Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

16.7.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 16.7.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

zimní stadion Náchod
10.00 hodin

Přihlášky

v místě startu

Popis tratě

POZOR!!! Nová trasa po cyklostezkách (povrch asfalt, jehličí a šotolina), start a cíl zůstává. délka: 8,9 km
převýšení: 410 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Josef Kolísko
Bílkova 1544
547 02 Náchod II
mobil 607 933 811

Ubytování:
Ubytování po běhu na Hvězdu (15.7.) lze realizovat v nově přebudované ubytovně KČT Náchod, Železniční kolonie 310 (správcová pí. Netrestová - tel. 776325394, od nádraží ČD Náchod je to směrem na Hronov 0,9 km - proti Pekárně s.r.o.), nebo přímo na JCH na Dobrošově.

Internetové stránky

http://www.scdobrosov.tk

E-mailová adresa

j.koliska@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2553

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Doležal Luboš5412
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Erber Jiří569
Buchar Jan339
Švec Miroslav529
Tomšů Petr649
Dobšíček Pavel809
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ724Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:36:3835
2MJ2451Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:41:5431
3MJ6043Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:47:3627
4MJ6960Funda JanSlávia OB Hradec Králové9100:50:5924
Muži A (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:34:0135
2MA231Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:34:0231
3MA314Dobšíček PavelSK Hronov8000:35:1527
4MA641Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:36:3024
5MA832Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:36:4822
6MA1069Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:37:2020
7MA1145Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:37:3819
8MA1553Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:38:5518
9MA2159Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:41:1117
10MA239Žák TomášAC Pardubice8500:41:5116
11MA2972Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:5615
12MA3182Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:43:0214
13MA332Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8200:43:08-
14MA3983Burdych TomášSK Hronov8200:44:0713
15MA4084Jirka JanSTAMP Náchod8300:44:1012
16MA5038Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:46:0311
17MA5378Skalský MilošNáchod6700:46:2510
18MA5817Stašek JiříNáchod6700:47:249
19MA7085Jirka JakubSTAMP Náchod8000:51:078
20MA777Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:53:34-
21MA8477Škop JiříTJ Sokol Starkoč6900:58:067
22MA8958Bivoj BalejDěčín7001:04:516
Muži B (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB471Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:35:3335
2MB552Holub MiroslavBukovice6600:36:2431
3MB916Holub PetrPeTe Adr team6600:37:1427
4MB1273Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:5624
5MB1463Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:38:5422
6MB1786Dvorský JaroslavA+K Trutnov6400:39:4220
7MB1823Čipera RadekSKI Radvanice6400:40:4719
8MB1980Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:41:0218
9MB2222Tarant JiříPraha5800:41:4017
10MB2636Klimeš JiříAC Náchod6100:41:5916
11MB2750Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:42:0315
12MB2887Tichý PavelAC Náchod6300:42:2414
13MB345Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6200:43:22-
14MB3564Frinta PetrAC Náchod5800:43:2413
15MB3767Bláha MilanKřovice5700:43:3512
16MB4248Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:44:3611
17MB4410Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:45:1010
18MB4546Sedlák JiříPřelouč5800:45:209
19MB4856Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:45:488
20MB6875Šorfa LubošŽďár na Moravě5700:50:497
21MB8328Mašek RomanSNB Praha6100:57:566
Muži C (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1342Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:38:4435
2MC1611Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:39:2531
3MC2081Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:41:0627
4MC2515Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:5724
5MC4135Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:44:2722
6MC4390Gregor JaroslavAC OH Praha5100:45:0620
7MC4744Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:45:4419
8MC513Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:46:10-
9MC5555Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:0518
10MC6174Kučera ZdeněkAC Náchod5500:48:2017
11MC6239Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:50:0216
12MC6413Les JosefKČT Třemošná4700:50:1715
13MC8165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:56:0014
14MC8770Čepelka OldřichTima Liberec4800:58:5313
Muži D (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3621Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:43:3135
2MD3826Groh StanislavAC Vrchlabí4600:43:4031
3MD4640Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:45:2827
4MD4919Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:45:5624
5MD5912Marek FrantišekČervený Kostelec4100:47:3422
6MD6688Pytelka VáclavPlzeň4500:50:4720
7MD7279Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:52:1019
8MD7462Kašpar JosefAVC Praha3800:52:2218
9MD7889Čech KarelSF Praha4500:53:4517
10MD8076Linhart MilošAC Náchod4400:55:3016
Muži E (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6518Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:50:4535
2ME7520Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:52:2531
3ME7634Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:53:1127
4ME884Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3400:59:39-
Juniorky (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5754Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:47:1735
2ŽJ6749Schejbalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:50:4831
3ŽJ8268Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:56:1327
Ženy A (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3033Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:43:0135
2ZA3230Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:0531
3ZA526Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:46:2227
4ZA7161Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:51:5724
5ZA798Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:54:5822
6ZA8457Horáková RenataSokol Maxičky Děčín7200:58:0620
7ZA8627Popovová MartinaSNB Praha7400:58:2019
Ženy B (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB541Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:46:4935
2ZB5647Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:47:1631
3ZB7366Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:1427
Ženy C (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6325Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:50:0735
2ŽC9037Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:09:1031
Trať 8,9 km, 410 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:34:0135
2MA231Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:34:0231
3MA314Dobšíček PavelSK Hronov8000:35:1527
1MB471Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:35:3335
2MB552Holub MiroslavBukovice6600:36:2431
4MA641Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:36:3024
1MJ724Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:36:3835
5MA832Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:36:4822
3MB916Holub PetrPeTe Adr team6600:37:1427
6MA1069Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:37:2020
7MA1145Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:37:3819
4MB1273Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:5624
1MC1342Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:38:4435
5MB1463Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:38:5422
8MA1553Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:38:5518
2MC1611Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:39:2531
6MB1786Dvorský JaroslavA+K Trutnov6400:39:4220
7MB1823Čipera RadekSKI Radvanice6400:40:4719
8MB1980Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:41:0218
3MC2081Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:41:0627
9MA2159Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:41:1117
9MB2222Tarant JiříPraha5800:41:4017
10MA239Žák TomášAC Pardubice8500:41:5116
2MJ2451Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:41:5431
4MC2515Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:5724
10MB2636Klimeš JiříAC Náchod6100:41:5916
11MB2750Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:42:0315
12MB2887Tichý PavelAC Náchod6300:42:2414
11MA2972Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:5615
1ZA3033Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:43:0135
12MA3182Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:43:0214
2ZA3230Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:0531
13MA332Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8200:43:08-
13MB345Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6200:43:22-
14MB3564Frinta PetrAC Náchod5800:43:2413
1MD3621Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:43:3135
15MB3767Bláha MilanKřovice5700:43:3512
2MD3826Groh StanislavAC Vrchlabí4600:43:4031
14MA3983Burdych TomášSK Hronov8200:44:0713
15MA4084Jirka JanSTAMP Náchod8300:44:1012
5MC4135Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:44:2722
16MB4248Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:44:3611
6MC4390Gregor JaroslavAC OH Praha5100:45:0620
17MB4410Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:45:1010
18MB4546Sedlák JiříPřelouč5800:45:209
3MD4640Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:45:2827
7MC4744Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:45:4419
19MB4856Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:45:488
4MD4919Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:45:5624
16MA5038Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:46:0311
8MC513Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:46:10-
3ZA526Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:46:2227
17MA5378Skalský MilošNáchod6700:46:2510
1ZB541Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:46:4935
9MC5555Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:0518
2ZB5647Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:47:1631
1ŽJ5754Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:47:1735
18MA5817Stašek JiříNáchod6700:47:249
5MD5912Marek FrantišekČervený Kostelec4100:47:3422
3MJ6043Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:47:3627
10MC6174Kučera ZdeněkAC Náchod5500:48:2017
11MC6239Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:50:0216
1ŽC6325Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:50:0735
12MC6413Les JosefKČT Třemošná4700:50:1715
1ME6518Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:50:4535
6MD6688Pytelka VáclavPlzeň4500:50:4720
2ŽJ6749Schejbalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:50:4831
20MB6875Šorfa LubošŽďár na Moravě5700:50:497
4MJ6960Funda JanSlávia OB Hradec Králové9100:50:5924
19MA7085Jirka JakubSTAMP Náchod8000:51:078
4ZA7161Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:51:5724
7MD7279Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:52:1019
3ZB7366Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:1427
8MD7462Kašpar JosefAVC Praha3800:52:2218
2ME7520Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:52:2531
3ME7634Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:53:1127
20MA777Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:53:34-
9MD7889Čech KarelSF Praha4500:53:4517
5ZA798Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:54:5822
10MD8076Linhart MilošAC Náchod4400:55:3016
13MC8165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:56:0014
3ŽJ8268Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:56:1327
21MB8328Mašek RomanSNB Praha6100:57:566
6ZA8457Horáková RenataSokol Maxičky Děčín7200:58:0620
21MA8477Škop JiříTJ Sokol Starkoč6900:58:067
7ZA8627Popovová MartinaSNB Praha7400:58:2019
14MC8770Čepelka OldřichTima Liberec4800:58:5313
4ME884Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3400:59:39-
22MA8958Bivoj BalejDěčín7001:04:516
2ŽC9037Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:09:1031

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Pozitivní změna trati, která vyloučila vliv silniční dopravy. Je to náročnější, už ne jedno z nejlehčích "B". Trochu smutku ze zrušení tadice a možnosti si porovnat čas s těmi předchozími ročníky.
trejbalkarel
Pohodovej nedělní závody. Nová trasa je jednoznačně posun k lepšímu. Moc se mi na závodě líbilo!
zavodnik

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód