Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

8.7.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 8.7.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3099

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Pechek František5320
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šrůtek Stanislav5813
Vodička Jan4513
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Dobšíček Pavel8012
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Gombita Josef5811
Zdeněk Bílý5911
Krunčík Pavel8511
Horáček Michal7511
Tichý Pavel6311
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Vacarda Vladimír5910
Hejl Jan5310
Krejčí Stanislav6310
Kalousek Jan4110
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Jandejsek Zdeněk6110
Vítek Miroslav7210
Mertová Michaela7610
Krupička Miroslav5310
Kozel Karel529
Mannlová Jana809

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1487Balatka MiroslavSG Jablonec8200:42:1740
2MJ1538Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:42:2038
3MJ2885Šlesingr MichalKB OEZ Letohrad8300:44:3636
4MJ2994Moravec OndřejKB OEZ Letohrad8400:44:3934
5MJ3779Nastoupil LukášTJ Spartak OEZ Letohrad8500:46:1232
6MJ4054Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:4630
7MJ4148Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:46:4728
8MJ48103Kinzel PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:47:4526
9MJ4996Faltus MilanKB OEZ Letohrad8300:47:4924
9MJ4984Klvaňa VítězslavKB OEZ Letohrad8200:47:4924
11MJ5177Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:47:5420
12MJ5333Růžička MartinČeská Ves8300:48:2418
13MJ60102Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:48:4016
14MJ6182Hořínek MatějKB OEZ Letohrad8500:48:4914
15MJ7280Moravec MartinOrel Orlice8400:50:2512
16MJ8488Leinweber LukášKB OEZ Letohrad8500:51:5710
17MJ9883Brichta JanKB OEZ Letohrad8400:55:378
18MJ107106Kubíček JanLitomyšl8701:00:156
Muži A (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:37:2360
2MA272Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:39:0958
3MA311Poduška JosefAC Kladno6200:39:2956
4MA547Dobšíček Pavel2 B Tým8000:40:1554
5MA614Horák OndřejŠternberk7500:40:1752
6MA798Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:5050
7MA821Tempír TomášSKI Klub Šumperk7700:40:5848
8MA1029Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:41:1546
9MA1140Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:41:2644
10MA1310Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:4542
11MA16116Palko AlešXXX7100:42:2840
12MA1762Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:42:3138
13MA18112Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:43:1136
14MA1986Málek MichaelKB OEZ Letohrad7600:43:2034
15MA21110Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:43:4232
16MA2290Kristejn DavidKB OEZ Letohrad8000:43:4730
17MA24118Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7400:43:5728
18MA2553Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:43:5826
19MA27115Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:44:25-
20MA30114Grycman KazimierzBabice PL7200:44:56-
21MA3916Smešný BronislavSokol Sobotín6800:46:3124
22MA4212Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:46:5622
23MA4618Levý TomášLO Rokytnice6700:47:3220
24MA47113Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:47:4018
25MA521Suchánek LukášKHB Radegast7900:47:5516
26MA5374Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:2414
27MA57100Cvrček MartinSK Polička7900:48:3312
28MA6639Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7000:49:1210
29MA6715Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:49:328
30MA6930Vodička JanŠelasport Přerov7800:49:526
31MA7013Weiter RomanLRS Vyškov7500:50:074
32MA77108Dostálek PetrTěchonín6700:50:452
33MA7957Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:50:490
34MA878Pečenka LiborKHB Radegast6100:52:330
35MA9075Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:54:240
36MA9373Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:55:050
Muži B (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB464Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:5740
2MB924Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:1238
3MB126Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:3636
4MB20111Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:43:2534
5MB224Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:43:4732
6MB2644Špacír LadislavLoko Břeclav5500:44:1130
7MB3355Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:45:4628
8MB4325Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:47:0726
9MB452Kubr VáclavLABE TRI CLUB HK5500:47:2524
10MB5578Hejl JanŠumperk5300:48:3022
11MB56101Bubeníček JiříTJ Porkert Skuhrov n. B.5100:48:3120
12MB6456Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:5918
13MB65104Švec MiroslavPotštejn5200:49:0416
14MB809Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:50:5914
15MB835Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:51:4512
16MB88117Zdeněk BílýMK Pardubice5900:52:5510
17MB9234Růžička KarelČeská Ves5600:54:518
18MB11659Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:07:016
Muži C (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3266Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:3720
2MC3465Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:4818
3MC3552Skalický JiříSokol Žamberk5000:45:5016
4MC3699Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:46:0014
5MC3832Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:46:2512
6MC5831Vodička JanŠelasport Přerov 00:48:3610
7MC6120Tempír FrantišekSKI Klub Šumperk4900:48:498
8MC7471Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:50:316
9MC8545Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:52:104
10MC8658Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:52:162
11MC89109Cetkovský VladimírARC Brno4500:53:460
12MC9141Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:54:360
13MC9527Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:55:130
14MC10560Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:58:510
15MC10623Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:59:120
16MC10846Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:340
17MC110107Kubíček JanLitomyšl5001:02:100
18MC11851Kotyza AntonínSokol Mladkov4601:18:190
Muži D (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7676Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:4420
2MD9461Bielčík JindřichLichkov 00:55:0718
3MD9626Nanke WernerBK Kravaře3800:55:1416
4MD101105Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:56:2814
5MD10497Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:57:3012
6MD117119Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:18:1210
Juniorky (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7543Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:50:4220
2ŽJ8195Moravcová KláraKB OEZ Letohrad8300:51:0718
3ŽJ9992Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:55:3816
4ŽJ10063Ehrenbergerová MonikaOEZ Letohrad8100:56:2014
5ŽJ10981Krumlová HelenaKB OEZ Letohrad8401:01:3412
6ŽJ11289Skácelíková IvaKB OEZ Letohrad8201:04:3910
6ŽJ11291Formánková DitaKB OEZ Letohrad8501:04:3910
6ŽJ112120Veselá MiroslavaKlub BIATLONU Letohrad8501:04:3910
Ženy A (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3169Balatková HelenaSKP Jablonex7900:45:2020
2ZA5967Letenská PetraSK Nové Město7400:48:3918
3ZA6370Rajdlová KamilaSKP Jablonex7800:48:5216
4ZA6849Fořtová IvetaSokol Kolín7200:49:4814
5ZA717Hanáková MiroslavaACP Brno6600:50:0912
6ZA7368Tichotová TerezieSKP Jablonex8000:50:2710
7ZA7850Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8000:50:488
8ZA10235Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:56:396
9ZA10322Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:57:084
10ZA11117Popovová MartinaMaraton Club Kladno7401:02:522
-ZA-19Antošová IrenaLOKO Česká Třebová67DNF-
Ženy B (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4428Paulů BlankaVrchlabí5400:47:1320
2ZB823Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:51:3818
3ZB9736Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:55:2216
4ZB11537Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:4114
Trať 9,500 km, 522,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:37:2360
2MA272Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:39:0958
3MA311Poduška JosefAC Kladno6200:39:2956
1MB464Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:5740
4MA547Dobšíček Pavel2 B Tým8000:40:1554
5MA614Horák OndřejŠternberk7500:40:1752
6MA798Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:5050
7MA821Tempír TomášSKI Klub Šumperk7700:40:5848
2MB924Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:1238
8MA1029Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:41:1546
9MA1140Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:41:2644
3MB126Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:3636
10MA1310Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:4542
1MJ1487Balatka MiroslavSG Jablonec8200:42:1740
2MJ1538Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:42:2038
11MA16116Palko AlešXXX7100:42:2840
12MA1762Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:42:3138
13MA18112Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:43:1136
14MA1986Málek MichaelKB OEZ Letohrad7600:43:2034
4MB20111Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:43:2534
15MA21110Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:43:4232
16MA2290Kristejn DavidKB OEZ Letohrad8000:43:4730
5MB224Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:43:4732
17MA24118Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7400:43:5728
18MA2553Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:43:5826
6MB2644Špacír LadislavLoko Břeclav5500:44:1130
19MA27115Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:44:25-
3MJ2885Šlesingr MichalKB OEZ Letohrad8300:44:3636
4MJ2994Moravec OndřejKB OEZ Letohrad8400:44:3934
20MA30114Grycman KazimierzBabice PL7200:44:56-
1ZA3169Balatková HelenaSKP Jablonex7900:45:2020
1MC3266Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:3720
7MB3355Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:45:4628
2MC3465Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:4818
3MC3552Skalický JiříSokol Žamberk5000:45:5016
4MC3699Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:46:0014
5MJ3779Nastoupil LukášTJ Spartak OEZ Letohrad8500:46:1232
5MC3832Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:46:2512
21MA3916Smešný BronislavSokol Sobotín6800:46:3124
6MJ4054Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:4630
7MJ4148Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:46:4728
22MA4212Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:46:5622
8MB4325Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:47:0726
1ZB4428Paulů BlankaVrchlabí5400:47:1320
9MB452Kubr VáclavLABE TRI CLUB HK5500:47:2524
23MA4618Levý TomášLO Rokytnice6700:47:3220
24MA47113Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:47:4018
8MJ48103Kinzel PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:47:4526
9MJ4996Faltus MilanKB OEZ Letohrad8300:47:4924
9MJ4984Klvaňa VítězslavKB OEZ Letohrad8200:47:4924
11MJ5177Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:47:5420
25MA521Suchánek LukášKHB Radegast7900:47:5516
26MA5374Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:2414
12MJ5333Růžička MartinČeská Ves8300:48:2418
10MB5578Hejl JanŠumperk5300:48:3022
11MB56101Bubeníček JiříTJ Porkert Skuhrov n. B.5100:48:3120
27MA57100Cvrček MartinSK Polička7900:48:3312
6MC5831Vodička JanŠelasport Přerov 00:48:3610
2ZA5967Letenská PetraSK Nové Město7400:48:3918
13MJ60102Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:48:4016
14MJ6182Hořínek MatějKB OEZ Letohrad8500:48:4914
7MC6120Tempír FrantišekSKI Klub Šumperk4900:48:498
3ZA6370Rajdlová KamilaSKP Jablonex7800:48:5216
12MB6456Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:5918
13MB65104Švec MiroslavPotštejn5200:49:0416
28MA6639Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7000:49:1210
29MA6715Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:49:328
4ZA6849Fořtová IvetaSokol Kolín7200:49:4814
30MA6930Vodička JanŠelasport Přerov7800:49:526
31MA7013Weiter RomanLRS Vyškov7500:50:074
5ZA717Hanáková MiroslavaACP Brno6600:50:0912
15MJ7280Moravec MartinOrel Orlice8400:50:2512
6ZA7368Tichotová TerezieSKP Jablonex8000:50:2710
8MC7471Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:50:316
1ŽJ7543Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:50:4220
1MD7676Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:4420
32MA77108Dostálek PetrTěchonín6700:50:452
7ZA7850Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8000:50:488
33MA7957Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:50:490
14MB809Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:50:5914
2ŽJ8195Moravcová KláraKB OEZ Letohrad8300:51:0718
2ZB823Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:51:3818
15MB835Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:51:4512
16MJ8488Leinweber LukášKB OEZ Letohrad8500:51:5710
9MC8545Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:52:104
10MC8658Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:52:162
34MA878Pečenka LiborKHB Radegast6100:52:330
16MB88117Zdeněk BílýMK Pardubice5900:52:5510
11MC89109Cetkovský VladimírARC Brno4500:53:460
35MA9075Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:54:240
12MC9141Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:54:360
17MB9234Růžička KarelČeská Ves5600:54:518
36MA9373Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:55:050
2MD9461Bielčík JindřichLichkov 00:55:0718
13MC9527Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:55:130
3MD9626Nanke WernerBK Kravaře3800:55:1416
3ZB9736Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:55:2216
17MJ9883Brichta JanKB OEZ Letohrad8400:55:378
3ŽJ9992Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:55:3816
4ŽJ10063Ehrenbergerová MonikaOEZ Letohrad8100:56:2014
4MD101105Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:56:2814
8ZA10235Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:56:396
9ZA10322Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:57:084
5MD10497Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:57:3012
14MC10560Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:58:510
15MC10623Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:59:120
18MJ107106Kubíček JanLitomyšl8701:00:156
16MC10846Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:340
5ŽJ10981Krumlová HelenaKB OEZ Letohrad8401:01:3412
17MC110107Kubíček JanLitomyšl5001:02:100
10ZA11117Popovová MartinaMaraton Club Kladno7401:02:522
6ŽJ11291Formánková DitaKB OEZ Letohrad8501:04:3910
6ŽJ11289Skácelíková IvaKB OEZ Letohrad8201:04:3910
6ŽJ112120Veselá MiroslavaKlub BIATLONU Letohrad8501:04:3910
4ZB11537Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:4114
18MB11659Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:07:016
6MD117119Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:18:1210
18MC11851Kotyza AntonínSokol Mladkov4601:18:190

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód