Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

2.9.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 2.9.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

školní hřiště, Výprachtice
9.30 hodin

Přihlášky

7.30 - 9.00 hodin, ZŠ Výprachtice

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7 km
Převýšení: 361 m
Běh vede z největší části po lesní cestách a pěšinách.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Miroslav Křenek
561 34 Výprachtice 94
tel. domů: 465 391 222
tel. zam.: 465 321 010
mobil: 731 313 799

Propozice závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.2020Výprachtice - Buková hora-
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 2009

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5321
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6018
Bielčik Jindřich4015
Jirásková Eva6415
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Javůrek Jiří4814
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan8212
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Mannlová Jana8011
Žák Jiří7111
Šalplachta Jindřich4711
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4811
Merta Jaroslav3511
Vodička Jan4510
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Šrutek Stanislav5810
Tempír František4910
Dušková Lenka8010
Tučný Jan479
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Šmída Oldřich489
Vítek Miroslav729
Pechek František539
Krupička Robert789
Mertová Michaela768
Stránská Adéla918
Marek Dalimil608
Kolínek František568
Šilar Tomáš638
Křenek Tomáš808
Krňávek Vojtěch548
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Mazač Jaroslav687
Ehrig Rudolf487
Krunčík Pavel857
Heger Vojtěch747
Krejčí Stanislav637
Hrdina Pavel887

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ736Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:31:1835
2MJ131Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:33:5731
3MJ3357Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:39:0827
4MJ4235Svoboda PetrKKL Hlinsko v Čechách9100:41:2124
5MJ5448Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:45:0422
Muži A (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:29:1635
2MA22Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:29:4831
3MA35Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:5327
4MA615Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:0924
5MA871Řemínek MatějAC Choceň8600:31:3222
6MA1456Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:33:5820
7MA1753Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:2619
8MA2129Kristek JiříRetia Pardubice6700:36:1918
9MA2358Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:1217
10MA263Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:37:3616
11MA2825Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:37:5315
12MA2965Řoutil LadislavŠternberské listy8100:38:1014
13MA3270Jančařík PetrAAC Brno6800:38:4513
14MA5664Rašner TomášRELAX Olomouc6900:45:3012
Muži B (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB48Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:29:5735
2MB526Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:5931
3MB963Holub PetrPeTe Adr team6600:32:0227
4MB1024Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:32:2124
5MB1116Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:33:0922
6MB1955Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:36:0820
7MB2072Dvořák JiříViking Jilemnice6300:36:0919
8MB3167Tomšů PetrMlýn Janderov6400:38:3418
9MB3654Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:39:2117
10MB4052Šilar TomášPardubice6300:40:2916
11MB4468Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:3915
12MB4628Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:41:5014
13MB5042Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:43:5113
14MB6113Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:48:24-
Muži C (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1544Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:34:0735
2MC1650Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:34:2431
3MC1830Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:35:3227
4MC2522Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:37:3224
5MC3541Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:39:2022
6MC3760Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:39:4020
7MC3821Růžička KarelČeská Ves5600:39:5919
8MC4851Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:42:3318
9MC5131Leszkow JosefMK Hlinsko5100:44:0417
10MC5537Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:2416
11MC5739Volf BřetislavLanškroun5200:45:5715
Muži D (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1210Krátký FrantišekViking Králiky4300:33:2835
2MD2434Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:2131
3MD4546Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:41:4327
4MD5362Vodička JanŠela Sport Přerov4500:44:3924
5MD676Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:53:1422
6MD6814Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:54:1020
7MD7133Kalousek JanSK Žamberk4100:56:3219
Muži E (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4920Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:43:1035
2ME6940Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:2631
Juniorky (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3018Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:38:1535
2ŽJ4312Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:41:3331
3ŽJ6427Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:4327
4ŽJ6549Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:50:5324
Ženy A (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2259Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:36:4735
2ZA3417Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:1731
3ZA3919Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:0427
4ZA4747Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:42:1724
5ZA5845Popovová MartinaSNB Praha7400:46:3722
6ZA629Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:3720
Ženy B (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2769Jančaříková LenkaAAC Brno7000:37:4635
2ZB4161Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:41:1931
3ZB5238Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:2627
4ZB7223Felklová JarmilaSalón Zdena6000:58:4124
Ženy C (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5911Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:46:4735
2ŽC607Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:47:3331
3ŽC634Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:49:0027
4ŽC6666Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:51:5624
5ŽC7032Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:56:0522
Trať 7 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:29:1635
2MA22Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:29:4831
3MA35Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:5327
1MB48Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:29:5735
2MB526Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:5931
4MA615Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:0924
1MJ736Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:31:1835
5MA871Řemínek MatějAC Choceň8600:31:3222
3MB963Holub PetrPeTe Adr team6600:32:0227
4MB1024Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:32:2124
5MB1116Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:33:0922
1MD1210Krátký FrantišekViking Králiky4300:33:2835
2MJ131Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:33:5731
6MA1456Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:33:5820
1MC1544Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:34:0735
2MC1650Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:34:2431
7MA1753Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:2619
3MC1830Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:35:3227
6MB1955Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:36:0820
7MB2072Dvořák JiříViking Jilemnice6300:36:0919
8MA2129Kristek JiříRetia Pardubice6700:36:1918
1ZA2259Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:36:4735
9MA2358Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:1217
2MD2434Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:2131
4MC2522Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:37:3224
10MA263Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:37:3616
1ZB2769Jančaříková LenkaAAC Brno7000:37:4635
11MA2825Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:37:5315
12MA2965Řoutil LadislavŠternberské listy8100:38:1014
1ŽJ3018Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:38:1535
8MB3167Tomšů PetrMlýn Janderov6400:38:3418
13MA3270Jančařík PetrAAC Brno6800:38:4513
3MJ3357Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:39:0827
2ZA3417Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:1731
5MC3541Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:39:2022
9MB3654Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:39:2117
6MC3760Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:39:4020
7MC3821Růžička KarelČeská Ves5600:39:5919
3ZA3919Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:0427
10MB4052Šilar TomášPardubice6300:40:2916
2ZB4161Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:41:1931
4MJ4235Svoboda PetrKKL Hlinsko v Čechách9100:41:2124
2ŽJ4312Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:41:3331
11MB4468Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:3915
3MD4546Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:41:4327
12MB4628Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:41:5014
4ZA4747Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:42:1724
8MC4851Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:42:3318
1ME4920Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:43:1035
13MB5042Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:43:5113
9MC5131Leszkow JosefMK Hlinsko5100:44:0417
3ZB5238Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:2627
4MD5362Vodička JanŠela Sport Přerov4500:44:3924
5MJ5448Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:45:0422
10MC5537Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:2416
14MA5664Rašner TomášRELAX Olomouc6900:45:3012
11MC5739Volf BřetislavLanškroun5200:45:5715
5ZA5845Popovová MartinaSNB Praha7400:46:3722
1ŽC5911Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:46:4735
2ŽC607Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:47:3331
14MB6113Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:48:24-
6ZA629Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:3720
3ŽC634Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:49:0027
3ŽJ6427Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:4327
4ŽJ6549Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:50:5324
4ŽC6666Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:51:5624
5MD676Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:53:1422
6MD6814Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:54:1020
2ME6940Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:2631
5ŽC7032Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:56:0522
7MD7133Kalousek JanSK Žamberk4100:56:3219
4ZB7223Felklová JarmilaSalón Zdena6000:58:4124

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Velmi pěkný závod, po všech stránkách dobře zorganizovaný, pořadatelům patří velký dík. Zvlášť děkuji za ochotu a vstřícnost při ubytování.
vrastilovam

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód