Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Liberec - Ještěd

5.8.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Liberec - Ještěd
  • datum konání: 5.8.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Popis tratě

délka: 8,8 km
převýšení: 690 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Koucký
Franklinova 575
Liberec
mobil 602 265 857

Propozice Běhu Liberec-Ještěd

E-mailová adresa

roman.koucky@tiscali.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ774Voják JiříAC Domažlice8800:41:41105
2MJ1428Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:42:5293
3MJ1873Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:43:2981
4MJ2024Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:43:4272
5MJ2222Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:43:4966
6MJ23110Matura JosefASC Dukla Liberec9100:44:0860
7MJ29109Hlaváček ArnoštASC Dukla Liberec8700:45:3157
8MJ4198Tryzna VojtěchČSK SKI Jilemnice8900:47:5654
9MJ44111Gräf JakubDukla Liberec9100:48:2951
10MJ566Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:50:0748
11MJ6325Klosovský TomášSki Fénix Klub Jeseník9000:51:0545
12MJ66112Škoda JakubASC Dukla Liberec8800:51:2042
13MJ7161Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9100:52:2939
14MJ7959Heczko FilipTJ TŽ Třinec9000:54:1936
15MJ87113Palas JiříASC Dukla Liberec8900:56:0633
Muži A (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Havlíček JanASK Slavia Praha7900:38:15105
2MA24Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:39:4493
3MA356Hamr JanAK Bílina8600:40:0781
4MA418Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:40:3472
5MA55Rosenberg DavidFenix Ski Team Jeseník8600:41:0266
6MA63Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:41:2860
7MA839Jakoubek TomášSKI Jablonec nad Nisou7900:42:1357
8MA9104Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:42:2454
9MA1095Valoušek ZbyněkASC Dukla Liberec8400:42:2851
10MA1154Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:3248
11MA1247Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:42:3645
12MA1392Matějů MichalUSK Praha7700:42:4842
13MA1523Novotný ViktorFenix Ski Team Jeseník8200:43:0439
14MA16141Matějů LubošSILD Team7600:43:1136
15MA1751Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:1433
16MA2126Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:43:4730
17MA24100Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:44:1827
18MA2581Linhart RadekTJČZU Praha7600:44:2024
19MA2686Berka RadimKozákov8200:44:2621
20MA3048Pokorný LadislavBK Říčany7600:45:4918
21MA3470Vavruška JiříBižuterie Jablonec7800:47:0415
22MA3652Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:3512
23MA37101Novotný JiříKateřinky7100:47:439
24MA3889Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:47:496
25MA3932Flegl VlastimilVrchlabí8600:47:503
26MA4738Valter DaliborJablonec nad Nisou6900:48:473
27MA4965Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8200:48:573
28MA5087Schejbal PetrLiberec7100:49:093
29MA54119Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:49:383
30MA55147Bolehovský PavelKER TEAM7100:49:433
31MA5790Suchánek LukášKHB Radegast7900:50:123
32MA58108Komárek TomášTJ Záblatí7500:50:193
33MA6164Jánošík RudolfRC Vlašim7100:50:423
34MA6882Junek LiborSKI Jilemnice8200:51:253
35MA73148Jisl RichardKidokai Jablonec6700:53:063
36MA8083Mastný MartinŘevnice7500:54:253
37MA85107Sajdl FilipTJ Záblatí7300:55:443
38MA8976Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:56:353
39MA102143Votava DavidDL Liberec7101:00:353
40MA12113Kubát DavidTraged Team7901:05:253
Muži B (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB19118Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:43:38105
2MB2749Holub PetrPeTe Adr team6600:44:3793
3MB3269Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:46:3381
4MB35115Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:47:3272
5MB4088Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:47:5566
6MB4544Rychecký TomášHH Smíchov6600:48:3860
7MB4843Zoubek JiříSCWS Lučany6500:48:4957
8MB511Dvořák JiříViking Jilemnice6300:49:1554
9MB5246Rouha MichalAVC Praha6200:49:2051
10MB59146Klimeš JiříAC Náchod6100:50:3848
11MB64114Černý MichalRaspenava6400:51:0745
12MB7055Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:28-
13MB75105Blažek JosefTJ Alšovice5800:53:2142
14MB9080Průcha JosefJiskra Tanvald6000:56:4939
15MB92142Varmuža IvanLiberec6100:58:1636
16MB10471Fiřt MilošAC Kotenčice6001:00:4333
17MB11212Mašek RomanNovis Praha6101:02:5730
18MB114103Rygál LiborSK Maxtri6201:03:4127
Muži C (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3199Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:45:58105
2MC3385Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:46:5293
3MC4241Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:48:0881
4MC4627Krupka MilanTJ Rumburk5600:48:4272
5MC6035Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:50:4166
6MC6266Němec JiříSKP Praha4800:50:4760
7MC65116Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:51:1457
8MC6721Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:51:2254
9MC6931Flegl VlastimilBrtev5300:51:4551
10MC74140Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:53:1348
11MC7891Kučera ZdeněkAC Náchod5500:54:1345
12MC8416Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:55:2842
13MC8675Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:55:5739
14MC9536Dolejš JanKlub přátel běhu kokořínským údolím4900:58:4836
15MC9933Les JosefKČT Třemošná4700:59:2233
16MC100117Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:00:1630
17MC10578Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:00:5527
18MC11658Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:5724
19MC127102Bláha EduardED Motol5201:10:0821
Muži D (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7263Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:43105
2MD8196Biemann GötzJiskra Harrachov4300:54:4593
3MD8268Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:55:0881
4MD8750Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:56:0672
5MD9142Marek FrantišekČervený Kostelec4100:58:1266
6MD9637Pytelka VáclavPlzeň4500:58:4960
7MD9730Vedral BřetislavSmržovka4300:59:0257
8MD10134Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:00:2154
9MD1098Kašpar JosefAVC Praha3801:01:4951
10MD11397Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:03:1148
11MD11917Málek ZdeněkAVC Praha4301:05:0145
12MD12579Plecháček JiříLiga 100 Praha4401:07:3442
13MD12810Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:12:4939
Muži E (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1069Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:01:09105
2ME11167Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:02:2493
3ME129145Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:12:5981
Juniorky (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ75106Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:53:21105
2ŽJ9840Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:59:0393
3ŽJ10260Kawuloková BeataTJ TŽ Třinec8901:00:3581
4ŽJ11562Adamiková DorotaTJ TŽ Třinec9001:03:4872
Ženy A (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA28144Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:22105
2ZA43120Vlčovská MartaAC Pardubice7600:48:1593
3ZA5384Moravcová KláraSKP Jablonex8300:49:2481
4ZA7794Rajdlová KamilaASC Dukla Liberec7800:53:3572
5ZA9493Matějová KateřinaUSK Praha8000:58:4666
6ZA1087Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8301:01:3860
7ZA11029Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8301:02:2157
8ZA11714Popovová MartinaSNB Praha7401:04:1554
9ZA11845Rychecká KamilaH-H Smíchov Praha7601:04:4351
10ZA12072Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:1048
Ženy B (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8320Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:55:22105
2ZB9319Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:58:3893
3ZB10757Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:01:1881
4ZB12253Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:06:03105
5ZB12377Budinská HanaJihlava6001:06:3772
6ZB12411Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:07:0593
7ZB12615Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:09:2581
Trať 8,8 km, 690 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Havlíček JanASK Slavia Praha7900:38:15105
2MA24Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:39:4493
3MA356Hamr JanAK Bílina8600:40:0781
4MA418Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:40:3472
5MA55Rosenberg DavidFenix Ski Team Jeseník8600:41:0266
6MA63Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:41:2860
1MJ774Voják JiříAC Domažlice8800:41:41105
7MA839Jakoubek TomášSKI Jablonec nad Nisou7900:42:1357
8MA9104Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:42:2454
9MA1095Valoušek ZbyněkASC Dukla Liberec8400:42:2851
10MA1154Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:3248
11MA1247Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:42:3645
12MA1392Matějů MichalUSK Praha7700:42:4842
2MJ1428Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:42:5293
13MA1523Novotný ViktorFenix Ski Team Jeseník8200:43:0439
14MA16141Matějů LubošSILD Team7600:43:1136
15MA1751Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:1433
3MJ1873Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:43:2981
1MB19118Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:43:38105
4MJ2024Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:43:4272
16MA2126Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:43:4730
5MJ2222Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:43:4966
6MJ23110Matura JosefASC Dukla Liberec9100:44:0860
17MA24100Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:44:1827
18MA2581Linhart RadekTJČZU Praha7600:44:2024
19MA2686Berka RadimKozákov8200:44:2621
2MB2749Holub PetrPeTe Adr team6600:44:3793
1ZA28144Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:22105
7MJ29109Hlaváček ArnoštASC Dukla Liberec8700:45:3157
20MA3048Pokorný LadislavBK Říčany7600:45:4918
1MC3199Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:45:58105
3MB3269Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:46:3381
2MC3385Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:46:5293
21MA3470Vavruška JiříBižuterie Jablonec7800:47:0415
4MB35115Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:47:3272
22MA3652Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:3512
23MA37101Novotný JiříKateřinky7100:47:439
24MA3889Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:47:496
25MA3932Flegl VlastimilVrchlabí8600:47:503
5MB4088Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:47:5566
8MJ4198Tryzna VojtěchČSK SKI Jilemnice8900:47:5654
3MC4241Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:48:0881
2ZA43120Vlčovská MartaAC Pardubice7600:48:1593
9MJ44111Gräf JakubDukla Liberec9100:48:2951
6MB4544Rychecký TomášHH Smíchov6600:48:3860
4MC4627Krupka MilanTJ Rumburk5600:48:4272
26MA4738Valter DaliborJablonec nad Nisou6900:48:473
7MB4843Zoubek JiříSCWS Lučany6500:48:4957
27MA4965Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8200:48:573
28MA5087Schejbal PetrLiberec7100:49:093
8MB511Dvořák JiříViking Jilemnice6300:49:1554
9MB5246Rouha MichalAVC Praha6200:49:2051
3ZA5384Moravcová KláraSKP Jablonex8300:49:2481
29MA54119Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:49:383
30MA55147Bolehovský PavelKER TEAM7100:49:433
10MJ566Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:50:0748
31MA5790Suchánek LukášKHB Radegast7900:50:123
32MA58108Komárek TomášTJ Záblatí7500:50:193
10MB59146Klimeš JiříAC Náchod6100:50:3848
5MC6035Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:50:4166
33MA6164Jánošík RudolfRC Vlašim7100:50:423
6MC6266Němec JiříSKP Praha4800:50:4760
11MJ6325Klosovský TomášSki Fénix Klub Jeseník9000:51:0545
11MB64114Černý MichalRaspenava6400:51:0745
7MC65116Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:51:1457
12MJ66112Škoda JakubASC Dukla Liberec8800:51:2042
8MC6721Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:51:2254
34MA6882Junek LiborSKI Jilemnice8200:51:253
9MC6931Flegl VlastimilBrtev5300:51:4551
12MB7055Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:28-
13MJ7161Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9100:52:2939
1MD7263Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:43105
35MA73148Jisl RichardKidokai Jablonec6700:53:063
10MC74140Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:53:1348
13MB75105Blažek JosefTJ Alšovice5800:53:2142
1ŽJ75106Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:53:21105
4ZA7794Rajdlová KamilaASC Dukla Liberec7800:53:3572
11MC7891Kučera ZdeněkAC Náchod5500:54:1345
14MJ7959Heczko FilipTJ TŽ Třinec9000:54:1936
36MA8083Mastný MartinŘevnice7500:54:253
2MD8196Biemann GötzJiskra Harrachov4300:54:4593
3MD8268Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:55:0881
1ZB8320Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:55:22105
12MC8416Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:55:2842
37MA85107Sajdl FilipTJ Záblatí7300:55:443
13MC8675Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:55:5739
4MD8750Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:56:0672
15MJ87113Palas JiříASC Dukla Liberec8900:56:0633
38MA8976Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:56:353
14MB9080Průcha JosefJiskra Tanvald6000:56:4939
5MD9142Marek FrantišekČervený Kostelec4100:58:1266
15MB92142Varmuža IvanLiberec6100:58:1636
2ZB9319Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:58:3893
5ZA9493Matějová KateřinaUSK Praha8000:58:4666
14MC9536Dolejš JanKlub přátel běhu kokořínským údolím4900:58:4836
6MD9637Pytelka VáclavPlzeň4500:58:4960
7MD9730Vedral BřetislavSmržovka4300:59:0257
2ŽJ9840Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:59:0393
15MC9933Les JosefKČT Třemošná4700:59:2233
16MC100117Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:00:1630
8MD10134Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:00:2154
3ŽJ10260Kawuloková BeataTJ TŽ Třinec8901:00:3581
39MA102143Votava DavidDL Liberec7101:00:353
16MB10471Fiřt MilošAC Kotenčice6001:00:4333
17MC10578Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:00:5527
1ME1069Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:01:09105
3ZB10757Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:01:1881
6ZA1087Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8301:01:3860
9MD1098Kašpar JosefAVC Praha3801:01:4951
7ZA11029Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8301:02:2157
2ME11167Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:02:2493
17MB11212Mašek RomanNovis Praha6101:02:5730
10MD11397Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:03:1148
18MB114103Rygál LiborSK Maxtri6201:03:4127
4ŽJ11562Adamiková DorotaTJ TŽ Třinec9001:03:4872
18MC11658Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:5724
8ZA11714Popovová MartinaSNB Praha7401:04:1554
9ZA11845Rychecká KamilaH-H Smíchov Praha7601:04:4351
11MD11917Málek ZdeněkAVC Praha4301:05:0145
10ZA12072Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:1048
40MA12113Kubát DavidTraged Team7901:05:253
4ZB12253Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:06:03105
5ZB12377Budinská HanaJihlava6001:06:3772
6ZB12411Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:07:0593
12MD12579Plecháček JiříLiga 100 Praha4401:07:3442
7ZB12615Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:09:2581
19MC127102Bláha EduardED Motol5201:10:0821
13MD12810Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:12:4939
3ME129145Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:12:5981

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 68%
Zvolená trasa závodu: 79%
Značení závodu: 65%
Vyhlášení výsledků: 38%
Zpracování výsledků: 68%
Ceny vítězům: 50%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 13 návštěvníků.
Celkové hodnocení
63%

Názory na závod

byla tam pekna kosa.a to ze snesu vazne hodne!
pepikmaturu
Značení závodu nebylo ideální, navíc posledních 500m těžko bylo 500m. Nebylo poznat kde je cíl.
v.flegl
Po sportovní stránce lze závod akceptovat, trať dostatečně náročná. Označení cíle chybělo stejně jako loni což znevýhodní ty, kteří to tam neznají. Značení posledních 500 metrů mohlo být provedeno podrobněji a přesněji. Pozitivní bylo znemožnění provozu motorových vozidel na Ještědu během závodu.
estilo
Počasí sice moc nevyšlo, ale jinak závod hodnotím určitě kladně! A hlavně bych neměnil pro příští rok trať, protože ta nová by byla už moc dlouhá. Podle mě stačí tratě do 10km.
spokojeny
bylo to na hovno
jarovak
To byl ale kopec...prvnich 800m bylo tak 1,5km :) Ale asi se to jen zdalo
unaveny
chybělo občerstvení při doběhu posledních závodníků a puštění motorkářů proti běžcům, dýchal jsem splodiny !!
rebbeda
ztotožňuji se s názorem autora "rebbeda", totéž postihlo mě, navíc se mi nelíbilo, že vyhlášení výsledků podle kategorií naprosto ignorovalo propozice Českého poháru v běhu do vrchu 2006
mmzs
Počasí nic moc, ale na druhou stranu po těch vedrech se drobet líp běželo. Trať bych pro příští ročníky ponechala také takto, je příjemná.
evakollertova
Rád bych se před závodem podíval na startovku, koho mám v kategorii. Také by mohly hned viset předběžné výsledky,stačila by část. Jinak dobré.
trejbalkarel

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód