Trutnov7701:10:3426
14MA18111Frelich PavelSokol České Budějovice7101:13:3324
15MA19110Frelich MartinSokol Český Krumlov7101:14:5122
16MA2295Ježek PavelČernošice7101:17:1720
17MA24107Jindra PetrKER-TEAM Praha7101:18:2818
18MA26122Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:19:2516
19MA3094Suchánek LukášKHB Radegast7901:21:5514
20MA34106Žák TomášAC Pardubice8501:27:3412
21MA35145Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:28:5410
22MA36121Řoutil LadislavŠternberské listy8101:29:308
Muži B (trať 11,16 km, 900 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6119Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6401:04:1670
2MB13109Holub MiroslavBukovice6601:08:4462
3MB15158Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:10:1854
4MB17116Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:12:1148
5MB20120Dvorský JaroslavA+K Trutnov6401:15:3244
6MB21124Králíček TomášFC Puškvorec6301:17:1140
7MB23138Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:17:4438
8MB25134Zoubek JiříSCWS Lučany6501:19:0136
9MB27131Karlík MichalLoko Trutnov6401:19:2634
10MB28102Zawadzki StanislavMaratonstav Úpice6201:19:34-
11MB29200Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6201:20:2632
12MB31133Tichý PavelAC Náchod6301:23:4930
13MB32163Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:26:0028
14MB33118Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:27:19-
15MB37128Tomšů PetrMlýn Janderov6401:33:4226
16MB38135Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:39:0524
17MB39161Pečenka LiborKHB Radegast6101:39:1422
18MB40104Rosenberg PetrFenix Jeseník6401:40:4420
19MB41114Mašek RomanNovis/SNB Praha6102:09:4318
Muži C (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC443Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:4370
2MC1218Krupka MilanTJ Rumburk5600:51:2962
3MC1933Kučera ZdeněkAC Náchod5500:55:3854
4MC208Trnka MilanLoko Trutnov5600:56:0248
5MC2439Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:58:4444
6MC2537Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:59:0240
7MC2930Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:02:5838
8MC309Les JosefKČT Třemošná4701:03:1836
9MC3420Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:05:2134
10MC4031Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:1932
Muži D (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1319Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:53:0270
2MD1822Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:2962
3MD2125Marek FrantišekČervený Kostelec4100:56:4654
4MD2336Leszkow PetrMK Hlinsko4400:57:4448
5MD3134Linhart MilošAC Náchod4401:04:3544
6MD325Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:04:3840
Muži E (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2735Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:02:1870
2ME3516Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:05:2762
3ME3738Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:06:1854
4ME4240Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:24:3648
Juniorky (trať 3,87 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ176Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:28:2070
2ŽJ277Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:28:3962
3ŽJ380Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:29:1354
4ŽJ478Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:31:5348
5ŽJ579Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:34:1744
Ženy A (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:42:1570
2ZA529Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:46:1162
3ZA611Šádková IrenaAC Pardubice6900:47:2570
4ZA76Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:48:2554
5ZA815Mostecká JanaPSK Olymp Praha8200:49:4648
6ZA941Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:50:0844
7ZA117Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8200:51:0240
8ZA1427Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:53:0638
9ZA1528Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:53:5436
10ZA1721Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:1434
11ZA2214Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:57:0632
12ZA333Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:04:4830
13ZA4126Popovová MartinaSNB Praha7401:19:2228
Ženy B (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2613Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:00:1362
2ZB2817Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:02:4054
3ZB3932Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:4848
Ženy C (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC164Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:4870
2ŽC3624Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:06:1762
3ŽC3823Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:06:4454
Trať 3,87 km, 300 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ176Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:28:2070
2ŽJ277Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:28:3962
3ŽJ380Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:29:1354
4ŽJ478Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:31:5348
5ŽJ579Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:34:1744
Trať 7,74 km, 600 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:42:1570
1MJ22Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:43:5370
2MJ310Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:45:2562
1MC443Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:4370
2ZA529Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:46:1162
3ZA611Šádková IrenaAC Pardubice6900:47:2570
4ZA76Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:48:2554
5ZA815Mostecká JanaPSK Olymp Praha8200:49:4648
6ZA941Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:50:0844
3MJ1012Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:50:3954
7ZA117Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8200:51:0240
2MC1218Krupka MilanTJ Rumburk5600:51:2962
1MD1319Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:53:0270
8ZA1427Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:53:0638
9ZA1528Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:53:5436
1ŽC164Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:4870
10ZA1721Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:1434
2MD1822Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:2962
3MC1933Kučera ZdeněkAC Náchod5500:55:3854
4MC208Trnka MilanLoko Trutnov5600:56:0248
3MD2125Marek FrantišekČervený Kostelec4100:56:4654
11ZA2214Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:57:0632
4MD2336Leszkow PetrMK Hlinsko4400:57:4448
5MC2439Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:58:4444
6MC2537Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:59:0240
1ZB2613Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:00:1362
1ME2735Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:02:1870
2ZB2817Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:02:4054
7MC2930Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:02:5838
8MC309Les JosefKČT Třemošná4701:03:1836
5MD3134Linhart MilošAC Náchod4401:04:3544
6MD325Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:04:3840
12ZA333Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:04:4830
9MC3420Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:05:2134
2ME3516Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:05:2762
2ŽC3624Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:06:1762
3ME3738Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:06:1854
3ŽC3823Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:06:4454
3ZB3932Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:4848
10MC4031Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:1932
13ZA4126Popovová MartinaSNB Praha7401:19:2228
4ME4240Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:24:3648
Trať 11,16 km, 900 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1113Losman PetrUSK Praha7900:58:4470
2MA292Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7201:00:2162
3MA3123Havlíček JanASK Slavia Praha7901:00:2854
4MA4155Brýdl PavelX-AIR Ostrava8001:01:2748
5MA597Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7501:03:5944
1MB6119Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6401:04:1670
6MA7117Pleticha RichardAtletika Kadaň7501:04:3940
7MA8127Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8601:04:5938
8MA998Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7501:06:4236
9MA10130Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:06:4834
10MA11112Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7101:08:0732
11MA12115Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:08:2430
2MB13109Holub MiroslavBukovice6601:08:4462
12MA14125Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:09:5828
3MB15158Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:10:1854
13MA16108Kaše JanLoko Trutnov7701:10:3426
4MB17116Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:12:1148
14MA18111Frelich PavelSokol České Budějovice7101:13:3324
15MA19110Frelich MartinSokol Český Krumlov7101:14:5122
5MB20120Dvorský JaroslavA+K Trutnov6401:15:3244
6MB21124Králíček TomášFC Puškvorec6301:17:1140
16MA2295Ježek PavelČernošice7101:17:1720
7MB23138Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:17:4438
17MA24107Jindra PetrKER-TEAM Praha7101:18:2818
8MB25134Zoubek JiříSCWS Lučany6501:19:0136
18MA26122Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:19:2516
9MB27131Karlík MichalLoko Trutnov6401:19:2634
10MB28102Zawadzki StanislavMaratonstav Úpice6201:19:34-
11MB29200Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6201:20:2632
19MA3094Suchánek LukášKHB Radegast7901:21:5514
12MB31133Tichý PavelAC Náchod6301:23:4930
13MB32163Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:26:0028
14MB33118Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:27:19-
20MA34106Žák TomášAC Pardubice8501:27:3412
21MA35145Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:28:5410
22MA36121Řoutil LadislavŠternberské listy8101:29:308
15MB37128Tomšů PetrMlýn Janderov6401:33:4226
16MB38135Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:39:0524
17MB39161Pečenka LiborKHB Radegast6101:39:1422
18MB40104Rosenberg PetrFenix Jeseník6401:40:4420
19MB41114Mašek RomanNovis/SNB Praha6102:09:4318

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 22%
Zvolená trasa závodu: 23%
Značení závodu: 19%
Vyhlášení výsledků: 16%
Zpracování výsledků: 21%
Ceny vítězům: 13%
Celkový dojem ze závodu: 22%

Závod hodnotilo celkem 14 návštěvníků.
Celkové hodnocení
19%

Názory na závod

vše ok..ale chce to důslednost na psaní správně oddíloů..
Thomas.Zak
těžké,poprvé prožité--prima...
L.O.Rossi
tak tomu hodnocení závodu opravdu nerozumím... Závod byl extrémně náročný, ale to se snad dá při bězích do vrchu čekat, ne:-)?
sport

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód