Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Prachatice - Libín

18.6.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Prachatice - Libín
  • datum konání: 18.6.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nadační fond Lucie Hanušové

Sociální sítě

Místo konání

Městský stadion Prachatice
10.00 hodin

Přihlášky

na místě od 9.00 do 9.45 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka: 5,5 km
převýšení: 541 m

Ceny pro vítěze

první 3 místa (diplom, finanční, věcné ceny)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Nadační fond Lucie Hanušové
Kaštanová 819
383 01 Prachatice
tel. 388 318 315
fax 602 365 886

Propozice ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.prachatice.cz/hanusova

E-mailová adresa

planek@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ739Mandák PavelSki klub Šumava8900:31:1435
2MJ1138Šraděja JakubSKI klub Šumava9100:32:5231
3MJ1440Daněk LukášSkiklub Vimperk8900:33:4527
4MJ218Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:35:4424
5MJ2346Petrou JanSKI Klub Velešín9000:36:2622
6MJ3324Kordík JiříSokol České Budějovice9100:40:5220
Muži A (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:27:2735
2MA25Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:27:4031
3MA36Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:28:2727
4MA531Šimurda MartinSKI ŠUmava7200:29:2424
5MA618Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:30:3722
6MA830Frelich PavelSokol České Budějovice7100:31:2320
7MA1220Jindra PetrKER-TEAM Praha7100:33:1119
8MA1614Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:0718
9MA1816Žák TomášAC Pardubice8500:34:4517
10MA1932Šandera Pavel1. CTK Netolice7500:35:2416
11MA3042Plánek JanNadační fond Lucie Hanušové7200:40:2615
12MA3244Fiedler JindřichTatran Prachatice7500:40:4714
13MA3733Štěpán KamilPrachatice7300:42:1713
Muži B (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB43Poduška JosefMK Kladno6200:28:5535
2MB948Petrou JanVelešín6400:32:2631
3MB1545Mondek JosefCyklo Jiřička6600:33:4927
4MB1729Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:34:3024
5MB2615Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:38:11-
6MB2826Král Josef1. CTK Netolice5900:39:2822
7MB4437Mašek RomanNovis/SNB Praha6100:47:5920
Muži C (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1328Krupka MilanTJ Rumburk5600:33:3035
2MC221Flegl VlastimilBrtev5300:35:5131
3MC2427Kučera ZdeněkAC Náchod5500:37:3027
4MC257Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:37:5624
5MC4213Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:3622
6MC4534Molhanc KarelNýrsko5000:48:3720
Muži D (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3425Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:41:1635
2MD4647Kresl LadislavAC Český Krumlov3900:48:4331
Muži E (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME489Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:52:0435
Juniorky (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2710Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:38:5335
2ŽJ3911Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:45:1031
3ŽJ4041Polcová MonikaSKI klub Šumava9100:45:5027
Ženy A (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1023Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:32:3935
2ZA2019Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:35:3631
3ZA2943Pavlásková KamilaSKI Klub Šumava Vimperk7500:40:1227
4ZA3621Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:1124
5ZA3822Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:1322
6ZA4336Popovová MartinaSNB Praha7400:46:4020
Ženy B (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3517Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:41:4535
2ZB4112Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:2831
Ženy C (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3135Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:40:4235
2ŽC472Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:49:2031
Trať 5,5 km, 541 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:27:2735
2MA25Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:27:4031
3MA36Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:28:2727
1MB43Poduška JosefMK Kladno6200:28:5535
4MA531Šimurda MartinSKI ŠUmava7200:29:2424
5MA618Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:30:3722
1MJ739Mandák PavelSki klub Šumava8900:31:1435
6MA830Frelich PavelSokol České Budějovice7100:31:2320
2MB948Petrou JanVelešín6400:32:2631
1ZA1023Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:32:3935
2MJ1138Šraděja JakubSKI klub Šumava9100:32:5231
7MA1220Jindra PetrKER-TEAM Praha7100:33:1119
1MC1328Krupka MilanTJ Rumburk5600:33:3035
3MJ1440Daněk LukášSkiklub Vimperk8900:33:4527
3MB1545Mondek JosefCyklo Jiřička6600:33:4927
8MA1614Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:0718
4MB1729Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:34:3024
9MA1816Žák TomášAC Pardubice8500:34:4517
10MA1932Šandera Pavel1. CTK Netolice7500:35:2416
2ZA2019Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:35:3631
4MJ218Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:35:4424
2MC221Flegl VlastimilBrtev5300:35:5131
5MJ2346Petrou JanSKI Klub Velešín9000:36:2622
3MC2427Kučera ZdeněkAC Náchod5500:37:3027
4MC257Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:37:5624
5MB2615Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:38:11-
1ŽJ2710Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:38:5335
6MB2826Král Josef1. CTK Netolice5900:39:2822
3ZA2943Pavlásková KamilaSKI Klub Šumava Vimperk7500:40:1227
11MA3042Plánek JanNadační fond Lucie Hanušové7200:40:2615
1ŽC3135Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:40:4235
12MA3244Fiedler JindřichTatran Prachatice7500:40:4714
6MJ3324Kordík JiříSokol České Budějovice9100:40:5220
1MD3425Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:41:1635
1ZB3517Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:41:4535
4ZA3621Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:1124
13MA3733Štěpán KamilPrachatice7300:42:1713
5ZA3822Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:1322
2ŽJ3911Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:45:1031
3ŽJ4041Polcová MonikaSKI klub Šumava9100:45:5027
2ZB4112Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:2831
5MC4213Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:3622
6ZA4336Popovová MartinaSNB Praha7400:46:4020
7MB4437Mašek RomanNovis/SNB Praha6100:47:5920
6MC4534Molhanc KarelNýrsko5000:48:3720
2MD4647Kresl LadislavAC Český Krumlov3900:48:4331
2ŽC472Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:49:2031
1ME489Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:52:0435

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Dobrý závod !
flegl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód