Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora

12.8.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 12.8.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Janské Lázně - Kolonáda
13.00 hodin

Přihlášky

Městský úřad v Janských Lázních od 9.00 do 11.30 hodin

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

délka 8,6 km
převýšení 650 m
Trasa vede z kolonády směrem na Hofmanovy boudy a Černou horu. Běží se stále po silnici s asfaltovým povrchem.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Puškinova 961
542 32 Úpice
mobil 602 152 296

Internetové stránky

http://maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5516

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Šmída Oldřich4820
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Grohová Jaroslava5120
Šír Václav4819
Šrůtek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Smrčka Miloš5417
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Pechek Petr8316
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Linhart Miloš4413
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Vacarda Vladimír5913
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Bureš Jindřich5312
Gregor Jaroslav5112
Tempír František4912

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ152Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:39:26105
2MJ163Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:39:3993
3MJ314Hlaváček ArnoštASC Dukla Liberec8700:41:4681
4MJ415Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:43:4372
5MJ466Ambros JakubMK Kopřivnice8700:44:0666
6MJ797Klosovský TomášSki Fénix Klub Jeseník9000:47:3660
7MJ1318Zoubek OndřejSC WS Lučany9100:54:3057
8MJ1549Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:58:5254
Muži A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Magál JiříDukla Liberec7700:35:46105
2MA216Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:36:4993
3MA317Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:37:2381
4MA418Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:37:3272
5MA719Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:38:2166
6MA820Pomikálek JosefMK Kladno7500:38:2560
7MA921Rosenberg DavidFenix Ski Team Jeseník8600:38:3757
8MA1122Šádek RobertMK Kopřivnice7000:39:0254
9MA1223Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:39:0851
10MA1324Novotný ViktorFenix Ski Team Jeseník8200:39:1448
11MA1425Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:39:2245
12MA1726Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:39:4142
13MA1827Kožíšek DušanDukla Liberec8300:39:4639
14MA2128Valoušek ZbyněkASC Dukla Liberec8400:40:0536
15MA2229Vrabec MartinTrutnov7900:40:0733
16MA2330Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:2130
17MA2531Horálek RadekSN Zdravotník Praha8000:40:4227
18MA2732Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:40:4824
19MA2833Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:41:0321
20MA3234Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:41:5518
21MA3435Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:42:1015
22MA3736Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:43:0412
23MA3837Flegl VlastimilVrchlabí8600:43:109
24MA3938Suchý JiříFEL Praha7600:43:186
25MA4039Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:43:413
26MA4740Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:44:253
27MA4841Šplíchal JanTJ Starkoč8300:44:293
28MA5342Česenek ZbyněkHudy Sport6800:44:493
29MA5543Vavruška JiříBižuterie Jablonec7800:45:123
30MA5644Jura TomášMK Kopřivnice7400:45:143
31MA5945Erlebach DavidKunčice7100:45:443
32MA6046Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:45:443
33MA6147Schejbal PetrLiberec7100:45:553
34MA6348Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:46:033
35MA6449Hák MichalSokol Studenec7500:46:113
36MA6750Žák TomášAC Pardubice8500:46:313
37MA6851Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:46:323
38MA6952Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:46:393
39MA7053Jančařík PetrAAC Brno6800:46:463
40MA7154Kristek JiříRetia Pardubice6700:47:023
41MA7255Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7200:47:063
42MA7356Wolf DavidMTB Team Příchovice7200:47:083
43MA7757Komárek TomášTJ Záblatí7500:47:273
44MA8058Jirka JanSTAMP Náchod8300:47:373
45MA8459Petr JiříINS Atelier Náchod7400:48:043
46MA8860Krupka LukášFTK UP Olomouc8300:48:203
47MA9661Tůma PavelINS Atelier Náchod6800:49:093
48MA9962Seidl LubošPIM RC7100:49:163
49MA10063Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:49:173
50MA10264Lhota AlešMiletín7800:49:453
51MA10365Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:49:593
52MA10466Saidl FilipTJ Záblatí7300:50:123
53MA11367Sucharda JosefTJ Sokol Nová Paka7100:51:483
54MA11568Fišera RadekHradec Králové7700:52:043
55MA12369Machek PetrHradec Králové8000:53:263
56MA12970Stašek JiříNáchod6700:54:163
57MA13871Janů MarekGymnázium Holice7600:55:173
58MA15672Blažek MartinSK Janské Lázně7100:59:313
59MA16073Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6901:00:013
Muži B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB574Čotov IvanLubná6600:37:43-
2MB675Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:37:58105
3MB1076Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:38:4293
4MB2077Holub MiroslavBukovice6600:39:5981
5MB2678Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:40:4572
6MB2979Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:1066
7MB3680Hotař PavelDatalusk Jihlava6300:42:4960
8MB4281Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:43:4757
9MB4482Dvorský JaroslavA+K Trutnov6400:43:5454
10MB5083Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:44:3951
11MB5184Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:44:4248
12MB5285Dvořák JiříViking Jilemnice6300:44:4445
13MB5486Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:44:5942
14MB5787Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:45:2339
15MB5888Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:45:2636
16MB7589Zoubek JiříSCWS Lučany6500:47:1633
17MB7890Tichý PavelAC Náchod6300:47:2830
18MB8191Jančík BořekJiskra Hořice6400:47:5027
19MB8392Klimeš JiříAC Náchod6100:47:5624
20MB8993Voda JanMost5900:48:2421
21MB9594Nečas JosefÚpice5800:49:0118
22MB10195Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:49:36-
23MB10696Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:50:3315
24MB10797Vojtěch TomášJanské Lázně6500:50:3712
25MB11698Eppert RomanCanis Lupus City5900:52:179
26MB11799Průcha JosefJiskra Tanvald6000:52:196
27MB135100Beneš StanislavÁdr Klub6500:55:023
28MB137101Fiřt MilošAC Kotenčice6000:55:073
29MB141102Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:003
30MB142103Škrha JiříNáchod6100:56:023
31MB149104Zejman JosefNovis Praha6100:57:363
32MB153105Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:58:513
33MB162106Mašek RomanNovis Praha6101:01:053
34MB176107Donner AndreasBerlin6301:14:43-
Muži C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC19108Smrčka MilošBK Říčany5400:39:54105
2MC24109Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:3393
3MC35110Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:42:3381
4MC43111Šmýd JaroslavBK Hodonín5500:43:5072
5MC49112Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:3566
6MC66113Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:46:2360
7MC74114Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:47:0957
8MC76115Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:47:2254
9MC86116Flegl VlastimilBrtev5300:48:1251
10MC87117Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:48:1648
11MC93118Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:48:3945
12MC98119Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:49:1442
13MC105120Kučera ZdeněkAC Náchod5500:50:2539
14MC108121Růžička KarelČeská Ves5600:50:5736
15MC110122Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:51:1933
16MC111123Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:51:3730
17MC114124Mareš BohumilLEAR Brno5100:51:5927
18MC124125Sláma MichalSedlo u Čiměře5600:53:3024
19MC128126Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:54:1121
20MC136127Les JosefKČT Třemošná4700:55:0618
21MC140128Ramczyk Peter HenriUK5000:55:51-
22MC143129Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:56:1215
23MC145130Kovář RostislavŽST Olomouc5100:56:1912
24MC147131Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:56:489
25MC148132Leszkow JosefMK Hlinsko5100:57:156
26MC150133Van Rheen CharlesNizozemí5400:58:12-
27MC159134Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:513
28MC169135Ludvík DavidSokol Slavkov u Brna5101:07:193
29MC174136Homolka RudolfASK Děčín5401:09:033
Muži D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD85137Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:48:06105
2MD90138Leszkow PetrMK Hlinsko4400:48:2893
3MD94139Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:5581
4MD109140Řezáč IvoTJ Červený Kostelec4100:51:0972
5MD120141Marek FrantišekČervený Kostelec4100:52:4166
6MD121142Kašpar JosefAVC Praha3800:52:5360
7MD127143Vodička JanPřerov4500:53:5457
8MD132144Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:54:3954
9MD134145Pytelka VáclavPlzeň4500:54:5751
10MD152146Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:58:2448
11MD158147Linhart MilošAC Náchod4400:59:5045
12MD170148Černý OldřichTJ Janské Lázně4601:07:4642
13MD171149Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:08:2039
14MD172150Ryska PavelŽatecká prádelna4401:08:3136
15MD175151Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:09:1333
16MD177152Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:15:1730
Muži E (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME144153Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:56:14105
2ME164154Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:02:0793
Juniorky (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ11210Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:51:38105
2ŽJ12611Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:53:4093
3ŽJ13012Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:54:2881
4ŽJ13913Marešová MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:55:3972
5ŽJ16814Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:06:5366
Ženy A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA30155Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:41:28105
2ZA45156Vlčovská MartaAC Pardubice7600:43:5593
3ZA62157Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:5981
4ZA65158Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:46:1472
5ZA91159Hanušová LenkaÁdr Klub Adršpach7900:48:3466
6ZA92160Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:48:3560
7ZA118161Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:2257
8ZA119162Víchová JanaHSK Benecko7200:52:3254
9ZA122163Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:53:0051
10ZA146164Coganová MartinaTJ Sokol Nová Paka7600:56:3748
11ZA151165Popovová MartinaSNB Praha7400:58:2045
12ZA157166Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:59:3342
13ZA161167Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8301:00:1439
14ZA173168Horáková RenataSokol Maxičky Děčín7201:09:0236
Ženy B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB33169Šádková IrenaAC Pardubice6900:42:05105
2ZB82170Jančaříková LenkaAAC Brno7000:47:5493
3ZB125171Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:53:3481
4ZB133172Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:54:5672
5ZB155173Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:1166
6ZB165174Klimešová AlenaBukovice6301:02:5460
Ženy C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC97175Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:49:13105
2ŽC163176Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:01:5693
3ŽC166177Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:03:1481
4ŽC167178Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:03:5972
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Magál JiříDukla Liberec7700:35:46105
2MA216Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:36:4993
3MA317Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:37:2381
4MA418Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:37:3272
1MB574Čotov IvanLubná6600:37:43-
2MB675Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:37:58105
5MA719Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:38:2166
6MA820Pomikálek JosefMK Kladno7500:38:2560
7MA921Rosenberg DavidFenix Ski Team Jeseník8600:38:3757
3MB1076Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:38:4293
8MA1122Šádek RobertMK Kopřivnice7000:39:0254
9MA1223Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:39:0851
10MA1324Novotný ViktorFenix Ski Team Jeseník8200:39:1448
11MA1425Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:39:2245
1MJ152Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:39:26105
2MJ163Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:39:3993
12MA1726Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:39:4142
13MA1827Kožíšek DušanDukla Liberec8300:39:4639
1MC19108Smrčka MilošBK Říčany5400:39:54105
4MB2077Holub MiroslavBukovice6600:39:5981
14MA2128Valoušek ZbyněkASC Dukla Liberec8400:40:0536
15MA2229Vrabec MartinTrutnov7900:40:0733
16MA2330Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:2130
2MC24109Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:3393
17MA2531Horálek RadekSN Zdravotník Praha8000:40:4227
5MB2678Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:40:4572
18MA2732Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:40:4824
19MA2833Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:41:0321
6MB2979Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:1066
1ZA30155Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:41:28105
3MJ314Hlaváček ArnoštASC Dukla Liberec8700:41:4681
20MA3234Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:41:5518
1ZB33169Šádková IrenaAC Pardubice6900:42:05105
21MA3435Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:42:1015
3MC35110Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:42:3381
7MB3680Hotař PavelDatalusk Jihlava6300:42:4960
22MA3736Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:43:0412
23MA3837Flegl VlastimilVrchlabí8600:43:109
24MA3938Suchý JiříFEL Praha7600:43:186
25MA4039Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:43:413
4MJ415Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:43:4372
8MB4281Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:43:4757
4MC43111Šmýd JaroslavBK Hodonín5500:43:5072
9MB4482Dvorský JaroslavA+K Trutnov6400:43:5454
2ZA45156Vlčovská MartaAC Pardubice7600:43:5593
5MJ466Ambros JakubMK Kopřivnice8700:44:0666
26MA4740Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:44:253
27MA4841Šplíchal JanTJ Starkoč8300:44:293
5MC49112Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:3566
10MB5083Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:44:3951
11MB5184Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:44:4248
12MB5285Dvořák JiříViking Jilemnice6300:44:4445
28MA5342Česenek ZbyněkHudy Sport6800:44:493
13MB5486Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:44:5942
29MA5543Vavruška JiříBižuterie Jablonec7800:45:123
30MA5644Jura TomášMK Kopřivnice7400:45:143
14MB5787Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:45:2339
15MB5888Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:45:2636
31MA5945Erlebach DavidKunčice7100:45:443
32MA6046Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:45:443
33MA6147Schejbal PetrLiberec7100:45:553
3ZA62157Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:5981
34MA6348Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:46:033
35MA6449Hák MichalSokol Studenec7500:46:113
4ZA65158Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:46:1472
6MC66113Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:46:2360
36MA6750Žák TomášAC Pardubice8500:46:313
37MA6851Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:46:323
38MA6952Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:46:393
39MA7053Jančařík PetrAAC Brno6800:46:463
40MA7154Kristek JiříRetia Pardubice6700:47:023
41MA7255Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7200:47:063
42MA7356Wolf DavidMTB Team Příchovice7200:47:083
7MC74114Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:47:0957
16MB7589Zoubek JiříSCWS Lučany6500:47:1633
8MC76115Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:47:2254
43MA7757Komárek TomášTJ Záblatí7500:47:273
17MB7890Tichý PavelAC Náchod6300:47:2830
6MJ797Klosovský TomášSki Fénix Klub Jeseník9000:47:3660
44MA8058Jirka JanSTAMP Náchod8300:47:373
18MB8191Jančík BořekJiskra Hořice6400:47:5027
2ZB82170Jančaříková LenkaAAC Brno7000:47:5493
19MB8392Klimeš JiříAC Náchod6100:47:5624
45MA8459Petr JiříINS Atelier Náchod7400:48:043
1MD85137Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:48:06105
9MC86116Flegl VlastimilBrtev5300:48:1251
10MC87117Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:48:1648
46MA8860Krupka LukášFTK UP Olomouc8300:48:203
20MB8993Voda JanMost5900:48:2421
2MD90138Leszkow PetrMK Hlinsko4400:48:2893
5ZA91159Hanušová LenkaÁdr Klub Adršpach7900:48:3466
6ZA92160Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:48:3560
11MC93118Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:48:3945
3MD94139Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:5581
21MB9594Nečas JosefÚpice5800:49:0118
47MA9661Tůma PavelINS Atelier Náchod6800:49:093
1ŽC97175Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:49:13105
12MC98119Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:49:1442
48MA9962Seidl LubošPIM RC7100:49:163
49MA10063Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:49:173
22MB10195Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:49:36-
50MA10264Lhota AlešMiletín7800:49:453
51MA10365Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:49:593
52MA10466Saidl FilipTJ Záblatí7300:50:123
13MC105120Kučera ZdeněkAC Náchod5500:50:2539
23MB10696Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:50:3315
24MB10797Vojtěch TomášJanské Lázně6500:50:3712
14MC108121Růžička KarelČeská Ves5600:50:5736
4MD109140Řezáč IvoTJ Červený Kostelec4100:51:0972
15MC110122Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:51:1933
16MC111123Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:51:3730
1ŽJ11210Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:51:38105
53MA11367Sucharda JosefTJ Sokol Nová Paka7100:51:483
17MC114124Mareš BohumilLEAR Brno5100:51:5927
54MA11568Fišera RadekHradec Králové7700:52:043
25MB11698Eppert RomanCanis Lupus City5900:52:179
26MB11799Průcha JosefJiskra Tanvald6000:52:196
7ZA118161Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:2257
8ZA119162Víchová JanaHSK Benecko7200:52:3254
5MD120141Marek FrantišekČervený Kostelec4100:52:4166
6MD121142Kašpar JosefAVC Praha3800:52:5360
9ZA122163Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:53:0051
55MA12369Machek PetrHradec Králové8000:53:263
18MC124125Sláma MichalSedlo u Čiměře5600:53:3024
3ZB125171Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:53:3481
2ŽJ12611Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:53:4093
7MD127143Vodička JanPřerov4500:53:5457
19MC128126Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:54:1121
56MA12970Stašek JiříNáchod6700:54:163
3ŽJ13012Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:54:2881
7MJ1318Zoubek OndřejSC WS Lučany9100:54:3057
8MD132144Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:54:3954
4ZB133172Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:54:5672
9MD134145Pytelka VáclavPlzeň4500:54:5751
27MB135100Beneš StanislavÁdr Klub6500:55:023
20MC136127Les JosefKČT Třemošná4700:55:0618
28MB137101Fiřt MilošAC Kotenčice6000:55:073
57MA13871Janů MarekGymnázium Holice7600:55:173
4ŽJ13913Marešová MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:55:3972
21MC140128Ramczyk Peter HenriUK5000:55:51-
29MB141102Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:003
30MB142103Škrha JiříNáchod6100:56:023
22MC143129Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:56:1215
1ME144153Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:56:14105
23MC145130Kovář RostislavŽST Olomouc5100:56:1912
10ZA146164Coganová MartinaTJ Sokol Nová Paka7600:56:3748
24MC147131Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:56:489
25MC148132Leszkow JosefMK Hlinsko5100:57:156
31MB149104Zejman JosefNovis Praha6100:57:363
26MC150133Van Rheen CharlesNizozemí5400:58:12-
11ZA151165Popovová MartinaSNB Praha7400:58:2045
10MD152146Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:58:2448
32MB153105Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:58:513
8MJ1549Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:58:5254
5ZB155173Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:1166
58MA15672Blažek MartinSK Janské Lázně7100:59:313
12ZA157166Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:59:3342
11MD158147Linhart MilošAC Náchod4400:59:5045
27MC159134Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:513
59MA16073Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6901:00:013
13ZA161167Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8301:00:1439
33MB162106Mašek RomanNovis Praha6101:01:053
2ŽC163176Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:01:5693
2ME164154Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:02:0793
6ZB165174Klimešová AlenaBukovice6301:02:5460
3ŽC166177Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:03:1481
4ŽC167178Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:03:5972
5ŽJ16814Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:06:5366
28MC169135Ludvík DavidSokol Slavkov u Brna5101:07:193
12MD170148Černý OldřichTJ Janské Lázně4601:07:4642
13MD171149Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:08:2039
14MD172150Ryska PavelŽatecká prádelna4401:08:3136
14ZA173168Horáková RenataSokol Maxičky Děčín7201:09:0236
29MC174136Homolka RudolfASK Děčín5401:09:033
15MD175151Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:09:1333
34MB176107Donner AndreasBerlin6301:14:43-
16MD177152Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:15:1730

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 92%
Zvolená trasa závodu: 92%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 92%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Závod povedenej hlavně organizačně, stejně tak počasí se vydařilo :)
v.flegl
Tradičně pěkný závod. V místě prezentace bych ale uvítal více informací (trať, profil - grafické znázornění, rozpis kategorií a např. počet v cíli vyhlašovaných běžců). Možná jsem to ale jen přehlédl. Oceňuji výběr nápojů v cíli a Powerbar. Zveřejnění výsledků krátce po závodě je také super. Díky!
josef_pomikalek
Pěkný závod, přehledné značení kilometrů i posledních metrů. Dostatečné občerstvení v cíli. Závodu není co vytknout. Měl bych také jeden dotaz možná i za ostatní závodníky. Na většině běhů do vrchu organizátoři pořizují fotografie (na startu, na trati,..). Dají se tyto fotky někdě na internetu prohlédnout? Díky předem za odpověď. Luboš
lubos.sadovsky
Super závod, jako každý rok. Není co vytknout, je vidět, že v tom organizátoři z Maratonstavu umí chodit.
lenx
závod je pěkný jako většina běhů do vrchu. jednu poznámku mám k termínu. vzhledem k hlavní době dovolených doporučuji závod přesunout na neděli pořípadě posunout o týden. Vo týden později se v Trutnově konná OPEN AIR FESTVAL a nejem během je živ člověk. Proč nespojit dvě příjemné věci dohromady? Michal
ing_karlik
Dobře zabezpečený závod. Oceňuji i akci Buď fit. Řidiči mohli mít vypnutý motory.
estilo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód