Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Police nad Metují - Hvězda

15.7.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Police nad Metují - Hvězda
  • datum konání: 15.7.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Polici nad Metují
start dětských kategorií od 13:00 hodin
start hlavního závodu ve 14:30 hodin

Přihlášky

Městský úřad v Polici nad Metují od 12:00 hodin

Startovné

dospělí 40,- Kč

Popis tratě

délka: 8,9 km
převýšení: 250 m

Ceny pro vítěze

finanční nebo věcné pro první 3 v kategorii, finanční pro prvních 5 v absolutním pořadí mužů a první 4 v absolutním pořadí žen, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Mazač
Masarykovo náměstí 77
549 54 Police nad Metují
mobil 605 901 133

Propozice závodu: Běh na Hvězdu.

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Police nad Metují - Hvězda

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3047

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4819
Pechek František5319
Beran Jan8319
Šrutek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Jirásková Eva6417
Pohl Jan7617
Polej Jiří7116
Šesták Karel7116
Šír Václav4815
Marek František4115
Stránský Aleš6015
Kvapil Vojtěch4815
Šimůnek Jan4914
Linhart Miloš4414
Hájková Renata7514
Vraštilová Miloslava5613
Brunclík Ivo5813
Hanušová Lenka7913
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kubrová Dagmar6312
Kolář Radek6912
Kubr Václav5512
Havlíček Zdeněk3511
Šmída Oldřich4811
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Soukup Jiří2711
Trejbal Karel5111
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Rücker Oldřich5511
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Tichý Pavel6311
Tůmová Eva6910
Vaš Matěj8310
Šimůnek Jan8210
Vacarda Vladimír5910
Hejl Dušan8410
Svatoš Otakar3410
Brýdl Pavel8010

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1165Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:38:1870
2MJ1467Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:38:5062
3MJ2250Exner JanOK Jilemnice9000:41:2154
4MJ6189Pechek TomášVlasenice9100:47:4048
5MJ6260Pomezný PetrŠonov n. M.8800:47:4244
6MJ6874Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:48:1040
Muži A (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:35:2470
2MA231Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:35:2562
3MA528Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:36:4154
4MA623Dobšíček PavelSK Hronov8000:37:1048
5MA719Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:37:1544
6MA948Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:3040
7MA15110Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:39:0138
8MA1630Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:39:2036
9MA1827Žilák FrantišekSK Redpoint Teplice nad Metují8100:39:4934
10MA2013Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:40:2932
11MA2142Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:4030
12MA2440Česenek ZbyněkHudy Sport6800:41:4428
13MA2841Beran JanSpartak Police nad Metují8300:42:1426
14MA30120Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:42:2024
15MA32118Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:43:0722
16MA3747Burdych TomášSK Hronov8200:44:1020
17MA38113Žák TomášAC Pardubice8500:44:1218
18MA4114Petr JiříINS Atelier Náchod7400:44:3416
19MA42117Jirka JakubSTAMP Náchod8000:45:0314
20MA441Kadlas TomášLiberec8000:45:0712
21MA456Matouš JindřichPolice nad Metují7800:45:1510
22MA4839Jančařík PetrAAC Brno6800:45:308
23MA4949Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:45:476
24MA5917Tůma PavelHronov6800:47:324
25MA6011Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:47:382
26MA64108Kuře PavelHronov Příčnice7200:47:532
27MA78106Polej JiříHronov7100:49:472
28MA7937Stašek JiříNáchod6700:50:322
29MA857Kubalík JanPolice nad Metují7800:51:462
30MA8710Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:52:212
31MA909Kraus OndřejVrchlabí8000:53:162
32MA91116Jirka JanSTAMP Náchod8300:53:172
33MA9216Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:53:192
34MA11324Wachnik BartolomiejPolsko7501:02:24-
35MA1162Bivoj BalejDěčín7001:09:222
36MA11726Brát JanČervený Kostelec8301:09:382
Muži B (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB321Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:36:2770
2MB445Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:36:3662
3MB88Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:1754
4MB1032Holub MiroslavBukovice6600:38:0848
5MB1334Holub PetrPeTe Adr team6600:38:3944
6MB17111Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:39:3840
7MB2336Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:3438
8MB25112Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:41:4836
9MB2644Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:42:0634
10MB2725Dvorský JaroslavA+K Trutnov6400:42:1032
11MB295Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:42:1930
12MB31119Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:43:0628
13MB3312Zoubek JiříSCWS Lučany6500:43:3126
14MB3446Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:43:4224
15MB36109Zelený LuděkAC Náchod6100:43:5122
16MB39115Trnovský MiloslavHOBUK6500:44:1720
17MB43114Fulka JiříSK Redpoint Teplice nad Metují6000:45:0518
18MB5315Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:46:1616
19MB5818Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:47:2614
20MB6722Sedlák JiříPřelouč5800:48:0912
21MB7043Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:48:2310
22MB7435Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:49:068
23MB76105Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:206
24MB8233Beneš StanislavÁdr Klub6500:51:024
25MB9338Šorfa LubošAC Náchod5700:53:482
26MB104107Tér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:57:192
27MB11220Mašek RomanSNB Praha6101:00:192
28MB1144Bouška MiloslavStudenec5801:02:592
Muži C (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1975Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:40:1370
2MC4084Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:2362
3MC46101Winter PavelSokol Zbečník5000:45:2154
4MC5052Flegl VlastimilBrtev5300:45:5648
5MC5264Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:46:0244
6MC5572Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:46:4940
7MC69102Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:48:1238
8MC713Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:48:2936
9MC7566Růžička KarelČeská Ves5600:49:0934
10MC81103Siegel MilanHasiči Radešov5400:50:5232
11MC8455Les JosefKČT Třemošná4700:51:2430
12MC8898Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:52:4428
13MC89100Jirouš JaroslavRedpoint Teplice nad Metují5100:53:0026
14MC9777Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:54:2324
15MC10090Tučný JanMK Pardubice4700:55:1522
16MC10295Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:57:0720
17MC11599Kvapil VojtěchSuchý Důl4801:03:2718
Muži D (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5170Groh StanislavAC Vrchlabí4600:45:5970
2MD6588Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:5462
3MD8056Marek FrantišekČervený Kostelec4100:50:4254
4MD8683Pytelka VáclavPlzeň4500:52:1048
5MD9873Linhart MilošAC Náchod4400:54:2644
Muži E (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9663Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:54:1970
2ME11991Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:13:3462
Juniorky (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ9459Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:54:1070
2ŽJ9557Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:54:1862
3ŽJ10294Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:57:0754
4ŽJ10792Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:58:5348
5ŽJ11779Jakubcová MichaelaSpartak Police nad Metují8801:09:3844
Ženy A (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1262Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:38:3470
2ZA3585Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:43:4462
3ZA4786Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:45:2354
4ZA5469Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:46:1848
5ZA5676Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:0444
6ZA6682Hanušová LenkaÁdr Klub Adršpach7900:47:5840
7ZA7258Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:48:4738
8ZA10154Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:55:2136
9ZA10571Popovová MartinaSNB Praha7400:57:3034
10ZA10851Horáková RenataSokol Maxičky Děčín7200:58:5732
11ZA10978Teuberová VeronikaSpartak Police nad Metují8600:59:0830
Ženy B (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5787Jančaříková LenkaAAC Brno7000:47:2270
2ZB6381Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:47:4362
3ZB7380Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:48:5654
4ZB7796Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:49:2248
5ZB8361Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:51:0744
6ZB9993Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:54:4540
7ZB11068Kubínová KateřinaMokrá - Horákov6700:59:1638
Ženy C (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC10697Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:3670
2ŽC11153Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:00:0962
Trať 8,9 km, 250 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:35:2470
2MA231Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:35:2562
1MB321Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:36:2770
2MB445Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:36:3662
3MA528Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:36:4154
4MA623Dobšíček PavelSK Hronov8000:37:1048
5MA719Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:37:1544
3MB88Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:1754
6MA948Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:3040
4MB1032Holub MiroslavBukovice6600:38:0848
1MJ1165Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:38:1870
1ZA1262Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:38:3470
5MB1334Holub PetrPeTe Adr team6600:38:3944
2MJ1467Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:38:5062
7MA15110Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:39:0138
8MA1630Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:39:2036
6MB17111Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:39:3840
9MA1827Žilák FrantišekSK Redpoint Teplice nad Metují8100:39:4934
1MC1975Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:40:1370
10MA2013Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:40:2932
11MA2142Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:4030
3MJ2250Exner JanOK Jilemnice9000:41:2154
7MB2336Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:3438
12MA2440Česenek ZbyněkHudy Sport6800:41:4428
8MB25112Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:41:4836
9MB2644Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:42:0634
10MB2725Dvorský JaroslavA+K Trutnov6400:42:1032
13MA2841Beran JanSpartak Police nad Metují8300:42:1426
11MB295Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:42:1930
14MA30120Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:42:2024
12MB31119Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:43:0628
15MA32118Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:43:0722
13MB3312Zoubek JiříSCWS Lučany6500:43:3126
14MB3446Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:43:4224
2ZA3585Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:43:4462
15MB36109Zelený LuděkAC Náchod6100:43:5122
16MA3747Burdych TomášSK Hronov8200:44:1020
17MA38113Žák TomášAC Pardubice8500:44:1218
16MB39115Trnovský MiloslavHOBUK6500:44:1720
2MC4084Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:2362
18MA4114Petr JiříINS Atelier Náchod7400:44:3416
19MA42117Jirka JakubSTAMP Náchod8000:45:0314
17MB43114Fulka JiříSK Redpoint Teplice nad Metují6000:45:0518
20MA441Kadlas TomášLiberec8000:45:0712
21MA456Matouš JindřichPolice nad Metují7800:45:1510
3MC46101Winter PavelSokol Zbečník5000:45:2154
3ZA4786Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:45:2354
22MA4839Jančařík PetrAAC Brno6800:45:308
23MA4949Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:45:476
4MC5052Flegl VlastimilBrtev5300:45:5648
1MD5170Groh StanislavAC Vrchlabí4600:45:5970
5MC5264Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:46:0244
18MB5315Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:46:1616
4ZA5469Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:46:1848
6MC5572Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:46:4940
5ZA5676Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:0444
1ZB5787Jančaříková LenkaAAC Brno7000:47:2270
19MB5818Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:47:2614
24MA5917Tůma PavelHronov6800:47:324
25MA6011Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:47:382
4MJ6189Pechek TomášVlasenice9100:47:4048
5MJ6260Pomezný PetrŠonov n. M.8800:47:4244
2ZB6381Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:47:4362
26MA64108Kuře PavelHronov Příčnice7200:47:532
2MD6588Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:5462
6ZA6682Hanušová LenkaÁdr Klub Adršpach7900:47:5840
20MB6722Sedlák JiříPřelouč5800:48:0912
6MJ6874Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:48:1040
7MC69102Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:48:1238
21MB7043Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:48:2310
8MC713Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:48:2936
7ZA7258Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:48:4738
3ZB7380Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:48:5654
22MB7435Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:49:068
9MC7566Růžička KarelČeská Ves5600:49:0934
23MB76105Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:206
4ZB7796Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:49:2248
27MA78106Polej JiříHronov7100:49:472
28MA7937Stašek JiříNáchod6700:50:322
3MD8056Marek FrantišekČervený Kostelec4100:50:4254
10MC81103Siegel MilanHasiči Radešov5400:50:5232
24MB8233Beneš StanislavÁdr Klub6500:51:024
5ZB8361Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:51:0744
11MC8455Les JosefKČT Třemošná4700:51:2430
29MA857Kubalík JanPolice nad Metují7800:51:462
4MD8683Pytelka VáclavPlzeň4500:52:1048
30MA8710Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:52:212
12MC8898Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:52:4428
13MC89100Jirouš JaroslavRedpoint Teplice nad Metují5100:53:0026
31MA909Kraus OndřejVrchlabí8000:53:162
32MA91116Jirka JanSTAMP Náchod8300:53:172
33MA9216Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:53:192
25MB9338Šorfa LubošAC Náchod5700:53:482
1ŽJ9459Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:54:1070
2ŽJ9557Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:54:1862
1ME9663Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:54:1970
14MC9777Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:54:2324
5MD9873Linhart MilošAC Náchod4400:54:2644
6ZB9993Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:54:4540
15MC10090Tučný JanMK Pardubice4700:55:1522
8ZA10154Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:55:2136
3ŽJ10294Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:57:0754
16MC10295Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:57:0720
26MB104107Tér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:57:192
9ZA10571Popovová MartinaSNB Praha7400:57:3034
1ŽC10697Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:3670
4ŽJ10792Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:58:5348
10ZA10851Horáková RenataSokol Maxičky Děčín7200:58:5732
11ZA10978Teuberová VeronikaSpartak Police nad Metují8600:59:0830
7ZB11068Kubínová KateřinaMokrá - Horákov6700:59:1638
2ŽC11153Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:00:0962
27MB11220Mašek RomanSNB Praha6101:00:192
34MA11324Wachnik BartolomiejPolsko7501:02:24-
28MB1144Bouška MiloslavStudenec5801:02:592
17MC11599Kvapil VojtěchSuchý Důl4801:03:2718
35MA1162Bivoj BalejDěčín7001:09:222
36MA11726Brát JanČervený Kostelec8301:09:382
5ŽJ11779Jakubcová MichaelaSpartak Police nad Metují8801:09:3844
2ME11991Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:13:3462

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 92%
Zvolená trasa závodu: 84%
Značení závodu: 94%
Vyhlášení výsledků: 82%
Zpracování výsledků: 72%
Ceny vítězům: 50%
Celkový dojem ze závodu: 96%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
81%

Názory na závod

Trasa je lepší jak loni, nahoře ve skalách to má prvky orientačního běhu a běžci si musí dát pozor na došlápnutí.
flegl
Moje první účast, krásný běh, výborná atmosféra.
bcap
závod pěkný až na zmatek ve výsledkách
Thomas.Zak
Původní krátká trať se mi líbila víc, na té současné toho člověk naběhá po rovině a z kopce tolik, že už se snad ani nejedná o běh do vrchu. Jinak organizace O.K., jen se trochu nezadařilo při zpracování výsledků.
lenx

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód