Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

20.8.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 20.8.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Skuhrov nad Bělou
10:00 hodin (juniorky a lidový běh start v 10:30 hodin na Šerlichu, kam budou odvezeni)

Přihlášky

od 8:30 do 9:30 v ZŠ Skuhrov

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka: 13 km (juniorky a lidový běh 5 km)
převýšení: 750 m (juniorky a lidový běh 370 m)

Ceny pro vítěze

první 3 závodníci v každé kategorii získají finanční ceny v celkové hodnotě 10.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
David Pross
Lipovka 39
516 01 Rychnov nad Kněžnou
mobil 724 674 801

Pavel Krunčík
mobil 608 519 061

Propozice závodu

Internetové stránky

http://www.posk.hyperling.cz

E-mailová adresa

d.pross@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 991

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin699
Javůrek Jiří489
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Metelková Táňa728
Ulich Petr688
Sedláček František408
Flegl Bohumil608
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Paulů Blanka547
Ožana Václav647
Kollertová Eva837
Sadílek Ota467
Flegl Vlastimil537
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807
Jirásková Eva647
Marek František417
Šrůtek Stanislav587
Matyášová Jana657
Nečas Josef586
Štefek Richard746
Zelený Luděk616
Kapl Libor656
Pechek František536
Tučný Jan476
Herda Jan836
Benák Jan826
Hájek František496
Stránský Aleš606
Kučera Zdeněk556
Kubrová Dagmar636
Horáček Michal756
Balcar Pavel566
Hrdina Vilém566
Knápek Ladislav616
Metelka Josef446
Krejsa Tomáš776
Mannlová Jana805
Turek Martin805
Kubr Václav555
Šesták Karel715
Chlubna Jan845
Šimůnek Jan495
Valenta Michal625
Merta Jaroslav355
Hájková Renata755
Svatoš Otakar345
Mertová Michaela765

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2168Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8901:04:1670
2MJ2390Šmehlík EduardSlávia OB Hradec Králové8701:04:4962
3MJ3378Budín VáclavOK Jilemnice8701:08:3054
4MJ3879Skalský JanPoniklá8801:08:5348
Muži A (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA420Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:57:0070
2MA518Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:57:3162
3MA653Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:58:3154
4MA739Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:59:2748
5MA889Jedlička MichalSlávia OB Hradec Králové7300:59:3144
6MA988Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:59:5140
7MA1038Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:00:0538
8MA1283Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7501:00:4036
9MA136Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:00:5134
10MA1561Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:02:0032
11MA1623Černý JaroslavLOKO Trutnov8601:02:0730
12MA1837Dobšíček PavelSK Hronov8001:03:0728
13MA1986Štěrba ZbyněkOK Lokomotiva Pardubice8301:03:1626
14MA20102Vlček JiříHamé Zlín7701:04:0924
15MA2243Randák KarelSKI Jilemnice7101:04:3522
16MA2414Flegl VlastimilVrchlabí8601:05:2620
17MA253Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7301:05:44-
18MA26105Pozler TomášSK OMT Pardubice7601:06:1818
19MA2710Vavruška JiříBižuterie Jablonec7801:07:0916
20MA3160Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:08:2314
21MA3251Šplíchal JanTJ Starkoč8301:08:2412
22MA3517Valter DaliborJablonec nad Nisou6901:08:3510
23MA364Pusz PawelLKS JSKRA JASZKOWA8101:08:42-
24MA3932Erlebach DavidKunčice7101:08:598
25MA4113Schejbal PetrLiberec7101:09:536
26MA4355Kristek JiříRetia Pardubice6701:10:454
27MA4785Jančařík PetrAAC Brno6801:11:392
28MA5022Benák JanHradec Králové8201:11:512
29MA5350Sychrovský PavelPoříčany6701:12:112
30MA5487Netuka MartinSlávia OB Hradec Králové7301:12:352
31MA675Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8201:16:14-
32MA7054Tůma PavelINS Atelier Náchod6801:17:462
33MA7435Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:19:392
-MA-1Hamr JanAK Bílina86DNF-
Muži B (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1142Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:00:1770
2MB1427Holub PetrPeTe Adr team6601:01:4562
3MB297Sádovský LubošJablonec nad Nisou6501:07:4754
4MB30101Mrva PavelPopovice6001:08:1448
5MB3476Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6301:08:3244
6MB3771Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6201:08:4940
7MB4662Klimeš JiříAC Náchod6101:11:3838
8MB5645Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:13:11-
9MB578Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:13:4136
10MB6059Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:15:2334
11MB6629Tomečka LiborCETRIS Hranice6201:16:1132
12MB6931Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6101:16:5930
13MB7580Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:20:2128
14MB7621Sedlák JiříPřelouč5801:20:4726
15MB9140Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:30:1824
Muži C (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1728Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:02:5870
2MC2892Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5301:07:1262
3MC4069Tempír FrantišekSokol Štíty4901:09:1754
4MC4212Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:10:1648
5MC4534Kolínek FrantišekAK Perná5601:11:3544
6MC4815Flegl VlastimilBrtev5301:11:4240
7MC5248Švec MiroslavSokol Potštejn5201:12:0838
8MC6275Kučera ZdeněkAC Náchod5501:15:3136
9MC6333Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:15:3534
10MC6419Ondruš JanSK Týniště nad Orlicí5501:16:0032
11MC6582Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:16:0630
12MC772Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5501:20:53-
13MC7830Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5001:21:2528
14MC809Les JosefKČT Třemošná4701:21:4926
15MC81104Krejsa VáclavBering Praha5201:24:1324
16MC8267Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:24:5522
17MC8325Tučný JanMK Pardubice4701:25:1620
18MC8672Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:27:1518
19MC8963Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:28:1816
20MC9993Lánský RudolfTriclub Dobruška4801:44:1414
Muži D (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4956Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:11:4970
2MD6111Marek FrantišekČervený Kostelec4101:15:3062
3MD6858Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:16:5354
4MD7373Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:19:3748
5MD7966Groh StanislavAC Vrchlabí4601:21:4644
6MD9074Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:29:2440
7MD9346Kašpar JosefAVC Praha3801:32:3638
8MD9436Linhart MilošAC Náchod4401:32:4436
Muži E (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8865Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:27:5270
2ME9264Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:32:1062
3ME97103Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:41:1354
4ME9826Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:42:4848
5ME10077Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:59:1944
Juniorky (trať 5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1100Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:28:0170
2ŽJ298Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:31:2462
3ŽJ397Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:35:4954
Ženy A (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4424Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8001:10:5670
2ZA5849Tobišková TerezaSokol Potštejn7701:13:5962
3ZA7191Hausvaterová PavlaSlávia OB Hradec Králové8601:18:1954
4ZA7252Víchová JanaHSK Benecko7201:19:1248
5ZA8547Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8301:26:3144
6ZA8741Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:27:3140
7ZA9616Popovová MartinaSNB Praha7401:37:4438
Ženy B (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5570Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:13:0370
2ZB5984Jančaříková LenkaAAC Brno7001:15:0362
3ZB8457Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:25:3454
4ZB9544Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:35:0448
Ženy C (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5181Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:5670
Trať 5 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1100Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:28:0170
2ŽJ298Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:31:2462
3ŽJ397Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:35:4954
Trať 13 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA420Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:57:0070
2MA518Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:57:3162
3MA653Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:58:3154
4MA739Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:59:2748
5MA889Jedlička MichalSlávia OB Hradec Králové7300:59:3144
6MA988Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:59:5140
7MA1038Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:00:0538
1MB1142Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:00:1770
8MA1283Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7501:00:4036
9MA136Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:00:5134
2MB1427Holub PetrPeTe Adr team6601:01:4562
10MA1561Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:02:0032
11MA1623Černý JaroslavLOKO Trutnov8601:02:0730
1MC1728Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:02:5870
12MA1837Dobšíček PavelSK Hronov8001:03:0728
13MA1986Štěrba ZbyněkOK Lokomotiva Pardubice8301:03:1626
14MA20102Vlček JiříHamé Zlín7701:04:0924
1MJ2168Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8901:04:1670
15MA2243Randák KarelSKI Jilemnice7101:04:3522
2MJ2390Šmehlík EduardSlávia OB Hradec Králové8701:04:4962
16MA2414Flegl VlastimilVrchlabí8601:05:2620
17MA253Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7301:05:44-
18MA26105Pozler TomášSK OMT Pardubice7601:06:1818
19MA2710Vavruška JiříBižuterie Jablonec7801:07:0916
2MC2892Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5301:07:1262
3MB297Sádovský LubošJablonec nad Nisou6501:07:4754
4MB30101Mrva PavelPopovice6001:08:1448
20MA3160Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:08:2314
21MA3251Šplíchal JanTJ Starkoč8301:08:2412
3MJ3378Budín VáclavOK Jilemnice8701:08:3054
5MB3476Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6301:08:3244
22MA3517Valter DaliborJablonec nad Nisou6901:08:3510
23MA364Pusz PawelLKS JSKRA JASZKOWA8101:08:42-
6MB3771Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6201:08:4940
4MJ3879Skalský JanPoniklá8801:08:5348
24MA3932Erlebach DavidKunčice7101:08:598
3MC4069Tempír FrantišekSokol Štíty4901:09:1754
25MA4113Schejbal PetrLiberec7101:09:536
4MC4212Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:10:1648
26MA4355Kristek JiříRetia Pardubice6701:10:454
1ZA4424Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8001:10:5670
5MC4534Kolínek FrantišekAK Perná5601:11:3544
7MB4662Klimeš JiříAC Náchod6101:11:3838
27MA4785Jančařík PetrAAC Brno6801:11:392
6MC4815Flegl VlastimilBrtev5301:11:4240
1MD4956Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:11:4970
28MA5022Benák JanHradec Králové8201:11:512
1ŽC5181Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:5670
7MC5248Švec MiroslavSokol Potštejn5201:12:0838
29MA5350Sychrovský PavelPoříčany6701:12:112
30MA5487Netuka MartinSlávia OB Hradec Králové7301:12:352
1ZB5570Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:13:0370
8MB5645Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:13:11-
9MB578Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:13:4136
2ZA5849Tobišková TerezaSokol Potštejn7701:13:5962
2ZB5984Jančaříková LenkaAAC Brno7001:15:0362
10MB6059Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:15:2334
2MD6111Marek FrantišekČervený Kostelec4101:15:3062
8MC6275Kučera ZdeněkAC Náchod5501:15:3136
9MC6333Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:15:3534
10MC6419Ondruš JanSK Týniště nad Orlicí5501:16:0032
11MC6582Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:16:0630
11MB6629Tomečka LiborCETRIS Hranice6201:16:1132
31MA675Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8201:16:14-
3MD6858Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:16:5354
12MB6931Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6101:16:5930
32MA7054Tůma PavelINS Atelier Náchod6801:17:462
3ZA7191Hausvaterová PavlaSlávia OB Hradec Králové8601:18:1954
4ZA7252Víchová JanaHSK Benecko7201:19:1248
4MD7373Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:19:3748
33MA7435Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:19:392
13MB7580Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:20:2128
14MB7621Sedlák JiříPřelouč5801:20:4726
12MC772Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5501:20:53-
13MC7830Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5001:21:2528
5MD7966Groh StanislavAC Vrchlabí4601:21:4644
14MC809Les JosefKČT Třemošná4701:21:4926
15MC81104Krejsa VáclavBering Praha5201:24:1324
16MC8267Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:24:5522
17MC8325Tučný JanMK Pardubice4701:25:1620
3ZB8457Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:25:3454
5ZA8547Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8301:26:3144
18MC8672Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:27:1518
6ZA8741Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:27:3140
1ME8865Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:27:5270
19MC8963Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:28:1816
6MD9074Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:29:2440
15MB9140Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:30:1824
2ME9264Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:32:1062
7MD9346Kašpar JosefAVC Praha3801:32:3638
8MD9436Linhart MilošAC Náchod4401:32:4436
4ZB9544Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:35:0448
7ZA9616Popovová MartinaSNB Praha7401:37:4438
3ME97103Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:41:1354
4ME9826Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:42:4848
20MC9993Lánský RudolfTriclub Dobruška4801:44:1414
5ME10077Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:59:1944

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 77%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 83%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 83%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

Celkem příjemná trať, i buchty v cíli chutnaly :) Teplé pití v cíli je +, tentokrát jsem na studené neměl v té zimě chuť. Nějak mi ušlo značení kilometráže přibližně mezi pátém a desátém kilometrem, posunutí startu se odpouští, ale čekání na autobus nebylo moc příjemné...
v.flegl
Skvělý závod - trať, organizace, počasí, buchty ....i když jedna "občerstvovačka" by se příště hodila. Skvělý výkon první "A" ženy, dodatečně gratuluju, v cíly jsem to nestihnul. Jirka Vavruška
bajvocko

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód