Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malé Svatoňovice - Žaltman

8.7.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malé Svatoňovice - Žaltman
  • datum konání: 8.7.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Malých Svatoňovicích
12.30 hodin

Přihlášky

v místě startu od 10.00 do 11.30 hodin

Startovné

60,- Kč

Popis tratě

délka 4,1 km
převýšení 345 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Puškinova 961
542 32 Úpice
mobil 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz/?page=tj

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Malé Svatoňovice - Žaltman

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,1 km, 345 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ61Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:19:3335
2MJ262Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:21:2831
3MJ463Jorič AnteAZ Zagreb8800:23:27-
4MJ484Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:23:3027
5MJ745Kuczynski MichalNýdek9100:25:4924
6MJ1026Podstavek VojtěchKvasiny8700:28:3122
Muži A (trať 4,1 km, 345 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:18:1735
2MA311Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:18:4331
3MA412Šádek RobertMK Kopřivnice7000:18:5827
4MA513Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:19:2524
5MA714Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:19:3622
6MA915Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:19:5320
7MA1116Hamelinck WouterRacing Club Gent8200:20:01-
8MA1217Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:20:0219
9MA1318Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7500:20:0318
10MA1419Vrabec MartinOlfin Car Vella Trutnov7900:20:0717
11MA1620Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:20:1316
12MA1721Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:20:1715
13MA1822Frelich MartinSokol Český Krumlov7100:20:3214
14MA2423Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:2513
15MA2524Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:21:2612
16MA2925Erlebach DavidKunčice7100:21:3711
17MA3026Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:4210
18MA3127Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:21:589
19MA3228Žák TomášAC Pardubice8500:22:098
20MA3529Rosinski MichalTS Corsa Torun8500:22:24-
21MA3730Šplíchal JanTJ Starkoč8300:22:317
22MA4131Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:23:066
23MA4232Pokorný JanTJ VOKD Poruba7500:23:105
24MA5033Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:23:424
25MA5134Jančařík PetrAAC Brno6800:23:433
26MA5535Drygalski HenrykXSTREAM Racing7900:23:562
27MA6036Kostelecký JakubLokomotiva Trutnov8500:24:341
28MA6737Kuczynski MarianNýdek6900:24:561
29MA7038Král JiříSalamandr6800:25:161
30MA7239Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:25:411
31MA8740Šulc LubošPavlišov7600:27:081
32MA9341Rygielski MarcinTS Corsa Toruň7300:27:55-
33MA9542Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:27:591
34MA9843Doubrava Janneregistrován8300:28:111
35MA10344Šulc PetrPavlišov7800:28:341
36MA12145Vlahek PavaoAK Sljeme Zagreb7800:30:40-
37MA14146Anoelic AleksandarAK Veteran - Beograd6800:39:381
Muži B (trať 4,1 km, 345 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB21Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:18:1835
2MB847Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:3831
3MB1048Holub PetrPeTe Adr team6600:19:5427
4MB1949Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:20:3724
5MB2250Dvorský JaroslavA+K Trutnov6400:21:0322
6MB2351Čipera RadekSKI Radvanice6400:21:1720
7MB2752Holub MichaelLG Itter6600:21:34-
8MB3353Dvořák JiříViking Jilemnice6300:22:1319
9MB3654Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:22:2518
10MB3855Tichý PavelAC Náchod6300:22:3917
11MB3956Čechal JaroslavTS Letohrad6100:22:4216
12MB4057Zelený LuděkAC Náchod6100:22:49-
13MB4958Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:23:3115
14MB5259Klimeš JiříAC Náchod6100:23:4414
15MB5460Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:23:4813
16MB5961Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:24:3112
17MB6362Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:24:4111
18MB6663Kavaliauskas AlmirasBK Kertus5800:24:46-
19MB7964Tomšů PetrMlýn Janderov6400:26:2310
20MB8165Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:26:319
21MB8266Beneš StanislavÁdr Klub6500:26:328
22MB8567Sorfa LubošAC Náchod5700:26:547
23MB9668Atlija SinišaAK Zagreb6400:28:00-
24MB10069Blaha StanislavBK Visky6300:28:296
25MB12070Mašek RomanSNB Praha6100:30:345
26MB12971Zlatník DanielLIAZ Jablonec nad Nisou6600:33:254
27MB13372Kube JosefDvůr Králové nad Labem6300:34:513
28MB13773Barnabáš Dančoneregistrován5800:37:002
Muži C (trať 4,1 km, 345 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1574Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:1035
2MC2075Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:20:4631
3MC2176Vigil PabloLoveland, Colorado5200:20:50-
4MC3477Krupka MilanTJ Rumburk5600:22:2027
5MC4378Malý JiříAC Česká Lípa5300:23:1424
6MC4579Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:23:2122
7MC5680Flegl VlastimilBrtev5300:24:1220
8MC5881Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:24:2319
9MC6182Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:24:3518
10MC7183Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:25:2717
11MC7784Kučera ZdeněkAC Náchod5500:26:0816
12MC8385Mareš BohumilLEAR Brno5100:26:3315
13MC8686Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:27:0014
14MC9287Les JosefKČT Třemošná4700:27:4513
15MC9788Nedelkovski DraganARM5100:28:06-
16MC10189Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:28:3012
17MC10590Krajč ZdeněkTrutnov5400:28:4711
18MC11391Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:3610
19MC11592Čerešňa DušanKrajné5200:29:56-
20MC12693Raudonis AlbinasInžinerija5000:31:34-
21MC12894Kartočius AlgimantasInžinerija5000:32:10-
Muži D (trať 4,1 km, 345 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5395Groh StanislavAC Vrchlabí4600:23:4535
2MD7396Marek FrantišekČervený Kostelec4100:25:4731
3MD9997Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:28:2027
4MD10498Čirba StasysInžinerija4300:28:40-
5MD10899Linhart MilošAC Náchod4400:29:0624
6MD110100Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:29:2622
7MD116101Valčius MečysInžinerija4300:29:59-
8MD118102Kašpar JosefAVC Praha3800:30:2220
9MD123103Vorel MilanSlatiňany4000:30:5819
10MD124104Slanina JanAK Asics Kroměříž4500:31:1218
11MD131105Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:34:4717
Muži E (trať 4,1 km, 345 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME88107Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:27:2235
2ME90108Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:27:2531
3ME110109Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:29:2627
4ME132110Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:34:5024
5ME135111Burneika RobertasInžinerija3500:35:13-
6ME139112Porde JosefSokol Roudnice nad Labem3200:38:3722
7ME142113Pacner IvanSABZO Praha2600:41:4020
Juniorky (trať 4,1 km, 345 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ757Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:25:5035
2ŽJ808Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:26:2531
3ŽJ1229Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:4127
Ženy A (trať 4,1 km, 345 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA28114Schorná Matyášová PavlaCZE8000:21:3535
2ZA44115Mostecká JanaPSK Olymp Praha8200:23:2031
3ZA47116Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:23:2827
4ZA64117Hanušová LenkaRedpoint Teplice nad Metují7900:24:4224
5ZA68118Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:25:0522
6ZA69119Jurisic VeronikaCRO7700:25:15-
7ZA106120Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:5520
8ZA112121Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:29:3119
9ZA125122Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:31:3318
10ZA127123Popovová MartinaSNB Praha7400:31:4917
Ženy B (trať 4,1 km, 345 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB62124Jančaříková LenkaAAC Brno7000:24:3735
2ZB65125Čistáková ReginaStajeris6100:24:43-
3ZB76126Klampflová EvaVrchlabí6400:25:5331
4ZB78127Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:26:1127
5ZB89128Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:27:2324
6ZB91129Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:27:2622
7ZB94130Kajaliauskiene AušraBK Kertus6400:27:5820
8ZB107131Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:5919
9ZB109132Suchanová PavlaKovo Praha6300:29:2118
10ZB117133Blahová JaroslavaBK Visky6700:30:0717
11ZB119134Klimešová AlenaBukovice6300:30:3016
12ZB130135Dvorská IvanaSK Studánka7100:33:4915
13ZB134136Freiblová EvaMaratonstav Úpice6200:34:5214
14ZB140137Kubeová ZdeňkaJiskra Borovnice6300:38:5313
15ZB143138Atlija TanjaCRO6100:43:36-
Ženy C (trať 4,1 km, 345 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC57139Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:24:2235
2ŽC84140Vacková HanaSK Hronov5600:26:3631
3ŽC114141Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:29:5327
4ŽC136142Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:2424
5ŽC138143Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:37:2722
6ŽC144106Zlatníková VlastaLIAZ Jablonec4100:52:0420
Trať 4,1 km, 345 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:18:1735
1MB21Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:18:1835
2MA311Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:18:4331
3MA412Šádek RobertMK Kopřivnice7000:18:5827
4MA513Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:19:2524
1MJ61Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:19:3335
5MA714Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:19:3622
2MB847Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:3831
6MA915Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:19:5320
3MB1048Holub PetrPeTe Adr team6600:19:5427
7MA1116Hamelinck WouterRacing Club Gent8200:20:01-
8MA1217Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:20:0219
9MA1318Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7500:20:0318
10MA1419Vrabec MartinOlfin Car Vella Trutnov7900:20:0717
1MC1574Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:1035
11MA1620Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:20:1316
12MA1721Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:20:1715
13MA1822Frelich MartinSokol Český Krumlov7100:20:3214
4MB1949Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:20:3724
2MC2075Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:20:4631
3MC2176Vigil PabloLoveland, Colorado5200:20:50-
5MB2250Dvorský JaroslavA+K Trutnov6400:21:0322
6MB2351Čipera RadekSKI Radvanice6400:21:1720
14MA2423Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:2513
15MA2524Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:21:2612
2MJ262Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:21:2831
7MB2752Holub MichaelLG Itter6600:21:34-
1ZA28114Schorná Matyášová PavlaCZE8000:21:3535
16MA2925Erlebach DavidKunčice7100:21:3711
17MA3026Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:4210
18MA3127Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:21:589
19MA3228Žák TomášAC Pardubice8500:22:098
8MB3353Dvořák JiříViking Jilemnice6300:22:1319
4MC3477Krupka MilanTJ Rumburk5600:22:2027
20MA3529Rosinski MichalTS Corsa Torun8500:22:24-
9MB3654Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:22:2518
21MA3730Šplíchal JanTJ Starkoč8300:22:317
10MB3855Tichý PavelAC Náchod6300:22:3917
11MB3956Čechal JaroslavTS Letohrad6100:22:4216
12MB4057Zelený LuděkAC Náchod6100:22:49-
22MA4131Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:23:066
23MA4232Pokorný JanTJ VOKD Poruba7500:23:105
5MC4378Malý JiříAC Česká Lípa5300:23:1424
2ZA44115Mostecká JanaPSK Olymp Praha8200:23:2031
6MC4579Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:23:2122
3MJ463Jorič AnteAZ Zagreb8800:23:27-
3ZA47116Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:23:2827
4MJ484Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:23:3027
13MB4958Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:23:3115
24MA5033Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:23:424
25MA5134Jančařík PetrAAC Brno6800:23:433
14MB5259Klimeš JiříAC Náchod6100:23:4414
1MD5395Groh StanislavAC Vrchlabí4600:23:4535
15MB5460Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:23:4813
26MA5535Drygalski HenrykXSTREAM Racing7900:23:562
7MC5680Flegl VlastimilBrtev5300:24:1220
1ŽC57139Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:24:2235
8MC5881Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:24:2319
16MB5961Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:24:3112
27MA6036Kostelecký JakubLokomotiva Trutnov8500:24:341
9MC6182Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:24:3518
1ZB62124Jančaříková LenkaAAC Brno7000:24:3735
17MB6362Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:24:4111
4ZA64117Hanušová LenkaRedpoint Teplice nad Metují7900:24:4224
2ZB65125Čistáková ReginaStajeris6100:24:43-
18MB6663Kavaliauskas AlmirasBK Kertus5800:24:46-
28MA6737Kuczynski MarianNýdek6900:24:561
5ZA68118Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:25:0522
6ZA69119Jurisic VeronikaCRO7700:25:15-
29MA7038Král JiříSalamandr6800:25:161
10MC7183Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:25:2717
30MA7239Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:25:411
2MD7396Marek FrantišekČervený Kostelec4100:25:4731
5MJ745Kuczynski MichalNýdek9100:25:4924
1ŽJ757Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:25:5035
3ZB76126Klampflová EvaVrchlabí6400:25:5331
11MC7784Kučera ZdeněkAC Náchod5500:26:0816
4ZB78127Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:26:1127
19MB7964Tomšů PetrMlýn Janderov6400:26:2310
2ŽJ808Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:26:2531
20MB8165Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:26:319
21MB8266Beneš StanislavÁdr Klub6500:26:328
12MC8385Mareš BohumilLEAR Brno5100:26:3315
2ŽC84140Vacková HanaSK Hronov5600:26:3631
22MB8567Sorfa LubošAC Náchod5700:26:547
13MC8686Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:27:0014
31MA8740Šulc LubošPavlišov7600:27:081
1ME88107Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:27:2235
5ZB89128Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:27:2324
2ME90108Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:27:2531
6ZB91129Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:27:2622
14MC9287Les JosefKČT Třemošná4700:27:4513
32MA9341Rygielski MarcinTS Corsa Toruň7300:27:55-
7ZB94130Kajaliauskiene AušraBK Kertus6400:27:5820
33MA9542Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:27:591
23MB9668Atlija SinišaAK Zagreb6400:28:00-
15MC9788Nedelkovski DraganARM5100:28:06-
34MA9843Doubrava Janneregistrován8300:28:111
3MD9997Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:28:2027
24MB10069Blaha StanislavBK Visky6300:28:296
16MC10189Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:28:3012
6MJ1026Podstavek VojtěchKvasiny8700:28:3122
35MA10344Šulc PetrPavlišov7800:28:341
4MD10498Čirba StasysInžinerija4300:28:40-
17MC10590Krajč ZdeněkTrutnov5400:28:4711
7ZA106120Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:5520
8ZB107131Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:5919
5MD10899Linhart MilošAC Náchod4400:29:0624
9ZB109132Suchanová PavlaKovo Praha6300:29:2118
3ME110109Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:29:2627
6MD110100Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:29:2622
8ZA112121Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:29:3119
18MC11391Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:3610
3ŽC114141Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:29:5327
19MC11592Čerešňa DušanKrajné5200:29:56-
7MD116101Valčius MečysInžinerija4300:29:59-
10ZB117133Blahová JaroslavaBK Visky6700:30:0717
8MD118102Kašpar JosefAVC Praha3800:30:2220
11ZB119134Klimešová AlenaBukovice6300:30:3016
25MB12070Mašek RomanSNB Praha6100:30:345
36MA12145Vlahek PavaoAK Sljeme Zagreb7800:30:40-
3ŽJ1229Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:4127
9MD123103Vorel MilanSlatiňany4000:30:5819
10MD124104Slanina JanAK Asics Kroměříž4500:31:1218
9ZA125122Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:31:3318
20MC12693Raudonis AlbinasInžinerija5000:31:34-
10ZA127123Popovová MartinaSNB Praha7400:31:4917
21MC12894Kartočius AlgimantasInžinerija5000:32:10-
26MB12971Zlatník DanielLIAZ Jablonec nad Nisou6600:33:254
12ZB130135Dvorská IvanaSK Studánka7100:33:4915
11MD131105Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:34:4717
4ME132110Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:34:5024
27MB13372Kube JosefDvůr Králové nad Labem6300:34:513
13ZB134136Freiblová EvaMaratonstav Úpice6200:34:5214
5ME135111Burneika RobertasInžinerija3500:35:13-
4ŽC136142Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:2424
28MB13773Barnabáš Dančoneregistrován5800:37:002
5ŽC138143Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:37:2722
6ME139112Porde JosefSokol Roudnice nad Labem3200:38:3722
14ZB140137Kubeová ZdeňkaJiskra Borovnice6300:38:5313
37MA14146Anoelic AleksandarAK Veteran - Beograd6800:39:381
7ME142113Pacner IvanSABZO Praha2600:41:4020
15ZB143138Atlija TanjaCRO6100:43:36-
6ŽC144106Zlatníková VlastaLIAZ Jablonec4100:52:0420

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 83%
Zvolená trasa závodu: 81%
Značení závodu: 76%
Vyhlášení výsledků: 68%
Zpracování výsledků: 65%
Ceny vítězům: 65%
Celkový dojem ze závodu: 79%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
74%

Názory na závod

Trasa byla výborná i když v úseku, kde se lezlo po čtyrech se nedalo moc předbíhat. Dvě občerstvovací stanice na 4 kilometrech jsou nevídané, jako nováčkovi mi však chybělo označení kilometrů.
flegl
Optimální měření sil pro veterány s minimálními riziky. Snad mohly být dříve vyvěšeny předběžné vyýledky, ale za to % nestrhávám.
Trejbalkarel
přesně tak si představuju běh do vrchu!!!
george9
Závod byl velice dobře připraven, super trať a velmi dobře značená. Děkuji organizátorům za velice pěkný sportovní zážitek.
mfrabsa

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód