hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Sázava - Lázek

3.9.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 3.9.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

před budovou MŠ Sázava u Lanškrouna
9.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin na fotbalovém hřišti v Sázavě

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m
První kilometr po asfaltu, dále polní a lesní cesty s největším stoupáním na posledním kilometru.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
tel. byt: 465 323 336
mobil: 731 558 531

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek-
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 1798

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4625
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6917
Jirásková Eva6417
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Keprtová Miloslava4814
Křenek Miroslav5014
Stránský Tomáš6514
Šimůnek Jan8213
Dostálek Petr6713
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Pechek František5313
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Krsek Jaroslav5112
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Žák Jiří7112
Merta Jaroslav3512
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Havran Miroslav3711
Král Josef4010
Ožana Václav6410
Novotný Jiří4510
Vítek Miroslav7210
Vraštilová Miloslava5610
Mannlová Jana8010
Marek Dalimil609
Čechal Milan599
Stránská Adéla919
Špacír Ladislav559
Šrutek Stanislav589
Ehrig Rudolf489
Javůrek Jiří489
Matyášová Jana658
Doležal Martin708
Tempír František498
Mazač Jaroslav688
Ouřecká Renáta708
Jorová Ludmila628
Tučný Jan478
Vytlačilová Lenka848
Chaloupková Marie538

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 03.09.2006, 12:00
  • zobrazeno již 857x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ961Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:34:4935
2MJ1376Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:35:1531
3MJ2918Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:38:2127
4MJ7366Hanák MarekTJ Sokol Bučovice9100:46:4824

Muži A (trať 7,9 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:32:2235
2MA221Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:32:3531
3MA353Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:33:1827
4MA414Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:3224
5MA559Novotný ViktorFENIX Jeseník8200:33:5622
6MA85Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:34:3820
7MA1219Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:1019
8MA1588Řemínek MatějAC Choceň8600:35:3118
9MA1797Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:3917
10MA1849Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:36:0216
11MA2268Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:36:4215
12MA2554Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:37:3714
13MA2665Pross DavidSkuhrov nad Bělou7500:37:5613
14MA2748Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:37:5812
15MA2862Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:38:0211
16MA3146Šplíchal JanTJ Starkoč8300:38:4410
17MA3612Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:149
18MA3777Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:40:198
19MA40126Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:40:407
20MA4147Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:40:516
21MA4320Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:41:095
22MA4445Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:41:244
23MA5115Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:193
24MA6178Netušil MichalLanškroun7600:44:542
25MA8774Sejkora PatrikLanškroun7800:50:321
26MA8893Moravec Janneregistrován8100:50:401

Muži B (trať 7,9 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB67Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:5835
2MB1023Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:0531
3MB1194Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:35:0727
4MB1433Stránský TomášSparta Praha6500:35:1924
5MB1975Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:36:1222
6MB2173Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:36:3620
7MB3487Dvořák JiříViking Jilemnice6300:40:0519
8MB4485Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:41:2418
9MB4824Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:41:5017
10MB49157Ondríšek JosefLanškroun6400:41:5216
11MB5489Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:43:2015
12MB5986Šilar TomášPardubice6300:44:2014
13MB6583Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:45:3713
14MB6663Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:45:5312
15MB6722Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:46:02-
16MB706Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:2911
17MB7480Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:47:0910
18MB7944Mašek RomanNovis Praha6100:48:349
19MB8670Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:50:288

Muži C (trať 7,9 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2030Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:2035
2MC3058Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:38:2931
3MC3372Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:39:1327
4MC3535Černý VladimírHAC Praha5200:40:0924
5MC39140Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:2722
6MC5357Švec MiroslavSokol Potštejn5200:42:5720
7MC5898Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:4719
8MC60167Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:44:3818
9MC6252Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:45:0917
10MC6855Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:46:0516
11MC7564Volf BřetislavLanškroun5200:47:2515
12MC773Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:48:0714
13MC7831Leszkow JosefMK Hlinsko5100:48:1413
14MC852Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:0412
15MC92161Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:51:4611
16MC939Velechovský JiříSAZS Králíky5500:52:1110
17MC96132Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:53:239
18MC9913Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:55:098

Muži D (trať 7,9 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2327Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:5335
2MD4750Leszkow PetrMK Hlinsko4400:41:3931
3MD8360Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:4027
4MD10292Novotný JiříKB Letohrad4500:56:4124
5MD10343Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:57:0722
6MD10526Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:59:5020

Muži E (trať 7,9 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7656Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:47:3535
2ME10110Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:56:2131

Juniorky (trať 7,9 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5232Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:42:4935
2ŽJ54123Skybová LucieACP Olymp Brno8700:43:2031
3ŽJ6382Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:45:2427
4ŽJ998Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:55:0924

Ženy A (trať 7,9 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA725Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:34:1335
2ZA1669Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:3831
3ZA2434Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:37:2427
4ZA3229Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:39:0224
5ZA5037Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:41:5522
6ZA5740Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:4520
7ZA6938Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:46:0819
8ZA7211Pokorová JaroslavaPim Praha7200:46:3818
9ZA80128Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:48:5017
10ZA8181Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:49:2116
11ZA8451Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:0315
12ZA8941Popovová MartinaSNB Praha7400:50:5414
13ZA9484Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:2013
14ZA9791Fojtíková PavlaPraha8400:53:2612
15ZA9890Sklenářová Evaneregistrována8100:53:4111

Ženy B (trať 7,9 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3771Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:1935
2ZB4628Jančaříková LenkaAAC Brno7000:41:3631
3ZB5667Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:43:4127
4ZB6436Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:45:3324
5ZB714Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:46:3122
6ZB821Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:2620

Ženy C (trať 7,9 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC42111Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:5235
2ŽC9039Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:3331
3ŽC9116Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:51:3927
4ŽC9542Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:52:3724
5ŽC10479Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:57:1822

Trať 7,9 km, 393 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:32:2235
2MA221Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:32:3531
3MA353Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:33:1827
4MA414Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:3224
5MA559Novotný ViktorFENIX Jeseník8200:33:5622
1MB67Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:5835
1ZA725Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:34:1335
6MA85Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:34:3820
1MJ961Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:34:4935
2MB1023Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:0531
3MB1194Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:35:0727
7MA1219Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:1019
2MJ1376Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:35:1531
4MB1433Stránský TomášSparta Praha6500:35:1924
8MA1588Řemínek MatějAC Choceň8600:35:3118
2ZA1669Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:3831
9MA1797Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:3917
10MA1849Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:36:0216
5MB1975Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:36:1222
1MC2030Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:2035
6MB2173Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:36:3620
11MA2268Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:36:4215
1MD2327Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:5335
3ZA2434Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:37:2427
12MA2554Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:37:3714
13MA2665Pross DavidSkuhrov nad Bělou7500:37:5613
14MA2748Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:37:5812
15MA2862Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:38:0211
3MJ2918Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:38:2127
2MC3058Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:38:2931
16MA3146Šplíchal JanTJ Starkoč8300:38:4410
4ZA3229Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:39:0224
3MC3372Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:39:1327
7MB3487Dvořák JiříViking Jilemnice6300:40:0519
4MC3535Černý VladimírHAC Praha5200:40:0924
17MA3612Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:149
18MA3777Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:40:198
1ZB3771Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:1935
5MC39140Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:2722
19MA40126Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:40:407
20MA4147Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:40:516
1ŽC42111Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:5235
21MA4320Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:41:095
22MA4445Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:41:244
8MB4485Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:41:2418
2ZB4628Jančaříková LenkaAAC Brno7000:41:3631
2MD4750Leszkow PetrMK Hlinsko4400:41:3931
9MB4824Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:41:5017
10MB49157Ondríšek JosefLanškroun6400:41:5216
5ZA5037Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:41:5522
23MA5115Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:193
1ŽJ5232Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:42:4935
6MC5357Švec MiroslavSokol Potštejn5200:42:5720
2ŽJ54123Skybová LucieACP Olymp Brno8700:43:2031
11MB5489Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:43:2015
3ZB5667Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:43:4127
6ZA5740Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:4520
7MC5898Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:4719
12MB5986Šilar TomášPardubice6300:44:2014
8MC60167Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:44:3818
24MA6178Netušil MichalLanškroun7600:44:542
9MC6252Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:45:0917
3ŽJ6382Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:45:2427
4ZB6436Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:45:3324
13MB6583Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:45:3713
14MB6663Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:45:5312
15MB6722Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:46:02-
10MC6855Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:46:0516
7ZA6938Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:46:0819
16MB706Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:2911
5ZB714Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:46:3122
8ZA7211Pokorová JaroslavaPim Praha7200:46:3818
4MJ7366Hanák MarekTJ Sokol Bučovice9100:46:4824
17MB7480Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:47:0910
11MC7564Volf BřetislavLanškroun5200:47:2515
1ME7656Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:47:3535
12MC773Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:48:0714
13MC7831Leszkow JosefMK Hlinsko5100:48:1413
18MB7944Mašek RomanNovis Praha6100:48:349
9ZA80128Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:48:5017
10ZA8181Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:49:2116
6ZB821Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:2620
3MD8360Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:4027
11ZA8451Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:0315
14MC852Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:0412
19MB8670Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:50:288
25MA8774Sejkora PatrikLanškroun7800:50:321
26MA8893Moravec Janneregistrován8100:50:401
12ZA8941Popovová MartinaSNB Praha7400:50:5414
2ŽC9039Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:3331
3ŽC9116Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:51:3927
15MC92161Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:51:4611
16MC939Velechovský JiříSAZS Králíky5500:52:1110
13ZA9484Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:2013
4ŽC9542Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:52:3724
17MC96132Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:53:239
14ZA9791Fojtíková PavlaPraha8400:53:2612
15ZA9890Sklenářová Evaneregistrována8100:53:4111
4ŽJ998Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:55:0924
18MC9913Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:55:098
2ME10110Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:56:2131
4MD10292Novotný JiříKB Letohrad4500:56:4124
5MD10343Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:57:0722
5ŽC10479Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:57:1822
6MD10526Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:59:5020

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Velmi dodře organizačně zvládnutý závod
Závod se pořadatelům povedl, po všech stránkách se mi líbil. Díky.
vrastilovam

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód