Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sedlec - Prčice - Javorová skála

5.7.2006, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Sedlec - Prčice - Javorová skála
  • datum konání: 5.7.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Sedlci
11.00 hodin

Přihlášky

nejpozději do 4. července 2006 na níže uvedený email
nebo na místě nejpozději 45 minut před startem

Startovné

od kategorie muži a ženy - 45 Kč (startovné neplatí závodníci účastnící se krajského přeboru Jihočeského kraje). Zaslání výsledků poštou - 10 Kč.

Popis tratě

délka: 5 km
převýšení: 245 m
trať vede částečně po silnici a částečně po zpevněných přírodních i asfaltových cestách

Ceny pro vítěze

věcné ceny pro prvních pět v kategorii Muži A, v ostatních kategoriích první 3 závodníci

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marie Fuková
Chyšky 113
398 53 Chyšky
mobil 774 021 078

Propozice ve formátu .pdf: Sedlec - Prčice

E-mailová adresa

fuka.martin@seznam.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Sedlec - Prčice - Javorová skála

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ918Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:25:4735
2MJ286Kuczynski MichalNýdek9100:31:3627
3MJ3528Ján JanRC Vlašim9300:33:0124
Muži 20-29 let (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1320Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:22:3927
2M1644Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:24:4724
3M172Fuka MartinTJ Chyšky7800:25:0022
4M11145Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:0418
Muži 30-39 let (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2119Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:21:5635
2M2221Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:22:1731
3M2811Šulda LuděkHung Kar Plzeň7500:25:4020
4M21032Novotný JiříKateřinky7100:26:0019
5M21217Zedník MilošUSK Praha7000:26:1117
6M22048Oplatek EduardKTP Tábor7500:27:5916
7M2247Kuczynski MarianNýdek6900:30:3015
8M22646Němeček MilošŠSK Borotín7100:30:5414
Muži 40-44 let (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3431Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:22:4435
2M3514Jansa JiříLiga2000 Písek6600:23:4131
3M31316Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:26:2027
4M31523Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:26:3922
5M3199Štefek JaroslavŽďár nad Sázavou6200:27:3818
6M32249Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:30:1217
7M32325Tůma JiříRC Vlašim6300:30:1816
8M33022Matějovský PavelKS Praha6500:31:3815
Muži 45-49 let (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41450Krčmář PetrTJ Sušice5800:26:3224
2M4161Slabý JosefSedlec - Prčice6100:26:4520
3M4178Mrva PavelPopovice TWRZ6000:27:0519
4M44738Mašek RomanSNB Praha6100:37:5414
Muži 50-54 let (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M54636Rechtorik MiloslavŠSK Borotín5500:37:1320
Muži 55-59 let (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M62110Sládek LadislavSpartak Písek4900:30:0935
2M62726Ján JanRC Vlašim5100:31:1631
3M63215Boháč KarelLigo 2000 Tábor4700:31:4627
4M63451Nový BřetislavSABZO Praha4700:32:2924
5M64041Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:3022
6M64812Hájíček FrantišekSPSUD Jistebnice5100:38:3419
Muži 60-64 let (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7363Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:33:2427
2M73939Hrstka MiroslavTJ Sokol Jesenice4600:34:5024
Muži 65-69 let (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M8255Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:30:4635
2M82829Kašpar JosefAVC Praha3800:31:3631
Muži 70 let a starší (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M94530Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:36:3635
2M95040Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:2631
3M95152Hladík KarelBaník Příbram2500:54:1227
Juniorky (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3335Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:32:0235
2ŽJ4342Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:36:0231
3ŽJ4427Jánová TerezaAC Čáslav8700:36:3027
Ženy 20-34 let (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z14137Popovová MartinaSNB Praha7400:35:4035
Ženy 35-49 let (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z33743Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:0135
2Z33834Kopecká JaroslvaPraha 96600:34:4531
Ženy 50 let a starší (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54913Pláničková EvaAtletika Tábor5400:41:1735
Příchozí (trať 5 km, 245 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PR1833Singr MartinAsokno Da-Ba8700:27:2031
2PR3124Luska Jiříneregistrován7000:31:4213
3PR4247Němeček DavidŠSK Borotín9500:35:4822
Trať 5 km, 245 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2119Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:21:5635
2M2221Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:22:1731
1M1320Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:22:3927
1M3431Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:22:4435
2M3514Jansa JiříLiga2000 Písek6600:23:4131
2M1644Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:24:4724
3M172Fuka MartinTJ Chyšky7800:25:0022
3M2811Šulda LuděkHung Kar Plzeň7500:25:4020
1MJ918Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:25:4735
4M21032Novotný JiříKateřinky7100:26:0019
4M11145Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:0418
5M21217Zedník MilošUSK Praha7000:26:1117
3M31316Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:26:2027
1M41450Krčmář PetrTJ Sušice5800:26:3224
4M31523Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:26:3922
2M4161Slabý JosefSedlec - Prčice6100:26:4520
3M4178Mrva PavelPopovice TWRZ6000:27:0519
1PR1833Singr MartinAsokno Da-Ba8700:27:2031
5M3199Štefek JaroslavŽďár nad Sázavou6200:27:3818
6M22048Oplatek EduardKTP Tábor7500:27:5916
1M62110Sládek LadislavSpartak Písek4900:30:0935
6M32249Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:30:1217
7M32325Tůma JiříRC Vlašim6300:30:1816
7M2247Kuczynski MarianNýdek6900:30:3015
1M8255Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:30:4635
8M22646Němeček MilošŠSK Borotín7100:30:5414
2M62726Ján JanRC Vlašim5100:31:1631
2MJ286Kuczynski MichalNýdek9100:31:3627
2M82829Kašpar JosefAVC Praha3800:31:3631
8M33022Matějovský PavelKS Praha6500:31:3815
2PR3124Luska Jiříneregistrován7000:31:4213
3M63215Boháč KarelLigo 2000 Tábor4700:31:4627
1ŽJ3335Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:32:0235
4M63451Nový BřetislavSABZO Praha4700:32:2924
3MJ3528Ján JanRC Vlašim9300:33:0124
1M7363Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:33:2427
1Z33743Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:0135
2Z33834Kopecká JaroslvaPraha 96600:34:4531
2M73939Hrstka MiroslavTJ Sokol Jesenice4600:34:5024
5M64041Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:3022
1Z14137Popovová MartinaSNB Praha7400:35:4035
3PR4247Němeček DavidŠSK Borotín9500:35:4822
2ŽJ4342Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:36:0231
3ŽJ4427Jánová TerezaAC Čáslav8700:36:3027
1M94530Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:36:3635
1M54636Rechtorik MiloslavŠSK Borotín5500:37:1320
4M44738Mašek RomanSNB Praha6100:37:5414
6M64812Hájíček FrantišekSPSUD Jistebnice5100:38:3419
1Z54913Pláničková EvaAtletika Tábor5400:41:1735
2M95040Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:2631
3M95152Hladík KarelBaník Příbram2500:54:1227

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód