Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

23.7.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 23.7.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

lyžařský areál Šachty, Vysoké nad Jizerou
10.00 hodin

Přihlášky

horní stanice vleku Šachty od 8.30 do 9.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

asfalt v délce 2,5 km, ostatní dobré polní a lesní cesty
délka: 7,5 km
převýšení: 450 m

Ceny pro vítěze

závodníci na 1-3. místě v každé kategorii obdrží upomínkovou cenu a diplom.První tři muži a tři ženy v absolutním pořadí obdrží finanční odměnu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Seidl
Sadová 176
512 11 Vysoké nad Jizerou
tel. 481 593 495
mobil 605 970 785

E-mailová adresa

skivysoke@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1156

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Šír Václav4812
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Brunclík Ivo5811
Havlíček Zdeněk3510
Miles Petr3710
Buchar Jan339
Zoubek Zdeněk699
Šimůnek Jan499
Tomíček Josef599
Marek František419
Kynčl Stanislav648
Pechek František538
Smutný Vladimír328
Kadavý Jan477
Nesvadba Petr867
Šteinc Ludvík417
Kubrová Dagmar637
Mazač Jaroslav687
Kubr Václav557
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Groh Stanislav466
Grohová Jaroslava516
Špacír Ladislav556
Wolf David726
Zátopek Jiří606
Vejnar Josef576
Šmída Oldřich486
Metelka Josef446
Jirásková Eva646
Hlusička Josef386
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Žák Jiří715
Kolínek František565
Jirásková Hanka895
Šír Daniel795
Palán Zdeněk565
Grohová Karolína905
Berka Radim825
Václ Tomáš645
Navrátilová Lucie805
Kožíšek Dušan835
Paulů Blanka545
Krejcar Daniel755
Šlechta Dan765

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ21Groh RadoslavAKLVK Alpine Pro Team8900:29:3335
2MJ32Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:29:4831
3MJ1068Matura JosefDukla Liberec9100:31:1227
4MJ4933Harcuba JiříSKI Jilemnice9200:39:0024
5MJ6366Votoček JakubLSK Lomnice nad Popelkou9100:41:4022
6MJ8281Zoubek OndřejSC WS Lučany9100:48:4120
Muži A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:29:1335
2MA479Čivrný JiříAC Semily8000:29:5731
3MA578Berka RadimKozákov8200:30:2727
4MA671Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:30:4424
5MA774Randák KarelSKI Jilemnice7100:30:5722
6MA832Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:31:0520
7MA982Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:31:1019
8MA1156Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:31:1718
9MA1235Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:2817
10MA1422Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:31:4416
11MA1636Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:1615
12MA2269Novotný JiříKateřinky7100:34:1114
13MA2323Vavruška JiříBižuterie Jablonec7800:34:2213
14MA2521Erlebach DavidKunčice7100:34:2312
15MA2972Bloudek PetrDGP Praha7200:35:3711
16MA3028Flegl VlastimilVrchlabí8600:35:4610
17MA3745Žák TomášAC Pardubice8500:36:579
18MA4586Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:38:418
19MA6129Sháněl Martinxxx7500:40:497
20MA7125Wolf DavidMTB Team Příchovice7200:43:146
Muži B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1384Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:31:3935
2MB1514Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:1531
3MB209Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:33:3227
4MB2119Gombita JosefMost5800:33:5424
5MB2365Pivrnec PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:34:2222
6MB2612Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:35:1320
7MB2762Balatka MiroslavSKI Jablonec nad Nisou5900:35:1919
8MB3175Vejnar JosefSKI Vysoké nad Jizerou5700:35:5418
9MB3210Mrva PavelPopovice TWRZ6000:35:5917
10MB3383Zoubek JiříSCWS Lučany6500:36:1116
11MB386Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:37:1415
12MB3963Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:37:2814
13MB4358Blažek JosefTJ Alšovice5800:38:1513
14MB4740Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:38:48-
15MB5178Voda JanMost5900:39:0812
16MB5267Kučera PetrStružinec6100:39:2911
17MB5343Průcha JosefJiskra Tanvald6000:39:3710
18MB6511Sedlák JiříPřelouč5800:41:529
19MB6790Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:42:268
20MB7088Kašparec PetrČeská Lípa6200:43:067
21MB7244Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5800:43:426
22MB8059Fiřt MilošAC Kotenčice6000:48:165
23MB9041Mašek RomanSNB Praha6100:57:354
Muži C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1716Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:3835
2MC1824Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:32:5331
3MC1973Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:33:0827
4MC2853Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:2724
5MC347Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:36:3422
6MC3677Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:36:4520
7MC4054Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:37:4719
8MC4487Přinda OldřichLiberec5100:38:3918
9MC4876Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:38:5217
10MC6255Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:2516
11MC6661Kadavý ZdeněkOK Chrastava4900:42:1115
12MC7427Leszkow JosefMK Hlinsko5100:44:5814
13MC753Les JosefKČT Třemošná4700:45:0713
14MC7631Kopecký AntonínAK Perná5500:45:4712
15MC8452Tučný JanMK Pardubice4700:48:5711
16MC8550Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:1910
Muži D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4128Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:4935
2MD4630Biemann GötzJiskra Harrachov4300:38:4631
3MD5518Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:39:4227
4MD5715Podžorný ErvinČeský Těšín4100:39:5624
5MD585Marek FrantišekČervený Kostelec4100:40:1422
6MD6889Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:5820
Muži E (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8226Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:48:4135
2ME8960Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:55:3431
Juniorky (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ494Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:39:0035
2ŽJ5657Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:39:4831
3ŽJ6438Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:41:4127
4ŽJ7948Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:48:0624
5ŽJ8188Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:48:4022
6ŽJ8849Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:52:1820
Ženy A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3564Poborská HelenaEkonom Praha7800:36:4335
2ZA5439Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:3831
3ZA6037Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:2727
4ZA7846Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:45:5524
5ZA8642Popovová MartinaSNB Praha7400:49:2522
Ženy B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5985Fattonová AnnaJiskra Josefův Důl6500:40:2035
2ZB6917Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:43:0131
3ZB7334Harcubová JanaSki Jilemnice6800:44:2927
4ZB7747Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:4924
Ženy C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4251Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:0035
2ŽC878Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:49:5831
Trať 7,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:29:1335
1MJ21Groh RadoslavAKLVK Alpine Pro Team8900:29:3335
2MJ32Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:29:4831
2MA479Čivrný JiříAC Semily8000:29:5731
3MA578Berka RadimKozákov8200:30:2727
4MA671Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:30:4424
5MA774Randák KarelSKI Jilemnice7100:30:5722
6MA832Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:31:0520
7MA982Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:31:1019
3MJ1068Matura JosefDukla Liberec9100:31:1227
8MA1156Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:31:1718
9MA1235Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:2817
1MB1384Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:31:3935
10MA1422Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:31:4416
2MB1514Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:1531
11MA1636Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:1615
1MC1716Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:3835
2MC1824Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:32:5331
3MC1973Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:33:0827
3MB209Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:33:3227
4MB2119Gombita JosefMost5800:33:5424
12MA2269Novotný JiříKateřinky7100:34:1114
13MA2323Vavruška JiříBižuterie Jablonec7800:34:2213
5MB2365Pivrnec PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:34:2222
14MA2521Erlebach DavidKunčice7100:34:2312
6MB2612Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:35:1320
7MB2762Balatka MiroslavSKI Jablonec nad Nisou5900:35:1919
4MC2853Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:2724
15MA2972Bloudek PetrDGP Praha7200:35:3711
16MA3028Flegl VlastimilVrchlabí8600:35:4610
8MB3175Vejnar JosefSKI Vysoké nad Jizerou5700:35:5418
9MB3210Mrva PavelPopovice TWRZ6000:35:5917
10MB3383Zoubek JiříSCWS Lučany6500:36:1116
5MC347Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:36:3422
1ZA3564Poborská HelenaEkonom Praha7800:36:4335
6MC3677Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:36:4520
17MA3745Žák TomášAC Pardubice8500:36:579
11MB386Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:37:1415
12MB3963Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:37:2814
7MC4054Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:37:4719
1MD4128Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:4935
1ŽC4251Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:0035
13MB4358Blažek JosefTJ Alšovice5800:38:1513
8MC4487Přinda OldřichLiberec5100:38:3918
18MA4586Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:38:418
2MD4630Biemann GötzJiskra Harrachov4300:38:4631
14MB4740Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:38:48-
9MC4876Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:38:5217
1ŽJ494Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:39:0035
4MJ4933Harcuba JiříSKI Jilemnice9200:39:0024
15MB5178Voda JanMost5900:39:0812
16MB5267Kučera PetrStružinec6100:39:2911
17MB5343Průcha JosefJiskra Tanvald6000:39:3710
2ZA5439Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:3831
3MD5518Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:39:4227
2ŽJ5657Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:39:4831
4MD5715Podžorný ErvinČeský Těšín4100:39:5624
5MD585Marek FrantišekČervený Kostelec4100:40:1422
1ZB5985Fattonová AnnaJiskra Josefův Důl6500:40:2035
3ZA6037Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:2727
19MA6129Sháněl Martinxxx7500:40:497
10MC6255Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:2516
5MJ6366Votoček JakubLSK Lomnice nad Popelkou9100:41:4022
3ŽJ6438Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:41:4127
18MB6511Sedlák JiříPřelouč5800:41:529
11MC6661Kadavý ZdeněkOK Chrastava4900:42:1115
19MB6790Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:42:268
6MD6889Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:5820
2ZB6917Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:43:0131
20MB7088Kašparec PetrČeská Lípa6200:43:067
20MA7125Wolf DavidMTB Team Příchovice7200:43:146
21MB7244Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5800:43:426
3ZB7334Harcubová JanaSki Jilemnice6800:44:2927
12MC7427Leszkow JosefMK Hlinsko5100:44:5814
13MC753Les JosefKČT Třemošná4700:45:0713
14MC7631Kopecký AntonínAK Perná5500:45:4712
4ZB7747Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:4924
4ZA7846Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:45:5524
4ŽJ7948Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:48:0624
22MB8059Fiřt MilošAC Kotenčice6000:48:165
5ŽJ8188Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:48:4022
1ME8226Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:48:4135
6MJ8281Zoubek OndřejSC WS Lučany9100:48:4120
15MC8452Tučný JanMK Pardubice4700:48:5711
16MC8550Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:1910
5ZA8642Popovová MartinaSNB Praha7400:49:2522
2ŽC878Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:49:5831
6ŽJ8849Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:52:1820
2ME8960Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:55:3431
23MB9041Mašek RomanSNB Praha6100:57:354

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 96%
Zvolená trasa závodu: 96%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 96%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Vydařené měření sil na rozmanité trati. Snadá orientace, pěkné výhledy na Krkonoše a okolí. Za rok bych to chtěl zkusit znovu.
trejbalkarel
Děsný vedro
j.prucha
Velmi pěkný závod, trasa vedoucí terénem je vždy příjemná a v letošním vedru zvlášť, pěkné upomínkové ceny, bezchybná organizace závodu, pořadatelům patří dík.
mmzs
Pěkný profil trati i organizace závodu. Jen ten dotyčný s tou sprchou mohl mířit víc na závodníky. Celkový dojem velmi dobrý.
lubos.sadovsky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód